» »

Vprašanje za kadilce (rizle...)

Vprašanje za kadilce (rizle...)

«
1
2

M@73Y ::

Pozdrav.
Zanimam se za kajenje pravega tobaka.
Zanima me ali kdo priporoča kje se kupi kakšen okusen tobak (petrol...), pa kakšne rizle (ozioma tiste papirnate zvitke) kupiti, pa kakšen strojček za zvijanje priporočate.

Lp.
..jump into psytrance tunnel..

gzibret ::

Tako za strojček, kot za zvijanje s prsti rabiš občutek. Tudi strojček ni vsemogočna mašina. Jaz ti priporočam, da se kar navadiš zvijanja na roko.

Glede papirčkov. Za začetnike so fajni katerekoli rdeči papirčki, ker imajo malo bolj močen papir in se ne strga takoj. Drugače pa je ta papir dokaj obupen, kot bi zvijal s cajteng papirjem. Ko se boš pa navadil zvijat, si pa kupi modro varianto. Meni se najbolj dopadejo Smoking blue, ker je papir tako tanek, da lahko skozi njega komot bereš tekst.
Vse je za neki dobr!

koyotee ::

Rizle smoking blue tamale,kupiš filtre, taka rumena škatlca, tobak po želji, boš sam videl, kater ti najbolj paše, namesto mašince pa uporabi prste ;)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Andruxa ::

rizle se strinjam s prejsnjima postoma - smoking blue, popularne so tudi Rizla, ampak meni so predebele pa se zelo se trgajo (dost da mas vlazne prste, pa kar razpade), smoking blue so pa kompaktne. Verjetno zaradi dodatne dg lepljivega katrana sicer, ampak jebiga ... no tobak pa pac probas, jaz kadim Drum svetlo moder, pa prej sem Samson rjav. Imas tudi odisavljene tobake (tudi z okusom), ampak meni osebno so za kajenje cigaret odvratni ... to ni pipa, to dejansko inhaliras in pac ne sede prevec. Imam se enega odisavljenega v predalu, pa se ga ne pipnem.
Lp, A

PacificBlue ::

Zanima me ali kdo priporoča kje se kupi kakšen okusen tobak (petrol...), pa kakšne rizle (ozioma tiste papirnate zvitke) kupiti, pa kakšen strojček za zvijanje priporočate.


Golden Virginia, Samson, Drum..pač poskusiš različne pa vidiš kateri ti najbolj ustreza. Jaz osebno uporabljam golden virginia, čeprav se dobi tudi tobak brez teh dodatnih kemikalij...glede rizel, lahko uporabljaš te ki jih prodajajo po trafikah, drugače ti pa priporočam, da si nabaviš papirčke iz čiste celuloze(so čist prozorni) in brez težkih kovin(svinec, cink) kot jih najdeš v navadnih rizlah.

Te rizle iz 100% celuloze in tisti "bio" tobak pa prodajajo v SMK v Celju.

Andruxa ::

Pacific: a majo tele biorizle tud kje v ljubljani? bi cist probal ....
Lp, A

Poldi112 ::

Smoking green, pa naučiš se narediti zgolj en obrat, da čim manj papirja skadiš.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

noraguta ::

Smoking plave pa van nelle zware shag , strojček pa ne boš dolgo uporabljal. prenerodno.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

M@73Y ::

Super, hvala za nasvete.
..jump into psytrance tunnel..

Baltazar-x ::

Uporabljam modre rizla papirčke, pač sm navajen tko da ne ližem lima, raje z kontra starni ki pa pri smoking blue ne gre. Tobak pa sam tamočni ne.

PacificBlue ::

@Andruxa

V Ljubljani se te rizle dobijo v trgovini Hanna Biz, ki se nahaja za hotelom Lev, zraven sex shopa.



:)

koyotee ::

sicer rizel ne uporabljam za tobak, vendar ti lahko vseeno povem, da se da KATEREKOLI rizle zrolat na kontra, lim od znotraj. Tele so pa mal velike za tobak, ker je filter premajhen.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PacificBlue ::

@koyotee

Te so tavelike rizle. Obstajajo seveda tudi majhne.

Aja, pa te rizle nimajo lima, sam poližeš in drži.

Zgodovina sprememb…

Baltazar-x ::

"da se da KATEREKOLI rizle zrolat na kontra" ti to misliš da odvečn papir pol odtrgaš stran "ekolog", js sm mislu da če poližeš konta stran kodr je nanešen lim pri smoking blue ne bo šla tok dobr slina skoz papir koakor pri rizla blue papirčkih.

Icematxyz ::

Mogoče pa bi si rajše kupil lizalko? Zdaj ko si še začetnik? Pa vlekel liziko?

gzibret ::

> Uporabljam modre rizla papirčke, pač sm navajen tko da ne ližem lima, raje z kontra starni ki pa pri smoking blue ne gre. Tobak pa sam tamočni ne.

Tudi pri malih plavih smoking lahko komot delaš ekologe ;) Preizkušeno. Vsak dan vsaj 5x.
Vse je za neki dobr!

perci ::

Ekolog je, da je lim na zunanji strani? Kako se pa potem zadeva zalepi?

Brane2 ::

V čem je štos, na kateri strani je lim ?

Saj skuriš ga tako in tako, a ne ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

Shark-357 ::

Blue smoking, filter ziggy + ekolog pa si zmagal kar se rizel tiče ;)

gzibret ::

> Ekolog je, da je lim na zunanji strani? Kako se pa potem zadeva zalepi?

Tako:

Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

koyotee ::

V čem je štos, na kateri strani je lim ?

Saj skuriš ga tako in tako, a ne ?


Fora je, da skuriš čimmanj rizle
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Baltazar-x ::

Uporabljam oldskul navijanje s tamalmi papirčki: Papirček obrnem tko da je lim obrnjen prot men in navzgor, not nafilam razrahlan tobak in na desno položim filter, potem s kazalci pritisnem papirček na strani ki ni lima do tobaka in s palci potem drugi konc polahko navijem oklol tobaka in čez že navit drug konca papirčka. Nakonc sam še obliznem po šrukljaju da pronica slina skoz papirček do lima in stvar zalima.
Vem da je to čudn način sam dela. Eko navijanje mi pa ne gre.

Andruxa ::

k me je lih gzibret zmotiviral s svojo slikco, sem pa se jaz po 10 letih navil enga ekologa. Seveda za pisarnisko mizo z veliko truda. Kadilskemu zakonu zahvlajujoc pa zunaj na ulici, kjer piha veter in drzim filter v ustih, v eni roki tobak in rizle v drugi pa nastajajoci cik pa ni sans, da bi mi uspel tak obrtniski dosezek.
Lp, A

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Andruxa ()

perci ::

gzibret: tale tvoj link je v qrcu

gzibret ::

Če želiš, lahko tudi zmolzem.
Vse je za neki dobr!

koyotee ::

ok, ne razumem, kako je lahko zvijanje kontra, težje od tega, da porabiš celo rizlo? saj postopek je isti, samo rizla je drugače obrnjena :\
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Če želiš, lahko tudi zmolzem.
Seveda želim.

Poldi112 ::

Prvič je lepilo, ko obrneš rizlo, tik pri tobaku in ne na koncu ki ostane, ko imaš že lepo zavit izdelek. Tako da če vlažiš neposredno lepilo potrebuješ malo spretnosti. Lahko sicer ližeš tudi po prvem obratu skozi plast rizle, pod katero se nahaja lim.

Kot drugo moraš pa še odstraniti odvečen papir rizle.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Baltazar-x ::

"ok, ne razumem, kako je lahko zvijanje kontra, težje od tega, da porabiš celo rizlo? saj postopek je isti, samo rizla je drugače obrnjena"
Rahlo potne roke in se že popa papirček na prste zarad lima ki je na zunanji strani, težava nastane kako naštimat v trenutku ko gre papir čez pair......

Zgodovina sprememb…

koyotee ::

ne da bi se hvalu, rizle uporabljam že 7 let in nimam nikakršnih problemov. Takoj sem se nauču kontra, pa tut na "prov" zvijem, če hočeš tudi v miže.

Tako da če vlažiš neposredno lepilo potrebuješ malo spretnosti.


Nisem še videl nikogar, ki bi tako delal.

Kot drugo moraš pa še odstraniti odvečen papir rizle.


Nič lažjega. Sicer odvisno od rizle, najlepše se "odstranijo" ziggi rizle, ta prejšnje, tele nove TATANKI so res mal švoh, in se zgodi, da se strga pri filtru, ko hočeš obrnit. Smoking pa se res mal "grše" odstranijo.

how to roll
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

connel ::

prisegam na zelene smoking rizle, ostale mi niso všeč, za filtre je uporaben tudi šelezhamer, tobak pa temno modri drum, carsko :D

DimmniBurek ::

Probajte ZIGGY rizle, slovenski proizvod, filterčki so zraven, lepe so in meni daleč najboljše. Izogibajte se OCB, tudi tistim ekstra ultra slim, nevem še kaj zraven piše. Ne gorijo lepo.
There Is No Stronger Drug Than Reality

t3hn0 ::

+1 DimniBurek
+1 koyotee
^.^

isofighter ::

a mogoče kdo ve če v sloveniji prodajajo Rizla+ Liquorice?

Ibrahimovic ::

Smoking green rizle + rumena škatla Filtri (mislm da so SWan) + Tobak zadnje čase kopujem DRUM NAtural (približno enako močen kot West Silver)...
Glede mašinice se ne splača, rabiš nekaj poizkusov in se naučiš zvijat...
Kopujem pa vedno na Petrolu in imajo vedno nna zalogi...

connel ::

Po treh letih, še kar na smoking green rizlah, čeprav tiste v Lidlu sploh niso švoh, cena tam pa itak zmaga - pakiranje po 4, cena okrog 1€

isofighter ::

a lahko prosim en pove, če se da dobit v slovenija rizla liqourice?

n7 ::

Ne vem če je še aktualno, vendar tule prodajajo Smoking Liquorice, če ti tudi odgovarjajo:
http://www.kadilec.si/product.php?id_pr...

menjalnik ::

Jest sem pa "pameten" pa še v življenju nisem probal kadit, pa so mi že večkrat ponujali, enostavno mi je škoda denarja pa še tisti posnetki pljuč na youtube od kadilcev8-O

Bananovec ::

Ti lahko iz izkušenj povem, da nas kadilcev (oz. jaz sem bivši)ne prepričajo niti v živo videna prava pljuča dolgotrajnih kadilcev. je bil en WOW moment tistih 10 sekund, ampak to je pa bilo tudi to :D
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Turboslav ::

A še kdo kadi Pueblo tobak? Jaz ga kupujem na Petrolu, stane 4 evre, za rizle uporabljam Smoking Blue kratke in pa Swan filtre ta tanke, ne debele.
Sir je dober

Bob Rock ::

Turboslav je izjavil:

A še kdo kadi Pueblo tobak? Jaz ga kupujem na Petrolu, stane 4 evre, za rizle uporabljam Smoking Blue kratke in pa Swan filtre ta tanke, ne debele.

Jaz si od casa do casa kupim Pueblo, ker me premami to, da bi naj bil brez dodatkov.
Ampak ne vem ali imamres tako nesreco ali je vsak totalno suh...

Drugace pa kot vecina tu...smoking plave in swan filtre (tobak pa drum, odkar ni vec uvoznika za samson)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

SebaR ::

Turboslav je izjavil:

A še kdo kadi Pueblo tobak? Jaz ga kupujem na Petrolu, stane 4 evre, za rizle uporabljam Smoking Blue kratke in pa Swan filtre ta tanke, ne debele.


Že leto in pol ista kombinacija, pač to, da je precej suh po treh dneh mi sploh ni več problem. Zvijam ga pa na ekologa :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

DimmniBurek ::

Če se osuši daj olupek od limone/pomaranče/mandarine vmes ;)
There Is No Stronger Drug Than Reality

bozicek ::

A je kdo tukaj tudi na tubah ali samo zvijate?
Darila letos samo za poredne

n7 ::

Jaz kombiniram navadne čike in tube, pa si včasih zamešam različen tobak. Pa še ceneje je skoraj 50%, te čike itak skoz dražijo.

zavajon ::

Ko ste že oživili to temo. Ve kdo, če se da kje pri nas dobiti 25 mm dolge filtre?

DimmniBurek ::

O kakšnih tubah je tukaj govora?:|
There Is No Stronger Drug Than Reality

Pyromanic ::

Kot pri cigaretih, sam da so votle in jih z "mašinco" sam filaš s tobakom

bozicek ::

zavajon je izjavil:

Ko ste že oživili to temo. Ve kdo, če se da kje pri nas dobiti 25 mm dolge filtre?


http://www.kadilec.si/category.php?id_c...

Trenutno imajo 20mm

So pa pred dvemi tedni imeli 25mm od JPS...sem se kapitalno zajebal in sem zamudil ter je vsa zaloga posla v parih dneh...So mi pa odgovorili da jo odbijo v roku tedna dveh ponovno...Zdaj pa vsak dan cekiram pa cakam da pride :/
Pol pa nabavim vse kutije kar jih bodo imeli :)
Darila letos samo za poredne
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656084 (8226) Baja
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107909 (42058) Limona
»

Pueblo Tobak - Brez Katrana?

Oddelek: Loža
1917663 (14678) Double_J
»

Kako močan je tobak

Oddelek: Loža
1510511 (9567) Mehmed
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218723 (10813) BCSman

Več podobnih tem