» »

Smučarski skoki

Smučarski skoki

««
43 / 45
»»

Utk ::

Spet so sodniki odločili tekmo. Je bil Prevčev skok res tolk grši, da je moral izgubit cel meter na ocenah? Po moje da ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

oo7 ::

Ne moreš verjet kako goljufajo prasci. Prevca in Križnarjevo so zgoljufali za zmago.

raceboy ::

ma ne morem nc rect na to... morem pa rect, da je pinkelnig res kul

oo7 ::

raceboy je izjavil:

ma ne morem nc rect na to... morem pa rect, da je pinkelnig res kul


Pikelnik je pri ženskah to kar je pri pobih Žila.
Če sta dobre volje se obema malo odpelje v pozitivnem smislu ;)

dunda ::

Pinkelnikova je kar faca. Se mi zdi, da je res srčno iskrena. Že večkrat sem opazil, da našim babnicam na FB lepo v slovenščini čestita.
https://www.kacnje.eu

raceboy ::

nike... let's do it :)

oo7 ::

Ja danes lepa znaga Nike Prevc :)

Še Vikersund in nato Planica.

Badwolff ::

Še 3 tekme?

oo7 ::

Badwolff je izjavil:

Še 3 tekme?


Najbrž ja dve v Vikersundu poleti in Planica.

raceboy ::

edino se bojim kako bo prevceva na vikersundu. ostale imajo ze skoke tam

Nesta ::

Vikersund za nase bolj slabo kaze. Danes na treningu za silo.

Utk ::

Nima veze, Pinkelnik ne more dobit tu več kot 100 točk v dveh tekmah, tudi če Nika Prevc sploh ne skače, pa itak jih bo samo 17 na tekmi, tako da slabša kot to ne more bit.

Badwolff ::

Samo 17? To sploh ne bi smel bit regularno .

A ni tud neka starostna omejitev? Bi blo smešno, da bi nika zgubila naslov, ker je premlada.

oo7 ::

Saj Nika je polnoletna stara je 19 let.

raceboy ::

ja nika prevceva skace v vikersudu. upam, da se ji bo odpelo.

oo7 ::

V Vikersundu ima Ema Klinec svetovni rekord med puncami :)


Jutri skačejo


Nika Prevc
Ema Klinec
Nika Križnar.

Eirin Maria Kvandal
Silje Opseth
Thea Minyan Bjoerseth

Eva Pinkelnig
Jacqueline Seifriedsberger
Lisa Eder

Juki Ito
Sara Takanaši
Nozomi Marujama

Katharina Schmid
Selina Freitag

Alexandria Loutitt

Josephine Pagnier

Jenny Rautionaho.

oo7 ::

Spet vreme :8)
Ampak, ker je samo 17 skakalk bodo hitro opravili če bo vmes vreme kaj boljše. Ali pa jutri dve tekmi ?

Badwolff ::

Se pravi, če ne bi naši buksli na silo vtaknili se ene tekme v Planici na koncu, bi bila Nika že prva. Sej najbrž bo vseen, ker je pinki mela nekaj slabših nastopov, za njo, ampak bi bil tak zanimiv Tepeš 2.0 to.

oo7 ::

Ma saj ima Nika skoraj 200 točk prednosti. To ne bo zapravila razen če se poškoduje.

oo7 ::

Danes pa videti prelepo vreme v Vikersundu.

Torej če se ne motim bo samo 1 tekma v Vikersundu in v Planici ? Če je tako je Nika Prevc že prvakinja saj je samo 17 skakalk in rabi samo škočit in dobi točke.

hotig ::

A ve kdo kateri komentator je danes komentiral skoke? Gros je bil sokomentator na obeh, sam nevem ali je bil pri ženskah Mišič in pri moških Stare?

hotig ::

No sem zdej zvedel, da je moške komentiral Aleš Potočnik. Zdej pa čakam na reakcije čistunov, ki so se pritoževali nad komentarji Stareta. Ker današnje komentiranje A.P. kot je bila izjava: ...kako lepo je videti ukrajinske tekmovalce... je še hujša od Staretovih. To je najmanj politično in rasno neprimeren komentar, mogoče pa izraža celo komentatorjevo spolno usmerjenost. A bojo tudi njega odstranili?

Upam, da bo v Planici Stare komentiral, ob njegovih komentarjih (ne glede na njihovo kakovost in primernost) se kljub vsemu tudi dobro nasmejem. :))

Pa še predlog za en nov referendum glede RTV SLO. Nej vprašajo gledalce/volilce, kateri zaposleni naj ostanejo in kateri naj gredo stran. Pa bodo lahko zaposleni pred vhodom protestirali in peli Should I stay or should I go. :):D

Twixz ::

hotig je izjavil:

No sem zdej zvedel, da je moške komentiral Aleš Potočnik. Zdej pa čakam na reakcije čistunov, ki so se pritoževali nad komentarji Stareta. Ker današnje komentiranje A.P. kot je bila izjava: ...kako lepo je videti ukrajinske tekmovalce... je še hujša od Staretovih. To je najmanj politično in rasno neprimeren komentar, mogoče pa izraža celo komentatorjevo spolno usmerjenost. A bojo tudi njega odstranili?

Upam, da bo v Planici Stare komentiral, ob njegovih komentarjih (ne glede na njihovo kakovost in primernost) se kljub vsemu tudi dobro nasmejem. :))

Pa še predlog za en nov referendum glede RTV SLO. Nej vprašajo gledalce/volilce, kateri zaposleni naj ostanejo in kateri naj gredo stran. Pa bodo lahko zaposleni pred vhodom protestirali in peli Should I stay or should I go. :):D


Eno je, da nekaj rasno oz. nacionalistično/politično dojemaš kot neprimerno, nekaj je pa da se ga uliješ na delovnem mestu (ker pričakuješ da tekme ne bo, kar naj bi bil po mnenju večih celo dosti dober razlog za to početje) in potem blebečeš kako je "Morgenstern pridobil na volumnu" (kar po tvoje najbrž ni žalitev, ali pač?), kako "tamočne mercedese" vidiš, itd.

Pa da se razumemo, večkrat sem se nasmejal Staretu, tudi temu "specialnemu" komentiranju, ampak podpiram da je bil sankcioniran, če vse skupaj potegnemo.

Mišiču in Potočniku pa manjka podlage in znanja o skokih, mogoče bi se lahko od Laurenčiča naučila, ki ne le da je dober komentator ampak se je od Verhovnika ogromno naučil.

hotig ::

Sam nikakor ne odaobravam tega, da se komentator "ulije" na delovnem mestu, ne glede kateri komentator je. Vsak izmed njih pa bi se moral držati nekih pravil in etičnih kodeksov, ki jih imajo. To velja tako za Stareta in vse ostale. Ampak, ali so njemu naredili alkotest? So dejansko ugotovili, da je bil pijan? Njegovi komentarji so pogosto lahko žaljivi, še najbolj do posameznih tekmovalcev. In to se pri njemu v zadnjih letih kar pogosto dogaja zaradi tega, ker je on pač ta stari Stare. 8-) To sicer ne opravičuje njegovih dejanj! Če že, bi lahko on podal kakšno izjavo, da se opravičuje za vse neprimerne komentarje v svoji karijeri.

Športni komentarji na osnovi politične, nacionalne ali rasne pripadnosti pa so še veliko hujši (vsaj jaz tako menim). In takšno komentiranje je tudi na nacionalki zame povsem nesprejemljivo! Da pa bi jim to oproščali zaradi neizkušenosti ter pomanjkanja podlage in znanja o skokih pa tudi ni sprejemljivo! Naj jih potem kar vse sankcionirajo in pošljejo na kakšen tečaj (seveda na lastne stroške).

V bistvu sem samo hotel to izpostavit, ker si želim čim bolj strokovnih in kakovostnih komentiranj. Sicer pa se mi zdi Gros kot nekakšna protiutež vsem njim. Če se razburim ob kakšnem komentarju me on potem nekako uspava. ;)

Za konec pa si želim, da bodo naše skakalke in skakalci čim bolj uspešni naslednji vikend v Planici. Če bo komentiral Stare, pa lahko tudi on napove svojo upokojitev. :)

hotig je izjavil:

Sam nikakor ne odaobravam tega, da se komentator "ulije" na delovnem mestu, ne glede kateri komentator je. Vsak izmed njih pa bi se moral držati nekih pravil in etičnih kodeksov, ki jih imajo. To velja tako za Stareta in vse ostale. Ampak, ali so njemu naredili alkotest? So dejansko ugotovili, da je bil pijan? Njegovi komentarji so pogosto lahko žaljivi, še najbolj do posameznih tekmovalcev. In to se pri njemu v zadnjih letih kar pogosto dogaja zaradi tega, ker je on pač ta stari Stare. 8-) To sicer ne opravičuje njegovih dejanj! Če že, bi lahko on podal kakšno izjavo, da se opravičuje za vse neprimerne komentarje v svoji karijeri.

Športni komentarji na osnovi politične, nacionalne ali rasne pripadnosti pa so še veliko hujši (vsaj jaz tako menim). In takšno komentiranje je tudi na nacionalki zame povsem nesprejemljivo! Da pa bi jim to oproščali zaradi neizkušenosti ter pomanjkanja podlage in znanja o skokih pa tudi ni sprejemljivo! Se bodo mogoče izgovarjali, da so bili pred tem s Staretom na pogovoru. Naj jih potem kar vse sankcionirajo in pošljejo na kakšen tečaj (seveda na lastne stroške).

V bistvu sem samo hotel to izpostavit, ker si želim čim bolj strokovnih in kakovostnih komentiranj. Sicer pa se mi zdi Gros kot nekakšna protiutež vsem njim. Če se razburim ob kakšnem komentarju me on potem nekako uspava. ;)

Za konec pa si želim, da bodo naše skakalke in skakalci čim bolj uspešni naslednji vikend v Planici. Če bo komentiral Stare, pa lahko tudi on napove svojo upokojitev. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hotig ()

Badwolff ::

Wtf si si pa ti našel neko namišljeno kost za glodat.

GupeM ::

.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Utk ::

Pri Staretu ni bil problem, da je bil pijan, ker to je zmeraj ko komentira, ampak da je bil bolj pijan kot ponavadi.

hotig ::

Utk je izjavil:

Pri Staretu ni bil problem, da je bil pijan, ker to je zmeraj ko komentira, ampak da je bil bolj pijan kot ponavadi.


:):D:))
Dobra

oo7 ::

Mi je tisti komentator pri ženskah boljši kot ta pri moških ta se preveč dere s tistim piskajočim glasom. Drugače pa Dr Stare je no1 za skoke in atletiko.

GupeM ::

Kateri komentator pri ženskah?
Miha "agresivno med smuči" Mišič,
Miha "odločno z mize" Mišič,
Miha "mirno v zraku" Mišič, ali
Miha "simpatična tekmovalka" Mišič?

Drugega pa itak ne zna povedat.

raceboy ::

pustmo komentatorje. nika prevc veliki globus. pero prevc 2 raw air. plus se stopnick na raw airu. in timi se bori se za mali globus.

Twixz ::

raceboy je izjavil:

pustmo komentatorje. nika prevc veliki globus. pero prevc 2 raw air. plus se stopnick na raw airu. in timi se bori se za mali globus.


Za polete je tako:

1. Kraft - 340 točk
2. Huber - 249 točk
3. ZAJC - 246 točk
4. PREVC Peter - 242 točk
5. PREVC Domen - 176 točk

V Planici dobita prvo tekmo Pero pred Zajcem, Huber 3., Domen 4. in Kraft 5.

Pa je razpored:

1. Kraft - 385 točk
2. PREVC Peter - 342 točk
3. ZAJC - 326 točk

Na zadnji tekmi skoči Pero svetovni rekord, osvoji mali kristalni globus in v Planici potres hude magnitude od norenja navijačev.

Mislim, da bi se mi pa res spipalo če se kaj takega zgodi :))

Nesta ::

Twixz je izjavil:

raceboy je izjavil:

pustmo komentatorje. nika prevc veliki globus. pero prevc 2 raw air. plus se stopnick na raw airu. in timi se bori se za mali globus.


Za polete je tako:

1. Kraft - 340 točk
2. Huber - 249 točk
3. ZAJC - 246 točk
4. PREVC Peter - 242 točk
5. PREVC Domen - 176 točk

V Planici dobita prvo tekmo Pero pred Zajcem, Huber 3., Domen 4. in Kraft 5.

Pa je razpored:

1. Kraft - 385 točk
2. PREVC Peter - 342 točk
3. ZAJC - 326 točk

Na zadnji tekmi skoči Pero svetovni rekord, osvoji mali kristalni globus in v Planici potres hude magnitude od norenja navijačev.

Mislim, da bi se mi pa res spipalo če se kaj takega zgodi :))


To bi bil sanjski razplet :) No glavo da Zajc ni ne dobi pa bo super

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

oo7 ::

Norveški delegati ne bodo pustili rekorda v Planici.

donvito ::

Nesta ::

Če bo Stare zadnjic komentiral prosim da vsaj RTV zaprejo ker potem res nimam nobene potrebe več po plačevanju tega sranja. Imam zato plačan Netflix, Prime Video, HBO, SkyShowtime, Disney+ in ne rabim RTV naročnin

oo7 ::

Ta RTV je iz dneva v dan večja greznica.


Drugače pa - Preizkus planiške Letalnice bratov Gorišek z novo zaletno smučino je uspel. Poletelo je 31 letalcev, kot prvi je z 212 metri znova skočil član lokalnega kluba, ND Rateče Planica, Rok Tarman, najdlje pa je uspelo poleteti Ernestu Prišliču z 221 metri.

nokken ::

Ja to da ga bodo tega retarda spet spustili pred mikrofon je res greznica brez primere. Ampak pac "javni servis" kjer ni nobene odgovornosti in nobenih problemov ne glede na to kaksen kreten si. Za povrhu si pa se fino placan za to. Tisti ki zagovarjate retardiranega pijanca pred mikrofonom si poglejte koliko (tudi) vasega denarja je model pokasiral da se nazgan dela norca iz ljudi, ki so v do svojega 30 leta dosegli neprimerno vec kot bi on v 10 svojih zivljenjih.

Badwolff ::

Poglej v connectu, vreme je pod glances. Mogoče se ti je kaj zmešalo, men dela.

oo7 ::

nokken je izjavil:

Ja to da ga bodo tega retarda spet spustili pred mikrofon je res greznica brez primere. Ampak pac "javni servis" kjer ni nobene odgovornosti in nobenih problemov ne glede na to kaksen kreten si. Za povrhu si pa se fino placan za to. Tisti ki zagovarjate retardiranega pijanca pred mikrofonom si poglejte koliko (tudi) vasega denarja je model pokasiral da se nazgan dela norca iz ljudi, ki so v do svojega 30 leta dosegli neprimerno vec kot bi on v 10 svojih zivljenjih.


Ja Stare je problem pri RTVju kateri ima več kot 2500 zaposlenih. Stare je eden redkih pri RTVju kateri si zasluži moj denar.

Nesta ::

oo7 je izjavil:

nokken je izjavil:

Ja to da ga bodo tega retarda spet spustili pred mikrofon je res greznica brez primere. Ampak pac "javni servis" kjer ni nobene odgovornosti in nobenih problemov ne glede na to kaksen kreten si. Za povrhu si pa se fino placan za to. Tisti ki zagovarjate retardiranega pijanca pred mikrofonom si poglejte koliko (tudi) vasega denarja je model pokasiral da se nazgan dela norca iz ljudi, ki so v do svojega 30 leta dosegli neprimerno vec kot bi on v 10 svojih zivljenjih.


Ja Stare je problem pri RTVju kateri ima več kot 2500 zaposlenih. Stare je eden redkih pri RTVju kateri si zasluži moj denar.


Točno tako. Jest razumem da RTV mora bit. Samo naj bo zaposlenih pol manj pa bo vec kvalitetne vsebine, pa več denarja za vse ostale projekte v državi.. Samo tukaj je problem ki je rešljiv takoj!

nokken ::

oo7 je izjavil:

Ja Stare je problem pri RTVju kateri ima več kot 2500 zaposlenih. Stare je eden redkih pri RTVju kateri si zasluži moj denar.

Ni edini problem je pa eden od problemov. O tem ali si zasluzi ta denar ali pa ne pa samo to... poskusi ti priti nazgan v tvojo sluzbo in se obnasaj do vasih strank kot se obnasa on. Potem pa povej koliko casa bo minilo, preden bos dobil odlocbo da si odpuscen. Na RTV se v 20 letih to ni naredilo, pa se danes se isce vse mozne razloge, da bi se tega pijanca obdrzalo.

Okapi ::

Saj Stare sploh ni v službi na RTV. On je, poleg množice redno zaposlenih, eden od dodatne množice honorarcev.

oo7 ::

nokken je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ja Stare je problem pri RTVju kateri ima več kot 2500 zaposlenih. Stare je eden redkih pri RTVju kateri si zasluži moj denar.

Ni edini problem je pa eden od problemov. O tem ali si zasluzi ta denar ali pa ne pa samo to... poskusi ti priti nazgan v tvojo sluzbo in se obnasaj do vasih strank kot se obnasa on. Potem pa povej koliko casa bo minilo, preden bos dobil odlocbo da si odpuscen. Na RTV se v 20 letih to ni naredilo, pa se danes se isce vse mozne razloge, da bi se tega pijanca obdrzalo.



Seveda se je to že zgodilo in ne dolgo nazaj.



Sedaj ima ta ista gospa svojo oddajo ob nedeljah Politično s Tanjo Gobec.


Zakaj se nekoga nagradi s lastno oddajo drugega pa odpusti ?

oo7 ::

Zdaj se bodo začele kvalifikacije. Timi Zajc je skočil najdlje na obeh treningih.

Danes popoldan pa še ženski skoki in dvig kristalnega globusa Nike Prevc. Saj bo danes ne ? :)

GupeM ::

Ženski skoki so danes, ja. Verjetno pa tudi dvig kristalnega globusa. Menda ne bojo čakali na nedeljo.

nokken ::

oo7 je izjavil:

nokken je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ja Stare je problem pri RTVju kateri ima več kot 2500 zaposlenih. Stare je eden redkih pri RTVju kateri si zasluži moj denar.

Ni edini problem je pa eden od problemov. O tem ali si zasluzi ta denar ali pa ne pa samo to... poskusi ti priti nazgan v tvojo sluzbo in se obnasaj do vasih strank kot se obnasa on. Potem pa povej koliko casa bo minilo, preden bos dobil odlocbo da si odpuscen. Na RTV se v 20 letih to ni naredilo, pa se danes se isce vse mozne razloge, da bi se tega pijanca obdrzalo.



Seveda se je to že zgodilo in ne dolgo nazaj.

Sedaj ima ta ista gospa svojo oddajo ob nedeljah Politično s Tanjo Gobec.
Zakaj se nekoga nagradi s lastno oddajo drugega pa odpusti ?

Ok sedaj pocasi razumem zakaj ti je en pijancek tako vsec... pac za tak nivo je tudi en pijancek super komentator. Ce nisi razumel, ne ni ok da ima nekdo tak se naprej sluzbo pa naj bo sportni ali politicni komentator ali "novinar". In ne ni ok da ima nekdo svojo oddajo, drugi pa se naprej komentira kot da ne bi bilo nic. Ce nisi razumel, OBA (in vsi ostali, ki to se vedno) redno prakticirajo na RTVSlo bi morali izgubiti sluzbe, tako kot bi jo ti ali jaz, ce bi v svoji sluzbi (vsaj moja ni v javnem sektorju) pocela podobne stvari.

GupeM je izjavil:

Ženski skoki so danes, ja. Verjetno pa tudi dvig kristalnega globusa. Menda ne bojo čakali na nedeljo.

Seveda ne bodo, ker v nedeljo zenske nimajo nic in se jim zakljuci sezona danes, globus pa se podeli po zadnji tekmi, se pravi danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nokken ()

oo7 ::

nokken je izjavil:


Ok sedaj pocasi razumem zakaj ti je en pijancek tako vsec... pac za tak nivo je tudi en pijancek super komentator. Ce nisi razumel, ne ni ok da ima nekdo tak se naprej sluzbo pa naj bo sportni ali politicni komentator ali "novinar". In ne ni ok da ima nekdo svojo oddajo, drugi pa se naprej komentira kot da ne bi bilo nic. Ce nisi razumel, OBA (in vsi ostali, ki to se vedno) redno prakticirajo na RTVSlo bi morali izgubiti sluzbe, tako kot bi jo ti ali jaz, ce bi v svoji sluzbi (vsaj moja ni v javnem sektorju) pocela podobne stvari.




Ja Stare je dober komentator zakaj mi potem ne bi bil všeč ?
To, da na RTV pijejo je še najmanjši problem. Največji problem je, da tam večina novinarjev niso novinarji ampak politični aktivisti. In glede na to, da moramo RTV vsi plačevati bi morali biti večinsko nevtralni.
Pa tudi ene 2000 je preveč zaposlenih tam in si talajo visoke nagrade potem pa jamrajo, da ni denarja, da bi bilo treba dvigniti mesečni prispevek...
Če si kdo zasluži res veliko plačo tam je Karmen Švegelj in ekipa katera jo snema, ker so non stop na nekih vojnih območjih.

OK jaz sem zaključil s RTV greznico.

Grem nazaj na temo smučarskih skokov.

raceboy ::

kakorkoli... perotu se je mal poznalo, da je bil neki bolan. upam, da bo ok za vikend

oo7 ::

Pa, da bo dobro vreme.
««
43 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se gremo Slovenci športni turizem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
662876 (1388) LynxEffect
»

Prilizovanje in nasploh "samovšečnost" Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8417136 (13969) ahac
»

Skoki - Vetrna izravnava (Wind compensation)

Oddelek: Šport
103729 (3034) msjr
»

Tina Maze 2. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15945816 (35593) WarpedGone
»

Megalomija ali polomija Univerziada leta 2013 v Mariboru? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830440 (20320) Mati

Več podobnih tem