» »

lahko cenzuriram bančni izpisek?

lahko cenzuriram bančni izpisek?

Phantomeye ::

Neka x organizacija hoče za dokazilo o plačilu y računa v neki drugi organizaciji kopijo bančnega izpiska (kot potrdilo).

Imam jaz pravico ta bančni izpisek (recimo output iz abanet) cenzurirat? (torej skrit ostale transakcije, stranje na računu itd?)

hvala za hiter odgovor.

Isotropic ::

itak, saj je tvoj račun.
tut vprašanje, koliko je sploh legalen tak zahtevek.

andromedar ::

Lahko se obrneš na svojo banko in bi bodo izdali potrdilo o tem, da si tisti račun plačal. S štemplom in vse. Te bo pa najverjetneje nekaj malega stalo.
Eh?

mihec87 ::

Saj na abanetu lahko natisneš potrdilo plačila za točno določeno nakazilo...

šernk ::

Natisneš potrdilo plačila XYZ, greš z njim na banko, da preverijo v računalniku in udarijo gor štempelj. Zadeva rešena.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Phantomeye ::

mihec87 je izjavil:

Saj na abanetu lahko natisneš potrdilo plačila za točno določeno nakazilo...


Kje se to stori?

SaXsIm ::

Osebni računi -> izvršeni nalogi in direktne bremenitve sepa -> izbereš nalog -> spodaj klikneš izpis naloga. Sam ponavadi pošiljam to, in nihče ne komplicira.
SaXsIm

Phantomeye ::

SaXsIm je izjavil:

Osebni računi -> izvršeni nalogi in direktne bremenitve sepa -> izbereš nalog -> spodaj klikneš izpis naloga. Sam ponavadi pošiljam to, in nihče ne komplicira.


Če bi plačal preko tega. Plačal sem preko paypala, tako da vse kar lahko dostopam je pregled prometa. Očitno pa niso zadovoljni z računom, kjer piše, da je bil plačan. lol.

Zgodovina sprememb…

SaXsIm ::

Potem pa greš na pregled kartic, izbereš svojo Viso, in daš za search kriterije takšne kriterije, da ti prikaže samo tisto transakcijo, ki jim jo rabiš pokazat.

Sicer pa sigurno lahko tudi kaj na paypalu nardiš.
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaXsIm ()

mihec87 ::

Phantomeye je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Saj na abanetu lahko natisneš potrdilo plačila za točno določeno nakazilo...


Kje se to stori?

Osebni računi->Izvršeni nalogi in direktne obremenitve SEPA
potem pa klikneš na datum pred želenim nakazilom da ga izbereš pol pa desno spodaj-> izpis naloga

Phantomeye je izjavil:

SaXsIm je izjavil:

Osebni računi -> izvršeni nalogi in direktne bremenitve sepa -> izbereš nalog -> spodaj klikneš izpis naloga. Sam ponavadi pošiljam to, in nihče ne komplicira.


Če bi plačal preko tega. Plačal sem preko paypala, tako da vse kar lahko dostopam je pregled prometa. Očitno pa niso zadovoljni z računom, kjer piše, da je bil plačan. lol.


Potem pa potrdilo iz paypala..Oz konec koncev butneš izpisek ostale transakcije pa prekriješ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

šernk ::

Mail od paypala ki ga dobiš ob plačilu ne velja??

drugače imaš na paypal strani pod details več, pa tisto naredi printscreen al karkoli.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Phantomeye ::

Sem prekril podatke v Slikarju, tok da je dovolj očitno, kaj je bil moj namen (imam tud pdf editor, bi lahko lično zbrisal).

RejZoR ::

Dokazila za kredite v trgovinah mora bit dokument originalen oz "overjen" iz strani banke (zato izpiskov iz npr Klika in ostalih spletnih bank ne sprejemajo). Pa gor mora bit jasno navedeno da gre za nakazilo plače.

Za to kar ti rabiš pa pač pejt v firmo Y, da preverijo in napišejo potrdilo, ki ga nato neseš v firmo X. To bo še najbolje imo. Pa se izogneš razkazovanju osebnih podatkov, pa še najbolj jasno bo, da je stvar plačana. In če so tko povezani lahko še vedno sami pokličejo in preverijo če je nekdo v Y res izdal to potrdilo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nabit_jezus ::

Seveda ga lahko cenzuriraš, za njih je pomemben samo podatek, da si ti plačal....vse ostalo ni njihova stvar.

Cervantes ::

šernk je izjavil:

Mail od paypala ki ga dobiš ob plačilu ne velja??

drugače imaš na paypal strani pod details več, pa tisto naredi printscreen al karkoli.

Recimo za carinike je PayPal potrdilo zadost.

Phantomeye ::

Brez veze se mi zdi za toliko malo denarja ukvarjat (v bistvu gre za refundacijo nečesa, kar sem za firmo vzel na svoje ime, za 10€, kr neki)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obremenitev TRR-ja s strani amazona (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10820681 (9612) bastadu
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109877 (37798) Andro457
»

Odprtje bančnega računa v tujini (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
388134622 (80122) BlaY0
»

Za napadom v bangladeško centralno banko napad na SWIFT

Oddelek: Novice / Varnost
2613998 (11839) krneki0001
»

nov na abanet Kako nakazat denar iz ene kartice na drugo obe abanka ?

Oddelek: Loža
143315 (2997) Trololololol

Več podobnih tem