» »

Sledi "zmotanih čikov" na prstih

Sledi "zmotanih čikov" na prstih

Robi :P ::

Zdravo,
odkar sem šaltal iz kupljenih cigaretov na tobak, torej, da si motam sam imam na prstih s katerimi kadim fleke od čikov (predvidevam da od začetka ko še nisem znal vredu motat). Stvar je dokaj grda in neprijetna ker imam službo kjer delam z ljudmi (pismonoša skratka podpisi s strankami ipd ipd.) prav tako je grdo za videt in tut punci ni preveč ušeč :D Probal sem spucat z bencinom in acetonom a ne pomaga nič tuširam se večinoma po 2krat na dan ampak tole vztraja že kakšen mesec ne gre dol... Prilagam slike:




S čim še naj probam je že imel kdo podobno svinjarijo. Nasveti prenehaj kaditi ipd. so vsekakor pametni in prijazni ampak ne trenutno ne pridejo v poštev... LP

Ciklamen ::

Nehaj kadit :))

Verjetno bo s časom šlo dol, če ne boš motal (ali pa motal pravilno, ne vem), druge razlage ti jaz ne znam podat, povprašaj pri dohtarju če se da s čem dol spravit, al pa v lekarni :)
- End of the Post ->

vostok_1 ::

Vpilo se ti je v epitel.

Razen bruspapirja...tough luck.
Opusti kajenje...100% dokazano reši problem.

MadMax ::

Kožnega rakca fasal...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

kozmy ::

Mogoče pomaga limona?

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

Vpilo se ti je v epitel.




kako pa je to možno, da bi se tobak takole zajedel v kožo ?

Sodabikerbona bi tole morala rešit :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

janezvalva ::

15x operi posodo. garant ti bo šlo dol.

Robi :P ::

Hvala za nasvete :D
1. nehaj kadit - probal
2. brus papir probam če ne bo slo z sodo al pa limono :)
3. rak kar nam je namenjno nam je namenjo ne morš kej tut če bi bil...
4. posoda se bom lotil če še brus ne pomaga drgač pa pomivalc obvlada pa mu nočem tega veslja odžirat

bambam20 ::

Drugače zgleda grozno :).

Kebo ::

Zvijaj z mašinco namesto na roke.

Robi :P ::

rupsi jop svinsko... mah sj se hit navadiš na roke že tolk je blesav nosit tobak rizle filtre use s sabo pol pa da bi še mašinco :)

Kebo ::

Al si jih pa doma zvij zvečer za cel drug dan z mašinco, pa ti ne bo treba nič razn čkatle okol nosit.

Robi :P ::

Kebo je izjavil:

Al si jih pa doma zvij zvečer za cel drug dan z mašinco, pa ti ne bo treba nič razn čkatle okol nosit.

To ž zdej delam sam ko zmanjka si zacnem motat pa še tobak se posuši cez noc so frisni boljs :)

Bob Rock ::

Robi :P je izjavil:

rupsi jop svinsko... mah sj se hit navadiš na roke že tolk je blesav nosit tobak rizle filtre use s sabo pol pa da bi še mašinco :)

Papircke prilepis na vrecko od tobaka, v vrecko pa das 3 tulce filtrov...

Sploh pa...kaj ti delas tobakom ko zvijas? ga gnetes med prsti?....ze kar nekaj let zvijam pa se nikoli nisem videl kaj takega na blazinicah prstov :S

(pa ne vem, ce je to ravno problem clovestva) :D
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bob Rock ()

BorutK-73 ::

NAbavi mašinco za polnjenje tub.

Rias Gremory ::

Nehaj kadit ali pa šaltaj na kanabis.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

chort ::

+1 Bob Rock. Zvijam že precej cajta pa se mi to še ni zgodilo. Fašem rumen kazalec in sredinec kjer držim čik, kar gre enostavno dol po enem umivanju posode.

Tobak primeš, daš v sredino papirčka in ga potem svaljkaš v papirčku, ne s prsti. Če imaš pa tako hardcore tobak, da že prijemanje pusti take sledove imaš pa hujše probleme (primeren za asfaltiranje ceste, al pa skadiš paket na dan, drugega si ne znam predstavljat). Meni rjav Drum ne pušča nobenih sledov.

#000000 ::

LIMONIN SOK

Unknown_001 ::

Šmirgla z vrha če maš debelo kožo, nato pa malo lužine da ti povrhnjico stopi.

Za nadaljnjo uporabo:



Ni za kaj !

Lp!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ToniT ::

Probaj si roke umiti s Cedevito.

AC_DC ::

Ali bencinom 8-).

Unknown_001 ::

AC_DC je izjavil:

Ali bencinom 8-).


Si ti mal piromana slučajno?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

radmannsdorf ::

zamenjaj tobak. jaz sem zadnja 3 leta pred prenehanjem kadil tobak in to golden virginia ali drum natural in sem imel prste manj rumene kot pri cigaretah, prav tako mi roke niso smrdele po kajenju. sem pa zvijal z mašinco, ampak tole pomoje nastane ko kadiš, ne ko zvijaš? ker večina kadilcev ima rumene prste tam ko drži cigaret.

Machete ::

Tobak, ki si ga folk rola enako kot na slikanih prstih za sabo pušča tudi ful svinjske zobe. Ne kolegih, ki kadijo tobak sem opazil grozno bolj rjave zobe od čikokadilcev. Verjetno je toliko manj prečiščen in pa kupljeni filterčki niso toliko sposobni kot serijski od čikov.
Ugibam, da je enako stanje na pljučih. Kolikor je tobak cenejši obratno sorazmerno bolj svinja.

Da sem nazaj na temi, namoči prste v čistilo za pečice. Najboljše je generična znamka najboljšega soseda.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

#000000 ::

Ampak dejansko, tobak kupljen na šverc, škoduje manj kot čiki iz kioska, je pa grdo videt to pa je, razlog temu je ker indistrijski čiki so parfumirani in enako papir, domač tobak pa ne, in če že kadiš in ti ni pomoči ter te boli K kako zgledajo tvoji zobje in prsti, je boljš če se držiš domače robe.

N0t0ri0us ::

sem imel podoben problem. po rokah sem se polil z bencinom in zakuril.. Je šlo vse dol..

radmannsdorf ::

dej no, bo še res kdo probal...

AC_DC ::

Bencin sem predlagal, ko ne bo zraven kadil.Vidim da je metodo že poskusil (prvi post).

1 mesec nehaj zvijati, če rumeno na prstih ne gre stran imaš zdravstveni problem.

Kaj pravi osebni zdravnik ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Robi :P ::

Zdej se mi ne dogaja vec to to je blo na zacetku ko pri filtru nisem znal vredu zadihtat in je ratala rizla prepojena z tobakom al cem pri filtru in tisto je pustilo te fleke... Med kajenjem... Kadim pa malboro gold z smoking zelenimi al pa rizla+ zelenimi filtri pa swan...

Glugy ::

Probi z vročo vodo( da se kadi tok vročo da ti od vročine ni prijetno ampak ne spet tok da se opečeš ). V vročo vodo dej sol, prašek za perilo pa deterent za posodo, fajn premešaj. Pa pust not roke vsaj za 45 min pa občasno drgni roke pod vodo. Vmes lahk gledaš tv če se pravilno zorganiziraš. Men gre vedno vse dol (ampak ne od kajanja ker ne kadim ampak od drugih stvari).

Robi :P ::

Glugy je izjavil:

Probi z vročo vodo( da se kadi tok vročo da ti od vročine ni prijetno ampak ne spet tok da se opečeš ). V vročo vodo dej sol, prašek za perilo pa deterent za posodo, fajn premešaj. Pa pust not roke vsaj za 45 min pa občasno drgni roke pod vodo. Vmes lahk gledaš tv če se pravilno zorganiziraš. Men gre vedno vse dol (ampak ne od kajanja ker ne kadim ampak od drugih stvari).

probam, hvala.

majlo ::

Sam sem več kot 10 let kadil na roko zmotane čike. Bil sem pa strasten kadilec, enih 25 čikov na dan, včasih pa še več. Niti predtavljati si nisem mogel, da bi nehal. Nato sem pa pred pol leta prešaltal na elektroniko, pa ni bilo nekega problema, bolj v glavi.oporabljal tri mesece elektronske, pol pa v začetku feb fasal pljučnico, bil tri tedne v bolnici. Tri tedne sploh nisem pomislil na čik... Nato še doma tri tedne bolniške, pa sem vzdržal. Od takrat nisem ne prižgal nobene variante, je pa res, da me sploh ne moti, če kdo zraven mene kadi. Sicer mi smrdi ampak me ne moti, čudno...

Nabavi eno elektronsko, malo boljši komplet pa probaj, mogoče rableno, pa dobre tekočine. Ne boš več mel problemov z prsti pa tudi smrdel ne boš več.

korenje3 ::

če ima to sranje samo od prijemanja, kva se mu dogaja šele od kajenja...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Thuban ::

sem ravno hotel napisat ja. Samo od prijemanja s prsti se to sranje tak zažre v telo in vi še vedno kadite.....

Prenehaj kaditi preden fašeš kakšnega raka. Tistega se ne bo dalo odstraniti z vročo vodo.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

Matako ::

Hecno, ampak prva stvar, ki sem jo pomislil je, če Črnke, ki rolajo cigare na Kubi tudi imajo ta problem. Dlani imajo ponavadi svetlejše.

Ena za po poti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

shubell ::

limona ftw ;)

WarpedGone ::

1. nehaj kadit - probal

Try again.
Al pa vsaj prešaltaj na bol moderne metode zakajanja, ki imajo porihtano vsaj čistočo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Izbrisan_Acc ::

Ej...men je zdej kao ratal nehat. Lih dons sm 100 dni puff free. Na zacetku sm par dni oblize fural (to pomaga, ker te zabije z nikotinom in nisi zivcen in nimas nikotinske krize), potem pa en vikend prespal s povstrom cez glavo, dajblo cist mir. Cez 3 dni je vec al manj vse tahujse mem. Se pa u easy zivcarija vlece se ksne 2 mesca....

Ker tobak kadis drgac? Probej tobak in papir zamenjat. Jst ms dolg cajta rolal in nisem mel tok usranih rok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656090 (8232) Baja
»

Naprava za polnjenje cigaretnih tub

Oddelek: Loža
188982 (8011) matobeli
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107931 (42080) Limona
»

Vprašanje za kadilce (rizle...) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5430907 (22263) cigareti
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218727 (10817) BCSman

Več podobnih tem