» »

Smučarski skoki

Smučarski skoki

««
42 / 45
»»

Twixz ::

Nesta je izjavil:

Danes pa drzavno prvenstvo med našimi 4mi?


Top 5 danes (po mojem mnenju):
Zajc, Kobayashi, Kraft, Forfang, D. Prevc.

Wellinger, Zsnizscol, Zyla, Hayboeck pa med top 10.

raceboy ::

so far.... zelo zelo dobro !

Twixz ::

Nesta je izjavil:

Danes pa drzavno prvenstvo med našimi 4mi?


No ja, ne pozabi lota vplačat :))

Nesta ::

Kaj smo rekl? ?

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

Bellator ::

Kaj je narobe z nacionalko, da tako reklamirajo Olje79?

raceboy ::

top

oo7 ::

Slovenija letalna velesila :D

Timi Zajc ni za male skakalnice on je letalec tako kot Domen Prevc in kot je bil tudi Robert Kranjec. Peter Prevc pa, ko je bil v formi je bil pa oboje.

Alexius Heristalski ::

Bellator je izjavil:

Kaj je narobe z nacionalko, da tako reklamirajo Olje79?

Domnevno gre za pomanjkanje denarja, zato je programski svet sprejel močno okleščen programsko produkcijski načrt. Npr. namesto oddaje Zima je zakon je zdaj TV prodaja. Tu je sporočilo za javnost: https://www.rtvslo.si/rtv/za-medije/spo...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

raceboy ::

full sem privoscil perotu zmago... sam pomoje ne glede na to, da je timi imel tocke zarad nizjega zaletisca, bi ga pero tezko premagal.

dunda ::

Bravo naši. Tudi sam bi bolj privoščil Perotu, pa vseeno čudovito.
https://www.kacnje.eu

oo7 ::

raceboy je izjavil:

full sem privoscil perotu zmago... sam pomoje ne glede na to, da je timi imel tocke zarad nizjega zaletisca, bi ga pero tezko premagal.


Če ne bi trener spremenil naleta mogoče bi Peter zmagal ?

Jarno ::

Najprej je bilo potrebno premagati Krafta in Haybecka. Fantoma ni bilo nič podarjenega.
#65W!

GupeM ::

oo7 je izjavil:


Če ne bi trener spremenil naleta mogoče bi Peter zmagal ?

Z nižjim naletom Pero še vedno ne bi zmagal. Verjetno. Izgubil je namreč za 4,2 točke, z nižjim naletom bi dobil 4,3 točke. Ampak z nižjim naletom bi tudi letel manj daleč. Ni pa letel tako daleč, da bi mu nižji nalet pomagal pri pristanku. Kvečjemu bi zaradi krajšega poleta dobil še pri sodnikih slabše ocene, mogoče pa bi skočil celo pod 223 m in sploh ne bi dobil dodatnih 4.3 točke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Nesta ::

Upam da danes Pero zmaga.

Twixz ::

oo7 je izjavil:

Slovenija letalna velesila :D

Timi Zajc ni za male skakalnice on je letalec tako kot Domen Prevc in kot je bil tudi Robert Kranjec. Peter Prevc pa, ko je bil v formi je bil pa oboje.


Timi mi liči na Ammanna. Za velike tekme je. :))

oo7 ::

Danes Peter spet drugi. Da ni prehitro napovedal upokojitev zdaj spet škače dobro :)

dunda ::

Po mojem se je sedaj malo bolj sprostil. Uspelo mu je nekaj skokov, potem pa kar "zalaufa".
https://www.kacnje.eu

Twixz ::

Ah, potem pa veliki kristalni za Niko, mali kristalni za Perota, pa bo v Planici pomoje kak potres...

lisaac ::

oo7 je izjavil:

Danes Peter spet drugi. Da ni prehitro napovedal upokojitev zdaj spet škače dobro :)


Mislim, da ga te rezultati sam še bolj držijo, da konča po letošnji sezoni. Je boljše končat kot nekdo z rezultati kot pa nekdo ki se komaj kvalificira na tekme.

oo7 ::

Peter Prevc znova na drugem mestu; Hrgota: Sodniki so nas oškodovali za zmago

https://www.rtvslo.si/sport/zimski-spor...


Kot sem že rekel sodnike bi bilo treba ukinit so popolnoma nepotrebni v tem športu.

Badwolff ::

Ma nad kom bi se pol Slovenci pritoževali?

Nesta ::

Upajmo da Pero dobi mali kristalni globus

nokken ::

Bog ne daj da ga slucajno ne premaga Zajc, ali se huje, da ga premaga Zajc in Kraft dobi globus, ker potem bomo naslednjih 10 let poslusali jokanje kako mu je nekdo s sebicnim skokom ukradel globus.

Nesta ::

nokken je izjavil:

Bog ne daj da ga slucajno ne premaga Zajc, ali se huje, da ga premaga Zajc in Kraft dobi globus, ker potem bomo naslednjih 10 let poslusali jokanje kako mu je nekdo s sebicnim skokom ukradel globus.


Hehe :) OK ce sem posten trenutno najbolj privoščim Perotu globus. Bi pa zelo privoščil tudi Domnu in bi bilo oboje super :)
Lani je pošteno dobil Žiga Jelar. Škoda da letos ni v formi

dunda ::

Tudi jaz privoščim Perotu. Kraft ima že dosti te zlatnine doma, sicer poba ni slab. Pri njem mi je všeč, ker ne odstopa tako astronomsko kot vsako leto kdo. Pač dobro skače, malo ima že imena, ni komplikator.

Ja tista z Zajcem in posledično Kraftom bi pa bila zadeva za gostilne :-)
Pero naj tole dobi za slovo, če bo dobro skakal.
https://www.kacnje.eu

oo7 ::

Kar se tiče stopničk je Kraft že najbolj uspešen skakalec pred njim samo še Sara Takanaši za katero pa ne zaostaja veliko.

raceboy ::

ja Kraft je res car. moremo priznati. slogovno in vse. me pa zanima kaj bi nasi letos se lahko dodali, ce se nebi Lasnisek poskodoval.

mkk20 ::

Zajc se je umakni, da bo boljsi za polete in cilja na globus. Da ne bo v Planici res na koncu postal Tepes v2. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mkk20 ()

Nesta ::

oo7 ::

Ja zdaj je še Finska pa potem Norveška turneja in Planica :)

raceboy ::

2 zmagi danes... lahko vec ? :)

oo7 ::

Ja danes je bil zelo uspešen dan v smučarskih skokih. Nika Križnar je še skočila nov rekord.

Edino malo me skrbi Nika Prevc šele 10 mesto uoam, da zdrži, do Planice.

raceboy ::

pac ji ne lezi ta skakalnca. bo ze resla na naslednjih.

Ales ::

To je zgleda precej anti-Prevc skakalnica. :)

Enkrat jo bo en član familije "osvojil", potem bo lažje...

dunda ::

Odlični rezultati naših včeraj. Tako Lovro kot Nika z odličnim drugim skokom.

Kraft je bil pa zanimiv - ga nekaj rukne v zraku, se s težavo ulovi in pristane na puklu, ampak naredil je lep telemark 8-)
https://www.kacnje.eu

Ales ::

Ja, jaz sem ravno to takoj opazil. Krafta je dobesedno sklatilo, pristal pa je v popoln telemark. Ne spomnim se, da bi to že videl takole.

Je treba biti pošten in reči, da je tip trenutno najboljši in verjetno tudi med najboljšimi, ki so kdajkoli skakali. Mu sodniki včasih dodajo kako polovičko pri oceni..? Morda, a si generalno svoje ocene tudi zasluži, pa če gredo komentatorjem še tako v nos...

dunda ::

Ja, ta telemark je bil res zanimiv. Tega pa res ne vidiš pogosto. Prvi metri po mizi so bili videti čisto normalni (koliko mi kavčarji lahko rečemo), potem pa je imel kar precej težav, da se je rešil. Potem pa v lep telemark. :)

Kako bo danes? Po mojem bodo našim nevarni predvsem Avstrijci. Če ni Kraft dobil kakšnega strahu, ampak kolikor vem, je tip precej adrenalinec po naravi. Menda skoraj ne zdrži, da ne gre na kaj adrenalinskega. Če nič drugega, gre pa malo na bandži :-)
Haybeck, Čofenik (poba je zamejski Slovenec) in Hoerl nam bodo nevarni.
https://www.kacnje.eu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunda ()

raceboy ::

no ja... pride tud tak dan

dunda ::

Ena tistih vetrovnih ...
https://www.kacnje.eu

oo7 ::

Danes Peter Prevc drugo mesto.

raceboy ::

glede na vetrovno loterijo so bili zelo dobri. da vidmo zdej punce

FiReFTW ::

A niso neka pravila proti temu? Kak lahko vrhunski športnik ki je ogret in pripravljen na skok na vrhu skakalnice sedi 30 minut na mrazu da se čist ohladi in potem mora skočit? Meni to sploh ni jasno kak je to lahko po pravilih dovoljeno

oo7 ::

Ko smo že pri sodnikih v smučarskih skokih : "Čestital bi Niki Prevc za zmago na današnji tekmi, ki je bila ukradena od žirije. Žal to moram reči, saj to ni več vodenje tekmovanja. To se ni zgodilo enkrat, ampak se to kar dogaja. Upam, da se te stvari uredijo. Žal je tako, da lahko počnejo z nami, kar hočejo," je bil nad odločitvami žirije ogorčen trener Zoran Zupančič.

lynxslo5 ::

Danes je žirija Niki Prevc ukradla zmago. Na žalost je pa pri tej kraji sodeloval tudi Slovenec Gabrijel Gros.

Včeraj so Norvežani Niko Prevc pol ure mučili na mrazu, danes so jo pa še ukradli. Toliko o poštenosti Skandinavcev.

Kljub vsemu upam, da ima Nika trdne živce in velik talent in bo na koncu zmagovalka svetovnega pokala.

Badwolff ::

Ni ga še blo slovenskega športnika, ki ga ne bi stalno kradli /s

Pač narodna mentaliteta

pia2001slo ::

Norvežanki je žirija šenkala točke za 2 naleta,ker tokrat ni bil coach request, ampak je kar žirija znižala nalet za Kvandallovo in jih sploh ni bilo potrebno skočiti zahtevanih 95% (127,0m) HS da se točke upoštevajo..da o točkah za slog sploh ne govorim - tole sem prvič videl v skokih,pa jih spremljam že 40 let.
Če bi teh 20 (ali celo 40 če bi bila Kvandall druga, še pred Pinkelnigom)) točk vplivalo na skupni rezultat na koncu sezone,bi bila pa itak tragedija

oo7 ::

lynxslo5 je izjavil:

Danes je žirija Niki Prevc ukradla zmago. Na žalost je pa pri tej kraji sodeloval tudi Slovenec Gabrijel Gros.



Ta Gros je itak en težak nakladač. Najbolje je gledat, ko ga ni med komentatorji.

roCkY ::

Tole je pa milorečeno nenavadno. En posameznik/posameznica je/bo imel drugačne pogoje kot vsi ostali ker je v enem elementu boljši kot vsi ostali???

"Dogovor žirije je bil, da se Kvandlovi zniža zalet, če bo katera skočila 95 odstotkov velikost skakalnice"

In to gredo očitno počet brez dogovora med ekipami z zvezo saj trener maših očitno o tem ni vedel nič.

https://siol.net/sportal/zimski-sporti/...

Kaj tole pomeni za ženske skoke v prihodnje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()

Utk ::

Gros laže kot pes teče. Če bi bla ta Norvežanka res tolk boljša, bi zmagala vsako tekmo. Ni stvar v tem, ampak v drugje.

raceboy ::

ne nooooo :)
««
42 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se gremo Slovenci športni turizem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
662870 (1382) LynxEffect
»

Prilizovanje in nasploh "samovšečnost" Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8417132 (13965) ahac
»

Skoki - Vetrna izravnava (Wind compensation)

Oddelek: Šport
103728 (3033) msjr
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945810 (35587) WarpedGone
»

Megalomija ali polomija Univerziada leta 2013 v Mariboru? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830432 (20312) Mati

Več podobnih tem