» »

Instalacija XP

Instalacija XP

Konlov ::

Vse mi nekaj šteka, pa bi na novo instaliral XP-je. Zanima me, če se ti XP-ji (imam licenčne) še updejtajo avtomatsko (SP3 pa to)?

hojnikb ::

seveda se updejtajo... vsaj do aprila 2014, ko še bo winxp dobival updejte
#brezpodpisa

Konlov ::

Sem namestil xp na novo z sp2 in sp3. Deluje v redu do namestitve microsoft security essential. Ali je kakšna druga free zaščita, ki ni toliko požrešna. Pa windows update iše in išče, pa ni nič.

feryz ::

Ni čisto avtomatsko, odvisno od verzije.
Če te bo jeb... moraš z neta sneti popravek, da se ti bodo sploh začeli updejtati.
Recimo tole:
http://news.cnet.com/8301-13554_3-99993...

Konlov ::

Uspelo mi je samo na IE8 nadgradit, Windows update pa ne deluje (išče in išče pa nič).

feryz ::

Beri zgoraj!

Konlov ::

Saj sem probal tisto, pa ne znam najbolje oziroma sem zagnal datoteko iz tvojega linka in po tem se update kar zaganja pa zaganja. ActivX mi sploh ne ponudi?

Hayabusa ::

Microsoft's first suggestion was to download version 3 of the Windows Update "Agent" (file WindowsUpdateAgent30-x86.exe) to the root of the C disk, then run it with Start -> Run and the following command:
C:\WindowsUpdateAgent30-x86.exe /wuforce

Kaj od tega ni jasno ?


Konlov je izjavil:

Sem namestil xp na novo z sp2 in sp3. Deluje v redu do namestitve microsoft security essential. Ali je kakšna druga free zaščita, ki ni toliko požrešna. Pa windows update iše in išče, pa ni nič.

panda cloud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Konlov ::

Hvala za pomoč. Ni jasno, kaj po nalaganju tega ,kot si omenil. Zaženem update po tem, pa ni še vedno nič. Ali je pa res treba par ur čakati?

Konlov ::

Evo uredil. Verjetno sem ga pokidal, ko sem Chrome namestil pred SP2 in SP3.:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje Windows

Oddelek: Operacijski sistemi
291754 (1128) bibip
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614752 (8719) solatko
»

Proces svchost ki mi CPU nabije na 100%

Oddelek: Pomoč in nasveti
142644 (2046) alesp56
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247076 (20753) R33D3M33R
»

XP SP2 spet buri duhove (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
678394 (6191) Keyser Soze

Več podobnih tem