Prijavi se z GoogleID

» »

Tudi rum je lahko odlična pijača

Tudi rum je lahko odlična pijača

strani: 1 2 »

Okapi ::

Poskusi narediti brezalkoholno pijačo takega okusa, kot je dobro pivo, vino, viski, konjak ... Boš takoj obogatel.

LeQuack ::

Okapi je izjavil:

Poskusi narediti brezalkoholno pijačo takega okusa, kot je dobro pivo, vino, viski, konjak ... Boš takoj obogatel.

Ne, ker jo ne bo noben pil. Ljudje se ga hočejo napiti.
Quack !

Ne nakladaj. Brezalkoholnega piva se veliko proda, in bi se ga še 100x toliko, če bi imel okus dobrega piva.

Smurf ::

LeQuack je izjavil:

Me zanima koliko ljudi bi pilo žgane pijače zaradi okusa, če ne bi imele alkohola not. Najbrž je procent blizu 0.

To se salis a ne? Ogromen trg alkoholnih pijac temelji na prodaji zaradi okusa. Zakaj mislis, da ljudje raje kupujejo buteljko vina za 30€ namesto tisto za 3€.

MonoPattern ::

Najbrž so tudi določene spojine topne le v alkoholu in zato brezalkoholna pijača ne more imeti istega okusa. Če pa bi ljudje pijače kupovali le za alkohol, potem bi vsi kupovali vino v tetrapaku za 2 evra na liter pa ga ne.

LeQuack ::

Ljudje kupujejo alkoholne pijače zaradi alkohola, ne se slepiti, ampak hkrati pa seveda hočejo da gre čim lažje po grlu. Zato dajo recimo 30€ namesto 3€.
Quack !

radmannsdorf ::

V planu imam kupit in probat Bombay Sapphire gin. Je kul al bi rajši kaj drugega v tem(~20EUR) cenovnem rangu?
Meša se z ledom in klasičnim tonikom od Schweppesa al s čim drugim?

Zgodovina sprememb…

nekikr ::

Smurf je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Me zanima koliko ljudi bi pilo žgane pijače zaradi okusa, če ne bi imele alkohola not. Najbrž je procent blizu 0.

To se salis a ne? Ogromen trg alkoholnih pijac temelji na prodaji zaradi okusa. Zakaj mislis, da ljudje raje kupujejo buteljko vina za 30EUR namesto tisto za 3EUR.

Ker hočejo biti nekaj več. Cena pri pijačah ni merilo.

Simčičevega sladkega refoška pri meni obiski spijejo vsaj 10 buteljk mesečno. Vsem je vrhunski, vsi sprašujejo, kje pa to dobiš in kako drag mora biti? 4,5EUR.

radmannsdorf je izjavil:

V planu imam kupit in probat Bombay Sapphire gin. Je kul al bi rajši kaj drugega v tem(~20EUR) cenovnem rangu?

Kul je samo zaradi barve, ampak za klasični gin tonic delujejo ceneno. Najboljša kombinacija za gin tonic do zdaj je zame s Hendrick's ginom.

On-topic: na prejšnji strani, leta nazaj, je nekdo omenil in bi se pridružil hvali: Diplomatico Reserva Exclusiva je super.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: nekikr ()

nekikr je izjavil:

On-topic: na prejšnji strani, leta nazaj, je nekdo omenil in bi se pridružil hvali: Diplomatico Reserva Exclusiva je super.
Pravi ljubitelji nabavimo na debelo;)

mujek ::

Jaz se tudi zadnjih par mesecev navdušujem nad rumom.
Trenutno sem poskusil Havana Club Anejo Especial Rum in Havana Club 7 Year Old Rum. Za koktajle pa uporabljam Legendario - Elixir de Cuba.

Pijem počasi, steklenico po steklenico (par mescev za eno). V prihodnje imam namen poskusit Kraken.

radmannsdorf,
Poskusi z Fevertree/Fentimans tonikom.

mujek je izjavil:

radmannsdorf,

Kje pa bi ga dobil pri nas?

mujek ::

radmannsdorf je izjavil:

mujek je izjavil:

radmannsdorf,

Kje pa bi ga dobil pri nas?

Spar/E.Leclerc imata sigurno.

BigWhale ::

Dajte se izogibajte off-topic debatam. :)

Map ::

Praktično vsakič, ko se odpre kakšna tema glede alkoholnih pijač, najdem dobre predloge, ki se mi zdijo zanimivi. Ruma samega mislim, da še res nisem nikoli pil, zato bom verjetno na kakem poletnem pikniku začel z rum kolo, pa takrat mogoče poskusim še samega. :)

Steinkauz ::

nekikr je izjavil:

Smurf je izjavil:

LeQuack je izjavil:

To se salis a ne? Ogromen trg alkoholnih pijac temelji na prodaji zaradi okusa. Zakaj mislis, da ljudje raje kupujejo buteljko vina za 30EUR namesto tisto za 3EUR.

Ker hočejo biti nekaj več. Cena pri pijačah ni merilo.

Simčičevega sladkega refoška pri meni obiski spijejo vsaj 10 buteljk mesečno. Vsem je vrhunski, vsi sprašujejo, kje pa to dobiš in kako drag mora biti? 4,5EUR.

radmannsdorf je izjavil:

Kul je samo zaradi barve, ampak za klasični gin tonic delujejo ceneno. Najboljša kombinacija za gin tonic do zdaj je zame s Hendrick's ginom.

Sorry sam tle si pa čisto mimo.
Bombay je meni eden najbolših ginov.
Vsekakor bolš kot Hendricks. Pa še cnej je.
Večini (od moje družbe), ki je probala oboje je Bombay bolj všeč.

Drugače en najbolj hvaljenih ginov zadnjih nekaj let je Gilpin's.

gogivunka ::

Dejmo obudit to temo na starega leta dan XD

Lahko recem samo to, da sem tudi jaz ljubitelj spiced rumov...pa da ne gremo cenovno v neke visave, lahko recem da sem za svojo 30tko prejel flaso tega ruma in sem bil presenecen nad njegovim okusom (link spodaj)

https://www.masterofmalt.com/rum/sailor...

krneki0001 ::

Jaz si vsake toliko privoščim kako flašo oakhearta, ker je poceni, pa odličen vonj in okus.
https://www.oakheart.com/our-rum/
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

kuglvinkl ::

Danes pijemo tole:
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

• zavaroval slike: kuglvinkl ()

Anney ::

Ta Zacapa je meni eden boljših, skoraj ob boku s konjaki. Pa Diplomatico (Reserva Exclusiva) je ok. Vidim pa, da ima ta Diplomatico še boljše polnitve, je že gdo poskusil? (Distillery Collection nr. 1, Distillery Collection nr. 2, Single Vintage 2002, Ambassador).
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Map ::

Tudi sam sem pred prazniki dobil v dar Diplomatico Reserva Exclusiva, s pripadajočo čokolado. Niti ne vem, kaj naj pričakujem, upam, da mi bo všeč. :)

Pa ko je že ravno konjak omenjen, katerega priporočate?

piromanček ::

Malo pomoči..iščem rum plantation pineapple. Kje ga dobim za zmerno ceno ~30€? Hvala

Da ne odpiram prastare debate o tekilah, bom kar tukaj vprašal, če kdo ve, kje dobiti Mandljevo tekilo? Rabim jo drug teden na relaciji Gorenjska-Lj-Obala. :) Hvala!

strani: 1 2 »

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Whisky (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
71489564 (4974) Yossarian
»

Žgane pijače

257183 (6152) Steinkauz
»

Dostojen liquor shop v Sloveniji (Ljubljana)

275266 (4459) Kenpachi
»

Poceni, pravi rum

134224 (3806) Saladin
»

Žgane pijače (strani: 1 2 )

588501 (4926) gendale

Več podobnih tem