» »

Tobak

Tobak

1
2
»

mchaber ::

OCB slim ja.Ostajajo tudi uz 100% celuloze - Aleda, katere pa me niso preveč očarale.
.

steev ::

Za tobak so pa meni bolse kake 'zimske', ki se mal lepse vlece, lepse gori. Pri tankih pa se ugasa.

Tavelke za ... morjo bit itak cim tanjse, ker sploh ni filtra in prov gefta.
:|

jglavac ::

Tic, steev tnx:D bom sel pogledat kaj imajo... upam, da bom nasel kaj uporabnega;) :D

strictom ::

Malo bom uporabil rank 3 redemtion na to temo. Kater tobak kadite? Pred kratkim sem si kupil West Silver tobak. Suh k sahara.

Kerga priporočate?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

steev ::

West silver je zanič. Kakega DRUM modri ali pa Golden Virginia Rumen.
:|

strictom ::

Drum rumenga sm vzel. Bolš za kadit pa še suh ni ko un Westov.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

black ice ::

Golden Virginia je 1a. Moram še poskusiti Drum.

Sasquat ::

Najprej sem po nasvetu frendov, ki so se delal pametne, naj kupim Drum tobak, ker je kao najdrazji, torej je tudi najboljsi.
Paklc se mi je posušil v 1 tednu pa okus mi ni bil dober. Potem pa sem po nasvetu soseda presedlal na Golden Virginia tobacco. Na začetku sm kadil rumenga, zj pa zelenga. Okus mi je noro dober, pa še fajni zip lock ma, da tobak ostane svež.

Po vasi pa zadnje čase vidim da punce kadijo Pueblota.

KuntaKinte ::

kadim moder drum,ker si ga motam s strojčkom me ne moti da je bolj suh,drugače pa daš v vrečko krhelj jabolka in je tobak čez par ur spet vlažen

strictom ::

Best P/P je pa Nelson. Okus in izgled ist ko Drum. Stane pa 2,60EUR/40g v Lidlu.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

sokol123 ::

Kje bi se dalo kupit strojček za zvijanje( e-trgovina)?

black ice ::

@sokol: Hitri prsti so boljši kot katerikoli strojček. :)

PacificBlue ::

strojcek je za noobe:P

strictom ::

Ti ga zvijem preden ti strojcek odpres :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

galu ::

strictom je izjavil:

Best P/P je pa Nelson. Okus in izgled ist ko Drum. Stane pa 2,60EUR/40g v Lidlu.


A sm glup, al jaz tega ne najdem?
V kerem lidlu, pa kje ;((
Tako to gre.

strictom ::

Lidl v Supernovi v LJ, pa v Ravnah ga tut majo. Za drugje pa ne vm.

Pri blagajni tam ko so ostali cigareti... ponavad je zaprto.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

galu ::

Mja, dans ugotovil da ga tudi pri nas majo (prodajalka rekla da so jih predvčerejšnjim dobili 1. v ta lidl. lol).
Bomo probali jutri kak je.. :P

btw: je odklenjeno blo..
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Bananovec ::

Obujam temo ...
Me zanima, kje se da v Mariboru kupiti kaki tobak z okusom kot je npr. z vanilijo.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

black ice ::

Ponavadi imaš največjo izbiro na lokalnem Petrolu/bencinski črpalki. Tudi s trafiko ne moreš zgrešiti. ;)

Tobak z okusom vanilije je v rjavi vrečki; že dolgo ga nisem kadil pa sem pozabil kako se imenuje.

steev ::

'Original choice' je tobak z okusmo vanilije.
Edit: Samo da ne vzameš tistega za pipe ampak za zvijat.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

Bananovec ::

Hvala ti.
Sem pa zdaj našel seznam tobaka, ki ga uvoža Cyan. Upam, da bo še komu pomagalo

Cigaretni tobak
Gryson
Gryson Domingo Vanilla 33g
Gryson Domingo Virginia 33g
Gryson Domingo Original 33g
Gryson Domingo Zwaar 33g
Gryson Domingo Blond 33g
Orlando Blond 30g
Orlando Original 30g
Orlando Rich Flavour 30g
Orlando Vanilla 30g
Jimmy Bright 30g
Jimmy Original 30g


Mac Baren
Original Choice 40g
Cherry Choice 40g
Vanilla Choice 40g


Pöschl Tabak
Red Bull Hzw 40g
Red Bull Zware Shag 40g
Red Bull Blond Shag 40g
Red Bull Vanilla Shag 40g
Pueblo 30g


Scandinavian Tobacco Group
Bali Golden 40g
Bali Mellow 40g
Bali Halfzware 40g
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Ramon dekers ::

MarkV je izjavil:

Tobak za zvijati je malo bolj zdrav od cigaret, ja. Pa še vedno škodljiv, da si ne boš kaj mislil>:D Je bolj čist, ponavadi pa tisti ki si zvijajo tobak dajo veliko manj tobaka, kot ga je v cigareti (ker tam je stisnjen) približno 1/3 cigarete na en zvitek. Če si odvisen od cigaret ti tako zvijanje najbrž ne bo nadomestilo čika, ker boš moral zvijati enega za drugim. Se boš kmalu naveličal zvijati. Da ne omenjam da zgledaš čudno s tistim svojim zvitkom>:D je pa res da je stvar bolj poceni.

Če iščeš "healthy" alternativo cigaretom, pa si še vedno želiš tobak, si omisli cigare. Po vseh raziskavah je pokazano da na nekatere organe, ki jim škodijo cigareti sploh nimajo vpliva, negativen vpliv pa nekje na 1/4 tistega od cigaret. Glede na to da večina kadilcev cigar pokadi 3-4 cigare tedensko, to pomeni da so praktično neškodljive.


ja ampak tobak se ugasne če ne vlečeš čika pa ne, in je 100% razlika...vzemi virgina gold. Best of the best

shotalick ::

kadim Original Choice brez okusa in mi je enrkaten.

Trixyy ::

Lp zanima me če kdo od vas fugira ? Če je kdo tak in mogoče tudi prodaja to bi bil zelo vesel če me lahko kontaktira :)

connel ::

Uh kje so že časi, ko smo to uporabljali, sedaj je snus itak prepovedan, še online trgovina (edina ki sem jo našel) ne pošilja v EU. Tako da, bo bolj težka s tem.

Popravek, našel švedsko stran: http://www.premiumsnus.com/index.php?cu... Tole bi znalo priti do nas brez težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

Trixyy ::

To se da dobit v evropo takoj .. Poznam nekoga ki naročuje ampak prodaja hudo predrago zato sem mislil če je kdo tukaj ki ima normalno ceno :) ..

isofighter ::

a se da v sloveniji kupt Bali Shag tobak za zvijat?

umexteacher ::

A kdo mogoče ve zakaj pri nas ni tobaka marlboro, lucky, samson ipd ??

A so cene za tobak fiksirane s strani države?

Vuk69 ::

Ej mene zanima ker tobak tko nasplosno kupujeta pa kaj vm je usec pr tem tobaku

Viktor33 ::

Drum rjavega zaradi okusa, vlažnosti in embalaže z ježki :)

Vuk69 ::

Aha kok pa stanee pa to

DOOM_er ::

Zadnje cajte jemlem Camel. Nevem preprosto mi je najbolši cena je pa okol 3 se mi zdi. Nevem točno ker ponavadi še kaj zraven kupim
Robots will steal your job. But that's OK

primozzzz ::

Bom pisal kar v tole temo.. Mogoce kdo jemle tobak za njuhanje snuff? Sem opazil, da prodajajo na bencinskih crpalkah.. A ni blo to vcasih prepovedano? Se spomnim, da je blo tezko dobit..
NI PODPISA

mikromiki ::

živ, a ma kdo kako idejo, kje se v slo dobi daljše filtre (extra slim 5 mm, 6mm max)za rolat tobak. npr. 20 mm dolge, lahko več?
tnx

Baja ::

daš notri dva kratka?

kje dobiti daljše pa žal ne vem.

mikromiki ::

jaja saj to delam pa mi včasih najeda to početje- bi bilo lažje z enim kosom.. ma sem spraševal v trafikah pa ni.. no sej drugače bi lahko tu naročil http://www.amazon.de/OCB-d%C3%BCnne-lan... pa je tud lažje v slo kupit v trafiki, nevem zakaj nimajo, jih dosti poznam, ki bi uporabljali (?)..

mikromiki ::

.. našel- v trafiki pod plavo laguno majo smoking slim long size (22mm dolgi, 6 mm debeli)- perfekt, razen v 'rinfuzi' so.. ampak ok, se dobi, pred časom ni bilo..

qwertyy ::

mikromiki je izjavil:

.. našel- v trafiki pod plavo laguno majo smoking slim long size (22mm dolgi, 6 mm debeli)- perfekt, razen v 'rinfuzi' so.. ampak ok, se dobi, pred časom ni bilo..

In katere rizle uporabljaš zraven, ker pri tamalih vzamejo taki fitri kar precej prostora?

brdi ::

Ewo da spet malo obudim temo,

katere reizle iz 100% celuloze lahko najdem na petrolih al pa free shopu? Rad bi sprobal pa ne vem katere iskat oz katere se dobijo sploh pri nam. Sedaj uporabljam smoking organic ali rjave.

jb_j ::

A se komu zdi diskrimatorno?

Da je 100gramov tobaka skoraj 20EUR.

In da tisti, ki delajo "na črno" v bosni in dol.
Ga komot prodajajo za 40EUR kilo?

Koga bi v tem primeru poslat v zapor?
Delavce tobačne industrije (tiste, ki prodajajo 100g za 20EUR,
ali ljudi, ki ga dejansko vzgajajo (švercajo čez mejo), in prodajajo 10x100g za 40EUR,
obenem pa riskirajo, da jih kazensko obravnavajo zaradi tega)

In kdo je v tem primeru kriminalec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Janša,
Židan,
Pahor,
Cerar,
Šarec,
Mesec,
Tonin,
Bratušek

.........

Ali celo Jelinčič?

#Root ::

Ko je Janša sprejemal zakone in pobiral ddv, trošarine in ostale dajatve, so bile cene cigaret, vinjet in ostalih stvari 100 % nižje.
Zato bo pravilen seznam:
Židan,
Pahor,
Cerar,
Šarec,
Mesec,
Tonin,
Bratušek,
Jelinčič,
oziroma člani teh strank, ki kradejo tako kadilce kot nekadilce:
LMŠ (Šarec …), SOCIALNI DEMOKRATI (Židan, Pahor …), LEVICA (Mesec, Tomič, Kordiš …), DeSUS (Karel Erjavec …), SMC (Cerar …), SAB (Bratušek …).
Jelinčič in Tonin sta v rezervi, če slučajno niso prisotni vsi našteti člani Komunistične partije Jugoslavije. Vse poti vodijo v Murgle.

Če pa vam nekdo naserje zraven na listo še Janšo, ki še ni glasoval za katerokoli od murglskih podražitev, potem veste, da je komentar prilepil en od neštetih murglskih uradnikov iz neštetih oziroma iz tisoče in tisoče vladnih in nevladnih organizacij, ki jih je murglska komunistična Jugoslavija ustanovila v zadnjih 27 letih.

klekej ::

Sem nekadilec, ki poleti na dopustu pokadi vrečko tobaka. Rabim nekaj blagega, z vakuumskim zapiranjem, da bo zdržalo en mesec, filtri so še vedno v rumeni škatli in modre rizle? Kakšna je sedaj sploh cena za en tak "paket"?

Machete ::

Tole najdi kje v sloveniji. Zelo blag dejansko meden sladek okus.
Tisti tobak je za klošarje pa študente.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Baja ::

klekej je izjavil:

Sem nekadilec, ki poleti na dopustu pokadi vrečko tobaka. Rabim nekaj blagega, z vakuumskim zapiranjem, da bo zdržalo en mesec, filtri so še vedno v rumeni škatli in modre rizle? Kakšna je sedaj sploh cena za en tak "paket"?


jaz kadim zeleno golden virginio, ni suha, pa zip lock ma. za paket racunaj 7-8e.

klekej ::

Golden Virginio mam v spominu, da "peče" po gobcu, res pa da sem imel rumeno. Drum rumeni in beli sta med blažjimi, samo nimata vakuuma.

Baja ::

vakuum lahko nadomestis s kakšnim vlažnim robčkom al pa listom solate.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drugačen tobak z novim zakonom

Oddelek: Loža
304671 (3728) BorutK-73
»

Sledi "zmotanih čikov" na prstih

Oddelek: Loža
376932 (5888) Izbrisan_Acc
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107500 (41649) Limona
»

Vprašanje za kadilce (rizle...) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5430800 (22156) cigareti
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218655 (10745) BCSman

Več podobnih tem