» »

Se gremo Slovenci športni turizem?

Se gremo Slovenci športni turizem?

1
2
»

Samael ::

Utk je izjavil:


Sori, ampak ti si začel s tem, da ker jaz bojda ne hodim v knjižnico, jo lahko ukinejo. Hodim marsikam, pa ne zahtevam zato vsega zastonj. Tako kot vi, ki vidite samo "jaz, jaz jaz".


Kdo zahteva vse zastonj? To je še en tipičem modus operandi forumskih nakladačev.
Kdaj se prav vprašam, kaj dela v možganih človeka, da pride do takšnega čudaškega zaključka - sproducira nek random argument, ki sploh ni tema pogovora, temveč izključno plod njihove lastne domišljije in ga prilepi sogovorniku, ker pač... se kul sliši?
Samael != Samuel

Utk ::

Ti, ki praviš, da mora to država financirat. Ker jaz sem čist jasno napisal, tam kjer si mi ti odgovarjal, naj dela kdor hoče kar hoče, ampak ne z javnim denarjem.

Machete ::

Jaz sem bil enkrat celo v planici. Slabše še nisem zapravil dneva.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Samael ::

@Utk
Jaz nič ne pravim, da mora država karkoli financirati. Tako si si moje pisanje na nek čudaški način prevedel sam. Zakaj - to boš moral premisliti sam pri sebi. Pravim pa da razumem, zakaj je za družbo ok, da država financira tudi projekte, prireditve, itd... ki jih sam mogoče ne koristim, ti pa.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

m0LN4r ::

Lepo, zdaj pa se treba stvari prilagoditi ponudbi in povprasevanju.
Der Formula 1 Rolex Großer Preis von Österreich 2023 ist einmal mehr das größte Motorsport-Event des Jahres in Österreich. Unglaubliche 304.000 Zuschauer sorgen für perfekte Stimmung auf dem Red Bull Ring!02.07.2023

Povezuje torej 300.000 gledalcev na enem eventu. Na planici pravi google jih je blo 2019 samo 21k. Much wow.

01.07.2023 -- Das Projekt Spielberg, zu dem der Red Bull Ring gehört, lockt im ganzen Jahr mehr als eine Million Besucher in die Region,

ali
63.000 - obiskovalcev Planice v 11 tekmovalnih dneh
Več na: https://www.zurnal24.si/sport/zimski-sp... - www.zurnal24.si


To je bolj neke vrste VIP klub.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Utk ::

Samael je izjavil:

@Utk
Jaz nič ne pravim, da mora država karkoli financirati. Tako si si moje pisanje na nek čudaški način prevedel sam. Zakaj - to boš moral premisliti sam pri sebi. Pravim pa da razumem, zakaj je za družbo ok, da država financira tudi projekte, prireditve, itd... ki jih sam mogoče ne koristim, ti pa.

Lažeš. Napisal si to:


Pa knjižnic tudi ne rabimo, zakaj bi financirali kaj takšnega, ko pa ti ne bereš knjig, aneda?

(tako nekako poteka ta zahojena miselnost, da sta življenje samo služba in dom, ter da če osebno ne koristim nekega servisa, če me ne zanimata kultura, šport, itd ... je treba to ukiniti, zapreti, ker pač jaz, jaz, jaz ...)


Napisal si, da sem zahojen, ker pravim, da ni potrebe, da država financira turistične smučarje, potem pa to še razširil na knjižnice.
Lažeš na kubik, ker nisem jaz nič rekel o kakšen zapiranju, ukinjanju, ampak samo o financiranju. Pa še to o financiranju športa. S tem, da sem vseeno vsako leto na kar nekaj tekmah. Pa zato vseeno pravim, da ni nobene potrebe, da to financira država.

Te ni nič sram tako primitivno nekaj napisat, potem se pa ven vlečt z novimi lažmi? Malo te bi lahko blo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gagatronix ::

Machete je izjavil:

Jaz sem bil enkrat celo v planici. Slabše še nisem zapravil dneva.


Jaz tudi. Ko je se obstajala Jugoslavija.

Machete ::

Jaz sem bil lani ali 2. leti nazaj. Pomoje razen dražje pijače ni neke razlike med yugo in danes.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SmeskoSnezak ::

guano je izjavil:

Že več let spremljam smučanje in se nekako ne morem znebiti občutka, da se gredo naši športniki športni turizem. To opažam predvsem pri alpskem smučanju, tako pri moških kot ženskah. Če smo še veljali deset let nazaj za perspektiven smučarski narod, tega zdaj definitivno ne moremo več trditi.

Ne sledim... kaj imajo sportniki in sportni turizem skupnega? Bore malo po wiki: Sports tourism @ Wikipedia Pri vecini sportov je tako, da je to drag zafran za posameznika ali druzino, pa se lokalna skupnost, al pa drzava "mora pomagat" tu pa tam...

guano je izjavil:


Rezultati naših so preprosto slabi. Tu in tam se kdo uvrsti med top 10, in to je pač to. Večinoma pa končujemo pri repu razpredelnice. Po tekmi so odgovori vedno enaki in upamo, da bo naslednjič bolje.

Mogoce posamicno gledano "bolj bogo", ampak kot narod pa smo se vedno "skorajda top sportna velesila", wiki: Slovenia at the Olympics @ Wikipedia

guano je izjavil:


Kaj pa si mislite vi? Ali menite, da se naši vrhunski športniki gredo športni turizem?

Nasa mala snezena ekipa meni da se nasi sportniki trudijo po svojih moceh. Hkrati pa pomagajo pri siritvi Slovenije kot destinacije za sportni turizem. Pri tem slednjem morajo lokalne, druzbene, kot tudi drzavne organizacije se dosti vec postoriti. Posamezni sportniki, tudi ob izjemnih uspehih, ne morejo pomagati sportnemu turizmu, ce ne pridejo v novice, spletne strani, clanke, itd. LP, Sneskica.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Kaj ti to pomaga, ce so drugi sporti 100x bolj obiskani / gledani. Naj se kapacitete usmeri tja.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

xseki ::

Naj se kapacitete usmerijo v nogomet.

Machete ::

Bolj zakon je lokostrelski biatlon.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

guano ::

Ta vikend smo dosegli dobre rezultate. Bravo naši:P

Utk ::

Hadalin, spet, 6 sekund zadaj. V čem je smisel?

Machete ::

Vsaj socialni problem ni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

xseki ::

Tudi Hadalinu se bo enkrat odprlo.

LynxEffect ::

Ne moremo v vseh športih bit vseskozi pri vrhu...menjajo se generacije, tujina ma kadrovsko, tehnično in infrastrukturno precej bolje urejeno kot Slovenija, tako da smo lahko veseli in zadovoljnji, da imamo, kar imamo (seveda bi si vsi želeli, da bi brali o stopničkah nonstop, sam pač realnost je drugačna).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iztok Čop razburja Slovenijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6410704 (8321) judoka
»

Finančni vložki v vrhunski šport in nacionalna korist od tega

Oddelek: Loža
254856 (4651) judoka
»

Megalomija ali polomija Univerziada leta 2013 v Mariboru? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27830450 (20330) Mati

Več podobnih tem