» »

Clio Bilabong

Clio Bilabong

strle12 ::

Povejte mi ali se splaca kupiti novega Clio-ta z Bilabong >:D opremo Ali na sploh Clio-ta
Pozanimal sem se za model 1.4 16 v Ali se slpača:)

Trupl0 ::

hja če maš $ zakaj pa ne...

strle12 ::

Kaj pa npr:Polo, Punto, Corsa, Twingo,... Ali kerkoli model kerga se najbolj splača glede na okvare, poraba, izgled, voznja, zmogljivost??

R0K ::

Polo je najdražji, ampak dolgo drži ceno, ker je VW. Tudi Clio pa drži dobro ceno (rabljeni), ker jih je veliko. Je pa blem, ker se kar dosti kvarijo.

Moje subjektivno mnenje je, da bi bil najbolj zadovoljen s Corso, ki je tut okol 200k sit cenejša od Clia in za 200k sit, si lohk ubodeš en dober radio pa ozvočenje alpa 195 17' valarje na alu feltnah :))

Alec999 ::

1,4 16V Bialabong seka ... zraven uzam se 5 vrat ene 90 cukov pa metalic barvo pozabu kok je
ce mas velik kesha pa se ESP pa si komplet opremlen ... (serijskega radija ne priporocam)


lp,
Alec999

PaJo ::

Hm, jaz ne vem kaj ma folk blem z Clio-m. Jaz sem lani kupil dCi-ja in od takrat naredil skoraj 18k kilometrov, pa se nobenih blemov. Sem pa takrat vzel tudi omejneo serijo Extreem in mi ni bilo niti malo zal. Pa tudi napram drugim malim avtomobilom je za svojo ceno ponujal dalec najvec, bodite prepricani, ker sem pregledal vse naokoli, res pa je bilo, da sem iskal dizla in klimo, to je bil prvi pogoj, da sem avto sploh gledal naprej in tako sem pristal pri Clio-u. Meni je vsec in niti malo zal.
Aja, pa tudi prejsno priporocilo se splaca upostevat, ne vzet serijskega radija, ker sux:D Jaz sem raje ostal pri mehanski klimi, kateri btw nix ne manjka, in mam raje mp3 avto radio, ki me je stal manj kot tisti serijski:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

||_^_|| ::

bo že res da se clioti najbolj kvarijo, sej jih je tut največ. Logično ne?

R0K ::

Procentualno!

Sicer pa je Pajo lep primer, da lohk naletiš an dobro ohranjenega. Večina so pač krivi vozniki, ker je Clio avto nižjega razreda in si ga lohk več ljudi privošči - sploh mladih, ki jih pa radi gonijo...dnarja za servise pa itak ni...pol pa pride do okvar.

Če pa lepo skrbiš za avto pa ne vem, zakaj nebi delal.

Sicer pa sem še vedno za Corso :)

||_^_|| ::

Aja, še moje mnenje: Jst bi si pogledu rajš kakšno rabljeno škodo fabio za ta keš. Škoda Fabia TDI letnik 2001

MI_KO ::

Okvare=(Št. Okvar/Št. avtov)*100%

Če prodajo 1. xxx avto in ta crkne je na vrhu statistike.

Če prodajo 1.000.000 cliov in jih 100.000 crkne, kak je pol statistika.


Trajnost pa je odvisna od sreče, ki jo maš. Dedeku je recimo na Thalii 2 dni po izteku garancije in 20m pred mehanikom (je šel olje menjat - preventivno), servo lajtunga (cev) šla k vragu, ker je bila montirana preblizu izpušnega kolektorja in jo je prežgalo. Mnogim pa že več let ni nič.

SkIDiver ::

Men osebno se tud bol Corsa dopade pol pride kak Clio. Pa tale Fabia tud ni slaba vidt. Fiatov pa ne maram že po naravi. Sej grejo ko kugle sam kj hitr rade odpovejo pumpe za olje.

bostjan11s ::

clio 1.4 16v absolutno dober nakup v razredu "malčkov" sem ga imel priložnost poizkusit, najprej sem bil malo skeptičen do oznake 1.4 no ja nekak imam še vedno v mislih r19 ->cca 75? konjev, da ne bom naredil krivice komu, saj gre sam proti novemu cliotu ne ne.
se peljem hmn ravno sem bil tule pri lenartu nakar mi en frajer z hmn neko hondo(da ne bo pomote voznik je idiot ne avto slab) tak izsili prednost da je že kar brezveze, pol pa me še neki zeza grem za njim v hrib sem se naveličal v 4 do 5000 obratov ti povem avto je kar poletel, onemu nič jasno :))
hmn se kvari tak kot drugi avti, ampak če boš z njim delal redne servise(olje filtri svečke-30K km, mogoče manšeto polosi kdaj) ti bo po moje služil bp pa drugače je tudi kar užitek se z njim peljat precej drugače kot z 1.2 ki mimogrede še velik več žre, ker ga moraš nonstop preganjati v višje obrate, da kam gre.heh no ja radio je pa res malo predrag.
tak da če ne želiš nekaj večjega je to kar dobra izbira, velja pa si pogledat tudi kakšnega japonca tudi(toyota, nissan, honda)

perci ::

Ma, jst tut ne vem od kje vam to, da se clioti kvarjo - poznam kar nekaj ljudi, ki ga imajo in nobenih problemov pri nobenem. Jaz mam starega clia, pa tudi ni nobenih problemov, pa je letnik 96. Redni servisi in to je to.

Boyhazard ::

Nekaj slabosti klujotov!

Najprej serijska napaka pri clijotih, ki nimajo plastike na zgornji strani prtljažnih vrat. Na mestu kjer je prehod med zadnjimi vrati in prtljažnikom, med streho in stranjo avta je en utor dolg približno 15 - 20 cm. No in po sredini tega utora pri skoraj, skoraj vsakem ciotu pokne lak. Do sedaj sem že to skoraj na vsakem clijotu videl.

Imamo pa tudi dva službena klijota in kar nekaj jih poznam, ter se vsak pritožuje, da sliši med vožnjo kako se bencin pretaka v keslu. !?!?!

Toliko koliko stane in kako je glasen ga nebi imel pa če piše BUŠ gor. :)
www.slofotke.com

Corpse ::

bostjan11s: kaksna honda pa je bila...k pomoje ce bi un pohodu na gas teb neb blo nč jasn...k honda ma mal višji blokado k clio in jo bl loh tišiš.

Blup ::

Jst mam cliota že 70.000 km pa mi je šla sam pumpica za šipe špricat... je pa letnik 99

Pr teh ta novih je pa baje res mal več okvar k pr ta starih... tko da za novega ti pa ne znam povedat...

p.s. čeprou je moja mama kupla novga pred 5 mesci... ampak ma šele par 100 km :D

Blup
:\

bostjan11s ::

Corpse,saj sem rekel, da je bil voznik idiot, heh hondinih 9000obr/min globoko spoštujem :))

strle12 ::

No hvala na nasvetih ampak bom vseno ubodu cliota ker se mi zdi da je kar struen. Prijatli pa so mi rekli da okvare niso tako pogoste tudi zaradi rednih servisov-če jih delaš.
Ubodu sem pa tud lita platišča in bo rumeno zelene barve --HUDO--;(( >:D

Corpse ::

bostjan11s: mah sj takih je dost :D

vcash sm se sam cepc za volanom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avtomobila Renault! (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7416451 (13185) Siddh
»

Opel Corsa ali Renault Clio ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6225519 (23931) žana
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828203 (17496) MrBrdo
»

Mal avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12814183 (10397) kreki
»

Kateri avto za 4-5k eur? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9010239 (7809) profii

Več podobnih tem