Slo-Tech
Prijavi se z GoogleID

» »

Whisky

Whisky

1
...
13 14
15
»

Tilen ::

Kaj si pa gledal?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kr3ten ::

Mene pa zanima, zakaj se žgane pjače smatrajo kot ''luksuz'' (glede nato da so tok drage), ali vam je žganje res bolj okusno od npr. gostega jagodnega soka?
Mene vedno zategne ko ruknem kaki požirek, mi gre na bruhanje.

Tilen ::

Ja gosti jagodni sok ravno ne počiva 18 let in več v sodu, se ti ne zdi? To je eksotika, ki se plača.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Okapi ::

kr3ten je izjavil:

Mene pa zanima, zakaj se žgane pjače smatrajo kot ''luksuz'' (glede nato da so tok drage), ali vam je žganje res bolj okusno od npr. gostega jagodnega soka?

A voda ti ni dovolj dobra, moraš sok pit? Če si žejen, piješ vodo, če so ti jagode všeč, pa ješ cele, jih ni treba pasirati in delati soka iz njih.

perci ::

kr3ten je izjavil:

A to si mal potrolal kao. Good lučk.

::

Okapi je izjavil:

kr3ten je izjavil:

A voda ti ni dovolj dobra, moraš sok pit? Če si žejen, piješ vodo, če so ti jagode všeč, pa ješ cele, jih ni treba pasirati in delati soka iz njih.

Če si umazan => voda
Če si bolan => čaj
Če si žejen => ...

Zgodovina sprememb…

• predlagal izbris: mihec87 ()

boolsheat ::

North Korea launches its own whisky

https://bbc.in/2HULCFi

TheBlueOne ::

kr3ten je izjavil:

Ker imajo kakovostn alkohol, kar dosezez z destilacijo, kjer odstranis od metilnih alkoholov do acetona, kislin, ki so normalno prisotni v nedestiliranih alkoholnih pijacah. Ce si recimo redni uzivalec, ki spije zvecer eno pijaco, da se "sprosti" je optimum iz kemicnega stalisca.

Kar si tice okusa, viski deloma zakrije okus po alkoholu s sirokim spektrom drugih arom ampak seveda to ni za nekoga, ki ne mara alkohola. To je kakor, da se cudis kako neudobni so cevlji za plezanje, kjer te plezanje sploh ne zanima.

kr3ten ::

TheBlueOne je izjavil:

kr3ten je izjavil:

Ker imajo kakovostn alkohol, kar dosezez z destilacijo, kjer odstranis od metilnih alkoholov do acetona, kislin, ki so normalno prisotni v nedestiliranih alkoholnih pijacah. Ce si recimo redni uzivalec, ki spije zvecer eno pijaco, da se "sprosti" je optimum iz kemicnega stalisca.

Kar si tice okusa, viski deloma zakrije okus po alkoholu s sirokim spektrom drugih arom ampak seveda to ni za nekoga, ki ne mara alkohola. To je kakor, da se cudis kako neudobni so cevlji za plezanje, kjer te plezanje sploh ne zanima.

Se pravi je problem v meni, ker ne morem izkusiti čara okusa žganih pijač, ker moje telo že v osnovi ne prenaša alkohola? Zato mi gre na bruhanje ob vsakem požirku?

globoko grlo ::

sej mogoče pa le nisi tak kr3ten
E6850 @ 3.0GHz | Gigabyte P35C-DS3R @ NON-clockable #!$#%/@@
6GB RAM | HD4890 | SSD Corsair F3 120GB
24" viewsonic

Vazelin ::

Me prav zanima kvaliteta unega Chivasa med 12 in 18 (po ceni bližje 18ici).
I got 99 problems but 2.5usd tezus ain't one.

TheBlueOne ::

kr3ten je izjavil:

Se pravi je problem v meni, ker ne morem izkusiti čara okusa žganih pijač, ker moje telo že v osnovi ne prenaša alkohola? Zato mi gre na bruhanje ob vsakem požirku?

Ne ne, problem je v alkoholu, da ne prenasa tvojega telesa. Ampak tudi to ni problem. Kupi si majhen destilator in ga napolni z viskijem. Oddestiliraj alkohol in popij kar ostane. Tako bos lahko uzival v okusu viskija brez negativnih ucinkov alkohola.

Mimogrede, sicer se zna slisati cudno, ampak ce telo zavraca alkohol je lahko znak kaksne bolezni ali pa, da imas sorodnike iz Azije.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Ubistvu ti manjka encim, ki predeluje toksine... Ampak definitivno je problem v tebi :)

piromanček ::

cau..je mogoce kdo iz obale in ima v kratkem namen naročat kej iz masterofmalt.com, da delimo poštnino?

Yossarian ::

Zadnjič sem kupil viski nekega tipa iz Gornje Radgone in sicer St. Stefan Old Boys viski, ki se mu pravi tudi viski Niski. Bomo videli.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Zgodovina sprememb…

DeusB ::

Je kdo zainteresiran za nakup tega viskija?

https://www.premium-vodka.si/whisky-mac...

Dobim po ceni 60EUR! Prevzem je lahko v Celju. javite cimprej, cena je dokaj ugodna!

Zgodovina sprememb…

• spremenil: DeusB ()

keba ::

Hmm tega že imam, a lahko tudi druge visikje zrihtaš ugodno?

DeusB ::

Trenutno lahko tega, oziroma mi je samo ta padel v oči glede na prejšnje cene! Če želiš kakšnega konkretno javi, pa bom videl če je kaksna opcija!
1
...
13 14
15
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žganjekuha (oprema in postopek) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12922814 (87) schrack
»

Tudi rum je lahko odlična pijača (strani: 1 2 )

7213866 (793) radmannsdorf
»

anketa o pitju na žurih

403502 (2332) Unknown_001
»

Dostojen liquor shop v Sloveniji (Ljubljana)

275320 (4513) Kenpachi

Več podobnih tem