» »

Na parkirišču ti "sosednji" avto zbije avto z odprianjem vrat-kaj narediti ?

Na parkirišču ti "sosednji" avto zbije avto z odprianjem vrat-kaj narediti ?

1 2
3
»

HDvideo ::

Kako se ta problem hitro reši?

Če imaš avto zavarovan za poškodbe na parkirišču enostavno greš na zavarovalnico in rečeš da ko si prišel iz trgovine je bil udarjen(opraskan) in pol ti že on zrihtajo.

puffs ::

Čemu povsem umestno hiperbolo vedno pograbite in jo spremenite v stališče, ki naj bi ga zagovarjal?

Aja sori, kaj sem pa zgrešila? Tako kot ostali ti povem da nekateri pač čuvamo stvari in sem takoj požrešen consumer ki onesnažuje tvoje mesto, zavrže vsako stvar ob prvi priliki in vsakih par let prebarva avto ker drugače mi živeti ni.

Če bi bil resnično tako usekan, kot se morda komu zdi, bi živel v sodu, kot se za Diogena spodobi.

Si vsaj tok usekan kot vsi kle mislimo.

toms ::

So mogoče parkirni prostori v Sloveniji ožji kot drugod?

RejZoR ::

Ne, sam folk je bolj nesposoben. Do zdej nisem videl nikogar razen sebe in ostalih iz naše familije, da po parkiranju greš v rikverc in še enkrat nazaj, da avto lepo naravnaš v box če si prvotno zapeljal not postrani. Večina prileti kakor prileti v box, skuči iz avta kot afna in gre. Pa tud če je avto napol čez črto boxa. Boli jih k, kot da so edini na celem svetu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Mehmed ::

HDvideo je izjavil:

Kako se ta problem hitro reši?

Če imaš avto zavarovan za poškodbe na parkirišču enostavno greš na zavarovalnico in rečeš da ko si prišel iz trgovine je bil udarjen(opraskan) in pol ti že on zrihtajo.


Tistih 30 v zavarovanje investirat namesto v barvice pa je.


Pa folk resno ne vem zakaj se kregate. Eni dajo vec na izgled, drugi manj. Ne pomeni da imajo eni manj prav od drugih. Ce ti natakar polije obleko z vinom te tudi ni poskodoval pa unicil, pa je vseeno neprijetno.
Avto se poskoduje od zunaj, tukaj tezko kaj naredis. Samo je jebena razlika med kamencki, toco, vremenom pa objestnezi.
Da ti butajo avto z vrati je mogoce vsakdanja stvar, ne pomeni pa, da je zato sprejemljiva. Sploh ker ni noben problem pri tesnih parkplacih zabrisat sopotnike ven preden se stlacis not.

Alexius Heristalski ::

RejZoR je izjavil:

Ne, sam folk je bolj nesposoben. Do zdej nisem videl nikogar razen sebe in ostalih iz naše familije, da po parkiranju greš v rikverc in še enkrat nazaj, da avto lepo naravnaš v box če si prvotno zapeljal not postrani. Večina prileti kakor prileti v box, skuči iz avta kot afna in gre. Pa tud če je avto napol čez črto boxa. Boli jih k, kot da so edini na celem svetu.

Pig parkers, hehe.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

jype ::

puffs> Tako kot ostali ti povem da nekateri pač čuvamo stvari

Ne, jih ne. Preseravanje s praskami na avtomobilih ni čuvanje stvari. Zapisala si, da se ne sekiraš zaradi teh prask, kar pomeni, da se v resnici strinjaš z mano in Vikingom, ampak zaradi potrebe po konfliktu se zdaj vsajaš, ker je slog mojega pisanja pač polnejši in intenzivnejši od preprostih stavčnih struktur povprečnega jezikovnega nesposobneža, ki pride sem povedat, da želi imeti bleščeč avtomobil, ker bodo sicer ostali v njem videli cigana, s čimer jasno pokaže na namen lastništva osebnega vozila - za jasno javno identifikacijo družbenega sloja.

puffs> Si vsaj tok usekan kot vsi kle mislimo.

Hvala.

RejZoR> Do zdej nisem videl nikogar razen sebe in ostalih iz naše familije, da po parkiranju greš v rikverc in še enkrat nazaj, da avto lepo naravnaš v box če si prvotno zapeljal not postrani.

PIPI lahko poskuša še pa še, pa kljub temu vedno povozi najmanj dve parkirni mesti. Obstaja fotografija!

RejZoR ::

Hehe, to bi moral imet take roza nalepke s prašičkom in gor napis "I'm with pig parkers" in jih limat takem folku po avtih :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

To je isto kot praske.

Lahko jim pa za brisalce zatakneš, to nikogar ne boli - razen ko gredo zvečer spat in jih njihova parkirna nesposobnost žre v dno duše in se premetavajo in vrtijo v postelji in preklinjajo vse tiste ljudi, ki imajo naravni talent pri vzvratni vožnji v pravo smer sukati volan.

RejZoR ::

Jezst bi jim dal kvalitzetne plastificirane nalepke, ki za sabo ne puščajo lepila in se lepo odlepijo. Zato, da bi dlje kljubovala dežju in bi se dalj časa obdržala na avtu :P

Čeprav tud ta z brisalcem ni slaba. Če bojo šli v avto tko brezskrbno kot grejo ven ga še opazil ne bojo. Dokler ne bi začel padat dež in bi vklopil brisalce nakar bi po šipi priletel roza pujs. Zoom :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Vikking ::

Pač v tujini v večjih mestih (sploh kakšen Pariz ali pa v Italiji) so odbijači namenjeni temu, da si izboriš parkirni prostor. Oziroma si ga kar povečaš da lahko vozilo parkiraš, v pol manjši prostor ki je navoljo.
Kako rešujejo zadevo? zderejo se, pošljejo v tri krasne, če ne manjka pol odbijača gredo vsak svojo pot.

Sem bil priča ko se je ženska pri parkiranju na domači dovoz, zaletela v odbijač vozila svojega moža. Stopi iz vozila in reče za-to so namenjeni odbijači. Može se sploh ni sekiral.
Po pisanju nekaterih tukaj kako so občutljivi, lahko domnevam da bi takšen ded pretepel svojo ženo do nezavesti.

RejZoR ::

Ko so bili odbijači še črni je to veljalo, ker se ni nič poznalo. Zdej ko so vsi barvani pa je prav grdo po vsakem rahlem bumpu. Če pa si tak kmetavz, da ti je čist vseeno pol pa nimam več komentarjev. Ne, ni treba prebutat punce al pa žene, ampak če ji pokažeš, da te boli kurac se bo še naprej zaletavala okol...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

;-) ::

Vikking je izjavil:

Pač v tujini v večjih mestih (sploh kakšen Pariz ali pa v Italiji) so odbijači namenjeni temu, da si izboriš parkirni prostor. Oziroma si ga kar povečaš da lahko vozilo parkiraš, v pol manjši prostor ki je navoljo.
Kako rešujejo zadevo? zderejo se, pošljejo v tri krasne, če ne manjka pol odbijača gredo vsak svojo pot.

Sem bil priča ko se je ženska pri parkiranju na domači dovoz, zaletela v odbijač vozila svojega moža. Stopi iz vozila in reče za-to so namenjeni odbijači. Može se sploh ni sekiral.
Po pisanju nekaterih tukaj kako so občutljivi, lahko domnevam da bi takšen ded pretepel svojo ženo do nezavesti.


1. Nismo v parizu, in v tak kraj pač nebi šel z svojim avtom-tud trst je rizičen, zato ko smo šli v trst smo lepo vzeli drug avto in čao pero ni tvoj te ne boli glava.

2. Če majo drugi zemlo v bajti jo boš ti tud imel ? Vrjetno ne, mogoče pa - tvoja odločitev, tako kot je odločitev posameznika če ma avto očuvan ali ima pač zbito kanto.

Vikking ::

Imam zemljo v bajti v lončkih, včasih celo iz nje kakšna rožica raste. Tako kot vsi ostali.

Mesar ::

jype je izjavil:

Mesar> Ker se ti je*e za avto dokler je vozen, mu vrneš uslugo, torej odpreš vrata in še ti njemu poklepaš malo avto. :))

Nesmiselno. S tem zgolj povečaš škodo.


Lahko si egoist in čutiš potrebo po tem, da mu vrneš. Lahko, da ne.
Your turn to burn!

iso2000 ::

Jaz sem svoje stališče glede zabijanja vrat že zapisal.
No sedaj me pa zanima zakaj je tako pomembno, da avto nima prask, če ne vplivajo na rjavenje itd. Večina avtomobilov dandanes je itak cinkanih in mora biti res že orenk praska, da bo začelo rjavet. Jaz pri svojem skrbim da je tehnično vedno brezhiben, ga redno servisiram - prej kot je predpisan tovarniški interval, ampak zaradi prask se pa res ne vznemirjam. Kot rečeno je avto stvar in to zelo uporabna. Ampak vidim, da večina pa zelo čustveno doživlja avtomobile.
Ne razumem pa, zakaj kar privzemate, da tolčemo po drugih avtomobilih, če nas ne motijo praske na lastnih?
Ravnanje in panika okrog prask se mi zdi razumljiva edino, če menjavate avtomobile stare leto ali dve, ker tam se to verjetno pozna na ceni. Jaz imam avto dokler se mi zdi število potrebnih popravil in njihova cena še sprejemljiva. Kupujem starejše avtomobile, ker mi avto pač ne pomeni prav dosti. Z njim se ne postavljam, za sosede mi je vseeno kako gledajo na moje vozilo, mora me pa varno, brez zapletov in realativno udobno pripeljati od A do B.

Mehmed ::

iso2000 je izjavil:


Ne razumem pa, zakaj kar privzemate, da tolčemo po drugih avtomobilih, če nas ne motijo praske na lastnih?


Lih tko kot ti privzemas, da folk motijo praske kot take.
Mene recimo ne, enako vdrtine od toce. Bi pa popizil kot op, ce dobim nekoga to poceti. Ker nima vec veze z praskami, ampak je postavu svojo objestnost pred tujo lastnino. Cist nepotrebno, ni treba pozreti tega.

Druga stvar bi bila, ce bi pisu jezne maile darsu nej pometejo ceste, ker mu kamencki unicujejo avto.

mikhaair ::

Meni je toca stolkla avto, pa tudi taksno prigodo sem imel, da se je nekdo na vrata naslonil in naredil vdrtino, ko sem bil v avtu, ki je ze bil od toce stolcen...:) Pa so me hoteli prepricat da saj je avto ze pobunkan. Itak, da je, kar pa ne pomeni da hocem poleg strehe imet pobunkana tudi vrata, no, smo se zmenili za 50 Eur, itak nisem imel namena popravljat, da bi mu kar popustil pa tudi ne, le zakaj. No jaz sem avto zvozil do konca, 11 let, 240k km. In to je to. Ce pa imas namen avto vozit le do neke meje in potem prodat, neka opraskanost in kaksna buska se pricakuja, kaj je normalno je stvar posaeznika, ampak neko popravilo v rangu 300 Eur, bo tudi znizalo vrednost avta.

Rešpetlin ::

Fantastičen izum, za v vsak slovenski avto! :)

Fordova zaščita za vrata:

ShowDown ::

Best. Thing. Ever.

RejZoR ::

Povsem nepotrebna stvar če se bi folk obnašal vsaj malo kulturno. Ampak ker se ne, bi tole moralo bit serijsko na vseh avtomobilih.

Sam sem na prejšnjem imel nalepljene klasične, pa sem jih zaradi izgleda dal stran. Ampak še vseeno zarad tega nisem butnil niti enega sosednjega avta.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

šernk ::

sam imam podobno stvar na avtu nalepljeno...pa ne ker butam v druge avte, temveč ker doma parkiram 30cm od zidu in pride tista guma izjemno prav, ko kaj rabim iz avta, da lepo vrata na zid naslonim in mi ni treba skrbeti zanje. ne izgleda najlepše, ampak bolje kot vedno se vsesti cel v avto in jih zapreti, da jih slučajno ne v zid potisneš vsekakor je. če je pa na parkirišču že na tesno za v avto, so pa vedno še prsti med vrati in drugim avtom vmes, kljub gumi.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

RejZoR ::

"A" fuckin "men", da je v temi s tremi stranmi končno nekdo, ki uporablja tehniko "prsti med pleh". Očitno smo nekateri enostavno preveč napredni, da znamo delat kej tko nemogoče zakompliciranega in težkega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jype ::

Jaz sem pa ves čas mislu, da vsi to delamo.

Mogoče je nekatere strah, da si bodo prste polomili, ker vrata tako nasilno odpirajo.

Blisk ::

RejZoR je izjavil:

Povsem nepotrebna stvar če se bi folk obnašal vsaj malo kulturno. Ampak ker se ne, bi tole moralo bit serijsko na vseh avtomobilih.

Sam sem na prejšnjem imel nalepljene klasične, pa sem jih zaradi izgleda dal stran. Ampak še vseeno zarad tega nisem butnil niti enega sosednjega avta.


Če bi bilo tako, ne bi rabili tudi niti enega zakona niti policije. Tako je pa raja, raja in bo ostala raja in zato rabiš in policiijo in razne elktronske naprave za zaščito, alarme itd.

iso2000 je izjavil:

Jaz sem svoje stališče glede zabijanja vrat že zapisal.
No sedaj me pa zanima zakaj je tako pomembno, da avto nima prask, če ne vplivajo na rjavenje itd. Večina avtomobilov dandanes je itak cinkanih in mora biti res že orenk praska, da bo začelo rjavet. Jaz pri svojem skrbim da je tehnično vedno brezhiben, ga redno servisiram - prej kot je predpisan tovarniški interval, ampak zaradi prask se pa res ne vznemirjam. Kot rečeno je avto stvar in to zelo uporabna. Ampak vidim, da večina pa zelo čustveno doživlja avtomobile.
Ne razumem pa, zakaj kar privzemate, da tolčemo po drugih avtomobilih, če nas ne motijo praske na lastnih?
Ravnanje in panika okrog prask se mi zdi razumljiva edino, če menjavate avtomobile stare leto ali dve, ker tam se to verjetno pozna na ceni. Jaz imam avto dokler se mi zdi število potrebnih popravil in njihova cena še sprejemljiva. Kupujem starejše avtomobile, ker mi avto pač ne pomeni prav dosti. Z njim se ne postavljam, za sosede mi je vseeno kako gledajo na moje vozilo, mora me pa varno, brez zapletov in realativno udobno pripeljati od A do B.



Ne vem kako se teb zdi, da maš avto star 3 mesce pa je cel poklepan, kot da je star 20 let.... še če kakšno hočeš kam pelat s takim poklepanim avtom te bo čudno gledala.....

Avto je za pravega deca vedno in bo vedno nek ponos, to izvira že iz starih cajtov ko so se rabili konji in tisti, ki je imel boljšega konja je bil car. Seveda spucanga lepega, pravega konja!

Ženske pač nimajo tega v seb in zato lahk vidiš na parkplacu na 100m kater avto vozi ženska in katerega moški!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

jype ::

Blisk> še če kakšno hočeš kam pelat s takim poklepanim avtom te bo čudno gledala.....

Blisk> Ženske pač nimajo tega v seb in zato lahk vidiš na parkplacu na 100m kater avto vozi ženska in katerega moški!

Skratka, full of shit?

iso2000 ::

Blisk je izjavil:


Ne vem kako se teb zdi, da maš avto star 3 mesce pa je cel poklepan, kot da je star 20 let.... še če kakšno hočeš kam pelat s takim poklepanim avtom te bo čudno gledala.....

Avto je za pravega deca vedno in bo vedno nek ponos, to izvira že iz starih cajtov ko so se rabili konji in tisti, ki je imel boljšega konja je bil car. Seveda spucanga lepega, pravega konja!


3 mesece starega avtomobila ne bi imel, ker so v življenju zame pomembnejše druge zadeve. Z avtom pač nimam nekega posebnega veselja. Se mi pa taki ljudje malce smilijo, ampak saj se najbrž tudi jaz njim, ko imam take zbunkane gare.
Še nobena me ni čudno gledala, če sem jo kam peljal s svojim poklepanim 10+ let starim avtom. Sem jo uspel med vožnjo zabavat in se ni osredotočala na avto. Tista, ki da toliko na avto, pa itak ni moj tip in si najde druge vrste prevoz.
Pravi dec poskrbi, da "baba" nima časa razmišljat o neumnostih kot so praske na njegovem avtu.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto majhna škoda na parkirišču, cenilec pa komplicira (polica Triglav, LJ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5313284 (7092) LeQuack
»

nesreča na parkirišču (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
35569818 (42360) imagodei
»

Strošek popravila minimalno vbočene pločevine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
589107 (7258) Tilen
»

Na parkirnem prostoru mi je nekdo ruknil avto

Oddelek: Na cesti
196844 (4879) jero_no1
»

Zavarovalnica - kasko (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6719115 (17594) fosil

Več podobnih tem