» »

Xbox One

Xbox One

««
27 / 27
»
»»

IL_DIAVOLO ::

Guys...kateri racun moram izbrat na xboxu uk ali us?

rdecaluc ::

Jst mam UK.
Est modus in rebus. ,typos

IL_DIAVOLO ::

Kako se pa pravilno ugasa? Na kontrolerju ali na konzoli?

Zgodovina sprememb…

Buggy ::

ne sekiraj se glede tega, ugasam na oba nacina. Najveckrat ugasnem prvo projektor in potem drzim se gumb na konzoli da se ugasne se ona in do sedaj nobenih tezav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

IL_DIAVOLO ::

Očitno je fora, da moras imeti nastavljen energy saving mode, potem lahko s kontrolerjem popolnoma ugasnes. Pri instant on naceloma tudi, ampak se ne ugasne popolnoma.

Nisem pa se probal s vključenim instant on in opcijo shut down completely.

Se moram testirat :)

Hikari ::

Kakšen nasvet, kje kupiti novi xbox x?

easyrider3 ::

Hikari je izjavil:

Kakšen nasvet, kje kupiti novi xbox x?


Počakaj malo da morda padejo cene še dol. Lansko leto so cene padale dol po črnem petku se pravi do 10 decembra

IL_DIAVOLO ::

Lastniki xboxa, kako deluje ta fora za 1 dollar upgrade iz golda na ultimate?

1 leto golda pomeni potem 1 leto ultimate subscription za 1 dollar al kako?

rdecaluc ::

Celotni "Xbox live gold" ti pretvori v Xbox Game pass Ultimate.

Lahko nabereš 36 mesecev golda in za 1$ pretvoriš v Xbox game pass ultimate.

edit: Ampak to samo prvič, oz. je še par trikov naknadno.
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

Machete ::

zanimivo:
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

w4nkst4 ::

kaj mi lahko kdo pomaga, opažam da so US špili ful cenejš, kaj morm nardit na xbox, da bom loh inštalou US špile, tnx

nokaut240 ::

w4nkst4 je izjavil:

kaj mi lahko kdo pomaga, opažam da so US špili ful cenejš, kaj morm nardit na xbox, da bom loh inštalou US špile, tnx


Jaz imam xbox račun nastavljen na United States, potem pa kupim Gift card za USA regijo na G2A ali podobnih straneh. To vrednostno kartico potem unovčim na računu in plačam v xbox trgovini.

Sem pa kupil game pass ultimate za EU regijo pa mi prav tako dela. Mi zna kdo razložiti v čem je fora?

yuning ::

he then shot a very last-spherical 76 on the carmel, ind., path on wednesday to finish in a tie for 2nd
https://www.hotlistshop.com

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

conglee ::

these days, her daughter isn't always yet 5 years vintage, and her diary has a chain of
seo company

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: rdecaluc ()

mtosev ::

Dobivam error 0xd0000189 ko probam zagnati pes 2021 in druge stvari. Xbox sn ponovno zagnal pa je še vedno isti problem. Ideje?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

acookook ::

Pa si šel gledat kaj je lahko problem? https://support.xbox.com/en-US/help/err...
.

mtosev ::

Še en restart po parih urah je rešilo problem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Banfi ::

Zanima me....
Mam xbox one X star cca. 2 leti....kar naenkrat mi več ne da slike, kot da xbox nebi bil prižgan. V ozadju laufa sistem, ker lahko s kontrolerjem ugasnem konzolo itd.
zanima me, ker je najverjetneje šel čip za hdmi če kdo popravlja te zadeve.
Sprobal sem disk, vendar je ta ok.
Kakšne so cene za zamenjavo čipa?
Lp, Kristjan

rdecaluc ::

Jst bi poklical okrog na konzolko, goblin in podobne.

Druga opcija je da kupiš samo ta čip iz amazona/ebaya in ga zamenjaš sam oz. pri kolegu ali pa neseš na kak RTV servis da zamenjajo.

Tale na youtube popravlja ogromno konzol


Vodiči pa so tudi na iFixIt :)
Est modus in rebus. ,typos

pulstar ::

Zdravo,

mi kdo lahko priporoča kakšno dobro couch co-op igro za xbox one? Se pravi, da dva igralca z dvema kontrolerjema lahko igrata na istem zalslou ali pa split-screen.
Svojo konzolo bi podaril nečakoma, tako da naj bodo naslovi iger primerni za majhne otroke (prva triada OŠ).
Poleg Minecrafta in različnih športnih iger (FIFA, NBA,...) mi trenutno ne pade na pamet noben drug naslov.

Naj pa že kar tukaj ponudim menjavo svojih GTA V in Diablo 3, za vašo igro, ki bi ustrezala zgornjim pogojem.

mared ::

unravel in unravel II

acookook ::

poleg omenjenil s poglej še "It takes two", Overcooked , Rayman Legends/Origins, Cuphead (otroška, a bolj primerna za mazohiste).
.

TExStreme ::

Vprašanje.
Se v Xbox One da zamenjati harddisk za SSD?

acookook ::

Bi še dalo, ampak verjetno ne brez kakih trikov, celo če hočeš večjo kapaciteto
.

neosonic ::

Kako za vraga lahko v Sloveniji kupim gift card za xbox?

chuck ::

Preko googla:
https://www.google.com/search?q=xbox+li.....69i57j33i10i160.3492j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

youPlonker ::

Kupil sem enomesecni Xbox Game Pass Ultimate za 1£. Pri nakupu je zahtevalo naslov, vpisal sem izmisljen UK naslov. Rad bi preizkusil Xbox Cloud Gaming (Beta) breko brskalnika, ampak mi ob obisku https://www.xbox.com/en-GB/play javlja napako ( Error code: KhPL93svGhol2YWdALuH3s.6 ).

Kaj bi lahko bilo narobe? Konzole sicer nimam, a sem ze v preteklosti brez problema uporabljal Game Pass za PC (moj Xbox racun je nastavljen na UK regijo). Za Cloud Gaming mi je opcija samo brskalnik, saj sem na macOS (M1).

Zgodovina sprememb…

youPlonker ::

youPlonker je izjavil:

Kupil sem enomesecni Xbox Game Pass Ultimate za 1£. Pri nakupu je zahtevalo naslov, vpisal sem izmisljen UK naslov. Rad bi preizkusil Xbox Cloud Gaming (Beta) breko brskalnika, ampak mi ob obisku https://www.xbox.com/en-GB/play javlja napako ( Error code: KhPL93svGhol2YWdALuH3s.6 ).

Kaj bi lahko bilo narobe? Konzole sicer nimam, a sem ze v preteklosti brez problema uporabljal Game Pass za PC (moj Xbox racun je nastavljen na UK regijo). Za Cloud Gaming mi je opcija samo brskalnik, saj sem na macOS (M1).


Resil tako, da sem se povezal preko VPN. Zanimivo je tudi, da deluje normalno preko Avstrije, kjer je ping neprimerno boljsi kot preko UK ( 16ms vs 40ms ko v ukaznem oknu pingam www.xbox.com ). Kje so locirani Cloud Gaming serverji? Ce so dejansko v Avstriji, zna biti to najboljsa Cloud platforma za Slovence. Statistike pinga ingame pa ne najdem.

Prjatu ::

Ali pretvorba Live v Ultimate za 1€ še vedno deluje?

Imam UK račun z UK naslovom, kako se lotiti, da ne bom naletel na kakšne težave? Ne bi rad naletel na kakšen problem z regijami pri redeem-u
Something else is controlling me!

kmegli ::

Nisem 100%, če še deluje, da ne bi delovalo, nisem še zasledil. Pri UK računu bodi samo pozoren, da kupuješ naročnine za Global in ne EU, ker za njih EU ne velja več.

na Reddit so 31.03.2022 javljali, da je še vedno OK.

care20 ::

Rabim pomoc...pravkar sem kupil rabljen xbox series s z accountom, na katerem so igre...ampak nimam pa gesla...prodajalec se ne javlja vec... Kaj lahko naredim?

celje ::

nic. potrebujes geslo ali pa dostop do emaila na katerega je vezan acc.

care20 ::

Zrihtano

filip007 ::

A promo igra za Xbox, je enako kot cela, samo dobil KCD za 10€.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

care20 ::

A mi lahko kdo da link, kje lahko kupim gta 5 za xbox series s... Samo story mode bi imel, gta online je ze kupljeno

filip007 ::

Podarim dva nova ovitka za kontroler Xbox One, črn in bel, črn podpira še SS in SX.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

Mogoče kdo ve, če je igra naložena preko trgovine epizoda 1, potem pa kupiš fizično, se to potem nadgradi ali moram ponavljat?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

celje ::

samo nadaljujes. napredek je shranjen (ce imas narocnino je v "oblaku", ce nimas je lokalno - preveri)pobrises staro, nalozis novo.

filip007 ::

Ni naročnine, gre za Life is Strange 2, me je zgodba noter potegnila, potem se videl na Gamers.si za 15€ pa sem jo vzel.

Prav brišem staro in naložim novo, hvala lepa.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

celje ::

igra je res ok. vzemi se enko, dobra.

123us3r456 ::

filip007 je izjavil:

Podarim dva nova ovitka za kontroler Xbox One, črn in bel, črn podpira še SS in SX.


Pozdravljen,

Tole še je na voljo? Bi za moja otroka bilo super :)

Lp,
Marko

filip007 ::

Mogoče kdo ve, če ima Xbox datum za prvo inštalacijo, vem za PS4 ima to kaj in kdaj se je prvo inštaliralo kaj.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

neosonic ::

Ali lahko na xbox x priklopim katerikoli trdi disk za shranjevanje iger?

beta1 ::

Min 128gb, Usb 3.0 interface.

Priporocam SSD.
Huawei LTE CPE master.

filip007 ::

Ima kdo mogoče Life is Strange 1 tisto s 5 epizodam, sem vzel Before the Storm, pa to ni to?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

celje ::

Jaz jo imam

filip007 ::

Sem ti poslal ZS.

Nikjer jo ni za dobiti.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

filip007 ::

Zombi.si je vstal od mrtvih, se opravičujejo, 4 mesece nazaj je preveč, da bi zdaj dobil, kar se naročil, že dobil drugje.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.
««
27 / 27
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xbox Series X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Konzole
36271954 (1271) oo7
»

Xbox game pass v Sloveniji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
16021716 (704) Magic1
»

Nakup Xbox One X ali PS4PRO! (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9517412 (14376) kevin55
»

Xbox "ONE" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
12532672 (22105) greeenmaster

Več podobnih tem