» »

Iran kot še nikoli

Iran kot še nikoli

vostok_1 ::

http://www.thedatereport.com/dating/lov...

Sicer sem tu pa tam bral o underground scenah. Pa kako obožujejo metal itd. This takes the cake. Milim, da človeško naravo se ne da ukrotit, vsaj ne tako kot se to počne.

Če dodam še politično noto. Napad na Iran bi bil totalno zgrešena akcija. Še 20 let in bo tako ali tako režim propadel in ljudstvo stopilo na boljšo pot. Obstreljevanje bo uničilo vse reformistične težnje.
  • zaklenil: bluefish ()

fantasycamp ::

Ne vem če imamo 20 let reformacije ki naj bi bila enaka kot krščanska.

Lahko je bit dovolj pameten da lahko sestaviš atomsko bombo ampak dovolj neumen da verjameš da boš dobil 72 devic...

Vprašanje je kakšen je procent ljudi ki verjamemo močno v teologijo, tam jih je veliko.

Če dobijo to orožje bo cel svet trepetal komu so ga dali in kdorkoli bo islamu rekel ne v svoji domovini lahko orng najebe.




Zakaj bi bili presenečeni da inajo žure, tam kjer je največ prohibicije se nabere največ energije odpora in nepotešenosti.

Poglej cerkvenjake, sami si seksualnost odrečejo samo potem pa se znašajo nad otroki..

nič novega...

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Sem prepričan, da režim ne bo dolgo ostal. Trenja bodo še naprej, ampak kake večje pizdarije ne pričakujem. Napad, se mi zdi blazno zgrešen v tej situaciji.

fantasycamp ::

vostok_1 je izjavil:

Sem prepričan, da režim ne bo dolgo ostal. Trenja bodo še naprej, ampak kake večje pizdarije ne pričakujem. Napad, se mi zdi blazno zgrešen v tej situaciji.


edino kar ostane je inšpekcija ki redno pregleduje da ne pridelujejo kemično ali nuklearno orožje, dali so jim ponudbo da lahko imajo nuklearke in da dobijo vso tehnološko pomoč samo da ne podpirajo programa za izdelavo orožja!

tko da upamo na najboljš...

bluefish ::

Že imamo temo: Iran - odštevanje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Največ zahtevkov za odstranitev političnih vsebin z Googla iz - ZDA

Oddelek: Novice / NWO
4717334 (15058) Jst
»

Severna Koreja in izstrelitve raket (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25518421 (14475) jype
»

Washington se zahvaljuje Ljubljani za podporo vojni v Iraku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1508013 (6857) nevone

Več podobnih tem