» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
32 / 39
»»

m0LN4r ::

o tem kako stojijo stvari...:/

Razen 3-4 osebkov in od tega 1-2 ista, ne vidim težav. Vse poteka po maslu še vedno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

umetnic ::

m0LN4r je izjavil:

o tem kako stojijo stvari...:/

Razen 3-4 osebkov in od tega 1-2 ista, ne vidim težav. Vse poteka po maslu še vedno.


Hehe, če se tebi zdi, da je to, da mi pravijo, da izdelka ni možno dobiti, prav ta trenutek pa je v štacuni še vedno označen 'na zalogi', kot po maslu...potem imava očitno precej drugačne poglede na določene stvari...:)

Dvomim pa, da nas je tako malo s takšnimi iskušnjami...
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

m0LN4r ::

Ne poglede, izkušnje. Tisti, ki nimajo problemov, ne bodo hodli tukaj vsak teden isto jamrat. (namesto, da bi ta čas rešili zadevo).
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

umetnic ::

whatever
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

Apache90 ::

Evo danes dobil računalnik, naročil pa prejšnji teden. Zelo hitri in odzivni so, pa še sestavili so ga tako kot je treba. Edino kar je problem da sem kupil Raidmax viper gx ohišje in pa grafično GTX970 G1 Gaming in sem komaj stlačil noter grafo, gre v milimeter.

Nwanko ::

Evo po slabem mescu danes dobil kočno vso robo. Brez kakršnega koli opravičila ali zahvale v škatli. Seveda druga pošiljka tudi ni šla skoz brez problemov ampak pustimo zaj to. Mislim pa da bom v prihodnje 10x premislil če še kdaj tukaj kaj naročim. Tisto kaj jim najbolj primanjkuje je boljši odnos do strank, hitrejše odgovarjanje na e-pošto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

Apache90 ::

Ne vem, meni so vedno odgovorili na maile ali fb v roku 24ur. Včasih celo v roku 10-15 min. Komunikacija pri njih je super, gledano z moje perspektive.

amacar ::

Si imel verjetno srečo. V povprečju so slabo odzivni preko maila.

user-pass ::

Jaz sem petkrat narocil pri Mindfactory, vedno brez problema, tako da ne odpisat cele Nemcije zaradi Hardwareversanda :)

Apache90 ::

amacar je izjavil:

Si imel verjetno srečo. V povprečju so slabo odzivni preko maila.

Mogoče. Čeprav se jim večkrat pisal preko fb, po mailu pa samo ko sem zahteval igri ki ju dobim zraven gtx 970.

Apache90 ::

Evo pravkar dobil mail od HWV. Kodo za igro Batman arkham knight sem dobil, The witcher 3 Wild Hunt pa ne, baje so ponucali vse kode. Hehe zanimivo :)

Aphanisis ::

19.5. so prejeli plačilo na njihov TRR, danes, 9.6. oz. točno 3 tedne kasneje sem dobil robo (9 komponent za PC).

Bom še kdaj naročil pri njih? Ni šans.

Zgodovina sprememb…

Apache90 ::

Mogoče ni bla vsa roba na zalogi. Ne vem zakaj so eni tako nepotrpežljivi. Če si hotel dobit vse isti dan, bi pa kupil pri nas pa plačal tok več.
i5-4460 | Gigabyte GTX970 G1 Gaming| Gigabyte H97-HD3 | 8 GB RAM |
Crucial SSD BX100 250 GB | 1TB WD Blue | RAIDMAX Viper GX |

mitkos ::

Ah dejte no, tudi pri nas se čaka...

Aphanisis ::

Plačati 300 EUR več za celoten comp slovenski trgovini je nesmiselno. Je pa bolj smiselno kupiti pri npr. www.computeruniverse.net kjer je lahko za 40 EUR dražje, pa te ne nategujejo z dobavnimi roki. Problem ni čakanje, ko zanj veš, problem je, ko piše "available in 2-3 days" pa dobavijo potem komaj čez 3 tedne ...

Kakorkoli, res je, če je kupec nepotrpežljiv, kot sem jaz, potem to ni trgovina zanj.

Apache90 ::

Lej, tudi pri meni je pisalo "ready for dispach", pa sem čakal par dni. Ni panike, pač počakaš in to je to. Važno da vse dobiš pa nepoškodovano seveda. Bolje počakat teden dva in dobit robo za recimo v mojem primeru 900 evrov, kot pa pri nas plačat za isti build 1100 evrov.
i5-4460 | Gigabyte GTX970 G1 Gaming| Gigabyte H97-HD3 | 8 GB RAM |
Crucial SSD BX100 250 GB | 1TB WD Blue | RAIDMAX Viper GX |

m0LN4r ::

V čisto vsaki trgovini boš čakal, če izdelka ni na zalogi (med tvojim klikom, rezervacijo in preveritvijo naročila, ter zaloge je nekaj faktorjev vmes).
Recimo 3/10. Poleg tega je veliko odvisno od dobavitelja in večina nemških poceni trgovin ima istega.

Si upaš prinas naročt kišto z eksotičnimi komponentami od katerih 3/10 ni na zalogi?
Se mi je zdelo. Ti bo naš prodajalc takoj podturil en drug izdelek (praznenje polic), ki si ga morda ne želiš in je povrh še dražji.

Pri mimovrste sem naročil USB zunanji disk z E-Sata in aktivnim hlajenjem, čakal 1 mesec in potem so mi pisali avtomatične mejle:
1. Naslednji teden
2. Čez 2 tedna
3. Naslednji teden
4. Predlagamo vam tole ohišje -> čisto generično ološ drek.
5. Dobim čez mesec pa pol, kdo ve od kod. Nebi se čudil, če iz kitajske, ker sem videl da izdelka več v nobeni trgovini ni bilo.

In to je boljše, kot če ti nič ne odgovorijo dokler ne pošljejo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

gazibo ::

mitkos je izjavil:

Ah dejte no, tudi pri nas se čaka...


Jst se nikol nisem cakal pri nas, ce sem narocil izelek na zalogi. ubistvu ne, lazem, cakal sem 2 denva +/- za dostavo :D


Overall kakorkoli obrnete hwv.de nudi poceni izdelke na racun crap postrezbe in izvedbe.

m0LN4r ::

Če naročiš v rovte in piše v slovenski štacuni 2-3 dni. Potem dobiš točno čez 1 teden.
Če pa še niste opazili, so šli na novo finto naši in sicer "na zalogi pri dobavitelju" naroči 3 take komponente pa poročaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

gazibo ::

Ce zivis v rovtah in nimas naslova, potem ja, te bo postar mogoce iskal 1 teden :)

Goran's Blog ::

Jaz sem stvar naročil 02.06 danes še vedno piše:
2015-6-05 at 17:40 Due to your payment the order was cleared for delivery.
Problem je sploh jaz ker prvič naročaš da si v negotovosti za tisti 1000 eur kar plačaš, mi pa ni problem počakati.
Je že kdo klical na njihovo številko? Kako znajo govoriti Angleško, Italijansko ?

Apache90 ::

Piši na njihov fb, bo najhitreje. Če katerakoli od komponent manjka ti bodo povedali kdaj točno jo dobijo. Vsaj takšne so moje izkušnje.
i5-4460 | Gigabyte GTX970 G1 Gaming| Gigabyte H97-HD3 | 8 GB RAM |
Crucial SSD BX100 250 GB | 1TB WD Blue | RAIDMAX Viper GX |

Micho95 ::

kupu napajalnik grafično rame procesor pa usb za full cenej ko pr nas - plus dobu 10 € popusta ker sm mel nakup več kot 500€ (voucher code) + prek idealo.de dobu izdelke razn ramov še cenej - ramov niso meli na idelo.de - napajalnika edino niso meli na zalogi tk da sm use skupi dobu prav točno 6 dni po oddanem naročilu - drgač pa bi dobu verjetno prej - ko je prišlo v slovenijo me je ups poklicu kdaj mam cajt za prevzem - pač če bo kdo doma da podpiše pošiljko - prpelav je iz brnika v 40 minut (ziher ga je na avtocesti 200 na uro žgal), pošiljka je blo v trdi kartonasti škatli, katera je bla obložena z stiroporom in napihljivimi vrečami tk da je blo use skupi lepo zapakarino in nič poškodovano plus račun je še lepo zraven

js sm zadovoljen z njimi dajem oceno 5 od 5 - edino to pa res ne vem kk je z garancijo izdelvkov če se mi recimo kej pokvari a je treba pol njim to poslat al se ne da (če ma kdo kake izkušnj naj pove) :D

issak ::

Micho95 je izjavil:

kupu napajalnik grafično rame procesor pa usb za full cenej ko pr nas - plus dobu 10 € popusta ker sm mel nakup več kot 500€ (voucher code) + prek idealo.de dobu izdelke razn ramov še cenej - ramov niso meli na idelo.de - napajalnika edino niso meli na zalogi tk da sm use skupi dobu prav točno 6 dni po oddanem naročilu - drgač pa bi dobu verjetno prej - ko je prišlo v slovenijo me je ups poklicu kdaj mam cajt za prevzem - pač če bo kdo doma da podpiše pošiljko - prpelav je iz brnika v 40 minut (ziher ga je na avtocesti 200 na uro žgal), pošiljka je blo v trdi kartonasti škatli, katera je bla obložena z stiroporom in napihljivimi vrečami tk da je blo use skupi lepo zapakarino in nič poškodovano plus račun je še lepo zraven

js sm zadovoljen z njimi dajem oceno 5 od 5 - edino to pa res ne vem kk je z garancijo izdelvkov če se mi recimo kej pokvari a je treba pol njim to poslat al se ne da (če ma kdo kake izkušnj naj pove) :D


120km/h pa prideš v 30 minutah, lahko pa da te je že z avtoceste klical.
Mene je klical komaj 10 minut preden je pripeljal domov.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

lonewolf_ ::

Do 22.6. imajo zastonj poštnino nad 100€, v nemščini sem slab ampak mislim da to piše :))

http://prntscr.com/7icwc9
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

m0LN4r ::

To je treba vprašat, če velja tudi za slovenijo, ker v slovenijo vozi UPS.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Killermode ::

Spodaj lepo piše
ersandkostenfrei ab einem Einkaufswert von 100 €. Ausgenommen sind Nachnahmezuschläge, Sperrgut- und USK-18-Artikel und Lieferungen ins Ausland.
Da velja samo za nemčijo.

lonewolf_ ::

ja pardon, ker četudi lepo piše, pri mojem razumevanju nemščine - meni ni mogoče razbrati.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

AapocalypseE ::

Koliko stane poštnina za grafično kartico?

Mehrwertsteuer 22% Normaler Satz ali 9,5% Ermäßigter Satz piše za nas.

EDIT: sem to našel in kot kaže bi naj bilo 10.99EUR



a so še kakšni dodatni stroški zraven 10.99EUR?

Zgodovina sprememb…

NejcSSD ::

Ne, to je to
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

AapocalypseE ::

Hvala.

1player1 ::

Kupil si bom gtx 970 g1 gigabyte in ne vem ali naj kupim pri mindfactory ali pri hardwareversand

AapocalypseE ::

Primerjaj poštnino in vidiš kje se bolj splača...

denis9 ::

hardwareversand.de ima poštnino 11€
Mindfactory 20€ na paket (npr. naročiš komponente in ohišje, ti dajo ohišje posebaj in je poštnina 40€)

gazibo ::

Lonsarg ::

Že veliko kupoval od hardwareversand tokrat pa sem izjemoma res veliko čakal, sem naredil ticket in zdaj so mi poslali da zaposleni od DHLja stavkajo in da nič ne vejo kdaj se stavka neha. Izgovor ali resnica?:)

Durch die DHL Streiks haben wir ein großes Aufkommen an Emails.

Leider können wir ihnen derzeit keinen Liefertermin nennen, da auch unsere Bestellungen von DHL nicht an uns ausgeliefert werden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

DarwiN ::

Jaz tut čakam že več kot 2 tedna..Pravijo, da nimajo GPUjev na zalogi (gtx 970 + gtx 980).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

user-pass ::

Lonsarg je izjavil:

Že veliko kupoval od hardwareversand tokrat pa sem izjemoma res veliko čakal, sem naredil ticket in zdaj so mi poslali da zaposleni od DHLja stavkajo in da nič ne vejo kdaj se stavka neha. Izgovor ali resnica?:)

Durch die DHL Streiks haben wir ein großes Aufkommen an Emails.

Leider können wir ihnen derzeit keinen Liefertermin nennen, da auch unsere Bestellungen von DHL nicht an uns ausgeliefert werden.


Res strajkajo :)

PurplePapet ::

Jaz pa odkar nakupujem pri hvw nimam nobenih težav, vse kar naročim dobim v max 3 dneh, presenečen!

1player1 ::

Mislim si kupiti GTX 970 in sem slišal, da obstaja koda za popust, ali mi jo lahko kdo prosim napiše. Hvala!

AapocalypseE ::

Jaz sem se tudi odločil, da vzamem GTX 970 in bi prosil kodo za popust.

Vprašal bi še kako poteka plačilo?

Se nakaže denar takoj na njihov trr ali se da po povzetju plačat?

Dr_M ::

Po povzetju? Se hecas, upam?
Banka itak, ali paypal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AapocalypseE ::

Nisem še kupoval iz tujine. Pri nas kupujem po povzetju.

Potem pa kar nakazilo na trr.

Prosim še za kodo :)

AapocalypseE ::

Zdaj gledam, da si še 3% vzamejo pri plačilu preko paypala ali kartice.

Kartica je 353 + 11 pošta + 3% = 375€

Štima to tak?

Dr_M ::

Res vzamejo 3% za PP.

Btw, ce si nanovo registriran, si lahko poisces kodo na netu. Mislim, da imas 5 ali 10EUR za tak znesek za novega kupca.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

amacar ::

Preko TRR ni 3% provizije. Za kode se pogoogla hardwareversand voucher. Poštnina je 11€. Vse troje že ene 100x napisano.

AapocalypseE ::

Hvala :)

To je verjetno prava opcija.

per Vorkasse

Sie überweisen den vollständigen Betrag und DHL liefert, sobald Ihre Zahlung bei uns eingegangen ist. Alle Details dazu können Sie am Ende des Bestellvorgangs sowie in Ihrer Bestätigungs-E-Mail nachlesen. Bitte beachten Sie, dass wir weder Schecks noch Bargeld annehmen.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

Double post se opravičujem. Sem na telefonu.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

A ni več UPS na izbiro?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Enron x86 ::

Pred enim tednom sem jim napisal mail (v nemščini), da bi rad storniral naročilo, ker že dva tedna čakam, da dobijo na zalogo določen artikel. Do danes ni nobenega odgovora/spremembe stanja. Odsvetujem nakupovanje pri njih.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4
««
32 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181923 (1466) Machete
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733469385 (6027) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390691 (57288) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276673 (111459) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255519 (4880) PeroM3

Več podobnih tem