» »

The New York Times uspešno kljubuje digitalni revoluciji

1
2
»

xxx ::

ScumbagSteve je izjavil:

Spljuvati ljudi, ki imajo formalno izobrazbo, ki nekaj znajo, ki nekaj dajo od sebe.

Globoko zahrkam in pljunem na slovenski piflarski šolski sistem in formalno izobrazbo. Tiste redke izjeme pa rade volje obrišem, če mi prisežejo, da so svoje znanje dobili znotraj šolskega sistem.

Slovenija je sicer en tak mali, majceni, kmečki poden, od nacionalnega ponosa (še iščem po spominih, ali ga je kdaj kaj bilo) pa zagotovo ni ostalo nič več. Za gnoj kidat v štali smo dobri, sem in tja se nam tudi kakšen presežek userje, sicer pa zateženi in zafrustrirani do amena. Amen.
Pa pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xxx ()

Invictus ::

Spet eden, ki je ni bil sposoben doseči. Formalno izobrazbo namreč ...

Pač pobereš ven najboljše. Neumnosti pozabiš.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

digitalcek ::

xxx je izjavil:

digitalcek je izjavil:

In ja, dobri slovenski avtorji (pa naj bodo pisatelji, pesniki, novinarji ali glasbeniki) mečejo v Sloveniji svoje bisere svinjam.

Uu, digitalcek ima pa pester nabor znanja o avtorstvu? Kaj pa fotografi? :))


Se potresam s pepelom. Seveda tudi fotografi ter filmarji (ampak ne YouTube "polnilci"). In še kdo.

In ko bo topleje, bom šel za pokoro po kolenih od Ljubljane do Brezja. In nazaj.
Upam pa, da me bo takrat kdo snemal. Da damo posnetek na YT... Kjer se uspešno nabira VES svetovni drek od videa.

Invictus je izjavil:

digitalcek je izjavil:


Subvencionirani? Beseda močno diši po zavisti, ki je gonilna sila slovenske patologije.

Ni tukaj nobene fovšije. Samo ne vem zakaj bi morali nesposobni alkoholiki dobivati državno rento.



Delavci v kulturi, samozaposleni v kulturi, svobodni umetniki, s.p.-ejvci. Res vsi nesposobni alkoholiki?

A nevladne organizacije, ki se ukvarjajo z bolj temnimi, pa niso na renti? Sesek na svinji?

Zgodovina sprememb…

xxx ::

Invictus je izjavil:

Spet eden, ki je ni bil sposoben doseči. Formalno izobrazbo namreč ...

Pač pobereš ven najboljše. Neumnosti pozabiš.

Ne razumeš, ta jajca ne samo da frustrirajo nove generacije in jim uničujejo otroška leta (me ze zdaj stiska ob srcu ob pogledu na mojo tamalo) ampak jih za povrh PLAČUJEŠ. Ta naša pretirana formalna izobrazba uniči najbolj konstruktivna leta podmladka, in namesto da bi v tem času ustvarjali, se učijo knjige na pamet, zal tega ne moreš gledati tako preprosto "ah jebi ga". Pa saj kaj bi govori, še eden pač "ki je ni bil sposoben doseči" (ker sem pljunil šolski sistem), in še eden pač "ki ne zna inštalirat linuxa" (ker sem ga pač pljunil linux). Preprosti na razmišljanju pač predalčkajo, sicer jim je svet tuj in nerazumljiv (pa tudi formalna izobrazba jih je tega naučila, milom ili silom), tako je tudi treba, kar je v k* se ne sme kritizrat, buh ne daj, ker bi morda nekoč celo kaj koristnega ven prišlo, dajmo raje furat ustaljeno, to ne boli nikogar.
Pa pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xxx ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The New York Times z milijonom e-naročnikov

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
59458 (7667) PaX_MaN
»

The New York Times kljub uspešnemu plačljivemu zidu z izgubo, omejuje dostopnost član (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6620432 (18049) jype
»

Delo in drugi slovenski časniki uvajajo plačljivi dostop (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
33265952 (56822) antonija
»

The New York Times je z modelom plačljive spletne strani uspel

Oddelek: Novice / Rezultati
4012458 (10409) gruntfürmich

Več podobnih tem