» »

Prilizovanje in nasploh "samovšečnost" Slovenije

Prilizovanje in nasploh "samovšečnost" Slovenije

1
2
»

horsemask ::

bluefish je izjavil:

Polno 17 %, efektivno menda celo 11,4 %, skratka pod povprečjem EU: https://damijan.org/2016/08/15/smo-res-...


ŠE VEDNO PREVEČ, bo treba konkretno znižat, mogoče celo postat davčna oaza

NikolormousB ::

Koliko torej predlagaš. 2% je preveč?

horsemask ::

NikolormousB je izjavil:

Koliko torej predlagaš. 2% je preveč?


tam okoli 1% bi blo zadost

horsemask ::

https://www.rt.com/business/375799-mela...

Evo promocije sam uletavajo, pa ce glih zarad malenije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: horsemask ()

nekikr ::

horsemask je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Koliko torej predlagaš. 2% je preveč?


tam okoli 1% bi blo zadost

V bistvu bi moralo biti kar lepo okroglo 0%. Seveda pa davščine preoblikovati tako, da se ve kdo pije in kdo plača. Ne, nisem zapisal, da bi morala biti podjetja neobdavčena. Samo drugače bi morali zastaviti vse skupaj.

111111111111 ::

horsemask je izjavil:

https://www.rt.com/business/375799-mela...

Evo promocije sam uletavajo, pa ce glih zarad malenije


Tale pa zmaga:
across the small town nestled in the foothills of the Alps


Če je Sevnica pod alpami sem pa jaz Kekec. Super, jim prav privoščim, da kakšen € potegnejo iz amerov.

Colt1911 ::

Ja Kekec , Sevnica je pod alpami (vsaj za svetovne in USA razmere) saj je manj kot 70 km zračne linije oddaljena od alp.
Sol ki ti jo pakistanci prodajajo kot "himalajsko" je izkopana 400 km stran od himalaje , pa se nič ne buniš.:P

111111111111 ::

Sol kupujem piransko in Sevnica ni niti blizu alp.

nekikr ::

Pojdi malo po svetu, boš videl, da je Sevnica prelepa podalpska vas. Svet se ne konča pri Umagu.

SeMiNeSanja ::

Kar je za enega idilična podalpska vas, je za drugega čisto navadna vukojebina.

Razlika je v perspektivi!

111111111111 ::

nekikr je izjavil:

Pojdi malo po svetu, boš videl, da je Sevnica prelepa podalpska vas. Svet se ne konča pri Umagu.

He, he, he. Če bi ti vedel s kom govoriš. Žena je skoraj umrla od smeha, ko je videla tvoj post. :) Hvala za polepšanje večera.

globoko grlo ::

pobrano iz

horsemask je včeraj ob 19:08:00 izjavil:
https://www.rt.com/business/375799-mela...

jebote oriđinal sevničan : "Chef Elvis Suhodoljac prepares a burger named President's burger in Melania Trump's hometown of Sevnica"

A to na fotki je res Sevnica? Priznam, da sem se mogoče 1x mem peljal in tkole z lufta niti ne najdem Sevnice :)

Zgleda kr lepo.

Pa kr nej ožemajo amere, Pipistrel nej jih pa okol fura, pa bo ok za vse.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

SeMiNeSanja ::

globoko grlo je izjavil:

pobrano iz

horsemask je včeraj ob 19:08:00 izjavil:
https://www.rt.com/business/375799-mela...

jebote oriđinal sevničan : "Chef Elvis Suhodoljac prepares a burger named President's burger in Melania Trump's hometown of Sevnica"

A to na fotki je res Sevnica? Priznam, da sem se mogoče 1x mem peljal in tkole z lufta niti ne najdem Sevnice :)

Zgleda kr lepo.

Pa kr nej ožemajo amere, Pipistrel nej jih pa okol fura, pa bo ok za vse.

Zanimiv zorni kot... s tega še nikoli nisem videl Sevnice....;((

nekikr ::

111111111111 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Pojdi malo po svetu, boš videl, da je Sevnica prelepa podalpska vas. Svet se ne konča pri Umagu.

He, he, he. Če bi ti vedel s kom govoriš. Žena je skoraj umrla od smeha, ko je videla tvoj post. :) Hvala za polepšanje večera.

Potem pa ne vem kaj ti ni jasno. 50km stran od alp je v svetovnem merilu podalpsko območje. Vsaka vas na svetu izkoristi to, zakaj Sevnica ne bi? Kot velecenjeni svetovni popotnik bi pa to že lahko opazil na svojih potovanjih, če sem že jaz, navaden smrtnik.

111111111111 ::

Naj ti narišem s čim se ukvarjam in zakaj me spravi na obrate, če nekdo pravi da je Sevnica pod alpami. Recimo temu hobi deformiranost. :) Če zagovarjaš različne zorne kote sveta, moraš tudi lokalcev, v tem primeru mojega. :)

http://www.o-4os.ce.edus.si/gradiva/geo...

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Jaz to že razumem, ampak poglej kaj vidi povprečni Janez, John ali Johan: Tole. Koliko milimetrov stran od Alp je Sevnica? Ne razumi narobe, to mi je odvratno toliko kot kapljica detergenta, ki očisti 150 pogrinjkov. Ampak dejstvo je, da vsaka vas, ki hoče kakšen cekin od turizma, to izkoristi. Glede na našo majhnost se Sevnica lahko brez problema promovira kot "streljaj stran od smučišč, term ali morja". Zdaj pa samo še vstavi ustrezno področje v reklamni letak in voila! :)

111111111111 ::

He, he, he. Mikroklima pravi drugače. :D I just don't see the big picture. :D

globoko grlo ::

Če z lune gledaš lohka pa kr stopiš Melaniji pred vrata, ane.

Lepo bi že blo, da se navaja dejanske podatke in ne kr tko v 3 krasne. Je pa res, da ameru 100 km gor/dol ne pomen velik.
Temu se reče ciljno oglaševanje :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

jype ::

Ko je že govora o oddaljenosti Sevnice od Alp... Res ni daleč, glede na to, da si lahko z biciklom v osmih urah iz Bohinja do Zagreba.

111111111111 ::

Res je Sevnica bližje Alpam kot Zagreb, ampak Kamnik je še bližje. :) Po tej logiki, je Kamnik že idilična alpska vasica tako kot Jesenice. :D

jype ::

Ma, jaz ne trdim, da je v Sevnici karkoli predalpskega, zgolj pravim, da so dimenzije približno stokrat manjše kot v ZDA.

globoko grlo ::

Ja in? Sevnica pač ni alpska vasica.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

nevone ::

globoko grlo je izjavil:

Ja in? Sevnica pač ni alpska vasica.


Who gives a shit!

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

globoko grlo> Ja in? Sevnica pač ni alpska vasica.

Sam hotu sm nalimat eno fotko bicikla v to temo, no!

nekikr ::

globoko grlo je izjavil:

Ja in? Sevnica pač ni alpska vasica.

To niti nikjer ne piše...

Colt1911 ::

111111111111 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Pojdi malo po svetu, boš videl, da je Sevnica prelepa podalpska vas. Svet se ne konča pri Umagu.

He, he, he. Če bi ti vedel s kom govoriš. Žena je skoraj umrla od smeha, ko je videla tvoj post. :) Hvala za polepšanje večera.


WTF ????!!!!
Če ti je Sevnica DALEČ od alp (65-70 km je daleč ?) potem očitno res še nisi bil dlje kot do Umaga.:P

jype ::

Colt1911> Če ti je Sevnica DALEČ od alp (65-70 km je daleč ?) potem očitno res še nisi bil dlje kot do Umaga.:P

Grosuplje so čisto blizu barja, pa na noben način niso barjansko mesto.

Colt1911 ::

jype je izjavil:

Ko je že govora o oddaljenosti Sevnice od Alp... Res ni daleč, glede na to, da si lahko z biciklom v osmih urah iz Bohinja do Zagreba.



Res je , tale strašna oddaljenost Sevnice od alp je en malo večji kolesarski izlet zame , tko med tednom po šihtu.8-)
Pa sploh nisem neki orto kolesar.

globoko grlo je izjavil:

Ja in? Sevnica pač ni alpska vasica.


Cela Slovenija je alpska vasica.

jype je izjavil:

Colt1911> Če ti je Sevnica DALEČ od alp (65-70 km je daleč ?) potem očitno res še nisi bil dlje kot do Umaga.:P

Grosuplje so čisto blizu barja, pa na noben način niso barjansko mesto.


Za svetovljane je , za kmetavzarje pač ne!:D
Kmetavzarji pač občutite že razliko v mikroklimi med dvema 15 m oddaljenoma sosedoma!:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Colt1911 ()

jype ::

Colt1911> Za svetovljane je , za kmetavzarje pač ne!:D

Tudi za svetovljane Grosuplje niso barjansko mesto, ker ne ležijo na barju.

nekikr ::

Zakaj bi pa bile barjansko mesto? Saj tudi Sevnica ni alpska vasica. A to zdaj vsak malo po svoje piše, da mu paše, nato še jype pride s kolesom, ker pač mora pumpati ego ob vsaki priliki in burleska je popolna.
Podalpska vasica, ker leži en pljunek strank od Alp. V merilu ostalega sveta to niti pljunek ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nekikr ()

jype ::

nekikr> Podalpska

No, nekatere ta oznaka moti predvsem zato, ker je napačna.

Colt1911 ::

Kolk pa je prav da je lahko podalpska ? 100 m od alp ?
Kdor ni omejen z majhnostjo lastne vasi in se mu na čevljih več ne drži gnoj , temu je teh 50 km PD.

111111111111 ::

Fantje, fantje. Ne se kregat prosim lepo. :) Vsa mesta so lepa, umestite jih pa kamor hočete. :) Dejmo še malo fovšijo zganjat, kak se imajo v tujini dobro mi tukaj pa zanič. Ravno debatiram s kolegom iz Moskve, pravi da se mora peljat 4 ure do prvega smučišča in poleti 3 ure do prve primerne reke za kajak. :D

globoko grlo ::

Siromak. On se vsaj v rusiji smuča in kajaka, mi mormo pa v au hodt smučat, s kajakom pa tut ne vem al je dovoljen se vozt kjer čš al ne.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zadnji iz Auschwitza

Oddelek: Problemi človeštva
285143 (2952) Spajky
»

Ameriški vojaški dokumenti naprodaj za 150 dolarjev

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
94106 (3343) 7982884e
»

Slo. in ZDA... smo 'močni' dokler je Trump na oblasti?

Oddelek: Loža
232291 (1846) Scaramouche
»

LAN Party

Oddelek: Igre
304412 (3611) Sssaga
»

narečja (hrana)

Oddelek: Šola
404911 (3729) šolarka_

Več podobnih tem