» »

nov na abanet Kako nakazat denar iz ene kartice na drugo obe abanka ?

nov na abanet Kako nakazat denar iz ene kartice na drugo obe abanka ?

#000000 ::

prvič sem na abanetu, imam pa še debetno abanka za plačevanje na paypalu, kako nakazat ker bolj glupega vmesnika še nisem videl, se ne znajdem resnično ama nič.

LP

šernk ::

preko UPN lahko prenakažeš, če nimaš znotraj banke možnosti prenosa med računi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

joze67 ::

Imaš interne naloge (v menuju na levi). Če sta oba računa prijavljena v Abanet, samo pokažeš iz katerega, na katerega, kodo (OTHR) in namen. Pa znesek pride prav.

UPN tudi dela, samo je bolj zapleten: ciljni račun moraš vtipkati, referenco moraš urediti...

Provizije v nobenem primeru ni.

#000000 ::

Ne morem pomojem interni nalog, ker kartice niso od iste osebe, ana je moja druga od brata, on ima spletno banko ma tud ne zna kej dost uporabljat, jest pa abanet itak prvič vidim.

OK bom preko upn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

SaXsIm ::

Če sta oba na abanki, lahko uporabiš interni nalog. Drugače pa pač UPN.
SaXsIm

#000000 ::

Fak komplikacija, a lahko dodam recimo še bratovo kartico maestro na moj paypal acc ? al ne gre ?

Machete ::

Ja lahko ja. Tudi od soseda, če želiš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

#000000 ::

No ne ni šlo dodat njegovo kartico na paypal, ker ni kreditna, sem pa uspel prenest na svojo preko internega naloga abanke, samo glup vmesnik totalno nepregleden, še klik je boljši, najbolj pa mi je bil do zdaj SKB net pol pa klik, tole je pa skropucalo.

HVALA vsem LP

SaXsIm ::

Res ne razumem, kaj je tako zakompliciranega pri abanetu. Ko se prijaviš, imaš spodaj levo pod pripomočki UPN/SEPA nalog in interni nalog. Klikneš, izpolneš, klikneš na preverjanje naloga spodaj desno, ti izpiše cel nalog, nato spodaj desno potrdiš. Lahko pa se zajebavaš z dodajanjem in verifikacijo druge bančne kartice na paypal, kjer je v večini primerov maestro kartica tako ali tako neuporabna.
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaXsIm ()

#000000 ::

Sej ni, ampak ne pričakuješ tega na dnu nekje, pol pa zdaven še laptop ekran in skor težko najdeš, bi ptičakoval tako strvar nekje bolj zgoraj, ne da se loviš. ak pa kak hitri gumb :)

sej bi naredu printscreen, anpak se mi ne da še enkrat bootat linux ključka, ki ga uporabljam za vse spletne nakupe ipd.

SaXsIm ::

Takole izgleda na mojem laptopu. Sem uporabljal tudi NLB in SKBnet, pa mi je vmesnik od abanke precej všeč. Sploh pa, če si zmeden pri takšnem vmesniku, še dobro, da ne uporabljaš kakšne poslovne rešitve od Halcoma. Tam pa je zakomplicirano.
 Print screen

Print screen

SaXsIm

Trololololol ::

Meni je na fonu kul aplikacija, le samodokončanje ji manjka.

SaXsIm ::

Jp, aplikacija je super. Edino kar je malce bedno, da moraš po vsakem hard resetu / full updejtu po nov žeton na banko. Nisem sicer še poizkusil z titanium backupom, ker trenutno nimam roota na telefonu.
SaXsIm

Machete ::

Machete je izjavil:

Ja lahko ja. Tudi od soseda, če želiš.

Sry prehitro sem prebral master.. Nisem videl maestro :s
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Trololololol ::

SaXsIm je izjavil:

Jp, aplikacija je super. Edino kar je malce bedno, da moraš po vsakem hard resetu / full updejtu po nov žeton na banko. Nisem sicer še poizkusil z titanium backupom, ker trenutno nimam roota na telefonu.

iOS ima iste tegobe?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109077 (27927) Vetrpiha
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109209 (37130) Andro457
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121075 (19584) Bye
»

Internetno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419147 (14833) Tilen
»

Kreditna kartica - kje, kaj in koliko stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8717742 (14227) Picero

Več podobnih tem