» »

Lastniki 9500pro kartic

Lastniki 9500pro kartic

boštjan ::

Mene samo zanima kake vrste ramov imate na karti?Moji so INFINION 3ns.In če so vaši rami tudi vroči ob igranju iger in poganjanju benchmark programov.Pri meno s vroči,a artifektov ni.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Xplicit ::

men se je kartica prevec grela in sm jo zato nazaj nesu. k so se zacele pojavljat kr ene vodoravne sive crte, pa na konc je ze ful sliko trgal. upam da jo ta tedn nazaj dobim, oz. se boljs - da dobim novo :\

Gejmer ::

Jz mam iste rame.Nevem če se grejejo.Uglavnem pa vem če jih mal navijem da se monitor kr ugasne po enih 10min...Tako da bom si jaz rebra kakšna priskrbel.Kera priporočate?
Nanda yo?

boštjan ::

gejmer ,a karto maš tudi isto?Mislim da moraš na 9500pro dat poseben BIOS,ki se lahko navija.Mogoče je to samo na BUILT BY ATI karticah.

Dr_M ::

@Gejmer: priporocamo....kovinska rebra...iz aluminija..bakra...lohk tut srebra.

:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Gejmer ::

Hvala za priporočila.A poseben BIOS?Sam imam od Sapphire...
Nanda yo?

boštjan ::

Gejmer ::

Hvala sam zdej nevem kaj moram narest da se bo bootalo v DOS...
Nanda yo?

tengo ::

Ja jst sm jo flašu z tem biosom od warpa, pa dela k šus-navijem jo lahko tdi do 340 mhz,m ram pa 300, na defoult je pa 270-kok se mi pa greje pa nimam pojma
McLaren Mercedes se ve...

boštjan ::

@gejmer dovolj je da uporabiš MS-DOS start up disk,ki ti jo XP naredijo,če greš disketo formatirat.
@Tengo,odpri kišto in malo potipaj rame na karti,če nisi coolerjev gor davo.Kerega radeona maš in kolko ns rame ma gor tvoj radeon.Kaj če pa si brez tega biosa navijal,pa se je kaj zgodlo?Kaki reboot mogoče.

tito_si ::

Boštjan kje vidiš kake rame maš gor. a se da pogledat tudi brez da kišto odpiraš? Pa rami se ti verjetno grejejo ker maš kartico navito?

Gejmer ::

Jz sm kišto odpru pa sm vidu kok mam...
Nanda yo?

boštjan ::

tito,odpri kišto in poglej na čip rama kolko ns je.tukaj vidiš da so rami 3,6ns.torej nekak v takem stilu.Pri meni je 3.0 cifra zadnja in malo oddaljena.
Nič pa nimam navito,le v 3D aplikacijah postanejo vroči ni panobeni anomalij ali pa da bi me ven metalo.

tengo ::

Men dela brez colerja brez problemov-koliko pa ma stopinj pa nimam pojma. Kartica je prov od Atija 128 mb-2.8 ns ima pa ram-upam da se ne motim
McLaren Mercedes se ve...

tengo ::

No zdej jo mam flešano
McLaren Mercedes se ve...

tito_si ::

A maš kaj šahovnic?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ASUS 9600XT navijanje

Oddelek: Navijanje
471672 (1032) mamamia
»

Radeon 9700 ne pro

Oddelek: Navijanje
301820 (1543) Caligula
»

Hlajenje in navijanje Radeona 9500pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
715069 (4338) Gejmer
»

ali se splaca? ti4200->ti4400

Oddelek: Kaj kupiti
341886 (1525) mare87
»

OC bios za radeon 9500 -> boljše navijanje

Oddelek: Navijanje
6831 (759) THX

Več podobnih tem