» »

Napake pri prenosu datotek

Napake pri prenosu datotek

Tr0n ::

Pri prenosu binarnih datotek iz FTPja, Kaze, eMule,... se mi velikokrat zgodi, da je datoteka corrupt oz. da ima skrcen arhiv CRC napako. Ce je datoteka manjsa ali del arhiva, jo pac posnamem se enkrat in dela ok. Problem nastane pri velikih datotekah, saj je potrebno vse se enkrat downloadat, pa se takrat ni nujno, da bo delovalo.

Ker ne uporabljam kaksnega firewall-a, ampak le AntiVir antivirusni program, ne vem vec, kaj bi lahko bilo narobe.

Je mozno, da tako pogosto pride do napak pri prenosu (ADSL/SiOL)? Namrec hitrost downloada in ping sta oba super.

Je imel kdo podobne tezave?

WinXP SP1a
RASPPPoE
  • spremenilo: Tr0n ()

Xplicit ::

Kolkr jest vem se to pr emuli nebi smel dogajat:\
se mi pa podobno dogaja pr kazaa, k je pr ksnemu videu fajlu ksn del zanic

btw - a kdo ve kej bi bil problem ce pri prenosu fajla (.jpg) preko MSN messengerja sliko takorekoc deformira/na pol unici
pa ne rect da je o zato ker uporablam MSN :\

Tr0n ::

Ja, tudi pri eMuli se mi dogaja, pa nimam pojma, kaj je narobe.

Klemenn ::

jah..to so delci ki so pokvarjeni..pa ga včasih proba mula popravt..pa ga očitno ne popravi :\

poznam to... :\

Tr0n ::

Ja ze, ampak vseeno je zadeva malce sumljiva. Od dveh datotek, ki sem jih presnel, sta obe imeli corrupt header ali CRC error. Ponavadi gre za .rar arhive, ki se jih le stezka popravi.

Popenitis! ;((

PaJo ::

Kaj ce bi probal ugasnit dol antivirusni program? Ali pa vsaj diseblati njegovo akrivno skeniranje, lahko da to kaj vpljiva na celotno zadevo.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OldSkul ::

Tron popolnoma isti problem imam jaz.Zadnjič sem posnel iz Kazaa eno igro in končnica je bila .rar.In ta arhiv je vseboval polno crc errorjev, potem pa sem zadevo še enkrat posnel in arhiv je bil brez napak?!?!?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Tr0n ::

Ha, pa ga mam prašiča!

Prej sem samo disablal antivir, zaprl vse procese pa ni pomagalo. Zdaj pa sem vse skupaj odinstaliral in spet laufa tako kot treba.

Bedni Antivir!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558425198 (8482) Freakylion
»

antivirus

Oddelek: Pomoč in nasveti
372368 (1251) jozerus
»

Porast kriptiranih torrentov

Oddelek: Novice / Zasebnost
363656 (3656) 737
»

Večina arhivov dobim CRC error!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101930 (1930) tsatthoggua
»

En cuden problem z rar in iso fajli

Oddelek: Pomoč in nasveti
131289 (1040) uros678

Več podobnih tem