» »

MNENJA o poškodbi

MNENJA o poškodbi

1
2
»

Engineer_ ::

ni bolj primitivnih starcev od starcev k svoje bedno breme dajo na mulca v smislu: odpovedal sem se svojemu veselju, da bom tebi pomagal odrastu. svašta.

Živi svoje življenje, imej svojo strast, če si otroka vzgojil pravilno ta ne bo postal hipi.
Če pa postane kreten ker ti 1x tedensko očistiš avto, pa se malo zamisli nad svojimi vzgojnimi metodami ;)


lol, pri vsaki taki debati pride na sceno neka tečna mat ki pravi kako ima rada svoje mulce in se zato odpoveduje nevem čemu. hahah, no, kot pač želiš.

Pithlit je izjavil:

St235 je izjavil:

fora je v tem da vsak ima nekaj. ... ... Pač vsako tele ma svoje vesele.

Saj imaš popolnoma prav... si mi pa kljub tem dal malo misliti kaj za hudiča je pa moje 'vesele'. Mogoče to da se bom pretrgala zato da bodo ljudje (no, moji dve dekleti...) okoli mene imeli tisto česar jaz nikoli nisem imela - družino? A to velja ali je preveč generično/osladno?


torej tvoja strast je ne živeti, ne imeti hobija? torej samo se zjutraj zbudit, narediti zajtrk, it v službo, priti iz službe, skuhat kosilo, pomit posodo, oprat obleke, dat mulce spat in ponovi vajo naslednji dan?! Zakaj si torej si dala za vrat štrik?! oziroma ne samo enega temveč 2, ki te dušita vsak dan? Pa daj živi življenje dokler si živa in zdrava no, ko boš stara 80 bo prepozno.

Imaš res veliko "pod streho", moram priznati ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Engineer_ ::

St235 je izjavil:

Zato ker ga imajo verjetno namen prodat. V stilu s slovensko tradicijo kot: nikoli butnjen, z zelo malo kilometri, nekadilski... in zato seveda precenjen.


In potem mu vsak Mujo z merilcem laka zbija ceno, češ da ta avto je bil pa totalka saj je očitno da je bil že 10x barvan.


jebe se mi za ceno vozila ob prodaji. Mar mi je samo v kakšnem stanju je avto, ko je moj, pa tudi če ga potem direktno čez prepad zapeljem namesto da bi ga prodal nekemu kretenu, ki ne bo skrbel zanj in ga bo v 1 letu spraskal.



fantki imate par let stare avtke, pa je moj offroad stroj v lepšem stanju. neverjetno.


ps.: in barvat avta in tako fucking težko. Ga komot prebarvaš sam doma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

St235 ::

Engineer_ je izjavil:

ni bolj primitivnih starcev od starcev k svoje bedno breme dajo na mulca v smislu: odpovedal sem se svojemu veselju, da bom tebi pomagal odrastu. svašta.

Živi svoje življenje, imej svojo strast, če si otroka vzgojil pravilno ta ne bo postal hipi.
Če pa postane kreten ker ti 1x tedensko očistiš avto, pa se malo zamisli nad svojimi vzgojnimi metodami ;)


lol, pri vsaki taki debati pride na sceno neka tečna mat ki pravi kako ima rada svoje mulce in se zato odpoveduje nevem čemu. hahah, no, kot pač želiš.

Pithlit je izjavil:

St235 je izjavil:

fora je v tem da vsak ima nekaj. ... ... Pač vsako tele ma svoje vesele.

Saj imaš popolnoma prav... si mi pa kljub tem dal malo misliti kaj za hudiča je pa moje 'vesele'. Mogoče to da se bom pretrgala zato da bodo ljudje (no, moji dve dekleti...) okoli mene imeli tisto česar jaz nikoli nisem imela - družino? A to velja ali je preveč generično/osladno?


torej tvoja strast je ne živeti, ne imeti hobija? torej samo se zjutraj zbudit, narediti zajtrk, it v službo, priti iz službe, skuhat kosilo, pomit posodo, oprat obleke, dat mulce spat in ponovi vajo naslednji dan?! Zakaj si torej si dala za vrat štrik?! oziroma ne samo enega temveč 2, ki te dušita vsak dan? Pa daj živi življenje dokler si živa in zdrava no, ko boš stara 80 bo prepozno.

Imaš res veliko "pod streho", moram priznati ja.


no in v tem je bistvena razlika med egoističnimi neotesanci, ki verjamejo, da je njihov način življenja edini pravilen in ostalimi, ki nam dol visi kako sosedi porabljajo svoj denar in živimo svoje življenje brez težav z erekcijo, kljub trem praskam na avtu.

Engineer_ ::

torej med nami ki živimo in vami, ki ne. ok.

še dobro da ste se tako trudili bogega OPA prepričat, da naj avta ne popravi. trolli brez življenja, vas iz tira vrže že 1 post na forumu, ki pravi da ste smotani ker imate spraskan avto hahah :D enostavno vas je spravit iz tira.

ja, zelo se ne brigaš, 2 strani si me prepričeval da je OK imeti spraskan avto in da zapravljam čas s skrbjo za avto:D

dvoličen asshole. ampak kaj več od najstniškega slo-techa niti ni pričakovati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Roadkill ::

Se pa pustite trollat ravno največjemu primitivcu.

Dobro, da si prilepil samo podatke o povprečni starosti vozil v UK.
Če gledaš podatke za Nemčijo, Francijo, Švedsko bi seveda videl, da imajo v povprečju enako stare ali starejše avtomobile kot slovenci.

Poleg tega opaziš, da se povprečna starost avtomobilov konstantno povečuje skozi čas. Seveda zato, ker je svet poln smrdljivih hipihev, ane.
Ü

Engineer_ ::

slovenija recimo je, ja.
http://kazalci.arso.gov.si/?data=indica...

evropski trend je da se starost avtov mlajša. Razen pač slovenija. Norveška je zdaj na isti stopnji kot leta 1995.
http://www.eea.europa.eu/data-and-maps/...

tu je jasno vidno, da je evropa na istem od leta 1995. Oziroma waw, se je povečalo za 1 %
ampak smatram da bodo cifre spet primitivne, kajne? ker nimate prav? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Roadkill ::

Ü

Engineer_ ::

In 2007, 91.2% (75.0 million) of residents in Germany had German citizenship, while 81% of the population were Germans with no immigrant background and 19% were German citizens with immigrant background (15.3 million people) Of the remaining 8.8% (7.2 million), 1.7 million (2.1%) had Turkish, 0.5 million (0.6%) Italian and 0.4 million (0.5%) Polish citizenship.

torej priseljenci iz držav kjer imajo stare avte.
use logic god dammit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Roadkill ::

Se pravi, imamo v sloveniji samo nove avtomobile, stare pa vozijo čefurji.

Pokaži mi potem te tvoje arijske tabelce za starost avtomobilov.

Haha - Avto nacisti. Kako primerno.
Ü

Engineer_ ::

slovenci smo proti evropi del nerazvitega balkana.

to se kaže v skrbi za vozila, oziroma v odsotnosti le te.

star avto sicer ni problem. problem so zjebani stari avti;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Roadkill ::

ok
Ü

BigWhale ::

Engineer_ je izjavil:

Živi svoje življenje, imej svojo strast, če si otroka vzgojil pravilno ta ne bo postal hipi.


Ker nepravilno vzgojeni otroci so hipiji? :))

Engineer_ je izjavil:

lol, pri vsaki taki debati pride na sceno neka tečna mat ki pravi kako ima rada svoje mulce in se zato odpoveduje nevem čemu. hahah, no, kot pač želiš.

torej tvoja strast je ne živeti, ne imeti hobija? torej samo se zjutraj zbudit, narediti zajtrk, it v službo, priti iz službe, skuhat kosilo, pomit posodo, oprat obleke, dat mulce spat in ponovi vajo naslednji dan?! Zakaj si torej si dala za vrat štrik?! oziroma ne samo enega temveč 2, ki te dušita vsak dan? Pa daj živi življenje dokler si živa in zdrava no, ko boš stara 80 bo prepozno.

Imaš res veliko "pod streho", moram priznati ja.


Nevem sicer koliko si star, a glede na napisano delujes precej nezrelo. Pretirana skrb za kup pleha to kar potrjuje. Imeti otroke in skrbeti za njih ne pomeni si zavezati strika okrog vratu. Tudi ne pomeni, da so dnevi taksni, kot si jih ti opisal. Ne morem sicer trditi z zagotovostjo ampak po tvojem pisanju bi rekel, da nimas otrok. Zatorej tudi nimas pojma kaj pomeni imeti otroke in kaj to pomeni za zivljenje.

Vsekakor pa cestite za zelo uspesen derailment teme. OP ne bo umrl, ce ne bo popravil avto, prav tako ne bo njegov avto nic manj uspesno ga pripeljal iz tocke A v tocko B. Sem ter tja se bo nasel kak 'inzinjer', ki bo dvigoval obrvi in odkimaval z glavo in negodoval nad neurejenostjo ljudi. Hkrati bo pa OP morda celo prenehal razmisljati o kriminalnih dejanjih in o tem kako prevarati zavarovalnico. S tem bo naredil tudi uslugo vsem nam, ki imamo avte prav tako zavarovane, ker zavarovalnice zarad taksnih debilov dvigujejo premije.

Engineer_ ::

'preber kaj je napisala pithlit. njen hobi je to, da mulcem da družino. waw. Če to, da imaš otroke pomeni da umreš na dan ko jih rodiš, je bolje da jih nimaš in uživaš življenje. Namesto da rečeš da si nolifer in ti je edin hobi ta, da mulcu skuhaš večerjo.

temo si derailal ti s tem da si ga prepričeval da naj bo cigan in avta ne popravi.

in s tem da nas prepričuješ da hoče on prevarat zavarovalnico, čeprav mu je nekdo drug uničil avto. Kriminal je da ga zavarovalnica nategne in mu ne popravi tega, čeprav ima zavarovan avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Pithlit ::

Engineer_ je izjavil:

'preber kaj je napisala pithlit. njen hobi je to, da mulcem da družino. waw. Če to, da imaš otroke pomeni da umreš na dan ko jih rodiš, je bolje da jih nimaš in uživaš življenje. Namesto da rečeš da si nolifer in ti je edin hobi ta, da mulcu skuhaš večerjo.

Jebem ti polapismenu naciju!

Kaj ko bi upošteval svoj nasvet in prebral kaj je Pithlit napisala? Ti pomagam? Pithlit se v življenju ne odpoveduje ničemur. Ker se ji ni treba. Ker je praskice na avtu ne omejujejo... ker je to kar sosedi govorijo ne omejuje... ker ima super družinico. V bistvu Pithlit živi bolj polno življenje od večine ljudi ki jih pozna.

Pithlit je srečna.
Njena žena je srečna.
Njuna hčerka je srečna.
Njihova psička je srečna.

Ne vem kaj bi še rad? Aja, da ima Pithlit zglancan avto... ker brez tega pa ziher ne gre. Šit, si moram na hladilnik napisat: "zglancan avto je predpogoj za srečno in polno življenje... pa še urejen človek si, če je spoliran!"

Priznam, če bi imela kak evro viška bi bila verjetno malenkost srečnejša. Ampak tudi tako mi ne fali 'ama ništa'. Stresa ne poznam, živciram sicer se... a tako hudo redko da se ne spomnim kdaj sem se nazadnje.

Če me pa po avtu sodiš... hja, pol je pa moj lajf res mizerija. Mam Fiata namreč. Obutanega in opraskanega. Z železnimi platišči. Pa zimske gume furam čez celo leto. Pa celo prespim v njem par dni na leto! Haaaaalooooo!
Life is as complicated as we make it...

Engineer_ ::

ja, zelo si srečna videt ;)

in ne, sodim te po bedasti izjavi da je tvoj hobi družina ;) trapa babja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Pithlit ::

Ja sej. Branje te jebe. Pa predsodki tudi.
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Ce cloveku druzina ni eden izmed hobijev, potem itak ne bi smel imeti otrok. Tisti, ki je pa menja, da se zivljene kar ustavi, ko imas otroke, je pa itak nedozorel smrkavec. :)

St235 ::

ampak dokler se mu avto sveti...

Pithlit ::

... je pa glavni na vasi.
Life is as complicated as we make it...

Engineer_ ::

kogar mularija tako ubije kot je pithlit otrok ne bi smel imeti ;)

baba brez lajfa, samo da kuha svojim mulam.

no ma je pa glavna doma.

BigWhale je izjavil:

Ce cloveku druzina ni eden izmed hobijev, potem itak ne bi smel imeti otrok. Tisti, ki je pa menja, da se zivljene kar ustavi, ko imas otroke, je pa itak nedozorel smrkavec. :)


nimaš niti 300 eur za popravilo avta. si zgrešil poklic.

Pithlit je izjavil:

... je pa glavni na vasi.


bejži skuhat kosilo, muli bosta prišli domov. drugega hobija tak nimaš.

BigWhale je izjavil:

Tisti, ki je pa menja, da se zivljene kar ustavi, ko imas otroke, je pa itak nedozorel smrkavec. :)


nedozorel starec beden je tisti ki se odpove svojemu življenju, da mu edini hobi ostane hranjenje otrok.

Pithlit je izjavil:

St235 je izjavil:

fora je v tem da vsak ima nekaj. ... ... Pač vsako tele ma svoje vesele.

Saj imaš popolnoma prav... si mi pa kljub tem dal malo misliti kaj za hudiča je pa moje 'vesele'. Mogoče to da se bom pretrgala zato da bodo ljudje (no, moji dve dekleti...) okoli mene imeli tisto česar jaz nikoli nisem imela - družino? A to velja ali je preveč generično/osladno?



torej to. bedna stara bakica. Ni veselja niti v glasbi, niti naravi niti izletih niti zbiranju žužkov/znamk, karkoli. samo da kuha.
In taka bedna oseba se čuti da ima pravico se pridušat tu čez nekoga ki dejansko ima življenje? da te ni sram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Engineer_ ::

Engineer_ je izjavil:


BigWhale je izjavil:

Tisti, ki je pa menja, da se zivljene kar ustavi, ko imas otroke, je pa itak nedozorel smrkavec. :)


nedozorel starec beden je tisti ki se odpove svojemu življenju, da mu edini hobi ostane hranjenje otrok.



dodatek k temu. beden starec je tisti ki se mora pretrgat da lahko vzgaja otroke. če si tako nesposobna rajši ne bi imela otrok.

St235 ::

Daj fantek, kaj ko bi ti raje šel avto spolirat? Drugega v lajfu tako ali tako nimaš. Ni veselja niti v glasbi, niti naravi niti izletih niti zbiranju žužkov/znamk, karkoli. samo da se polira. In taka bedna oseba se čuti da ima pravico se pridušat tu čez nekoga ki dejansko ima življenje? da te ni sram.

Sam je pa res žalostno, da nekoga pleh tako obsede, da mora zaradi tega zmerjat vse okoli sebe.

dodatek k temu. beden mulc je tisti ki se mora pretrgat da lahko skrbi za avto. če si tako nesposoben rajši ne bi imel avta. Pa še po forumih ti ne bi bilo treba pisat neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Engineer_ ::

računalništvo, mehanika, pohodništvo, glasbenik. Glede na to koliko dreves podrem tudi gozdarstvo.

vzgoja otrok štima težav.

go fuck yourself ;)

Mulc ne bi vozil Nissan Patrola ;) Si ne bi mogel privoščit niti 1x ga polno tankat ;)

Obsedenc, nimaš denarja za popravit 1 prasko in obtožuješ tiste, ki se jim to zdi nekaj povsem normalnega. Kaj ti morem, če si eden izmed brezposelnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Invictus ::

Engineer_ je izjavil:

računalništvo, mehanika, pohodništvo, glasbenik. Glede na to koliko dreves podrem tudi gozdarstvo.

vzgoja otrok štima težav.

go fuck yourself ;)

Mulc ne bi vozil Nissan Patrola ;) Si ne bi mogel privoščit niti 1x ga polno tankat ;)

Obsedenc, nimaš denarja za popravit 1 prasko in obtožuješ tiste, ki se jim to zdi nekaj povsem normalnega.

A lahko tega kretena benamo doživljensko?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Engineer_ ::

ne, ker je patetečen forum.
pojdi naprej praskat avto ker ne znaš vozit. in brez denarja za popravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

St235 ::

Engineer_ je izjavil:

računalništvo, mehanika, pohodništvo, glasbenik. Glede na to koliko dreves podrem tudi gozdarstvo.

vzgoja otrok štima težav.

go fuck yourself ;)

Mulc ne bi vozil Nissan Patrola ;) Si ne bi mogel privoščit niti 1x ga polno tankat ;)

Obsedenc, nimaš denarja za popravit 1 prasko in obtožuješ tiste, ki se jim to zdi nekaj povsem normalnega. Kaj ti morem, če si eden izmed brezposelnih.



Seveda bi, ravno mulc, ki vse zmeče v jaka kola si kupi garo kot je nissan partrol. Ker pač tako blaži svoj kompleks manjvrednosti, ker je pač avto edina velika stvar, ki jo ima v življenju.

Pa te zaradi tega nihče ne obsoja, pomiluje mogoče, nikakor pa ne obsoja.

Me pa veseli kaj vse si uspel analizirat iz tega, da mi dol visi za kozmetične praske na avtu. Se bom takoj prijavil na center za socialno delo in upam, da mi na podlagi prask na avtu priznajo najmanj status brezdomca in izplačajo tiste fičnike za ličarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

BigWhale ::

Boy, this escalated quickly... :>

Pithlit ::

Engineer_ je izjavil:

torej to. bedna stara bakica. Ni veselja niti v glasbi, niti naravi niti izletih niti zbiranju žužkov/znamk, karkoli. samo da kuha.
In taka bedna oseba se čuti da ima pravico se pridušat tu čez nekoga ki dejansko ima življenje? da te ni sram.

Ja sej. Baba nema prava na glasanju... zato ker ji dol visi za praske na avtu.

Seveda me pa tolk dobro poznaš da veš kakšne hobije imam. Ane? Pa bi me lahko, če bi mal sledil stvarem na forumu. Ampak raje izpadeš glup nego iz aviona. Saj ni problem, smo te vsi spregledali že dolgo nazaj.
Life is as complicated as we make it...

Engineer_ ::

jap. stalkal bom za dolgočasno matko na forumu. smeh =)

in če ste vsi tako bedni da hočete imeti spraskane avte, so bedni vsi ki jim je mar za praske na avti?

vse kaže na to da ste tipični piflarki, ki so jih jebali v šoli. Zdaj pa mislite da ste pomembni na velikem slo-techu. Zravn pa ne znate niti praske na avtu popravit ;)

bigwhale je celo tako beden da se gre petelinit k ličarju da on pa je preveč kmečki da bi imel lepo pobarvan avto, da naj mu ga popravi s čopičem, namesto da bi to storil sam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Pithlit ::

Engineer_ je izjavil:

jap. stalkal bom za dolgočasno matko na forumu. smeh =)

Ni treba. Sam pol ne klati neumnosti. Mi boš moral le zaupat... kljub dejstvu da družino imam, se mi ni treba ničemur odpovedovati (v kolikor seveda to finančno stanje dopušča).

Engineer_ je izjavil:

in če ste vsi tako bedni da hočete imeti spraskane avte, so bedni vsi ki jim je mar za praske na avti?

Ne. V bistvu smo samo tebe označili za bednika. Po tem ko si ti vse tiste, ki jih praske ne motijo, označil za neurejene razcapance in Romune (pa mi je tisti moment šlo na smeh, glede na to da se pri meni vsako leto ustavi en romunski znanec... vsakič z novim avtom, najcenejši do sedaj pa je bil en X5).
Life is as complicated as we make it...

BigWhale ::

Sosed z vapom pere tlakovce pred hiso. Sigurn nima tud ene praske na avtu. :>

Hayabusa ::

Sosed z vapom pere tlakovce pred hiso.

Lahko mu jih prideš poribati s krtačo, če te veseli.

Mavrik ::

Bigwhale, Hayabusa, Engineer_, Pithlit, Lakotnik29, Invictus: Opozorilo pred nazivom. Glede na to da uspete žaliti drug drugega ste očitno dovolj pismeni da znate prebrati ime teme.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

St235 ::

mogoče ne bi škodilo, če že groziš, da še malo popucaš temo, ali pa jo zakleneš ker smo že davno odtavali od naslova.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto majhna škoda na parkirišču, cenilec pa komplicira (polica Triglav, LJ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5314484 (8292) LeQuack
»

nesreča na parkirišču (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35574128 (46670) imagodei
»

Se splača popravljat karoserijo?

Oddelek: Na cesti
305977 (4613) Olórin
»

Avtozavarovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10526384 (21286) theBill
»

Na parkirišču ti "sosednji" avto zbije avto z odprianjem vrat-kaj narediti ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12633075 (28932) iso2000

Več podobnih tem