» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
33 / 39
»»

chucki ::

Tvoja napaka, ker naročuješ izdelke, ki niso na zalogi.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

DarwiN ::

Jaz čakam že 3 tedne.. Vsi artikli bili na zalogi oziroma max 2-4 dni čakalna doba.. Tudi na Facebooku se folku meša.. Zadnji teden sploh več ne odgovarjajo, niti na FB niti na mail.

Ravno zdaj se mora to zgodit. :(
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

A še štrajkajo?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DarwiN ::

Oh, boy.. Preberite te odzive kupcev.

Od marca 2015 gre vse navzdol in vedno več nezadovoljnih kupcev.. Folk čaka tudi po 2 meseca. Na maile očitno odgovarjajo samo na začetku, prve par izgovorov, češ da ni določenega artikla, potem pa tema.. Tudi v primeru stornacije ni odgovora in ni denarja..

Majke mi res, ravno zdaj se morajo to it. Pravkar izgubil vso upanje, da bom kdaj videl svoje naročilo.. Še skenslat nima smisla, ker bom na ignore.. Na telefon se ne javljajo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

broken/link ::

kako je s štrajkom DHL-a ne vem, ampak sam sem naročeval iz bike24.de, pošta je šla preko DHL-a, treking pa zgleda takole:

Dr_M ::

Ne, ne to ste vi nesposobni kupci krivi, neki delate narobe, oni so cist uredu.

/sarcasm off
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

chucki ::

Tako :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

1player1 ::

A se splača preklicat naročilo in zahtevat denar nazaj ?

PurplePapet ::

DarwiN je izjavil:

Jaz čakam že 3 tedne.. Vsi artikli bili na zalogi oziroma max 2-4 dni čakalna doba.. Tudi na Facebooku se folku meša.. Zadnji teden sploh več ne odgovarjajo, niti na FB niti na mail. Ali imaš ti smolo ali pa jaz srečo pri vseh mojih nakupih :P

Ravno zdaj se mora to zgodit. :(


Ravno pred kratkim sem naročil izdelek ki je imel rumeno piko, se pravi da so samo še zadnji artikli, pa sem vseeno naročil in dobil čez 3 dni, prav tako za vsa prejšna naročila, prišla so v max 4dneh

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

nazadnje sem imel pri njih slabo izkušnjo. Prej 2x ni bilo problemov. Sedaj, ko je toliko pritožb razmišljam, da se splača plačati s paypalom. Ko odpreš dispute ti zagotovo v trenutku odogovrijo na maile :))

Goran's Blog ::

Sam sem čakal na moje komponente 3 tedne zaradi tega ker ni bil procesor dobavljiv. Na FB-ju sem napisal številko naročila in jih vprašal kaj se dogaja z njim. Napisali so mi datum dobavljivosti procesorja in res 2 dni po datumu sem dobil domov vse.

Zgodovina sprememb…

1player1 ::

Meni so zdaj napisali da so sprejeli plačilo.
Pod njihovimi novicami sem videl, da krožijo phishing maili, tako da vsem ki še niso sporočili, da so prejeli denar preverite, če ste nakazali na pravi račun, ki ga imate na order status na svojem profilu

1player1 ::

Ali kdo mogoče ve kdaj bodo nabavili nove gtx 970 ?

qwea ::

V enem tednu mi še niso utegnili odgovoriti na mail in na FB, zato me zanima ali sploh še delajo? Oziroma ali je "varno" poslati nazaj izdelek na garancijsko popravilo oz. zamenjavo?

Aphanisis ::

Najbolje, da pooblaščenca v SLO kontaktiraš.

Sicer pa, jaz sem se z njimi opekel, ker sem mislil, da so še vedno ok, kot leto nazaj, in sploh nisem preveril, kako poslujejo danes. Hvala Bogu sem v 1 mesecu rešil stvar, bilo pa je mučno.

Nasvet: izberite raje varnost in naročite iz Computeruniverse in dajte tistih 30 EUR več za kompleten PC build, se veliko bolj splača.

Dr_M ::

In kaj ti bo pooblascenc pri nas naredil, razen sredinca pokazal, ker ni on uvozil?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

1player1 ::

Meni so že poslali. Moraš preverit, če pišeš na pravi mail. Ko sem pisal na autfrag@hardwareversand.de so mi v roku 2 dni odgovorili.

v mailu ne pozabi napisati order number in customer number!!!!

chucki ::

qwea je izjavil:

V enem tednu mi še niso utegnili odgovoriti na mail in na FB, zato me zanima ali sploh še delajo? Oziroma ali je "varno" poslati nazaj izdelek na garancijsko popravilo oz. zamenjavo?


Vse imaš na netu razloženo, kaj narediti v primeru garancije. A eni imate tisoč in eno vprašanje na osnovne stvari. Jaz sem 2x pošiljal nazaj in je bilo rešeno v 10 dneh, se pravi pri meni doma.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gazibo ::

Ne nabijej model.

qwea ::

chucki je izjavil:

qwea je izjavil:

V enem tednu mi še niso utegnili odgovoriti na mail in na FB, zato me zanima ali sploh še delajo? Oziroma ali je "varno" poslati nazaj izdelek na garancijsko popravilo oz. zamenjavo?


Vse imaš na netu razloženo, kaj narediti v primeru garancije. A eni imate tisoč in eno vprašanje na osnovne stvari. Jaz sem 2x pošiljal nazaj in je bilo rešeno v 10 dneh, se pravi pri meni doma.

Sej lahko bolj podrobno razložim, ni problema. Na garancijo bi jim poslal nazaj že tretjič tipkovnico, kateri po dveh mesecih crkujejo ledice. Za prve dve reklamaciji sem imel, ko sem odprl complaint na voljo več opcij(sedaj samo ena), med drugim tudi zamenjavo za drug produkt ampak se nisem odločil za to opcijo. Sedaj ko vidim, da menjava za identičen produkt ne vodi nikamor, sem jih spraševal o menjavi za kakšno drugo tipkovnico. Ker sem pa tukaj prebiral, o nekih negativnih odzivih kupcev, se pa sprašujem, če sploh še poslujejo... Bom pač poslal nazaj.
PS: Prve dve sem dobil nazaj zamenjane osmi delovni dan.

737 ::

Sam sem še vedno vse dobil. Traja pa od teden do en mesec. Ravno danes je krenila pošiljka tri tedne po naročilu. Se pravi, artikle je treba naročiti na zalogo, kakšen mesec preden jih potrebujemo.

gexi45 ::

A bi lahko kdo povedo kako se plača preko položnice ko zj je neki na nov. Nek "BLZ" in "Empfänger Konto-Nr." če prav predvidevam je ta konto na nov namesto št. naročila sam me mal zmede ko je druga številka pr njihovem Sparkasse računu

user-pass ::

BLZ je stevilka banke, ocitno prejemnika. Empfänger Konto Nr. je stevilka racuna od prejemnika.

hdx ::

Če kupim komponente preko idealo.de (popust) a tudi sestavijo računalnik za extra denar ali moram nabavit vse preko njihovega pc konfiguratorja? Na mail ne odgovarjajo že nekaj časa.

PredatorX ::

hdx je izjavil:

Če kupim komponente preko idealo.de (popust) a tudi sestavijo računalnik za extra denar ali moram nabavit vse preko njihovega pc konfiguratorja? Na mail ne odgovarjajo že nekaj časa.


Sestavi PC sam. Malce pogledaš YT.

I__I ::

Če kupuješ preko konfiguratorja, poiščeš komponento, ki jo hočeš dodat ali pa je že dodana v konfiguratorju, na idealotu, jo odpreš v drugem zavihku in daš refresh tistega zavihka kjer maš konfigurator. in se cene same znižajo.

hdx ::

Zakon, hvala :)

gexi45 ::

Če plačam takole, bo vredo ?

Insan3Lik3 ::

Enron x86 je izjavil:

Pred enim tednom sem jim napisal mail (v nemščini), da bi rad storniral naročilo, ker že dva tedna čakam, da dobijo na zalogo določen artikel. Do danes ni nobenega odgovora/spremembe stanja. Odsvetujem nakupovanje pri njih.

Lp


bi se pozanimal, pa bi videl, da je njihov najhitrejsi kontakt preko facebooka in bi dobil odgovor v 1-2 dneh
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

DarwiN ::

Končno poslali paket.. 32 dni po naročilu bi naj prispel paket (v ponedeljek), ampak ne vse komponente.. GTX980 imajo bojda samo referenčne "na zalogi", pa še tu je treba čakat kak teden..

Thank you for your message. We are sorry that we have to inform you, that
only the reference Cards are currently stocking. Also we are pleased to inform
you, that for your order a partial delivery was made. Unfortunately we can't
tell you currently a delivery date for any of the 980's.


980tk torej ni in jih še lep čas ne bo, čeprav pri artiklih piše (delivery 2-5 days).. Nobene nereferenčne 980tke nimajo. WTF?

Očitno imajo ravno z Nvidia GPUji največ težav. Ne vem kaj se dogaja, vsekakor pa je zelo sumljivo tole.

Do nadaljnjega raj naročte pri MindFactory. Še posebej, če kupujete grafično katico. Ker po vseh odzivih nezadovoljnih kupcev IHMO ni izključen niti stečaj. Who knows.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Dr_M ::

Očitno imajo ravno z Nvidia GPUji največ težav.


Bolj ocitno je, da se dobro prodajajo po razocaranju AMD gpujev in jih ni na zalogi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gexi45 ::

A mi lahko kdo, ki je kupil pred kratkim potrdi, če je takole izpolnil UPN obrazec.


user-pass ::

Ja, zgleda ok. Namen placila vpises Verwendungszweck, to si ziher dobil od Hardwareversanda, ponavadi je to stevilka narocila. Kaj so pa na levi spodaj tiste info od Sparkasse Soest pa ne vem, je to tvoja banka ali kako? Ce ne bos placeval preko neta, ti bojo ze na banki pomagali oz preverili, da je vse ok.

m0LN4r ::

Okoli strani 6. so izpolnjene različne položnice.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

deyvid ::

gexi45 je izjavil:

A mi lahko kdo, ki je kupil pred kratkim potrdi, če je takole izpolnil UPN obrazec.




Najbolje je da greš z podatki "sprintani" na banko "v mojem primeru je bila " Delavska hranilnica"
In daš tam da bi rad nakazal preko trr in to takoj naredijo sem pa moral plačati 1e provizije "ki me pa ni motilo"

hdx ::

Jaz imam pri izbiri plačila na voljo samo paypal?

Mare2 ::

On nima paypala. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Enron x86 ::

Imam prošnjo: ali bi jim mogoče lahko kdo napisal na Facebook v mojem imenu? Že 1. je šel naprej mail, naj stornirajo naročilo, pa še do danes ni nič. Če je kdo pripravljen, naj prosim napiše na ZS in mu pošljem sestavek v nemščini.

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Mare2 ::

Imaš pravi e-mail? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

DarwiN ::

Jaz sem jim moral poslati eno takšno improvizirano grozilno pismo preko fizične pošte, šele tedaj so začeli redno odgovarjat na moje maile...

Drgač pa po mojih izkušnjah zna FBju odgovorijo v roku dveh delovnih dni.. Tko da ja, piši jim. Jaz sem uporabil nečakov FB account.:P
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gregor ::

ali vi še vedno naročate v tej trgovini, sem malo bral komentarje kupcev http://geizhals.de/?sb=2028 in očitno ima ta trgovina precej problemov :(

sicer nič ne kupujem, ampak glede na prebrano, ne vem ali bi si upal pri njih naročit

ali je kakšna podobna trgovina, nizke cene in bolj zanesljiva?

LP

hojnikb ::

mindfactory
#brezpodpisa

mtosev ::

gregor je izjavil:

ali vi še vedno naročate v tej trgovini, sem malo bral komentarje kupcev http://geizhals.de/?sb=2028 in očitno ima ta trgovina precej problemov :(

sicer nič ne kupujem, ampak glede na prebrano, ne vem ali bi si upal pri njih naročit

ali je kakšna podobna trgovina, nizke cene in bolj zanesljiva?

LP
npr www.computeruniverse.net jaz pri njih kupujem že od 2010
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zagi555555 ::

Pozdravljeni

Ali na Hardwareversand dobiš popust za prvi nakup ker sem nekje slišal nekaj takega. In če ga, kaoko velik je

user-pass ::

http://www.hardwareversand.de/gutschein - 5€ pri nakupu nad 100€.

zagi555555 ::

Zanima me, če se zdaj sploh splača naročevati iz Hardwareversand, ker berem, da imajo neke težave z dobavo. Prosim za odgovor

Mare2 ::

zagi555555 je izjavil:

Zanima me, če se zdaj sploh splača naročevati iz Hardwareversand, ker berem, da imajo neke težave z dobavo. Prosim za odgovor


Kje si to čital?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

zagi555555 ::

Ravno na tem forumu, poglej pet postov gor

http://geizhals.de/?sb=2028

Zgodovina sprememb…

user-pass ::

Jaz imam same dobre izkusnje z https://www.mindfactory.de/ , so veliko bolj resni.

ajfon ::

Mi mogoče zna kdo razložiti kaj pomeni sledeče:

hint
Unfortunately we cannot deliver your ordered goods to the specified address. This may have one of the following reasons:

In case of P.O. Box addresses please try to enter a street and housenumber instead. We can't send your items to a P.O. Box.
We can not deliver some of the the selected items to your specified country. Please try to enter a valid address in Germany or remove items classified as bulk goods (in most cases LCD-TV's greater than 32 Inch). The Pickup-Service is also only available for german Addresses.
Baskets containing USK-18 articles as well as bulk goods cannot be shipped. Please split your basket into two separate orders.


To mi vn vrže vedno ko hočem naročiti kaj.
««
33 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733466112 (2754) darkolord
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
829179530 (2618) mtosev
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387671 (54268) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507274883 (109669) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255465 (4826) PeroM3

Več podobnih tem