» »

The Last of Us 2

The Last of Us 2

Temo vidijo: vsi
««
17 / 25
»»

Bantani ::

Točno tako okusi so različni;)
TLOU je vrhunska igra ne rečem samo nekako mi bolj sede stil UC,kar sem pogrešal samo daljšo zgodbo.Sej,ce je Drake za v penzijo naj pa vsaj hčerka prevzame vajeti v svoje roke:D

YesMan ::

yayo je izjavil:

ja, jaz sem do sedaj v glavnem stealthal, ker je moj privzeti stil "coward" - dokaj slabo merim s ploščkom. Igram tudi na hard pa sem le parkrat umrl. Hvala za hinte, bomo preizkusili.

Ni kaj. Pa še en ključen nasvet, ki sem ga pozabil: NIKOLI ne reloadaj encounterja, ko gre kaj narobe, pa vseeno preživiš. Tudi, če ti ostane 10% življenja pa en naboj. Imeti to navado lahko ogromno doprinese k tistemu "survival feelingu" in napetosti.

oo7 ::

Jaz sem zdaj zapustil TV postajo in sem v tunelu kjer je rdeča svetloba od raket in prvič je opaziti clikerja, ki bruha kislino. A sem že blizu polovice ?

yayo ::

si me prehitel :))

oo7 ::

yayo je izjavil:

si me prehitel :))


Kje si pa ti trenutno ? Prav daleč za mano ne moreš biti :)

yayo ::

ravno pred tv towerjem sem končal včeraj zvečer, potem, ko sem hladnokrvno poklal kakih dvajset nedolžnih duš.

D3m ::

Važno, da Abby na koncu prizaneseš. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: YesMan ()

Argica ::

Evo da ne boste vedno spraševali kje ste:

The Last of Us 2: Chapters, stages - list

Berserker ::

Ne vem čemu tolk drame okoli špila, hvala kurcu, da nisem nič bral kr bi sam čas izgubljal z vašim jamranjem pa tinfoil hat zarotami.

Špil mi ful dogaja, lepo nadaljevanje dvojke, grafika in efeketi so top, zgodba pa tudi.

Trenutno sem malce naprej v Seattle day 2.

oo7 ::

yayo je izjavil:

ravno pred tv towerjem sem končal včeraj zvečer, potem, ko sem hladnokrvno poklal kakih dvajset nedolžnih duš.


Nedolžne duše 8-)

oo7 ::

Argica je izjavil:

Evo da ne boste vedno spraševali kje ste:

The Last of Us 2: Chapters, stages - list



Kaj pol igre je treba igrati s tisto morilsko p... Abby ;((

GargaSmrk ::

Berserker je izjavil:

Ne vem čemu tolk drame okoli špila, hvala kurcu, da nisem nič bral kr bi sam čas izgubljal z vašim jamranjem pa tinfoil hat zarotami.

Špil mi ful dogaja, lepo nadaljevanje dvojke, grafika in efeketi so top, zgodba pa tudi.

Trenutno sem malce naprej v Seattle day 2.


Že enka je bila prehvaljena simulacija sprehajanja, tako da dvojka ne more biti ravno kak presežek.

Veliko ljudi je pizdilo zakaj Sony tu dopušča goloto in "spolnost" medtem ko "za dobro otrok" cenzurira anime in druge špile z dekolteji. Samo potem ste se fanboji vzdignili in jih napadli da so homofobi in transfobi ter pričeli z 10/10...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Argica ()

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

ravno pred tv towerjem sem končal včeraj zvečer, potem, ko sem hladnokrvno poklal kakih dvajset nedolžnih duš.


Nedolžne duše 8-)


:)) saj se pogovarjamo bolj hudomušno...

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

ravno pred tv towerjem sem končal včeraj zvečer, potem, ko sem hladnokrvno poklal kakih dvajset nedolžnih duš.


Nedolžne duše 8-)


:)) saj se pogovarjamo bolj hudomušno...


Če nisi stealth katero pokalico najraje uporabljaš ?

oo7 ::

Peticija - Remake the storyline of The Last Of Us Part II

https://www.change.org/p/sony-remake-th...

oo7 ::

Ravnokar končal muzej daleč najboljši del v igri, do zdaj. To bi morala biti TLOU 2 igra.

yayo ::

jaz sem ravno naredil tv tower in železniške tunele takoj potem. Špica. Pa tisto "razodetje" na koncu me je prav nasmejalo. Druckmann, Druckmann... :))

oo7 je izjavil:

Peticija - Remake the storyline of The Last Of Us Part II

https://www.change.org/p/sony-remake-th...

veš, da ja, ga že vidim kako kliče ekipo... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Argica ::

Kot so spremenili GAME OF THRONES 8 sezono?

oo7 ::

Saj take peticije zelo redko uspejo ta sigurno ne bo pokažejo pa neko nestrinjanje.

oo7 ::

Drugo leto bodo posneli še TV serijo. Josh Brolin kot Joel ? Kar dobra izbira.

The Last Of Us TV show: Joel actor wants Josh Brolin to play the role

yayo ::

evo, dal skozi tudi muzej. Ko pomislim je zgodba zelo inteligentno zamišljena in sta Ellyina lezbičnost ter Joelova smrt v bistvu potrebni, kako drugače bi si lahko sploh zamislil TLOU2? Če bi nadaljevali z obema bi bilo weird, prav tako, če bi bila Elly staight. Istotako, če bi bil Joelov morilec moški. Joel in Elly sta imela dinamiko, ki bi z njenim odraščanjem postala lahko le še seksualna. (Elektrin kompleks pa to...) Joel je arhetipski stoični mačo, ki se mora izkupiti za fail iz preteklosti, Elly je overpowered ženska junakinja, zaradi krutih življenskih izkušenj. Kako bi ji dodali zaročenca, da bi izpadlo normalno? Ali bi slednji moral biti močnejša figura od Joela, kar enostavno ne gre, pa še njo bi spravilo v položaj prikolice ji vzelo vlogo junakinje, ali pa bi zaročenec bil copata, kar bi ga naredilo za odvečnega cucka, pa moška publika bi verjetno poizdila zaradi tega. Ergo Elly mora biti lezba, tudi zato, da se zatrejo erotični podtoni odnosa odraščajoče ženske z starejšo moško "mentorsko" figuro. Joel mora umreti tudi zato, da ji da razlog, da gre v neko junaško akcijo, ker bi, če ne, verjetno dobili simulator kmetovanja in gradnje brunarice. Skupaj ne morata biti, ker nista Batman in Robin. Morilka pa mora biti ženska, ker bi bilo drugače preveč stereotipno in bi imeli še eno zgodbo kjer se ženska bori proti moškemu tiranstvu in mizoginizmu... :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

drvo ::

Za Ellie se je vedelo, da je lezbijka, že pred drugo igro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

yayo ::

drvo je izjavil:

Za Ellie se je vedelo, da je lezbijka, že pred drugo igro.

yep, sem igral dlc od enke. Btw, tega še ne vem, ker pač nisem dvojke še končal, ampak mislim, da na koncu Elly vidi Abby kot nekakšno svoje zrcalo.

oo7 ::

yayo je izjavil:

evo, dal skozi tudi muzej. Ko pomislim je zgodba zelo inteligentno zamišljena in sta Ellyina lezbičnost ter Joelova smrt v bistvu potrebni, kako drugače bi si lahko sploh zamislil TLOU2? Če bi nadaljevali z obema bi bilo weird, prav tako, če bi bila Elly staight. Istotako, če bi bil Joelov morilec moški. Joel in Elly sta imela dinamiko, ki bi z njenim odraščanjem postala lahko le še seksualna. (Elektrin kompleks pa to...) Joel je arhetipski stoični mačo, ki se mora izkupiti za fail iz preteklosti, Elly je overpowered ženska junakinja, zaradi krutih življenskih izkušenj. Kako bi ji dodali zaročenca, da bi izpadlo normalno? Ali bi slednji moral biti močnejša figura od Joela, kar enostavno ne gre, pa še njo bi spravilo v položaj prikolice ji vzelo vlogo junakinje, ali pa bi zaročenec bil copata, kar bi ga naredilo za odvečnega cucka, pa moška publika bi verjetno poizdila zaradi tega. Ergo Elly mora biti lezba, tudi zato, da se zatrejo erotični podtoni odnosa odraščajoče ženske z starejšo moško "mentorsko" figuro. Joel mora umreti tudi zato, da ji da razlog, da gre v neko junaško akcijo, ker bi, če ne, verjetno dobili simulator kmetovanja in gradnje brunarice. Skupaj ne morata biti, ker nista Batman in Robin. Morilka pa mora biti ženska, ker bi bilo drugače preveč stereotipno in bi imeli še eno zgodbo kjer se ženska bori proti moškemu tiranstvu in mizoginizmu... :))


Joelova smrt je bila popolnoma nepotrebna. Če bi nadaljevali z obema ne bi bilo nič čudno ampak boljše.

oo7 ::

yayo je izjavil:

drvo je izjavil:

Za Ellie se je vedelo, da je lezbijka, že pred drugo igro.

yep, sem igral dlc od enke. Btw, tega še ne vem, ker pač nisem dvojke še končal, ampak mislim, da na koncu Elly vidi Abby kot nekakšno svoje zrcalo.


Kar se tiče konca TLOU 2 je kar precej kritik slišat.

2dark ::

oo7 je izjavil:


Joelova smrt je bila popolnoma nepotrebna. Če bi nadaljevali z obema ne bi bilo nič čudno ampak boljše.


Zaključek bi moral biti takšen, da bi Ellie ubila Abby in to tako, da z Joelovim revolvervejem najprej prestreli levo nogo, desno nogo, levo roko, desno roko in zadnji strel v črevesje. Tako bi umrla počasne in boleče smrti.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Si že predstavljam John Wicka, ki po koncu masakra celotne ruske mafije oprosti storilcu, ki mu je fental psa. :D

Druckamnn script.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: YesMan ()

oo7 ::

SPOILERJI V VIDEU !!!!

Gamers Reactions To Having To Play As ABBY Again After Everything She Did | Mixed Reactions

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Mavrik ::

Sneti je prišel s pokoja za opis te igre: https://jazbina.si/blogs/zgodbe-iz-jazb... :)

Med mojim igranjem pa postaja vedno bolj jasno, da večina pizdekov igre sploh ni preigrala - pišejo se popolne neumnosti vzete iz konteksta. S tega tudi potem pride razlika med dobrimi ocenami v opisih (kjer je večina igro dejansko preigrala) in tuljenjem na internetu.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

YesMan ::

oo7 je izjavil:

Joelova smrt je bila popolnoma nepotrebna. Če bi nadaljevali z obema ne bi bilo nič čudno ampak boljše.


Kaj pa bi potem delala skupaj? Pšenico sejala in jajca pobirala? Patruljirala naokrog? :D Konfliktni konec 1. dela ni bil dovolj, da bi nosil celo igro, niti približno. Edini način, kako ta dva karakterja peljati naprej, je tako, da se enega "žrtvuje" in se fokusira na ostalega. Odločili so se za Joela, kar še je vedno veliko bolj zanimivo, kot če bi Ellie. To je eden najbolj klasičnih in efektivnih načinov pisanja karakterjev - spišeš najhujšo stvar, ki se nekemu karakterju lahko zgodi in potem rezultate tega. V tem primeru, za oba karakterja, je to bil grozen, (na začetku še) brezsmiselni umor in izguba najbližjega.

Veliko ljudi bi imelo manj problemov z zgodbo, če bi karaktere tretirali kot to, kar so - realistične, vse prej kot perfektne osebe v izmišljenem svetu - ne pa kot najljubši nogometni klub/igralca ali najljubšega stripovskega super heroja, na primer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

D3m ::

Mavrik je izjavil:

Sneti je prišel s pokoja za opis te igre: https://jazbina.si/blogs/zgodbe-iz-jazb... :)

Med mojim igranjem pa postaja vedno bolj jasno, da večina pizdekov igre sploh ni preigrala - pišejo se popolne neumnosti vzete iz konteksta. S tega tudi potem pride razlika med dobrimi ocenami v opisih (kjer je večina igro dejansko preigrala) in tuljenjem na internetu.


Saj vemo koliko je dejanska ocena.

5/10

0/10 so razočaranci

10/10 so fanboji in trendovci
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mavrik ::

YesMan je izjavil:


Kaj pa bi potem delala skupaj? Pšenico sejala in jajca pobirala? Patruljirala naokrog? :D Konfliktni konec 1. dela ni bil dovolj, da bi nosil celo igro, niti približno. Edini način, kako ta dva karakterja peljati naprej, je tako, da se enega "žrtvuje" in se fokusira na ostalega. Odločili so se za Joela, kar še je vedno veliko bolj zanimivo, kot če bi Ellie. To je eden najbolj klasičnih in efektivnih načinov pisanja karakterjev - spišeš najhujšo stvar, ki se nekemu karakterju lahko zgodi in potem rezultate tega. V tem primeru, za oba karakterja, je to bil grozen, (na začetku še) brezsmiselni umor in izguba najbližjega.

Veliko ljudi bi imelo manj problemov z zgodbo, če bi karaktere tretirali kot to, kar so - realistične, vse prej kot perfektne osebe v izmišljenem svetu - ne pa kot najljubši nogometni klub/igralca ali najljubšega stripovskega super heroja, na primer.


Joel je manjkal v večini marketinških materialov pred izidom, jaz ne vem kdo je mislil da bo preživel celo igro. A res ni nihče spremljal prvega dela? :)

Drugače mi je zlo vredu kako pride skupaj druga polovica igre - prav tako zrcalo TLoU1 je.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

oo7 ::

YesMan je izjavil:

oo7 je izjavil:

Joelova smrt je bila popolnoma nepotrebna. Če bi nadaljevali z obema ne bi bilo nič čudno ampak boljše.


Kaj pa bi potem delala skupaj? Pšenico sejala in jajca pobirala? Patruljirala naokrog? :D Konfliktni konec 1. dela ni bil dovolj, da bi nosil celo igro, niti približno. Edini način, kako ta dva karakterja peljati naprej, je tako, da se enega "žrtvuje" in se fokusira na ostalega. Odločili so se za Joela, kar še je vedno veliko bolj zanimivo, kot če bi Ellie. To je eden najbolj klasičnih in efektivnih načinov pisanja karakterjev - spišeš najhujšo stvar, ki se nekemu karakterju lahko zgodi in potem rezultate tega. V tem primeru, za oba karakterja, je to bil grozen, (na začetku še) brezsmiselni umor in izguba najbližjega.

Veliko ljudi bi imelo manj problemov z zgodbo, če bi karaktere tretirali kot to, kar so - realistične, vse prej kot perfektne osebe v izmišljenem svetu - ne pa kot najljubši nogometni klub/igralca ali najljubšega stripovskega super heroja, na primer.



Z lahkoto bi nadaljevali z obema likoma naprej ni bilo nobene potrebe po žrtvovanju enega lika.
Zdaj govorite kot, da ne bi bilo sploh možno nadaljevati njune zgodbe od prvega dela naprej. Z lahkoto bi nadaljevali to kar so pa zdaj naredili je pa bedarija.
Ampak ok moram preigrati, do konca saj gameplay in grafika sta vrhunska zgodba pa je zaenkrat nič posebnega.

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

YesMan je izjavil:


Kaj pa bi potem delala skupaj? Pšenico sejala in jajca pobirala? Patruljirala naokrog? :D Konfliktni konec 1. dela ni bil dovolj, da bi nosil celo igro, niti približno. Edini način, kako ta dva karakterja peljati naprej, je tako, da se enega "žrtvuje" in se fokusira na ostalega. Odločili so se za Joela, kar še je vedno veliko bolj zanimivo, kot če bi Ellie. To je eden najbolj klasičnih in efektivnih načinov pisanja karakterjev - spišeš najhujšo stvar, ki se nekemu karakterju lahko zgodi in potem rezultate tega. V tem primeru, za oba karakterja, je to bil grozen, (na začetku še) brezsmiselni umor in izguba najbližjega.

Veliko ljudi bi imelo manj problemov z zgodbo, če bi karaktere tretirali kot to, kar so - realistične, vse prej kot perfektne osebe v izmišljenem svetu - ne pa kot najljubši nogometni klub/igralca ali najljubšega stripovskega super heroja, na primer.


Joel je manjkal v večini marketinških materialov pred izidom, jaz ne vem kdo je mislil da bo preživel celo igro. A res ni nihče spremljal prvega dela? :)

Drugače mi je zlo vredu kako pride skupaj druga polovica igre - prav tako zrcalo TLoU1 je.



Z Joelom so lažno oglaševali igro še po leakih.
Ne vem kaj je bilo v prvem delu, da je moral Joel umreti. Samo škoda, ker v prvem delu nisi imel na koncu odločitev ali boš rešil Ellie ali jo boš pustil umreti me prav zanima koliko bi se jih odločilo za katero možnost.

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

Sneti je prišel s pokoja za opis te igre: https://jazbina.si/blogs/zgodbe-iz-jazb... :)

Med mojim igranjem pa postaja vedno bolj jasno, da večina pizdekov igre sploh ni preigrala - pišejo se popolne neumnosti vzete iz konteksta. S tega tudi potem pride razlika med dobrimi ocenami v opisih (kjer je večina igro dejansko preigrala) in tuljenjem na internetu.



Najbrž jih kar veliko ni končalo igre in so nehali že na začetku. Če ne bi vedel za leake bi verjetno jaz tudi nehal tako, da sem bil pripravljen na to.


South Korean Twitch streamer "tvcrank" reaction after Joel's death scene (The Last of us 2)

Mavrik ::

oo7 je izjavil:



Z lahkoto bi nadaljevali z obema likoma naprej ni bilo nobene potrebe po žrtvovanju enega lika.
Zdaj govorite kot, da ne bi bilo sploh možno nadaljevati njune zgodbe od prvega dela naprej. Z lahkoto bi nadaljevali to kar so pa zdaj naredili je pa bedarija.
Ampak ok moram preigrati, do konca saj gameplay in grafika sta vrhunska zgodba pa je zaenkrat nič posebnega.


Zakaj točno je bedarija? Ker se zgodbica ne konča na tvoj način kot en dolgočasen blockbuster poletni film? To že v prvem delu ni veljalo. Resno ne razumem teh čudnih pričakovanj, da se bo v drugem delu nenadoma zgodba spremenila v Uncharted kjer tvoj dober lik dobi medaljo za pokol 300 ljudi in vsi živijo srečno do konca svojih dni.
The truth is rarely pure and never simple.

D3m ::

Vsi si želijo biti kanček heroja četudi ne v resničnem življenju. :)

In zakaj opravičuješ II. del?

Kaj je tako boljšega od I. dela?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kvinta ::

Največji pizdeci špil že prodajajo kr je kao brezveze se nekje zatakne pa ne gre naprej pa kr ubijejo ti brezveze taki čakajo že 3 del oz. so ga že plačali :))
A.C.A.B

oo7 ::

Mavrik je izjavil:

oo7 je izjavil:



Z lahkoto bi nadaljevali z obema likoma naprej ni bilo nobene potrebe po žrtvovanju enega lika.
Zdaj govorite kot, da ne bi bilo sploh možno nadaljevati njune zgodbe od prvega dela naprej. Z lahkoto bi nadaljevali to kar so pa zdaj naredili je pa bedarija.
Ampak ok moram preigrati, do konca saj gameplay in grafika sta vrhunska zgodba pa je zaenkrat nič posebnega.


Zakaj točno je bedarija? Ker se zgodbica ne konča na tvoj način kot en dolgočasen blockbuster poletni film? To že v prvem delu ni veljalo. Resno ne razumem teh čudnih pričakovanj, da se bo v drugem delu nenadoma zgodba spremenila v Uncharted kjer tvoj dober lik dobi medaljo za pokol 300 ljudi in vsi živijo srečno do konca svojih dni.


Tudi drugi del bi lahko rekli, da je navaden revenge holivudski blockbuster če smo že pri tem.
Nobeden ni pričakoval Uncharted ampak nadaljevanje zgodbe o Ellie in Joelu.

oo7 ::

V UK se je med TOP 10 najbolj prodajanih iger po 6 letih vrnila igra The last of us Remastered.

UK Sales Charts: Week Ending 27th June

1.The Last of Us: Part II
2.Bravely Second: End Layer
3.SpongeBob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated
4.Ring Fit Adventure
5.Animal Crossing: New Horizons
6.FIFA 20
7.Mario Kart 8: Deluxe
8.Grand Theft Auto 5
9.The Last of Us Remastered
10.Minecraft


Kot kaže so se nekateri odločili, da raje preigrajo še enrkat The last of us 1 kot pa 2 :))

Drugače pa od prvega tedna v drugi tenen TLOU 2 igra 80% padec v prodaji podobno kot Uncharted 4.

yayo ::

prej bi rekel, da so nekateri igrali najprej dvojko, pa hočejo še enko, ali bodo igrali dvojko po enki, ko bo bolj poceni. Kolobocija okoli TLOU2 je privlekla pozornost tudi tistih, ki iger prej niso imeli na radarju.

Argica ::

Sony PS4 Pro, 1TB set + The Last of Us Part II Limited Edition igra

Limited Edition The Last of Us Part II 1TB PS4™Pro
Limited Edition The Last of Us Part II DUALSHOCK(R)4
The Last of Us Part II SteelBook Case s polno igro - redna cena 90€
Digitalna vsebina: PS4 dinamična tematika, set šestih PSN avatarjev, digitalna glasba in zvezek z ilustracijami Dark Horse

gozdar1 ::

Spoilerji !!!!!!

Marsikdo od tistih, ki so igro kupili je verjetno ne bi, če bi bilo od začetka jasno, da to ni joel elli zgodba iz prvega dela. Tega se je očitno zavedal tudi nd zato je v propagandnem materjalu joel prisoten ni pa abby, ki predstavlja skoraj polovico igre.

Namesto joela bi npr. lahko ubili dino in jo v sami igri nato nadomestili z joelom. Odrezali nepotreben del z levom in se osredotočili na bistvo same zgodbe.

6/10

oo7 ::

gozdar1 je izjavil:

Spoilerji !!!!!!

Marsikdo od tistih, ki so igro kupili je verjetno ne bi, če bi bilo od začetka jasno, da to ni joel elli zgodba iz prvega dela. Tega se je očitno zavedal tudi nd zato je v propagandnem materjalu joel prisoten ni pa abby, ki predstavlja skoraj polovico igre.

Namesto joela bi npr. lahko ubili dino in jo v sami igri nato nadomestili z joelom. Odrezali nepotreben del z levom in se osredotočili na bistvo same zgodbe.

6/10


Saj na začetku so je ugibalo, da bi Ellie šla v boj zaradi Dine in Joel ji bi pomagal in tako bi moralo biti.
Kar se tiče oglaševalske kampanije pa so zavajali.

yayo ::

baje, da lahko zaobideš pse, ampak domevam, da si potem prisiljen izpustiti tudi kup collectiblov. Ima kdo izkušnje? Čeprav mi je z druge strani smešno, da kolješ cele čete homo sapiensov, par psov pa se ti lahko smili...

YesMan ::

gozdar1 je izjavil:

Spoilerji !!!!!!

Marsikdo od tistih, ki so igro kupili je verjetno ne bi, če bi bilo od začetka jasno, da to ni joel elli zgodba iz prvega dela. Tega se je očitno zavedal tudi nd zato je v propagandnem materjalu joel prisoten ni pa abby, ki predstavlja skoraj polovico igre.

Namesto joela bi npr. lahko ubili dino in jo v sami igri nato nadomestili z joelom. Odrezali nepotreben del z levom in se osredotočili na bistvo same zgodbe.

6/10


Po eni strani se bunite, da trailerji vse spoilajo, po drugi strani pa hočete imeti vse spoilano v trailerjih. Takim ljudem preprosto ne moreš ugoditi.

Poglej te dvojne standarde. V enem trailerju je bila ena scena, ki namiguje, da je Joel tisti, ki Ellie prekrije usta in je to zdaj že ne vem kakšno zavajanje - ko pa je Marvel uporabljal iste taktike v trailerjih pri skoraj vsakem izmed njihovih filmov (sploh zadnja dva Avengersa), pa so jih ljudje hvalili za to.

oo7 ::

yayo je izjavil:

baje, da lahko zaobideš pse, ampak domevam, da si potem prisiljen izpustiti tudi kup collectiblov. Ima kdo izkušnje? Čeprav mi je z druge strani smešno, da kolješ cele čete homo sapiensov, par psov pa se ti lahko smili...


Z psi in njihovim vonjem sem se ukvarjal 2 minuti potem pa sem jih začel streljat. Čim vidim sovražnika s psom prvo psa potem njega psi so tečni.

Sedaj sem spet v poglavju 3 leta prej...

YesMan ::

yayo je izjavil:

baje, da lahko zaobideš pse, ampak domevam, da si potem prisiljen izpustiti tudi kup collectiblov. Ima kdo izkušnje? Čeprav mi je z druge strani smešno, da kolješ cele čete homo sapiensov, par psov pa se ti lahko smili...


Kolikor sem jaz opazil, collectible item-ov nikoli ni v območjih kjer se boriš s sovražniki, samo crafting itemi. Tako, da lahko v miru stealthaš, brez da bi izpustil kake pomembne stvari.

Gogyto ::

K sreči špilov, ki jih nameravam kupit in preigrat, ne gledam v najavah in se tako izognem marsikateri slabi izkušnji.
Meni TLOU2 dogaja.

Zgodba mi je trenutno zadovoljiva. Sem v fazi, ko se Ellie poslovi od Dine.... torej, že kar nekaj izkušnje za mano.

Najbolj moteče mi je na trenutke gibanje lika, kjer se mi zdi, da se ni preveč spremenilo glede na enko. Tu je zame največji minus. In ja, preveč linearno nabiranje robe za upgrade.

Zgodba mi je cool; ni masterpiece, ni pa tudi podn, nekje 8 bi bila moja ocena. Sem imel cmok pri Joelu, pa še pri kakem liku, če smo že na tem :|. ZA dejansko končno oceno bom pa moral videt še the end, potem bom bolj jasno lahko podal oceno, bi ji pa zaenkrat dal oceno nekje med 7 in 8. Vizualno je ok, zgodba ok, nadgradili nekatere freake - evolucija tudi na njih deluje :D; moti pa dokaj linearna okolica in na trenutke gibanje likov..

yayo ::

YesMan je izjavil:


Kolikor sem jaz opazil, collectible item-ov nikoli ni v območjih kjer se boriš s sovražniki, samo crafting itemi. Tako, da lahko v miru stealthaš, brez da bi izpustil kake pomembne stvari.

Tako je. Drugače pa sem takoj nekaj naredil narobe pa sem bil prisiljen vse ubiti, nakar je igra avtosejvala... Nič iz stealtha torej.
««
17 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
525665 (313) yayo
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449114561 (4312) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48863376 (9217) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374047 (7086) ZiedRieke

Več podobnih tem