» »

The Last of Us 2

The Last of Us 2

Temo vidijo: vsi
««
7 / 25
»»

oo7 ::

Sem se še malo bolj poglobil v spoilerje :)) ne moreš verjet temu Druckamnnu se je čisto odpeljalo. Tisti, ki je pa tole leakov pa ena velika HVALA.

oo7 ::

The last Of us part II so spet prestavili z maja na 19 junij 2020.

Bi bilo najbrž bolj pametno, da bi igro že včeraj digitalno izdali kajti ti spoilerji bodo pogubni za igro.

2dark ::

Igra bo se vedno svinjsko zasluzila, čeprav ne bi smela, glede da popularizira homoseksualce.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

svecka ::

Mene je res globoko razočarala zgodba glede na leak,...sam hate, hate, hate, mislim wtf kaka je to zgodba sam maščevanje, jeza in kar eni novi lik igraš. Prav tist, naredili bomo ravno obratno kar pričakujete in vam bi bilo všeč, poščijemo se glavna igralca iz TLOU 1, sam zato k lahko, jebite se, ampak vseno nam dajte denar. Prav zanalašč bom kupil igro rabljeno iz bolhe za pol cene, škoda denarja za tole.

Isto k battlefield 5 škandal z trailerjem (cryborg female ženska v 2 svetovni vojni) in katastrofalnim PR managementom (if you dont like it, dont buy it). Nato so čist vsak update so naredil obratno, kar so si fani želel, prav kot da bi zanalašč delal. Posledica: 2 leti od izzida je igra uradni RIP, EA jo je skenclal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

Kvinta ::

Oni prodajajo točno to kar kupci hočejo in z vsakim zavlačevanjem in metanjem drobtinic ter prelaganju izzida špilu dvigujejo ceno tu ti nič nemreš boli njih kitara .... isto ko da hočeš sam rešit planet :))

2dark ::

Kvinta je izjavil:

Oni prodajajo točno to kar kupci hočejo in z vsakim zavlačevanjem in metanjem drobtinic ter prelaganju izzida špilu dvigujejo ceno tu ti nič nemreš boli njih kitara .... isto ko da hočeš sam rešit planet :))

A ja? Folk so zeli, da igrajo v glavni vlogi lezbicne smrklje. Ne bi rekel.

V prvem delu smo vecino casa igrali v vlogi joela.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

2dark je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Oni prodajajo točno to kar kupci hočejo in z vsakim zavlačevanjem in metanjem drobtinic ter prelaganju izzida špilu dvigujejo ceno tu ti nič nemreš boli njih kitara .... isto ko da hočeš sam rešit planet :))

A ja? Folk so zeli, da igrajo v glavni vlogi lezbicne smrklje. Ne bi rekel.

V prvem delu smo vecino casa igrali v vlogi joela.


To, da igraš kot Ellie mene ne moti saj si v prvem delu tudi igral nekaj časa z Ellie. Ellie in Joel sta TLOU kar pa bo v drugem delu pa je jasno, da se je Druckmann-u totalno strgalo in ne tega si ne želi veliko ljudi.


Bom napisal kar sem prebral v spoilerjih.

VELIK SPOILER TLOU 2 prosim če boste pisali o spoilerjih zakrijte z barvo. HVALA


SPOILER !!!! Leak

V prvem delu na koncu Joel reši Ellie. Med reševanjem Joel ubije nekaj kirurgov in eden od kirurgov je bil oče od Abby. Prvi del igre igraš kot Ellie drugi del pa igra kot Abby.
Torej Joel je ubil očeta od Abby in ona sedaj išče maščevanje.
Dina in Jessie sta del skupnosti v kateri je Ellie. Dina je nosešča z Jessijem ampak Dina in Ellie sta ljubimki in načrtujete življenje skupaj z otrokom.
Kult vernikov napade to naselje in ubije Dino in Jessija Ellie je jezna gre v Seatle da razbije ta kult vernikov tam sreča Joela kateri ji je prišel pomagati.
Abby je tudi v konfliktu z kultom in tam sreča Joela kateremu z golf palico razbije glavo in ga ubije.
Ellie pobije nbekaj kultašopv in zbeži potem pa začneš igrati kot Abby in celotni drugi del loviš Ellie. Ellie med tem časom še vedno lovi in pobija kultaše.
Konec igre je spopad med Abby in Ellie.Igraš kot Abby in ubiješ Ellie.
In potem na koncu naj bi Elijini prijatelji lovili Abby bla bla bla.

Največji hec pa je,da je Abby menda transvestit LOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Torej v TLOU 2 umreta Joel in Ellie. Za Joela je 100%, ker je objavljena njegova slika ali celo video z razbito glavo.




Neil Druckmann kot kaže posnema brata z 8 sezone Game of Thrones Dumb and Dumber.

In ja kot kaže je res kar je tvital leta 2017.




Prosim če boste pisali spoilerje ali kar ste prebrali v spoilerjih, da jih tudi vi zakrijete. HVALA



Aja tole je Abby

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

Men pa to ni slabo, da umreta glavna lika. Vedno glavni liki preživijo.


Zakaj abby lovi ellie?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

svecka ::

Mene ne moti da je Ellie lezbijka. Tudi me ne bi motilo, če bi oba glavna lika umrla, samo naj njuna smrt bo smiselna, ker navsezadnje smo ju igrali v prejšnem delu in bi radi zvedel kaj bo s svetom, kaj bo z njima, njun odnos,....onadva sta bila glavna lika prejšnega dela. Ta novi del, je pa kot da bi gledal čist drugo igro.

Pa glavni "negativec Abby" mi je kar nekaj. Ko sem videl tiste mišiče mi je blo kar nekaj. Če bo res trans ok razumem, da to ni več ženska, samo se nikakor ne morem poisvestit z likom, še posebej, da je ona negativec, sploh ne deluje tako, ampak kot ena zmedena oseba, k ne ve kaj bi rada. Zelo antipatična in to da bom moral igrat z njo...ne hvala, še tisti leaked cutscenes z Abby so bili kar nekaj.

Jaz sem Ps4 kupil ravno zarad TLOU, Uncharted in God of War....si sploh ne morete predstavljat, kok sm razočaran.

oo7 ::

2dark je izjavil:

Men pa to ni slabo, da umreta glavna lika. Vedno glavni liki preživijo.


Zakaj abby lovi ellie?


Ker je zaradi Ellie Joel pobil tiste dohtarje
.

svecka je izjavil:



Jaz sem Ps4 kupil ravno zarad TLOU, Uncharted in God of War....si sploh ne morete predstavljat, kok sm razočaran.


Jaz sem PS3 kupil zaradi TLOU. Ravno zaradi te igre sem potem začel igrati PS in kupovati ekskluzive potem kupil še Ps4.

Ja tole je veliko razočaranje te popolnoma razumem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Men pa to ni slabo, da umreta glavna lika. Vedno glavni liki preživijo.


Zakaj abby lovi ellie?


Ker je zaradi Ellie Joel pobil tiste dohtarje
.

svecka je izjavil:



Jaz sem Ps4 kupil ravno zarad TLOU, Uncharted in God of War....si sploh ne morete predstavljat, kok sm razočaran.


Jaz sem PS3 kupil zaradi TLOU. Ravno zaradi te igre sem potem začel igrati PS in kupovati ekskluzive potem kupil še Ps4.

Ja tole je veliko razočaranje te popolnoma razumem.



Samo res. Edino pravilno,da oba umreta.

Kvinta ::

2dark je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Oni prodajajo točno to kar kupci hočejo in z vsakim zavlačevanjem in metanjem drobtinic ter prelaganju izzida špilu dvigujejo ceno tu ti nič nemreš boli njih kitara .... isto ko da hočeš sam rešit planet :))

A ja? Folk so zeli, da igrajo v glavni vlogi lezbicne smrklje. Ne bi rekel.

V prvem delu smo vecino casa igrali v vlogi joela.


Ja itak da je tak kaj misliš ,da ma samo hetero folk konzole in pa Pc-je :))

Zdaj je že full cajta to popularno, da je ne samo v igrah ampak vsepovsod okoli nas gay pridih mene to kratkomalo nič ne moti je pa to zelo dobra tržna niša :))

Tud če bi bil Joel gay mene ne bi motlo in bi vseeno kupo ta špil....kakorkoli meni je špil zanimiv ker se ga da igrat Stealth teh pa je dobrih za Ps3,4 zelo malo.

YesMan ::

Kaj, če bi najprej počakali na izid igre, nato na recenzije recenzistov, na katere se drugače zanašate, in potem igro sami sprobali, prej kot pljuvate po njej? Vem, nepredstavljivo :O

To, da pa enim smrdi, da lahko nekateri ljudje pač ljubijo določeno osebo ne glede na spol, pa se mi zdi res patetično ;) Pravtako ne vem, kako nekoga lahko sproži dejstvo, da bo v igri morilski krščanski kult? :)) Vem, da smo vsi zgledni verniki, ampak kljub temu mislim, da vsi dobro poznamo primitivno in kontroverzno zgodovino krščanske vere (sploh pa cerkve kot institucije). Igra se dogaja v post-apokaliptičnem svetu - ni pravil in posledic, primitivnost se vrača zaradi golega preživetja in nekako logično se mi zdi, da bi se med drugim ustvarjale tudi primitivne, ekstremistične tolpe in kulti.

Igra bo lahko vrhunska, lahko pa "samo" dobra (po Naughty Dog-ovi zgodovini sodeč, dvomim, da je lahko kaj manj od tega, ampak ja, nikoli ne veš). In če bo le samo povprečna ali pa slaba, dvomim, da bo zaradi tega ker je Ellie bi- ali homoseksualna in ker je v igri ena mišičasta ženska (mislim, kot da ženska ne more biti psihofizično močna - pa saj nismo več v srednjem veku) ter morilski krščanski kult :)). Če bo se v zgodbi vse poklopilo in če bo igralnost tako dobra in brutalna kot v prvem delu, bo vse vredu.

Ta današnja kultura ogorčenja se preprosto mora nehati. Odrastite že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

svecka ::

Ena stvar je "kultura ogorčenja", druga stvar je pa vsiljevanje politike in osebne agende v zgodbo in jo s tem totalno narediti neprepoznavno.

Zakaj treba vsako priljubljeno obstoječo zgodbo uničiti z spreminjanjem temeljev že narejene podlage? Zakaj se ne naredi nova zgodba na svojih temeljih in ne vsiljujejo v obstoječo. Že 100x videno posiljevanje na vseh koncih in krajih od knjig, filmov, serij in iger.

YesMan ::

Zato pa pravim: "čiči i čaki". Igra še ni izšla. Ne moreš 15 do 20-urne igre soditi po parih stavkih, ki jih je nekdo napisal in po parih filmčkih. Ne poznaš novih karakterjev, ne poznaš nič.

Drugo kot drugo, to JE druga zgodba (ampak pač v istem svetu). Če ne bi bila, bi ta zgodba bila del prejšnje igre.

"Zakaj se ne naredi nova zgodba na svojih temeljih" - točno to so naredili. Prejšnja zgodba se je končala. Nič je ne more vzeti, spremeniti ali uničiti (lahko boš jo igral/-a vsaki dan do konca življenja, pa bo vedno ista). To pa je sedaj nova.

V nekaj, kar še ne obstaja, pa pravtako ne moreš vsiljevati "politike in osebne agende", kot ti praviš. Vsiljevanje politike v artistično delo, je na primer "vse-ženska" pretvorba filma "Ghostbusters" ali pa ko bi nekdo delal zgodovinsko natančen film na osnovi srednjeveške Anglije, potem pa dal afroameričana za kralja, na primer.

Po tvoji definiciji na drugi strani, pa je potem čisto vsaka umetnina neke individualne osebe ali pa skupine ljudi vsiljevanje politike, ker so avtorji v NJIHOVO zgodbo vključili določene teme ali pa SVOJ vidik na določene teme. Lucasov Star Wars iz leta '77? Politično vsiljevanje. The Shawshank Redemption? Politično vsiljevanje. Scorsesejev Taxi Driver? Politično vsiljevanje in tako naprej... Če pa ti izražene tematike ali pa izraženi avtorjevi vidiki na določene tematike v avtentičnem artističnem delu preprosto niso všeč (oz. niso skladni s tvojimi osebnimi vidiki in prepričanji), potem definitivno ne gre za vsiljevanje politike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Men pa to ni slabo, da umreta glavna lika. Vedno glavni liki preživijo.


Zakaj abby lovi ellie?


Ker je zaradi Ellie Joel pobil tiste dohtarje
.

svecka je izjavil:



Jaz sem Ps4 kupil ravno zarad TLOU, Uncharted in God of War....si sploh ne morete predstavljat, kok sm razočaran.


Jaz sem PS3 kupil zaradi TLOU. Ravno zaradi te igre sem potem začel igrati PS in kupovati ekskluzive potem kupil še Ps4.

Ja tole je veliko razočaranje te popolnoma razumem.



Samo res. Edino pravilno,da oba umreta.



SPOILER !!!!!

Men se pa to zdi trapasto. Edina dva lika, ki mi nekaj pomenita v TLOU univerzi katera v prvi igri pelješ čez pol Amerike, da ti jih potem fentajo v drugem delu.
To je isto kot bi v igri Spider-man ubil Peter Parkerja.

svecka ::

YesMan je izjavil:



Se ne strinjam čisto s tabo, ampak to imaš prav da treba počakat kakšna bo končna zgodba v igri. Ampak po leakanih posnetkih mi ni všeč. Ja to je nova zgodba kot praviš, vendar bi lahko staro zgodbo nadaljevali na smiselen način, ne pa da fosirajo nov igralni lik (in kompanjona) v igro in stara dva na prisilni način končajo.

Zakaj je God of War lahko naredil ČUDOVITO zgodo o odnosu oče-sin, kako brzdati čustva, konec maščevanja in pravo evolucijo od zgodbe, ki se nadaljujejo iz prejšnih delov. Tudi z TLOU 2 bi lahko tako nadaljevali še naprej z odnosom Joel - Ellie, ne bi igri nič manjkalo, ker je še ogromno vprašanj iz prvega dela ostalo nedokončanih.


Najhuje pa mi je ko berem tole: The last of us serijo za HBO bodo čisto spremenili in dodali: rape culture, anti white man,..zame spet vsiljevanje.
https://www.sausageroll.com.au/entertai...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

oo7 ::

svecka je izjavil:

Tudi z TLOU 2 bi lahko tako nadaljevali še naprej z odnosom Joel - Ellie, ne bi igri nič manjkalo, ker je še ogromno vprašanj iz prvega dela ostalo nedokončanih.




Kolikor berem odzive je večina to tudi pričakovala kar si ti napisal.

Ampak to je Neil Aruckmann zaradi njega talentirani ljudje zapuščajo Naughty dog.

D3m ::

OMFG!

Dobesedno trans ubije oba. WTF!
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

svecka je izjavil:



Najhuje pa mi je ko berem tole: The last of us serijo za HBO bodo čisto spremenili in dodali: rape culture, anti white man,..zame spet vsiljevanje.
https://www.sausageroll.com.au/entertai...

¸
Mhm. 60 kilska pička bo pretapala 100 kilske tipe.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Naughty Dog made female characters less feminine to be trans friendly

https://www.sausageroll.com.au/entertai...


Mislim s kakšnimi bedarijami se gredo ukvarjati namesto, da bi se osredotočili na Ellie in Joela in nadaljevali njuno zgodbo naprej v stilu prvega dela TLOU.

Res ne razumem kaj jim je bilo tega treba.

Edino kar je prišlo zanimivo ven z tega je zgražanje in memi na twiterju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

2dark ::

oo7 je izjavil:

Naughty Dog made female characters less feminine to be trans friendly

https://www.sausageroll.com.au/entertai...


Mislim s kakšnimi bedarijami se gredo ukvarjati namesto, da bi se osredotočili na ellie in Joela in nadaljevali njuno zgodbo.

Res ne razumem kaj jim je bilo tega treba.

Edino kar je prišlo zanimivo ven z tega je zgražanje in memi na twiterju.



Rasist si :).

Kdor je pameten tega sranja ne bo kupil. To bi bila največja kazen za njih, da folk ignorira. Samo to se ne bo zgodilo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

40 letni moški piše scenarij o dveh najstniških lezbijkah kateri je povrhu še feminist. Zakaj?

Če mene vprašate je Neil en mali čuden mother fucker.
|HP EliteBook|R5 6650U|

2dark ::

D3m je izjavil:

40 letni moški piše scenarij o dveh najstniških lezbijkah kateri je povrhu še feminist. Zakaj?

Če mene vprašate je Neil en mali čuden mother fucker.


Mene ne zanimajo njegovi fetiši , ko pišeš scenarij za splošno publiko je pa potrebno biti trezen.

Kaj mene briga, če ima on v zasebnem času fetiš na najstniške leznike, transeksualke... Še bolj čudno je, da sony to dopušča. A mogoče LOF 2 nima tako velike vlogi pri trženju in prodajo njihove konzole na japonskem in je to zgolj zahodnjaška zadeva?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

A mogoče LOF 2 nima tako velike vlogi pri trženju in prodajo njihove konzole na japonskem in je to zgolj zahodnjaška zadeva?


Zahodnjaška zadeva.

It's ma'am
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

oo7 ::

Naughty dog je paradni konj Sonija in ta psiho Druckmann je pod predsednik ND.

It's ma'am

D3m ::

Škoda, da so odstranili Amy Hennig in obdržali Cuckmanna.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Škoda, da so odstranili Amy Hennig in obdržali Cuckmanna.


Saj menda je odšla ravno zaradi Cuckmana. Tudi Bruce Straley je zapustil Naughty dog kateri je bil poleg Cuckmana glavni pri prvi igri TLOU.

D3m ::

Uncharted 4 so tudi zjebali zaradi Cuckmana.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

Berem danes na BBCju kako ima trans populacija trenutno ogromne probleme, ker je zaradi covida marsikje začasno ukinjena terapija s hormoni. Očitno v postapokaliptiki takih problemov ravno ne bo.

yayo ::

drugače pa imam igro prednaročeno, živi bili pa vidjeli...

2dark ::

yayo je izjavil:

drugače pa imam igro prednaročeno, živi bili pa vidjeli...


Skensli in počakaj na recenzije, da ne boš kupil mačka v žaklju. Škoda plačat 60 € za nekaj, kar ne bo niti pod razno dobro.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Še zdaj mi ni jasno kako morejo biti tako trapasti pri Naughty dog.
Prva igra je ena najboljših. Igra ima dva zelo popularna lika. In potem vse zavržejo zaradi ene agende, ki jo podpira koliko % ljudi ? :));((

Neil Cuckmann twitter profil




Čedalje bolj se mi zdi, da je Bruce Straley ustvaril like v TLOU 1 sedaj pa jih Cuckman uničuje.

yayo ::

no, meni prvi del še zdaleč ni bil tista mojstrovina za katero so ga mnogi imeli, sem pa nekako prepričan, da ta novi bo. :))

oo7 ::

2dark je izjavil:

yayo je izjavil:

drugače pa imam igro prednaročeno, živi bili pa vidjeli...


Skensli in počakaj na recenzije, da ne boš kupil mačka v žaklju. Škoda plačat 60 EUR za nekaj, kar ne bo niti pod razno dobro.


Igra bo sigurno dobra kar se tiče same igralnosti in grafike kar se tiče pa zgodbe z leakov pa bo podn od podna.

Jaz jo bom kupil na Bolhi enkrat rabljeno tako ne bom nič plačal Naughty dogu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Argica ::

yayo ::

:)) ke štala...
EDIT
ampak to je 4chan trolling...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Anita Sarkeesian Involved With Last Of Us Part 2 | Naughty Dog Blames Fans!

D3m ::

Naughty Dog Blames Fans!


Errmmmm. :/
|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

ne vem seveda kakšna bo v resnici igra, imam pa občutek, da želi Druckman dokončno pokopati macho moškega protagonista kot arhetipskega junaka videoiger. Nathana je poslal v penzijo (ker ga ni mogel ubiti, glede na to, da je Uncharted bolj blockbuster humorna avanturistična saga) in je za možna nadajevanja franšize nastavil Chloe (katero osebno obožujem) pa po možnosti tudi Nateovo hčerko, Joela iz TLOU pa, kolikor sem razumel, zelo kruto ubije, ker gre pač za z Walking Dead navdahnjeno temačno igro kjer je maščevanje leitmotiv. Sem pa gledal na Youtubu playthrough, ki ga hostata Nolan North in Troy Baker. Sta imela Druckmana za gosta in je nekako bilo razumeti, da se bo nekje Nate spet pojavil, verjetno kot dedek, stranski lik, ali bodo tudi njega ubili. :)) Ker je seveda čas, da se zgodi revolucija in, da se patriarhalne supermene nadomesti z "bolj realističnimi" junaki, haha. Amapa TLOU2 bo dober, mark my words.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

D3m ::

The last thing Joel heard before his brains spilled out on to the floor was "it's ma'am"
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Igra bo zavzela več kot 100 GB. Fizična kopija pa bo vsebovala 2 Blu ray cedeja.

YesMan ::



Ah, saj sem vedel, da je spet to, hah.

V leakih tudi ni NIKJER potrjeno, da bi kdorkoli bil transseksualen: https://www.reddit.com/r/TheLastOfUs2/c...

Ampak Internetni devičniki se seveda bunijo, da ženska borka za preživetje v krutem postapokaliptičnem svetu tudi zgleda tako, ne pa kot kak seksualiziran supermodel :)) Kaj pa so potem ženske športnice? Sploh kake bokserke ali pa MMA borke, ki so še veliko bolj mišičaste, kot omenjen karakter v igri? Tudi transsekcualci? :)) ojoj

Klasično jokanje, napihovanje in širjenje lažnih informacij spletne drhali, ki živijo v neprostovoljnem celibatu in zato krivijo druge. Žalostno, ampak nič novega dandanes :D Se upam staviti, da veliko tistih, ki se zdaj najbolj napihujejo, niti ne igra iger, kaj še le, da bi bili ljubitelji te franšize. Nobena trezna oseba, ne bi pljuvala po razvijalcih 20 ali več urne igre, ki so zadnjih ~13 let izdajali vrhunsko igro za vrhunsko igro (v zadevnem žanru), na podlagi enega filmčka in parih zlonamernih komentarih jeznega zaposlenega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YesMan ()

oo7 ::

Itak samo cigaro in očala ji daš pa je pravi Duke Nukem :))


D3m ::

It's Duke Nukem MA'AM.

Ok ok.

Nazaj na topic.

Sem ugotovil kaj je dejanski PLOT.

Popravite me če se motim....

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: YesMan ()

Kvinta ::

Kakorkoli jaz rad gledam lejzbijke :D

2dark ::

oo7 je izjavil:

Itak samo cigaro in očala ji daš pa je pravi Duke Nukem :))




Yup. Prava ženska.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

D3m ::

Kvinta je izjavil:

Kakorkoli jaz rad gledam lejzbijke :D


O RLY?

|HP EliteBook|R5 6650U|

svecka ::

Najbolj zanimivo je, da v post-apokaliptičnem svetu, kjer so dohtarji in zdravila redka kot WC papir, obstajajo brez problema še zmeraj operacije za spremembo spola in hormonske terapije :D

yayo ::

YesMan je izjavil:

Kaj pa so potem ženske športnice? Sploh kake bokserke ali pa MMA borke, ki so še veliko bolj mišičaste, kot omenjen karakter v igri? Tudi transsekcualci? :)) ojoj

sry, ampak vse omenjene, tako kot tudi sodobni moški atleti, so kakršne so through "better life with chemistry". Za predstavo o "naravnih" športnikih bi gledal fotografije od leta 1950 nazaj.
««
7 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Last of Us 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
536017 (344) oo7
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115268 (5019) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864093 (9934) Pithlit
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374423 (7462) ZiedRieke

Več podobnih tem