» »

Mobileshop.eu

Mobileshop.eu

mega0 ::

Zanimam se za nakup mobitela pri http://si.mobileshop.eu/.
Ima kdo že kkšne izkušnje z to trgovino.
Se da dobiti kakšen kupon za popust.

LP

vorantz ::

Naročil dopoldan, naslednji dan sem imel v rokah
Kolega naročil nexus 5 isto dobil naslednji dan

Za kupone pa nimam pojma...vsake tolko znižajo določene telefone

Gibbs007 ::

Je že kdo kupil telefon z EU garancijo na tej strani in jo poskušal uveljavljati v Sloveniji?

xsum1 ::

Kako je pa na tej strani glede carinjenja, računajo kaj naši če naročiš?

stalker ::

Ne, ker se pošilja znotraj EU.

demon#666 ::

Vidim da o mobileshop.eu ima ta tema še največ postov.
Kupujem telefon, pa me zanimajo izkušnje z njimi. Plačal bi prek PayPala.

lp
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

pobcc ::

Kupljeni trije telefoni preko te strani, sicer že ene 2 leti nazaj. Nobenih problemov

bbenci2 ::

Predračun sem plačal v torek, dobil sem ga pa v petek. Denar sem nakazal na Slovaško, paket pa je prav tako prispel iz Slovaške. Samsung S6..
C-Tech 5000 HD Combo Plus, Sony Bravia KDL 37V5500, Sony Bravia KDL-40W4000
Toroidal T90, Opticum 4100C
Pinnacle PCTV Hybrid Pro Stick

proton ::

Dobil včeraj po 3 dneh. Vse ok, telefon zaenkrat dela super!

qwe ::

Moje izkušnje 16.2.2017

Kupoval sem tablico Samsung S2. SLo cene so bile po cca 350€, na Bolhi em zasledil reklamo in povezavo za Mobileshop trgovino. CEna tablice je bila 319€. Stran je slovenska oz. poslovenjena. Poklical sem na SLO številko, ker sem dvomil v garancijo.
Z druge strani sem dobil info, da je to EU garancija, torej 2 leti. Glede na to, da je bil petek 10.2. 2017 so imeli še valentinovo akcijo s popustom 20€. Torej moja tablica je bila 299€:)

Pri nakupu sem označil plačilo po povzetju.
13.2.2017 sem dobil info o GLS tracking številki, 15.2.2017 sem dobil tablico ter plačal z gotovino. Sprobano in deluje:)

Ves postopek je hiter, korekten, zame tudi ugoden. Upam, da garancije ne bom nikoli rabil uveljavljati.

solatjek ::

Kupil MS Lumio 950 lani julija. Telefon stal takrat 100EUR manj, kot kjerkoli drugje v SLO. Naročil sem v torek, čez 2 uri donim klic iz Slovaške, kjer me je v slovenščini vprašal o podrobnostih naročila, vse sem mu potrdil. Telefon dobil v četrtek, plačal po povzetju, deluje brez težav. Ker je bil aparat namenjen vzhodnemu trgu, je polnilec z drugačnim vtičem, zraven so mi priložili EU adapter. Sem zadovoljen. Imam pa garancijo prodajalca, torej nimam EU, a zaenkrat nisem rabil nič uveljavljat, tako da ne vem, če se kaj zakomplicira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: solatjek ()

soncek13 ::

hei

mene pa zanima če je kdo dejansko probu vnovčit garancijo.

Ker sm kupil nexus 5x (pri nakupu nisem imel težav) zadaj pa ko mi je po enem letu nahal delat (strojna težava). Po nekaj dneh so mi končno odpisali kam naj ga pošlem in sem ga poslal na madžarsko. To sem takoj naredil. Ker sem sledil paketu sem videl da so potrebovali en teden da so paket prevzeli po tem ko je že prispel.(bil je neuspešna fizična vročitev).
Ker celoten postopek še zmeraj traja me zanima če je kdo vnovčil garancijo in koliko časa je potreboval da so mu popravili telefon oz. vrnili denar??

Sentret ::

Lani sem jim poslal telefon na popravilo v garanciji. Ravno tako nekam na Madžarsko. Za popravilo so potrebovali cca 10 dni. Telefon sem prejel popravljen, vse ok.
Tako, da jaz nisem imel nobenih težav glede garancijskega popravila in vse skupaj s pošto gor in dol je trajalo približno dva tedna.

soncek13 ::

hvala

demon#666 ::

soncek13 je izjavil:

hei

mene pa zanima če je kdo dejansko probu vnovčit garancijo.

Ker sm kupil nexus 5x (pri nakupu nisem imel težav) zadaj pa ko mi je po enem letu nahal delat (strojna težava). Po nekaj dneh so mi končno odpisali kam naj ga pošlem in sem ga poslal na madžarsko. To sem takoj naredil. Ker sem sledil paketu sem videl da so potrebovali en teden da so paket prevzeli po tem ko je že prispel.(bil je neuspešna fizična vročitev).
Ker celoten postopek še zmeraj traja me zanima če je kdo vnovčil garancijo in koliko časa je potreboval da so mu popravili telefon oz. vrnili denar??


Sicer offtopic, ampak jaz sem tudi poslal v začetku septembra N5X v garancijo (prav tako Mobileshop), ker se ni več prižgal. Zdej pa naj bi bil na poti nazaj :)
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

M4sticoR ::

Z nakupom nisem imel težave. Telefon kupljen na mobileshop.eu.

Nato pa: podobne težave kot jih opisuje soncek13, imam tudi jaz (neuspešna vročitev že nekaj dni v "servisno" podjetje na Madžarskem). Gre se za telefon znamke LG, za katerega "nimajo" uradnega servisa v SLO.

Sedaj me zanima, če ste dejansko dobili popravljen telefon, denar itd. nazaj?

brez-imenko ::

Uradni servis za LG se nahaja nekje na goriškem, če mi je prav ostalo v spominu.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

andraz41 ::

IGNORIRALI SO VSE MAIL-E V KATERIH SEM POSKUSIL UVELJAVLJATI GARANCIJO. Tako sem moral telefon popraviti na lastne stroške.

Magic1 ::

Heh, klicni center v Sloveniji, podjetje pa je iz Slovaške. Naša inšpekcija verjetno nima pristojnosti.
Imaš pa neko EU inštitucijo, ki ima potrošnike čez in njihove probleme na evropskem trgu.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Rad21 ::

Koliko dni ste čakali, da so poslali mobilnik? V torek sem ga naročil in ga še niso poslali.

m47hingi ::

Rad21 je izjavil:

Koliko dni ste čakali, da so poslali mobilnik? V torek sem ga naročil in ga še niso poslali.



Si prejel naročen telefon?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 467 68 69 70 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3455682890 (795) johanblond
»

Izkušnje s spletno trgovino Alza Shop (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7525023 (1028) DirkDiggler
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181101 (5816) tikitoki
»

Mobileshop

Oddelek: Kaj kupiti
52934 (1739) Matevz96
»

Samsung S9+

Oddelek: Mobilne tehnologije
71202 (1029) Mavrik

Več podobnih tem