» »

Orgonski stožci in energija

Orgonski stožci in energija

1
2
3

[D]emon ::

Volta je izjavil:

jype je izjavil:

Na F7 na IJS majo SQUID, kjer ti lahko povejo, da reč nima nobenega specifičnega polja okoli sebe, razen takšnega, kot ga ima vsak dielektrik, če ga postaviš v poljubno magnetno polje.


Bom povprašal Vučkota in mu omenil to, preden stvar kupim. Sicer pa hvala za to, me je kr odvrnilo od nakupa.


Cue Vucko spouting more false claims and bullshit. :P
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Volta ::

vostok_1 je izjavil:

Saj pravim, da imam novejši model. Tej, ki si jih hotu ti nabavit so fejk.


;((

Drugače pa odkar se je Vučko preselil tja kjer je zdaj (baje že kr lepo število let), tam od takrat dalje nimajo toče in neurij. How about that 8-)

vostok_1 ::

Zakaj pa potvojem ima Sahara in druge puščave tako ustaljeno vreme? Duh!
Razmisli dobro...

...hint. Puščave imajo veliko peska, ki je sestavljen iz granuliranih mineralov. Specifična gostota orgonitne energije je tam neprimerljiva s tem šodrom, ki se ga prodaja na netu.
Če hočeš dobit kakovosten material pojdi dol.

techfreak :) ::

@jype: ce je bil tvoj router vklopljen, potem je definitivno imel vecji efekt na uporabnika kot pa kamencki in mogoce se je prav zaradi routerja dobro pocutil.:D

Sicer pa ce kupis te stozce in imas obcutek da zadeva deluje, je to res tako slabo za kupca?

fikus_ ::

Če se kdo ob tem bolje počuti, naj kar kupi!
Pri sosedu so tudi imeli/verjetno še imajo neko čudežno piramido. Je nisem videl, jo skrivajo. Če so zato kaj bolj OK, ne vem?! Prodajalec je vsekakor bil zadovoljen, ko je prodal.

Sarkazem ON:
"sedaj pa vem, kam gredo ostružki od barvnih kovin"
Sarkazem OFF.

stara mama ::

Volta je izjavil:

Torej kot je napisano že v naslovu, me zanimajo vaše osebne izkušnje s tem. Zdrava pamet mi pravi, da je malo verjetno da to deluje, intuicija pa da je nekaj na tem. Prijateljica od moje sestre ima doma 2 in v tistem prostoru kjer ju ima je baje enostavno super počutje in energija, negativne stvari pa ji ne pridejo do živega.

Jaz se v nekem prostoru počutim super in poln energije, negativne stvari pa mi ne pridejo do živega takrat, ko imam v tem prostoru dober signal WiFi!
(pa še router je ceneje)

Ko imajo butalci dnar, majo pa kramarji sejem.

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

OK, sedaj pa resno, dovolj vlečenja zaključkov iz zraka, kot drugo, če je uvodni post le prikrito oglaševanje, reklama , oglas in pospeševanje prodaje kot vse v enem, to ni pravo mesto za objavo . Za to se je potrebno posebej dogovoriti preko: team@slo-tech.com.

shmandi ::

Vsak pač lahko ima svoje mnenje glede raznih nam neznanih energij...
Me je pa nekje zgoraj zmotila omemba Wilhelma Reicha. V epoksi (ali podobne smole) vliti opilki in koščki kovin nimajo prav nobene zveze s tem, kar je delal Reich. To je eno samo zlorabljanje imena velikega človeka.

krneki0001 ::

Moraš računat, da smeti je ogromno. In če smeti lepo zapakiraš, jih lahko poceni prodajaš, že to je dosežek. Kar pa dela Vučko, z nategom, da so zdravilni, je pa prodajanje smeti za visoko ceno.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

jest10 ::

Volta je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj pravim, da imam novejši model. Tej, ki si jih hotu ti nabavit so fejk.


;((

Drugače pa odkar se je Vučko preselil tja kjer je zdaj (baje že kr lepo število let), tam od takrat dalje nimajo toče in neurij. How about that 8-)

Jaz na Bledu tudi ne pomnim, kdaj je bila nazadnje toča. To jasno ne dokazuje ničesar.

Oberyn ::

Volta, kupi. 50€ ni noben resen znesek, stožec je, če ne drugega, lep okras. Denar je samo denar, nobene vrednosti nima, če ga ne menjamo za stvari, ki so nam všeč ali bi jih radi preiskusili. Jaz sem dal že tudi 10x več za stvari, ki sem jih želel samo testirati, ali mi bojo ustrezale. Recimo letos sem dal že vsaj ene 300€ za poseben način gojenja nekaterih bolj eksotičnih sort paradižnika, pri tem, da je paradižnik v šparu poleti po 30 centov za kilo. Vendar me veseli. Ali ni to smisel tega, da živimo in se zavedamo?

gruntfürmich ::

kupi raje piramido iz dobrega materiala, ne neko napolnjeno jajce z ostanki:
http://www.bolha.com/lepota-in-zdravje/...
to preverjeno deluje.
lahko ti še kaj spustim, če si resen.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

mojca ::

Pa meni so njihovi izdelki še kar všeč.
 Orgonitni podstavek

Orgonitni podstavek



Pač: eni imajo visoko ceno, ker jih je naredil velecenjeni oblikovalec X. Y., drugi prodajajo orgonsko energijo. Če so te piramide slučajno votle, pa se mi zdijo še kar dobre Farradayeve kletke.

Citiram iz njihove strani:
Naredimo lahko preizkus:Kozarec vode iz pipe postavimo na mizo, drugega pa na orgonit za 20-25 minut. Po preteku tega časa okusimo eno in drugo vodo: mrtva voda, ki je bila na orgonitu oživi. Spremeni se njena struktura, vse, kar je v njej škodljivega, postane neškodljivo ...sliši se kot znanstvena fantastika, kot pravljica. Če vodo očistimo in oživimo na tak način, voda vsebuje bione - najmanjše delce vitalne življenjske energije, tvornike življenja v vsem stvarstvu. Znanstveniki še danes nimajo razlage, kaj se zgodi s strupi (klorom, fluoridom, pesticidi,...) v tako oživljeni vodi, da le-ti postanejo nestrupeni in neškodljivi.

S pitjem take vode lahko bistveno prispevamo k našemu zdravju, vitalnosti in dobremu počutju


OP-ju predlagam kratek poskus. V en kozarec natoči par deci žganja in ga postavi pod/ob/nad piramido. Čez čas se bo spremenila struktura in vsi škodljivi delci bodo postali neškodljivi. Spij na eks. Če piramida deluje, te bo tako prečiščena in oživljena voda prerodila.

Daniel ::

Paradižnik vsaj poješ lahko in si si dejansko kupil hrano, stožec bo pa bolj težko konzumiral. Moram priznati, da me res impresira, do kakšne stopnje je Vučko vse skupaj pripeljal, da je praktično ustvaril neko sekto lahko bi se reklo vernikov, ki jim lahko za konkreten denar prodaš odpad. Spomnim se primera popularnega orgonskega androida, ki je stal nekje 2000 Eur, pa ni bil nič drugega, kot navadna cev v kanti od jupola... ampak za tiste, ki so to dejansko kupili je deloval.

alexa-lol ::

Daniel je izjavil:

Paradižnik vsaj poješ lahko in si si dejansko kupil hrano, stožec bo pa bolj težko konzumiral. Moram priznati, da me res impresira, do kakšne stopnje je Vučko vse skupaj pripeljal, da je praktično ustvaril neko sekto lahko bi se reklo vernikov, ki jim lahko za konkreten denar prodaš odpad. Spomnim se primera popularnega orgonskega androida, ki je stal nekje 2000 Eur, pa ni bil nič drugega, kot navadna cev v kanti od jupola... ampak za tiste, ki so to dejansko kupili je deloval.


To je talent da nekoga prepričaš da kupi odpadke za 1000EUR. Ta Vučko je samo spreten oglaševalec.

Tako kot na vseh zobnih pastah piše da boš imel bolj bele zobe pa ne vem a so to kje dejansko testirali. On samo reče da ta orgonski top kanalizira neke medgalaktične energije. Izjavi na zobni pasti in orgonskem topu sta po svoji vrednosti enakovredni.. no razen če trditev na zobni pasti objektivno dokažejo.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Daniel> Moram priznati, da me res impresira, do kakšne stopnje je Vučko vse skupaj pripeljal, da je praktično ustvaril neko sekto lahko bi se reklo vernikov, ki jim lahko za konkreten denar prodaš odpad.

Uh, nikar. Vučko je sicer zabaven, ampak temeljit pa ni niti približno toliko, kot je tale: http://www.ati-e-import.si/

gruntfürmich ::

alexa-lol je izjavil:

Tako kot na vseh zobnih pastah piše da boš imel bolj bele zobe pa ne vem a so to kje dejansko testirali.

je sploh treba testirat, če veš da imaš v pasti belilno sredstvo in še abrazivno???
drugače pa ja, dejansko testirajo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Roadkill ::

Volta: Eno resno vprašanje zate.... Kako debilna bi morala biti naprava, da bi ti rekel "LOL, to je bullshit", čeprav je nisi nikoli preizkusil?
Ü

ulemek ::

Nekoč sem nekje kupil gnojila za sukulente in kaktuse pa so mi šenkali neke orgonske kristale. Ker je bila mladenka prikupna nisem želel biti nevljuden. Pa še pojasnila mi je, da naj jih ne kupujem drugje, ker je to zelo, zelo poceni in da je dobra volja povsem zastonj, zato mi jih podari. Bil sem očaran od lepote in te kamenčke pozabil v žepu, sicer bi jih stresel v prvi smetnjak. Ko sem prišel domov, sem jih našel in nastavil na okensko polico, da bi vzbujali radovednost in zgražanje pri obiskovalcih. Prvi prijatelj, ki jih je videl, jih je hotel zalučati proč in mu skoraj nisem mogel dopovedati, da je to nastavljeno zanj in njemu podobobne ...

V mojem primeru je pozitivnega le to, da sem jih dobil zastonj in, da me je s prijaznostjo obdarila lepa mladenka. In čisto nič drugega! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ulemek ()

morbo ::

Kot placebo efekt delujejo 100%

alexa-lol ::

gruntfürmich je izjavil:

alexa-lol je izjavil:

Tako kot na vseh zobnih pastah piše da boš imel bolj bele zobe pa ne vem a so to kje dejansko testirali.

je sploh treba testirat, če veš da imaš v pasti belilno sredstvo in še abrazivno???
drugače pa ja, dejansko testirajo...


To sem dal kot primer... lahko govorimo tudi o čokoladi za hujšanje etc. .. to je samo marketing in (ponavadi) nima povezave z resničnostjo.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

če daješ primere daj vsaj primerne. ne pa neke normalne stvari, ki jih ti naštevaš, ki dejansko delujejo tako kot se oglašujejo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Vice ::

Zanimivo koliko "pametnjakovičev" se usuje tukaj, če nekdo omeni neke čirule čarule.
Če nekdo reče, da je žongliranje s kamni idiotizem ljudi, ki nasedejo in to ne more pomagat, bi prej rekel da je ta oseba malo preveč omejena oz. idiot. Če nekomu to pomaga in če to lahko dokaže, why not. Če nekdo trdi kontra naj dokaže z nekimi ustreznimi testi, neko bluzenje je čisto brezpredmetno brez nekega ustreznega argumenta. Čisto iz ekonomskega vidika je pa dejstvo, da če bi se dalo karkoli od tega patentirati bo to naredile že vse farmacevtske firme. Potem bi začuda vsi verjeli v to in se kregali med sabo, tako kot za asperin, fenalgin, lekadol.... kaj bolj prime.

Če nekomu to sede naj uporablja, hvala bogu, jest osebno tega nebi, ker ne verjamem v take stvari, dejstvo je da alternativa dosega na določenih področjih veliko boljše rezultate kot "uradna" medicina, žal pa so tukaj problem t.i. mazači. Je jeba kvantna fizika in tistih 72% black energy. Ko bodo znanstveniki to sposobni razložit bo marsikaj drugače in verjamem tudi kakšna čudaška terapija bo postala nekaj običajnega. Vmes bo pa vedno večina "bluzi" ljudi ki vse vejo in zastopijo tako na eni kot na drugi strani.

jype ::

Vice> in če to lahko dokaže

Ne more.

Vice> dejstvo je da alternativa dosega na določenih področjih veliko boljše rezultate kot "uradna" medicina,

Ne, dejstvo je, da jih ne, pa ljudje še kar vztrajno trdijo obratno.

Vice> žal pa so tukaj problem t.i. mazači.

Vsa alternativa, ki ne deluje, so mazači. Če deluje, potem je po definiciji uradna medicina.

Vice> Ko bodo znanstveniki to sposobni razložit bo marsikaj drugače

Ne, ne bo: Če lahko izmeriš, da ne deluje, potem ne bo nič bolj delovalo potem, ko boš tudi razumel, čemu ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

alexa-lol ::

gruntfürmich je izjavil:

če daješ primere daj vsaj primerne. ne pa neke normalne stvari, ki jih ti naštevaš, ki dejansko delujejo tako kot se oglašujejo.


No če smo že picajzlasti.. zobne paste ne pobelijo zob. Abrazivna sredstva odstranijo umazanijo, belilo pa samo na zobeh naredijo neko plast ki daje efekt pobeljenih zob. Zob kot zob ostane enake barve. Enako kot šminka ne naredi ustnic bolj rdečih daje pa tak ta efekt.

Vice ::

Vice> in če to lahko dokaže
jype> Ne more.
Tisti, ki lahko. Razumljivo.

Vice> dejstvo je da alternativa dosega na določenih področjih veliko boljše rezultate kot "uradna" medicina,
jype> Ne, dejstvo je, da jih ne, pa ljudje še kar vztrajno trdijo obratno.
Malo poguglej. Erjavec bi rekel ti si pa res en pravljičar. :))

Vice> žal pa so tukaj problem t.i. mazači.
jype> Vsa alternativa, ki ne deluje, so mazači. Če deluje, potem je po definiciji uradna medicina.
O hudo, kje točno?

Vice> Ko bodo znanstveniki to sposobni razložit bo marsikaj drugače
jype> Ne, ne bo: Če lahko izmeriš, da ne deluje, potem ne bo nič bolj delovalo potem, ko boš tudi razumel, čemu ne deluje.
1+1=2 Vedno bo. Če bo kdo trdil drugače in to dokazal hvala bogu... marsikateri znanstveni mit je padel v zadnjem času. Ne talajo nobelovih za tenstan krompir

jype ::

Vice> Tisti, ki lahko. Razumljivo.

Ja, pa še nihče ni! Več ljudi na svetu hrani zajeten kup denarja za tistega, ki bo prvi dokazal katero od teh neumnosti. Randi je eden od njih. Seveda nihče od teh ljudi ni dovolj človekoljuben, da bi pobral tisti milijon in ga dal za reveže, če ga že sam ne potrebuje.

Vice> Malo poguglej. Erjavec bi rekel ti si pa res en pravljičar. :))

Komot lahko poguglam, da nismo pristali na luni, da je zemlja votla in hkrati tudi ploščata.

Vice> O hudo, kje točno?

Povsod.

Vice> 1+1=2 Vedno bo. Če bo kdo trdil drugače in to dokazal hvala bogu... marsikateri znanstveni mit je padel v zadnjem času. Ne talajo nobelovih za tenstan krompir

Noben znanstveni mit ne obstaja. Biznis znanosti je, da samo sebe popravlja, nonstop, za vedno:

Vice ::

Haha zanimivo, isti pajac kot tisti, ki prodaja kamenčke.

garamond ::

Rajši si preberi, kdo je Feynman in kakšne dosežke ima, preden napišeš tak komentar brez vsakršne utemeljitve :-). Uporabniki Slo-Techa oziroma večina nas dobi kvečjemu novo informacijo o tebi kot pa o znanstveniku.

jype ::

Vice> isti pajac kot tisti, ki prodaja kamenčke.

Ker pajac s kamenčki je pa nobelovec?

alexa-lol ::

Vice je izjavil:

Haha zanimivo, isti pajac kot tisti, ki prodaja kamenčke.


NullPointerException 8-O

Richard Phillips Feynman was an American theoretical physicist known for his work in the path integral formulation of quantum mechanics, the theory of quantum electrodynamics, and the physics of the superfluidity of supercooled liquid helium, as well as in particle physics (he proposed the parton model). For his contributions to the development of quantum electrodynamics, Feynman, jointly with Julian Schwinger and Sin-Itiro Tomonaga, received the Nobel Prize in Physics in 1965.

Vanich ::

A orgonsko škatlo (Orgon box)si pa še nobeden ni sestavil?
To šele rastura! - rezultati garantirani - stoji ti ure in ure! (poleg drugih stvari...:))

windigo ::

Lahko potrdim, že orgonski stožec na drugi strani stene pri sosedu je povzročil, da mi je ura stala ure in ure oziroma celo kar več dni preden sem se spomnil in je navil.

_pobesneli_ ::

Jaz sem se vedno dobro počutil, pred hišo smo vedno imeli en kontejner ostružkov. Seveda so se povezali z sončno energijo.
Če bi ga še zalil z uno hokus pokus smolo, bi bilo še bolje
Gregor

msjr ::

Bom kar v tole temo dodal še en scam: http://www.moja-lekarna.com/m-897-wave-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

vostok_1 ::

Najboljši izdelek proti sevanju mobilcev je



Garantirano deluje.

Ima pa tudi druge uporabne namene kot je zaščita online zasebnosti.

Vice ::

alexa-lol je izjavil:

Vice je izjavil:

Haha zanimivo, isti pajac kot tisti, ki prodaja kamenčke.


NullPointerException 8-O

Richard Phillips Feynman was an American theoretical physicist known for his work in the path integral formulation of quantum mechanics, the theory of quantum electrodynamics, and the physics of the superfluidity of supercooled liquid helium, as well as in particle physics (he proposed the parton model). For his contributions to the development of quantum electrodynamics, Feynman, jointly with Julian Schwinger and Sin-Itiro Tomonaga, received the Nobel Prize in Physics in 1965.



To ni letelo na Ričarda ;)

ulemek ::

Vice je izjavil:

Haha zanimivo, isti pajac kot tisti, ki prodaja kamenčke.


V mojem primeru ne, je bila lepa mladenka. Sem imel nekaj od tega, da sem se prijetno, a žal plehko podružil. Edino znanstveno dokazano je, da mi je medtem vstala kumarica. Vse ostalo so bučke! :))

shadeX ::

dzinks63 je izjavil:

OK, sedaj pa resno, dovolj vlečenja zaključkov iz zraka, kot drugo, če je uvodni post le prikrito oglaševanje, reklama , oglas in pospeševanje prodaje kot vse v enem, to ni pravo mesto za objavo . Za to se je potrebno posebej dogovoriti preko: team@slo-tech.com.


Če je ta tema namenjena pospeševanju prodaje sem jaz Kevin Mitnick in OP je res en lolek :)). Bolj bi lahko rekli temu "upočasnevanje" prodaje, glede na to koliko kritik je padlo na tole.

gruntfürmich ::

tile nadebudneži so eni veliki otroci. samo razpredajo in jamrajo, ko pa je trega pokazat denar in kupiti reč pa jih ni od nikoder več...

od razpravljanja ne boš nič naredil, OP. raje kupi kaj.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Volta ::

Vsekakor je bil moj namen, da oglašujem stvari iz zelo "meglenega" področja na katere se povrh vsega še ne spoznam (če se sploh da spoznat na to), in ob tem pozivam še kritike, da povejo kar jim leži na duši. Ziher bom tako povečal prodajo. Sarcasm off :)

Denar je, ne bom ga pa zapravljal da čirule čarule, pa čeprav me tile orgonski stožci že lep čas zanimajo in če ne drugega, se pač sproba in poteši lastno radovednost, tako kot sta napisala že Oberyn in Vice. Proda se ga pa naprej še zmeraj brez problema.

gruntfürmich - hvala, ampak me ne zanima. Tole mi deluje še večji nateg, kot marsikaj kar sem že videl do zdaj. Sploh ko sem videl tisto Marijo na piramidi, sem se samo lepo nasmejal :))

Roadkill je izjavil:

Volta: Eno resno vprašanje zate.... Kako debilna bi morala biti naprava, da bi ti rekel "LOL, to je bullshit", čeprav je nisi nikoli preizkusil?


Tale zgoraj omenjena, je že zelo blizu temu 8-)

gruntfürmich ::

marija na piramidi??
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

korenje3 ::

Volta je izjavil:

Torej kot je napisano že v naslovu, me zanimajo vaše osebne izkušnje s tem. Zdrava pamet mi pravi, da je malo verjetno da to deluje, intuicija pa da je nekaj na tem. Prijateljica od moje sestre ima doma 2 in v tistem prostoru kjer ju ima je baje enostavno super počutje in energija, negativne stvari pa ji ne pridejo do živega.

Ker se tudi sam odločam za nakup enega na tejle strani (od Mirana Vučka): http://www.orgoniti.com/orgonitni-stoci..., me še toliko bolj zanima kaj menite lastniki le-teh. Vsako mnenje je več kot dobrodošlo, sploh tisto od ljudi ki si jih bodisi lastijo, bodisi so že bili v stiku z njimi.

Če je vse skupaj larifari, ok. Bi pa rad enkrat za vselej sprobal, pa da vidimo še iz osebnih izkušenj 8-)


jaz temu rečem nategovanje ljudi. nekdo se je pač znašel in izkoristil industrijske odpadke za ta nateg. vidim da so ostružki medenine, bakra, jekla, nerjavečega jekla... bela masa je pa verjetno epoxy.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

ulemek ::

korenje3 je izjavil:

Volta je izjavil:

Torej kot je napisano že v naslovu, me zanimajo vaše osebne izkušnje s tem. Zdrava pamet mi pravi, da je malo verjetno da to deluje, intuicija pa da je nekaj na tem. Prijateljica od moje sestre ima doma 2 in v tistem prostoru kjer ju ima je baje enostavno super počutje in energija, negativne stvari pa ji ne pridejo do živega.

Ker se tudi sam odločam za nakup enega na tejle strani (od Mirana Vučka): http://www.orgoniti.com/orgonitni-stoci..., me še toliko bolj zanima kaj menite lastniki le-teh. Vsako mnenje je več kot dobrodošlo, sploh tisto od ljudi ki si jih bodisi lastijo, bodisi so že bili v stiku z njimi.

Če je vse skupaj larifari, ok. Bi pa rad enkrat za vselej sprobal, pa da vidimo še iz osebnih izkušenj 8-)


jaz temu rečem nategovanje ljudi. nekdo se je pač znašel in izkoristil industrijske odpadke za ta nateg. vidim da so ostružki medenine, bakra, jekla, nerjavečega jekla... bela masa je pa verjetno epoxy.


Če je epoksidna smola, ima tudi BPA kot trdilec, ki je precej strupen, prehaja čez kožo in moti endokrin sistem, pa še kaj drugega ... To pa teh paranoičnih manijakov, anticepilnikov in naivnežev, ki nasedejo vsem teorijam zarot po vrsti, nič ne moti ... :))

korenje3 ::

hehhe 110€ za stožec ki vsebuje 1 kg odpadne kovine... no sej ljudi je toliko da se vedno kej proda.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Ziga Dolhar ::

Volta je izjavil:

Denar je, ne bom ga pa zapravljal da čirule čarule, pa čeprav me tile orgonski stožci že lep čas zanimajo in če ne drugega, se pač sproba in poteši lastno radovednost, tako kot sta napisala že Oberyn in Vice. Proda se ga pa naprej še zmeraj brez problema.


... sam morš upat, da ti kupec ne bo uveljavljal stvarne napake :)).

-- edit: se popravljam. "Upanje" (ali molitve) ne bodo prav nič vplivale na dejstvo, ali bo kupec uveljavljal stvarno napako. Se opravičujem za spodrsljaj.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

korenje3 ::

to da je epoxy smola nevarna ne vem, ker se jo uporablja za utrjevanje tal, ali pa za impregnacijo granitnih plošč..
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

ulemek ::

korenje3 je izjavil:

to da je epoxy smola nevarna ne vem, ker se jo uporablja za utrjevanje tal, ali pa za impregnacijo granitnih plošč..


Smola sama ne, trdilec pa. Zato so tudi predpisani precej nizki pragovi za plastiko, ki je namenjena shranjevanju živil. Pa tudi zelo modno je, če na flaški za vodo piše BPA free. V Franciji je prepovedan v materialih za živila.

Volta ::

ulemek je izjavil:

Če je epoksidna smola, ima tudi BPA kot trdilec, ki je precej strupen, prehaja čez kožo in moti endokrin sistem, pa še kaj drugega ... To pa teh paranoičnih manijakov, anticepilnikov in naivnežev, ki nasedejo vsem teorijam zarot po vrsti, nič ne moti ... :))


No, no, previdno malo z besedami prosim. Obsojat in psovat je najlažje brez da človeka sploh poznaš, ampak ti očitno veš dovolj da delaš prav to :)

Ziga Dolhar - Kaka stvarna napaka neki? Ne štekam kaj hočeš povedat. V primeru da stvar kupim in mi ne ustreza, jo imam vso pravico prodat takšno kot sem dobil dalje za določen znesek. Tisti, ki jo bo hotel imet, jo bo že kupil. Saj nisem jaz proizvajalec ali ponudnik tega lol.

Drugače pa res mislite, da je nek trdilec smole ki se uporablja pri izdelavi tako strupen, da bo vplival na te stožce in bodo zaradi tega toksični oz. kaj podobnega?

PrimozR ::

Pa nis vsaka plastika 'plastika'. Polimernih materialov imaš toliko, kot imajo proizvajalci časa jih razvijati.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bioenergija verjamete ali ne? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
53864978 (23899) Unknown_001
»

Svet po Nikoli Tesli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7410061 (7816) Utk

Spalnica - Magnetno sevanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10625747 (11780) BigWhale
»

Legalno nategovanje - zakonodaja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9616230 (12375) PrihajaNodi

Flaška - nateg ali je kaj na tem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14628611 (25284) Gandalfar

Več podobnih tem