» »

Orgonski stožci in energija

Orgonski stožci in energija

«
1
2 3

Volta ::

Torej kot je napisano že v naslovu, me zanimajo vaše osebne izkušnje s tem. Zdrava pamet mi pravi, da je malo verjetno da to deluje, intuicija pa da je nekaj na tem. Prijateljica od moje sestre ima doma 2 in v tistem prostoru kjer ju ima je baje enostavno super počutje in energija, negativne stvari pa ji ne pridejo do živega.

Ker se tudi sam odločam za nakup enega na tejle strani (od Mirana Vučka): http://www.orgoniti.com/orgonitni-stoci..., me še toliko bolj zanima kaj menite lastniki le-teh. Vsako mnenje je več kot dobrodošlo, sploh tisto od ljudi ki si jih bodisi lastijo, bodisi so že bili v stiku z njimi.

Če je vse skupaj larifari, ok. Bi pa rad enkrat za vselej sprobal, pa da vidimo še iz osebnih izkušenj 8-)
  • zaklenil: dzinks63 ()

jype ::

Nič ni na tem, prijateljica si samo domišlja, da so reči drugačne.

Lahko poizkusiš, jasno, ampak deluje zagotovo ne. Če te zanima, ti lahko orgonit prodam tudi jaz (in ti praktično garantiram, da ne deluje, ampak če boš dosti denarja zapravil, se boš itak sam prepričal, da mogoče le ni čisti nateg).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

...:TOMI:... ::

Jaz ti ugodno prodam večje količine kisa, sigurno boš potreboval v prihodnosti za polivat doma. :))
Tomi

Daniel ::

Izgleda, da na tem svetu nikoli ne bo zmanjkalo vernikov v vse mogoče bedarije, Vučko pa je iz te naivnosti naroda že ustvaril pravo blagovno znamko od katere predvidevam kar dobro živi.

Če se samo spomnim tistih orgonskih androidov in polivanja kisa okrog hiše za preganjanje oblakov...

Vbistvu me vedno znova preseneti koliko naivnežev je na tem svetu... Prijateljica od sestre pa se dobro počuti, ker sama verjame v to, ne zaradi teh skulptur. Lahko bi rekli placebo efekt.

Zdaj samo še čakam, da bo spet klical kdo, ki bi mi meril energijo po hiši...

jype ::

Jaz sem nič hudega slutečemu družinskemu članu šest kamenčkov pod ležiščem dan po "inštalaciji" zamenjal z WRT54GL. Družinski član se ni mogel načuditi, kako bolje spi in kako je čisto drugače. Še vedno ne ve, da je bila tam skoraj mesec dni brezžična dostopna točka, tako da kamenčki še vedno zelo pomagajo (jaz pa vem, da je vse skupaj en velik bikov iztrebek).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Kaboom ::

Kaj to so opiljki v murkovem glažu?

Kupiš? Prodam ti 200 l sod za €500!
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Daniel ::

Če dobro pogledaš so res opilki različnih kovin in trije kamni na vrhu, vse skupaj zapakirano v steklo (ali plastiko). In če iz vsakega takega stožca smeti zasluži 50 EUR...

Le kje se najdete vedno novi in novi naivneži?

Volta ::

Ok, da takoj razčistimo preden ta tema postane še ena beznica "poznavalcev", ki niso nikoli poizkusili stvari - jaz sem prosil za osebne izkušnje ljudi, ki so to sprobali. Za mnenje tistih ki niste, mi je po pravici povedano vseeno in vas prosim da vašo energijo in čas raje preusmerite kam drugam in porabite za bolj produktivne stvari :)

Tisti, ki pa ste si lastili stožec (ne glede na pozitivne/negativne izkušnje), pa kr z besedo na dan :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

jype ::

Volta> Tisti, ki pa ste si lastili stožec (ne glede na pozitivne/negativne izkušnje), pa kr z besedo na dan :)

Vsi, ki si lastijo stožec, ne verjamejo v njegovo delovanje. Nekateri ga od butastih sorodnikov dobijo v dar. Takim ne deluje.

Tisti, ki so ga kupili, jim seveda mora delovati, sicer ga ne bi kupili. Imam osebne izkušnje in potrjujem, da ne deluje, ampak ker zanj nisem plačal jaz, vesolje (al pa mati narava, al pa buda, al pa alah) ve, da moj stožec ne more delovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vorantz ::

Načeloma je IQ na tem forumu dovolj visok, da ne boš našel ljudi, ki si lastijo kaj takega
Pejdi na kak bolj populističen forum
med.over.net bo dober začetek

edit:
lastijo ker so prostovoljno kupili :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

hojnikb ::

Placebo je kr močna stvar :\

Itk ti pa noben ne preprečuje, da ne kupiš.
#brezpodpisa

BigWhale ::

Jaz imam tri stozce doma. Ce sedim med njimi in se skoncentriram, se pozitivno energijo lahko zacuti. Vcasih mi gredo kar kocine po konci in dobim kurjo polt.

Vsekakor se splaca!

Je pa treba vedeti, da stozci nimajo neskoncne energije in se lahko izrabijo. Zato se jih splaca ob visoki plimi polnit. Takrat so orgonski energetski nivoji zemlje kar visoki in stozci lahko takrat srkajo to energijo. Ampak takrat nikakor ne sedeti med stozci! Vsaj tko so men rekl. Nisem se probal, pa rajs ne bi.

Ziher se bodo tle nasli tisti, ki pravijo, da to ne dela in da je sam nateg. To so mi tud rekl za orgonske magnete, ki jih namontiras na dotok goriva v motor in ti pravilno polarizirajo molekule v bencinu. Men pa avto manj zre in na 100km prisparam skoraj en liter, pa se samo smejim! Noobz!

Volta ::

Placebo je itaq zelo močna stvar. Ljudem so dali bombone pod pretvezo, da so zdravila, pa je bil učinek popolnoma enak kot pri zdravilih. Naredili so pa tud obratno in zdravila niso imela nobenega učinka. Kaj lahko potegnemo iz tega? Da je naš um ZELO močna stvar in tud objektivno dokazane substance nimajo vpliva na telo, če se prepričamo v to ;)

@BigWhale - zelo zanimivo. Tole z bencinom bi se moral nardit en konkreten test, me res zanima outcome :) Kje si jih pa kupil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

jype ::

BigWhale se norčuje.

BigWhale ::

Volta je izjavil:


@BigWhale - zelo zanimivo. Tole z bencinom bi se moral nardit en konkreten test, me res zanima outcome :) Kje si jih pa kupil?


Potage's Cauldron Shop!

Volta ::

ROFL 8-)

Ok, preberite še enkrat tole prosim.

"Za mnenje tistih ki niste, mi je po pravici povedano vseeno in vas prosim da vašo energijo in čas raje preusmerite kam drugam in porabite za bolj produktivne stvari :)"

Drugače pa so sodeč po vaših mnenjih tud uradno priznana zdravila samo placebo. Naši možgani imajo zgleda več vpliva na telo in njegove funkcije, kot smo si sposobni priznat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

jype ::

Volta> Drugače pa so sodeč po vaših mnenjih tud uradno priznana zdravila samo placebo.

Če na njih piše, da so placebo, potem so placebo, ja. Saj učinek zdravil se pred uvedbo precej natančno izmeri.

Volta> Naši možgani imajo zgleda več vpliva na telo in njegove funkcije, kot smo si sposobni priznat.

Morda je kje kdo, ki si težko prizna takšne reči, ampak učinek je merljiv in ni niti približno neznan (pa tudi ne še tako temeljito raziskan, da bi ga lahko nehali raziskovat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

RejZoR ::

jype je izjavil:

Jaz sem nič hudega slutečemu družinskemu članu šest kamenčkov pod ležiščem dan po "inštalaciji" zamenjal z WRT54GL. Družinski član se ni mogel načuditi, kako bolje spi in kako je čisto drugače. Še vedno ne ve, da je bila tam skoraj mesec dni brezžična dostopna točka, tako da kamenčki še vedno zelo pomagajo (jaz pa vem, da je vse skupaj en velik bikov iztrebek).


Hehe, nice one. Baje routerji z dual band antenami za 2,4GHz in 5GHz še bolj pomagajo :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PrimozR ::

Volta ni fizikalne osnove, po kateri bi Orgonski larifari lahko deloval. Ja, mogoče je še ne poznamo. Ampak če je ne poznajo vodilni znanstveniki tega sveta je ne pozna niti Vučko. Kot ti je bilo že razloženo, lastniki zadev ti bodo seveda rekli, da deluje, kot ti bodo vsi verniki po vrsti rekli, da njihov bog obstaja. Seveda bo to vsak trdil za svojega, torej boš dobil potrditev nekaj 10 enih in edinih, pravih bogov.

Če se želiš počutiti bolje, spremeni mišljenje brez zapravljanja za grde okraske.

jype ::

PIPI> Če se želiš počutiti bolje, spremeni mišljenje brez zapravljanja za grde okraske.

To ni slab nasvet, čeprav se mogoče sliši malce arogantno.

vorantz ::

Sicer pa poglejmo z druge smeri
Če dobiš za 50€ kotiček v sobi kjer si si sposoben dopovedat, da se boš 100% zmeraj počutil dobro
Go for it
Ampak čim si rečeš, "kaj pa če" si zgornje šanse drastično zmanjšal

Volta ::

jype je izjavil:

Če na njih piše, da so placebo, potem so placebo, ja. Saj učinek zdravil se pred uvedbo precej natančno izmeri.


Kar sem hotel povedat je bilo to, da če se prepričaš v to da (uradno priznano) zdravilo ne deluje, tudi v praksi ne bo delovalo. To so potrdili že večkrat. Kot si napisal veš, kako močni so naši možgani in kakšen vpliv imajo. Tako kot se lahko prepričaš da zdravilo ne deluje, se lahko trdno prepričaš da tudi orgonska energija ne obstaja.

Res je, (zaenkrat še) ni znanstvenih dokazov da bi obstajala, čeprav je William Reich delal čuda s tem skoraj 100 let nazaj. A to pomeni da ne obstaja? Ne bi rekel. Je na meji znanstvene fantastike, s tem se strinjam. Ampak par let nazaj so bili fantastika računalniki, Teslo, pa še marsikoga drugega so likvidirali ker so njegova odkritja bila preveč pred časom in bi zrušila dotedanji, pa tudi današnji sistem.

Življenjska energija se pojavlja pri vseh vzhodnih kulturah, ki so dajale vseskozi velik poudarek ne samo tehnološkemu napredku, ampak tudi duhovnemu, pa tud ogromno zdravju. Či, prana, akupunktura, itd. Veš o čem govorim.

Drugače bo pa zgleda treba sprobat in poskusit na svoji koži, samo tako se človek lahko prepriča :)

krneki0001 ::

vorantz je izjavil:

Sicer pa poglejmo z druge smeri
Če dobiš za 50€ kotiček v sobi kjer si si sposoben dopovedat, da se boš 100% zmeraj počutil dobro
Go for it
Ampak čim si rečeš, "kaj pa če" si zgornje šanse drastično zmanjšal


Jaz sem za svoj kotiček v sobi dal 250 evrov. Ampak na tem fotelju se res 100% zmeraj počutim dobro. Kadarkoli se vsedem vanj je to nekaj božanskega. Sploh ko vklopim še masažo nog. :))
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Daniel ::

Brezupno... Kot že napisano je povprečen IQ na slo-techu dovolj visok, da nas take bedarije ne ganejo in boš tako težko dobil mnenje kakšnega forumaša o teh "stožcih".

Če sam ne vidiš, da gre za navaden železen odpad in kamenje zapakirano v lično embalažo in verjameš, da se boš zaradi tega bolje počutil potem si kar kakšnega naroči ali pa raje dva ali tri, da se boš počutil zares odlično. Sam raje ta denar dam za kakšen vikend paket na morju, po katerem se ravno tako dobro počutim kot se boš ti med stožci, pa še odpada ne rabim nastavljat po stanovanju...

P.S.: Vučko bo z denarjem, ki mu ga boš nakazal prav tako lahko šel na lep dopust...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daniel ()

Jupito ::

Jaz imam orgonsko nabito cevno objemko v avtu. Njena pozitivna sonaravna energija baje atomizira gorivo, če jo daš na gumi cev in priviješ. Nihče še ni uspel podati zadovoljive znanstvene razlage, ampak odlično deluje: bolj kot privijam vijak, manjša je poraba!
I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jupito ()

vorantz ::

Jupito je izjavil:

Jaz imam orgonsko nabito cevno objemko v avtu. Njena pozitivna sonaravna energija baje atomizira gorivo, če jo daš na gumi cev in priviješ. Nihče še ni uspel podati zadovoljive znanstvene razlage, ampak odlično deluje: bolj kot privijam vijak, manjša je poraba!


te bo človek še resno vzel :D

jype ::

Volta> Kar sem hotel povedat je bilo to, da če se prepričaš v to da (uradno priznano) zdravilo ne deluje, tudi v praksi ne bo delovalo.

Ampak to ni res. Antibiotiki delujejo, tudi če si popolnoma prepričan, da ne delujejo. Aspirin, ibuprofen in paracetamol tudi. Homeopatski pripravki pa seveda ne, kar je zdaj tudi ustrezno označeno na embalaži.

Volta> Veš o čem govorim.

Vem, ampak je vseeno BS.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Volta ::

vorantz je izjavil:

te bo človek še resno vzel :D


Nisem tako zabit, drugače ne bi doštudiral matematike 8-)

Čist po pravici povedano - dati 50eur, da preveriš stvar ki te že dolgo zanima je neprecenljivo, ker vse kar nenazadnje šteje je osebna izkušnja. Isto je pri dopustu na morju. Objektivno ena izmed najlepših plaž na svetu, ki ti jo toplo priporoča tud kolega, lahko tebi osebno izpade kot potrata denarja. Tud če se Orgonski stožec izkaže za nateg, pol vsaj vem kaj v prihodnje povedat ljudem glede tega, prodam ga pa še vedno lahko za isti denar naprej >:D

Bo pa zanimivo, ker sem nevtralen do tega in ne bom apriori preko prepričevanja samega sebe v neobstoj že v osnovi negativno nastrojen. Bomo videli ali ima kakšen efekt ali ne, pa naj bo to čustven zaradi tega ker mam lep stožec v sobi hehe. Nenazadnje bi pa lahko poskusili izmerit, če oddaja kakšno elektromagnetno polje ali kaj podobnega in ga debunkali enkrat za vselej.

jype ::

Volta> ker vse kar nenazadnje šteje je osebna izkušnja

Ja halo? Kako si sploh doštudiral matematiko, če takšne klatiš? Bistveno je, da če nimajo vsi enake osebne izkušnje, potem nekdo nekaj očitno dela narobe.

Kot bi pri reševanju enačbe vsak prišel do svojega rezultata in bi bili vsi zadovoljni, ker šteje osebna izkušnja!

Ne bo šlo skozi pri razumnih ljudeh.

[D]emon ::

A je treba vsakih par mescev ta bullshit pogrevat ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Volta ::

@jype: Nauči se brat, ker si popolnoma falil point. Govoril sem o tem, da bom z nakupom sam preveril, pa bom videl ali deluje ali ne. O tej osebni izkušnji sem govoril. Imaš dokaz, da je to bullshit? Ne. Ga ima kdo? Nima. Torej? Če se hočeš prepričat je treba na žalost preverit na lastni koži, sploh če te take stvari zanimajo. Tebe več kot očitno ne (tako kot predvidevam vsaka ne popolnoma racionalna stvar, ki se je ne da direktno dokazat, ker bodisi je nateg, bodisi je izven našega razumevanja).

Jaz bom poskusil, izgubit nimam kaj, tebi pa priporočam, da več časa posvetiš stvarem ki te zanimajo, namesto da se ubadaš s stvarmi ki te spravljajo v slabo voljo. Če bi pa rad dokazal, da je stvar nateg, si pa več kot zaželen da poizkusiš (ti ga bp tudi posodim) 8-)

shadeX ::

Prijateljica od sestre pa se dobro počuti, ker sama verjame v to, ne zaradi teh skulptur. Lahko bi rekli placebo efekt.


Povedal si vse.

Zadeva sama od sebe ne pomaga nič. Mogoče pa "pomaga" če verjameš v to.

@Volta
Mogoče si zajebal stvar ker si vprašal na forum in (logično) dobil kar nekaj kritik. Sedaj boš skeptičen in posledično zadeva ne bo delovala. Edina razlaga je da "deluje" ker ti verjameš da to deluje.


Nekako tako:

jype je izjavil:

Jaz sem nič hudega slutečemu družinskemu članu šest kamenčkov pod ležiščem dan po "inštalaciji" zamenjal z WRT54GL. Družinski član se ni mogel načuditi, kako bolje spi in kako je čisto drugače. Še vedno ne ve, da je bila tam skoraj mesec dni brezžična dostopna točka, tako da kamenčki še vedno zelo pomagajo (jaz pa vem, da je vse skupaj en velik bikov iztrebek).


Bottom line: Meni (in zgleda da večini na tem forumu) zadeva ne bi pomagala ker ne verjamem v to. Tvoji prijateljici "pomaga". Tebi mogoče bi, ampak sedaj je vprašanje.

McAjvar ::

Volta je izjavil:

Imaš dokaz, da je to bullshit? Ne.

Si morda spregledal njegov post, kjer je napisal, da je zadevo preizkusil in ugotovil, da ne deluje? Ali namenoma ignoriraš, ker ti ne paše njegova ugotovitev?

Edit: Zanimivo bi bilo, če bi nekdo tak stožec dobil v dar, enega pa bi si kupil sam in preizkusil oba. Morda bi ugotovil, da podarjeni ne dela, kupljeni pa špona sto na uro. Verjetno bi sledila kaka razlaga, da je to zato, ker je bil kupljeni stožec uglašen njegovim potrebam or some other male bovine excrement...
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McAjvar ()

[D]emon ::

shadeX je izjavil:

Sedaj boš skeptičen in posledično zadeva ne bo delovala. Edina razlaga je da "deluje" ker ti verjameš da to deluje.


Ne bos verjel, ampak placebo efekt pogosto deluje enako dobro ali se boljse, ce clovek ve, da je zadeva placebo.

Nihce pa dejansko ne ve mehanizma delovanja placebo efekta.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

shadeX> Edina razlaga je da "deluje" ker ti verjameš da to deluje.

Ne, to ni res. Placebo včasih deluje tudi takrat, kadar vanj ne verjameš.

Volta> Imaš dokaz, da je to bullshit?

Imam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

@Volta
Jaz pa prisegam na orgonitne anti-haarp kristale. Naj boljši so mi invisilight modeli, ki delujejo na vse negativne frekvence izven vidnega spektra. Po vezah sem uspel celo dobit par kvantno teleportacijskih primerkov direkt in ZDA. Najboljše je ker sploh jih ne rabiš imeti v fizični obliki. So tolk napredovali s tehnologijo izdelave, da ti jih kar teleportirajo prek zemeljske magnetosfere. Sicer opozarjam, da imajo standardno devijacijo mesta teleportacije 20m. Obvezno moraš pred nakupom najprej najti primerno veliko in pregledno površino, ker nikoli neveš kam lahko uleti.
Imam dva komada, enga ti lahko prodam, sam niso poceni. Za 80 EU ti ga prodam, plačilo izključno prek bitcoina.

jype ::

Volta> Če bi pa rad dokazal, da je stvar nateg, si pa več kot zaželen da poizkusiš (ti ga bp tudi posodim) 8-)

Hvala, ga že mam.

Volta ::

Ničesar nisem spregledal ali ignoriral, nič se bat. Pravijo, da je pri nas poplava fejkov, ki baje niso pravilno izdelani in so samo okras (eni še to ne). Kje (od koga) so ti ga pa kupili? Maš slučajno kako sliko? Zanimivo bi bilo izvest kake meritve okoli el. mag polja in kakšnih drugih sevanj.

Skratka, placebo je zanimiva zadeva, tako kot so vse stvari ki jih ne razumemo dobro. Jaz sem glede delovanja teh stožcev in energije nevtralen. Bomo videli ko ga dobim :)

shadeX ::

jype je izjavil:

shadeX> Edina razlaga je da "deluje" ker ti verjameš da to deluje.

Ne, to ni res. Placebo včasih deluje tudi takrat, kadar vanj ne verjameš.



Če bi bilo to res, potem bi zadeva dejansko morala delovati :)

oz. obrazloži tvojo trditev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

vostok_1 ::

Volta je izjavil:

Ničesar nisem spregledal ali ignoriral, nič se bat. Pravijo, da je pri nas poplava fejkov, ki baje niso pravilno izdelani in so samo okras (eni še to ne). Kje (od koga) so ti ga pa kupili? Maš slučajno kako sliko? Zanimivo bi bilo izvest kake meritve okoli el. mag polja in kakšnih drugih sevanj.

Skratka, placebo je zanimiva zadeva, tako kot so vse stvari ki jih ne razumemo dobro. Jaz sem glede delovanja teh stožcev in energije nevtralen. Bomo videli ko ga dobim :)


Superca. Sam pazi, da ga ne postaviš preblizu routerja ali drugih mikrovalovnih virov. Načeloma jih nevtralizira, ker jih zaznava kot negativni vir energije, sam s tem zgubiš signal. Se boš pač moral odločit kaj je bolj pomembno.

Volta ::

shadeX je izjavil:

Če bi bilo to res, potem bi zadeva dejansko morala delovati :)


Točno tako :) Kako lahko placebo deluje, če veš da je stvar placebo in nebi smela imeti nobenega učinka. V tem ni nobene logike.

vostok_1 je izjavil:

Superca. Sam pazi, da ga ne postaviš preblizu routerja ali drugih mikrovalovnih virov. Načeloma jih nevtralizira, ker jih zaznava kot negativni vir energije, sam s tem zgubiš signal. Se boš pač moral odločit kaj je bolj pomembno.


Mislim, da si imel ruter preblizu možganov in ga teral na polno, tako da ti jih je skuhalo. Morda bi ti pomagalo da za kak dan izklopiš računalnik in ostale elektronske naprave, ker očitno slabo vplivajo nate :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

max00slo ::

Ahm... try this one up: MIRAN VUČKO. Lahko ga tudi poguglajte :) Na vimeo ima tudi nekaj videov :)

vostok_1 ::

Volta je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če bi bilo to res, potem bi zadeva dejansko morala delovati :)


Točno tako :) Kako lahko placebo deluje, če veš da je stvar placebo in nebi smela imeti nobenega učinka. V tem ni nobene logike.

vostok_1 je izjavil:

Superca. Sam pazi, da ga ne postaviš preblizu routerja ali drugih mikrovalovnih virov. Načeloma jih nevtralizira, ker jih zaznava kot negativni vir energije, sam s tem zgubiš signal. Se boš pač moral odločit kaj je bolj pomembno.


Mislim, da si imel ruter preblizu možganov in ga teral na polno, tako da ti jih je skuhalo. Morda bi ti pomagalo da za kak dan izklopiš računalnik in ostale elektronske naprave, ker očitno slabo vplivajo nate :)


Ko ne boš moral več porna gledat, don't say i didn't warn you!

jype ::

shadeX> Če bi bilo to res, potem bi zadeva dejansko morala delovati :)
shadeX> oz. obrazloži tvojo trditev.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/article...

Je res. Placebo ne pomeni, da deluje snov, placebo pomeni, da delujejo možgani.

Volta> Kje (od koga) so ti ga pa kupili?

Ja od Vučkota, koga pa.

Volta> Zanimivo bi bilo izvest kake meritve okoli el. mag polja in kakšnih drugih sevanj.

V resnici ne bi bilo zanimivo, ker bi šalabajzerji potem itak rekli, da "tega ne moremo izmeriti, ker je duhovno" in podobne bedarije. Ja, sem izmeril, ne, ničesar ni, samo drag izdelek, ki ne deluje tako, kot ga predstavlja prodajalec.

Volta ::

Prosim moderatorje, da ostranijo uporabnika vostok_1 iz te teme, ker vse kar išče je prepir in piše OT.

Če je od Vučkota, pol bi kao moral delat 8-) Baje je kr nekaj izdelovalcev, ki jih baje ne izdelujejo pravilno, zato sem vprašal hehe.

Jaz ne iščem megle (čeprav so Orgonski stožci zelo megleno področje), zato bi me takšne meritve zelo zanimale. To si meril el. magnetno polje ali kaj drugega?

jype ::

Volta> Če je od Vučkota, pol bi kao moral delat

Kaj bi moral delat? Mene prepričat, da se bolje počutim? Saj nisem jaz zapravil sto evrov zanj!

Volta> Jaz ne iščem megle (čeprav so Orgonski stožci zelo megleno področje), zato bi me takšne meritve zelo zanimale. To si meril el. magnetno polje ali kaj drugega?

Na F7 na IJS majo SQUID, kjer ti lahko povejo, da reč nima nobenega specifičnega polja okoli sebe, razen takšnega, kot ga ima vsak dielektrik, če ga postaviš v poljubno magnetno polje.

Volta ::

jype je izjavil:

Na F7 na IJS majo SQUID, kjer ti lahko povejo, da reč nima nobenega specifičnega polja okoli sebe, razen takšnega, kot ga ima vsak dielektrik, če ga postaviš v poljubno magnetno polje.


Bom povprašal Vučkota in mu omenil to, preden stvar kupim. Sicer pa hvala za to, me je kr odvrnilo od nakupa.

vostok_1 ::

Hahah, jype +1

Volta ::

vostok_1 je izjavil:

Hahah, jype +1


A ti si tud dobil svojega in ga stestiral? >:D

vostok_1 ::

Volta je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Hahah, jype +1


A ti si tud dobil svojega in ga stestiral? >:D


Saj pravim, da imam novejši model. Tej, ki si jih hotu ti nabavit so fejk.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioenergija verjamete ali ne? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53864977 (23898) Unknown_001
»

Svet po Nikoli Tesli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7410061 (7816) Utk

Spalnica - Magnetno sevanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625747 (11780) BigWhale
»

Legalno nategovanje - zakonodaja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9616230 (12375) PrihajaNodi

Flaška - nateg ali je kaj na tem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14628610 (25283) Gandalfar

Več podobnih tem