» »

Obišči www.razprave.com in podaj svoje mnenje.

Obišči www.razprave.com in podaj svoje mnenje.

IKShadow ::

Vse forumaše prosim za pomoč pri oblikovanju Razprave.com forum vseh forumov, ker vem da ste
tukaj v večini prekaljeni "freaki".

Moderatorjem se pa opravičujem v primeru kakršnegakoli morebitnega oglaševalskega pravila.
Toda tu gre za splošen forum in ni nikakršna konkurenca (in tudi ne more biti) slo-techu.

IKShadow ::

Hmm v tem trenutku že čez 50 ogledov pa nobenega mnenja.
Da ne bo pomote mislil sem da bi v to temo puščali morebitne pripombe in predloge.

No upam da bo sedaj kdo kaj napisal

IKShadow ::

A je kdo sploh šel obiskati stran.

perci ::

Jst sem šel. Mal hinavsko se mi zdi da na svojem forumu brišeš vsakršno omenjanje drugih forumov, zdi se ti pa popolnoma naravno, da bo na st-ju prosto tekla debata o tvojem oz bo imel celo svojo temo.

No, mene v takile obliki tale tema niti ne moti, se mi zdi pa zgoraj omenjeno početje precej hinavsko od vas.

Elemen_T ::

pha!

Se hudoo strinjam.

Kako naj ocenim sam forum? Pravzaprav?

Predloga je original ala phpbb,...skripta takisto, jasno...kaj naj sploh ocenim?
Debate so dokaj povprečne, nič posebnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

IKShadow ::

Ja pravzaprav je res LAME od mene da sem nekatere link-e drugih forumov izbrisal.
Na napakah se učimo.

Kar se ostalega tiče je pa oblika pač kar se da preprosta (ni default) in jo bomo še sčasom malce izpilili.

No zahvaljujem se za kritike, ki jih vedno gledam pozitivno.

Cokolesnik ::

Seveda bo čas pokazal svoje. Slabi forumi bodo prej ali slej poniknili zaradi majhnega števila prispevkov, predvsem kvalitetnih.

Na Slovenskem jih je že kar nekaj, preveč.

Slo-tech varianta foruma je kar na mestu, ker se dopolnjuje z ostalimi storitvami: novice, članki, testi itd.

Elemen_T ::

IK: Ne rečem...projekt je zastavljen prostovoljno, z izključno dobrimi namerami...vendar nima nobenega konkretnega ozadja...nobene podlage za debate. (v nasprotju s tematsko usmerjenimi portali ala slotech, mobisux,ipd). Roko na srce - zaenkrat vam kaže kar dobro, je pa zelo vprašaljivo kako bo s številom in predvsem kvaliteto objav v prihodnje.

-

Linke pa brišeš z logiko - "itak mamo še neuveljavljen forum...slotech je uveljavljen in z objavo na njem ne more izgubiti ni enga obiskovalca..mi pa smo na začetku in potrebujemo promocijo...kamor spada tudi brisanje linkov do forumov, kjer bi se tvoji obiskovalci "spreobrnili" in se k tebi nikdar več vrnili >:D
Sej vem sejvem, - na napakah se učimo :D Tudi jest sem se.

pa LP :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo-tech reforma (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Slo-Tech
17610318 (4984) Vajenc

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86550790 (22457) OwcA

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844373 (23886) kuglvinkl
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815258 (3538) Mac

Več podobnih tem