» »

hardwareversand.de

hardwareversand.de

««
34 / 39
»»

DarwiN ::

Televizorjev in večjih stvari ne pošiljajo v Slovenijo.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

dj_uro ::

Kako pa je z vračilom denarja? Naročil in plačal sem nek izdelek, nato pa ugotovil, da je napačen... Naročilo so mi stornirali, vendar denarja še niso vrnili... V kolikšnem času naj bi to storili?

Hvala in lp
vw-klub.si

ajfon ::

saj nisem naročil nevem kaj velikega, saj zato se čudim..

naročil bi:

ssd, 6 ventilatorjev za komp in termalno pasto...

amacar ::

Mogoče si izbral plačilo po povzetju, ali pa nisi izbral prave države pri registraciji...

DarwiN ::

Zdajle gledam in so očitno več kot polovico artiklov umaknili iz prodaje.. Veliko jih ima tudi neznan datum dobave.

Nekaj se definitivno dogaja, ampak sej to je že lep čas jasno..

In bolje je tako, kot pa da naročiš artikel, za katerega piše "dobava 2-3 dni", potem pa čakaš v nedogled.

Bodo šli bust v prihodnosti?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

chucki ::

Možno :8)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

user-pass ::

Dokler se stvari ne postimajo tako ali drugace bi jaz raje narocal drugje.

qwea ::

ojoj stečaj

Zeit für Veränderung!
Stellungnahme zur Insolvenz

Liebe Kunden,

die hardwareversand.de GmbH musste am 23.07.2015 beim Amtsgericht Arnsberg die Eröffnung des Insolvenzverfahrens mit dem Ziel einer langfristigen Sanierung bzw. Restrukturierung beantragen. Herr Rechtsanwalt Dr. Christoph Schulte-Kaubrügger, White & Case, wurde zum vorläufigen Insolvenzverwalter bestellt.

Die hardwareversand.de GmbH setzt ihren Geschäftsbetrieb unverändert fort.

Die Bezahlung der Löhne und Gehälter der Mitarbeiter ist für die nächsten drei Monate bis einschließlich 30.09.2015 über die Zahlung von Insolvenzgeld sichergestellt. Der Vorstand und der vorläufige Insolvenzverwalter werden in den nächsten Wochen die Chancen und Möglichkeiten für eine langfristige Sanierung bzw. Restrukturierung ausloten. Mit den Lieferanten werden die erforderlichen Absprachen getroffen, die die weitere Belieferung des Unternehmens gewährleisten.

Für Sie als Kunde bedeutet das, dass Sie auch weiterhin bei hardwareversand.de bestellen können. Insbesondere werden Vorkassezahlungen zur Warenbestellungen in Kürze wieder möglich sein. Für diese Vorkassezahlungen ist der Erhalt Ihre Ware sichergestellt. Alle Kunden die vor dem 23.07.2015 bestellt haben, und deren Aufträge noch nicht vollständig abgearbeitet wurden, werden von uns persönlich informiert.

Die Geschäftsleitung und der vorläufige Insolvenzverwalter prüfen gemeinsam, welche Möglichkeiten zur langfristigen Fortsetzung der Geschäfte bestehen, d.h. auch über eine Eröffnung des Insolvenzverfahrens hinaus. Denkbar sind zum einen die Sanierung des Unternehmens durch einen Insolvenzplan, zum anderen der Verkauf des Unternehmens oder einzelne Teile an einen Investor.

Wir danken Ihnen für Ihr Vertrauen und hoffen Sie weiterhin als Kunde begrüßen zu dürfen.

Die Geschäftsführung

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: qwea ()

Bomber7 ::

fuck, jest mam pa eno grafično pri njih v garanciji 8-O

Han ::

Garancijo lahko uveljaviš pri proizvajalcu...

Bomber7 ::

To že, sam jest sm jo 1 mesc nazaj poslov njim na hwv. Tak da jo imajo oni trenutno.

Odpisujejo pa itak nč..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bomber7 ()

Seljak ::

Kaj? Stečaj? Jaz sem danes naročil napajalnik. Plačal bi naj po sistemu prepayment,torej z položnico. Kaj priporočate? Ali naj izvedem plačilo,ker me malo skrbi kaj bo z garancijo?! Pa še nekaj,če jaz ne plačam te položnice se itak smatra kot,da izdelka ne bom imel,kajne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

lonewolf_ ::

Jaz osebno ne bi plačeval nekomu ki gre v stečaj... nažalost bomo mogli jemat drugje :(
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Seljak ::

Pa ne morem verjeti,pa še kar ugodni so :| Katero stran še priporočate?

m0LN4r ::

Nč gremo potem, na mindfactory in computeuniverse, ter caseking ali mylemon (čez mejo).
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dr_M ::

Pocasi bo stacun zmanjkalo. Vsaka naslednja dobra ima visje stroske posiljanja. Kmalu bomo pri 50€ na posiljko.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mtosev ::

12e ptt iz computeruniverse je dost?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Dr_M ::

Dobro, to nadomestijo z visjimi cenami.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

To je normalno, če pošlješ 2+ kilski paket iz mb v lj s pazljivim ravnanjem boš plačal 8EUR al več.
Jaz pa sem zadnje čase vseliko iz amazona naročil, tudi če je bla cena poštnina 2x večja kot tu, sem še vedno 30EUR ceneje skozi prišel in dobil v 48urah: https://slo-tech.com/forum/t156653/p483... ampak je odvisno tudi kje imajo na zalogi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Dr_M ::

Jest sm za foro gledal en napajalnik in me pride iz DE 5€ vec, kot ce bi ga pri nas nabavil, to je samo zaradi postnine, kje je se davek na PP.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

Kateri? Kje? Ker CU in Caseking imata samo 12€ poštnine.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dr_M ::

Enermax Triahtlor Eco 350W.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

lonewolf_ ::

jaz ponavadi vedno najdem nekoga, da še rabi kaj, pa delimo poštnino in smo vsi srečni :)
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Dr_M ::

Jest imam pa same skrtuhe okoli sebe, ki gonijo predpotopne kiste in nocejo nicesar zamenjat, tako da vedno sam narocam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

m0LN4r ::

@Dr M
Sem na CB gledal, ravno test poceni napajalnikov pa enermax nekako niso glih pohvalili. Poglej si če še nisi naročil.
Kje ga pa majo sploh prinas?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Seljak ::

Imaš morda stran kjer so opravili teste zmogljivejših PSU-jev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

issak ::

Seljak je izjavil:

Imaš morda stran kjer so opravili teste zmogljivejših PSU-jev?



http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-...
Niso testi, so pa razdeljeni po razredih.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Blazz ::

top testi za PSU so na teli nadebudniški strani:

http://www.jonnyguru.com/

Seljak ::

Fanta najlepša hvala za te linke. Sedaj se bom malo lažje odločil glede nakupa.

user-pass ::

http://www.golem.de/news/computerhaendl...

Atelco, materinska firma HWV, je kar velika trgovina z IT robo, v stilu Jerovsek Computers ali PCX :D

kriko1 ::

Kje je link o stecaju?

Jaz sem narocil v petek, v ponedeljek so prejeli nakazilo (pri paypalu sem ze zabil mesecni limit) v cetrtek pa ze dobil kose in sestavil PC.
Izjemno hitri so bili v mojem primeru.

m0LN4r ::

Piše, da načeloma poslujejo normalno, samo pač restrukturiranje podjetja poteka.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mtosev ::

Seljak je izjavil:

Fanta najlepša hvala za te linke. Sedaj se bom malo lažje odločil glede nakupa.
dobre teste psujev ima tudi www.techpowerup.com
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Seljak ::

Hvala;)

konspirator ::

qwea je izjavil:

ojoj stečaj

Zeit für Veränderung!
Stellungnahme zur Insolvenz

Liebe Kunden,

die hardwareversand.de GmbH musste am 23.07.2015 beim Amtsgericht Arnsberg die Eröffnung des Insolvenzverfahrens mit dem Ziel einer langfristigen Sanierung bzw. Restrukturierung beantragen. Herr Rechtsanwalt Dr. Christoph Schulte-Kaubrügger, White & Case, wurde zum vorläufigen Insolvenzverwalter bestellt.

Die hardwareversand.de GmbH setzt ihren Geschäftsbetrieb unverändert fort.

Die Bezahlung der Löhne und Gehälter der Mitarbeiter ist für die nächsten drei Monate bis einschließlich 30.09.2015 über die Zahlung von Insolvenzgeld sichergestellt. Der Vorstand und der vorläufige Insolvenzverwalter werden in den nächsten Wochen die Chancen und Möglichkeiten für eine langfristige Sanierung bzw. Restrukturierung ausloten. Mit den Lieferanten werden die erforderlichen Absprachen getroffen, die die weitere Belieferung des Unternehmens gewährleisten.

Für Sie als Kunde bedeutet das, dass Sie auch weiterhin bei hardwareversand.de bestellen können. Insbesondere werden Vorkassezahlungen zur Warenbestellungen in Kürze wieder möglich sein. Für diese Vorkassezahlungen ist der Erhalt Ihre Ware sichergestellt. Alle Kunden die vor dem 23.07.2015 bestellt haben, und deren Aufträge noch nicht vollständig abgearbeitet wurden, werden von uns persönlich informiert.

Die Geschäftsleitung und der vorläufige Insolvenzverwalter prüfen gemeinsam, welche Möglichkeiten zur langfristigen Fortsetzung der Geschäfte bestehen, d.h. auch über eine Eröffnung des Insolvenzverfahrens hinaus. Denkbar sind zum einen die Sanierung des Unternehmens durch einen Insolvenzplan, zum anderen der Verkauf des Unternehmens oder einzelne Teile an einen Investor.

Wir danken Ihnen für Ihr Vertrauen und hoffen Sie weiterhin als Kunde begrüßen zu dürfen.

Die Geschäftsführung

Prej bi rekel da gre za neke vrsto prisilno poravnavo.

Problem je krovno podjetje ATELCO Computer AG.
http://www.pcgameshardware.de/Wirtschaf...
http://www.mydealz.de/deals/info-comput...
After MiJa86 had indicated yesterday that he did not get his money from Hardwareversand.de me has Kiffar just pointed to the sad news that the parent company ( ATELCO Computer AG ) has filed for bankruptcy. Unfortunately, the subsidiaries are affected - Hardwareversand.de ( Hardwareversand.de GmbH ), anobo.de ( Anobo Germany GmbH ) and AV Elektronix ( AV Elektronix GmbH ). The other associated companies operate in so far as known to us no end-customer business.


Qurbe švabske, na njihovi strani ni ničesar napisanega.

Zgodovina sprememb…

Nwanko ::

Podobna zadeva je bila z Hoh.de, pa še vedno normalno obratujejo,samo v SLO več ne pošiljajo.

konspirator ::

V www.pcgameshardware.de novici je link na obvestilo http://www.atelco.de/insolvenz , na sami www.atelco.de strani do njega ne znam priti, so ga nekam dobro skrili.

PredatorX ::

Nwanko je izjavil:

Podobna zadeva je bila z Hoh.de, pa še vedno normalno obratujejo,samo v SLO več ne pošiljajo.



Takrat sem imel naročeno in plačano. Vse sem dobil tako kot je treba, tudi garancija velja itd.

pe3c ::

PredatorX je izjavil:

Nwanko je izjavil:

Podobna zadeva je bila z Hoh.de, pa še vedno normalno obratujejo,samo v SLO več ne pošiljajo.



Takrat sem imel naročeno in plačano. Vse sem dobil tako kot je treba, tudi garancija velja itd.


In kaj si storil? Samo cakal na razplet? Meni se je pri hwv sedaj zgodilo, da sem delno dobil narocilo, naknadno bi morali dostaviti se en artikel v vrednosti 150 EUR, ki naj bi ga dobili/odposlali 21.7., vendar je potem sledilo obvestilo, da so v stecaju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pe3c ()

PredatorX ::

pe3c je izjavil:

PredatorX je izjavil:

Nwanko je izjavil:

Podobna zadeva je bila z Hoh.de, pa še vedno normalno obratujejo,samo v SLO več ne pošiljajo.



Takrat sem imel naročeno in plačano. Vse sem dobil tako kot je treba, tudi garancija velja itd.


In kaj si storil? Samo cakal na razplet? Meni se je pri hwv sedaj zgodilo, da sem delno dobil narocilo, naknadno bi morali dostaviti se en artikel v vrednosti 150 EUR, ki naj bi ga dobili/odposlali 21.7., vendar je potem sledilo obvestilo, da so v stecaju.



Pokaži obvestilu kjer piše, da so v stečaju.
Vprašali so me, če hočem denar ali izdelek... seveda sem rekel izdelek vendar sem malce čakal, ker je bil zelo poceni.

http://www.pcgameshardware.de/Wirtschaf...
Prosim mi lahko kdo pove kje piše, da je Hardwareversand.de v stečaju?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

pe3c ::

http://www.hardwareversand.de/insolvenz

die hardwareversand.de GmbH musste am 23.07.2015 beim Amtsgericht Arnsberg die Eröffnung des Insolvenzverfahrens mit dem Ziel einer langfristigen Sanierung bzw. Restrukturierung beantragen. Herr Rechtsanwalt Dr. Christoph Schulte-Kaubrügger, White & Case, wurde zum vorläufigen Insolvenzverwalter bestellt.

Kolikor borno razumem nemsko, naj bi ta sestavek sporocal le to in navedena oseba naj bi bila zacasni stecajni uporavitevlj.

Ali pac ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pe3c ()

PredatorX ::

Jap le končno.
Rad bi slišal celo zgodbo. Nič posebnega, mal boš počakal z izdelkom sam ne preveč težit za denar(če se odločiš za denar), ker te lahko tudi nekaj časa ignorirajo.
Lj jst sm Hoh.de lepo napisal. Da je mi všeč, da se brigajo za stranke in da mi je v načelu, da dobim izdelek. Lepo so mi rekl, da bo mal za počakat (1teden) ampak da bom dobil izdelek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

pe3c ::

Se strinjam in pocakam tudi lahko; za 150 EUR ne bom umrl in konec koncev tudi pri nas ljudje nas ostajajo brez predplacanih narocil.

Pac iscem nasvet kaj v tem trenutku narediti.

dj_uro ::

20.7. sem naročil (in plačal) PSU, kateri pa se je kasneje izkazal za napačnega (ista koda, nisem dobro pregledal slike)- povsem moja napaka...
21.7. sem jih kontaktiral prek FBja in prosil, če mi lahko prekličejo naročilo... V roku pol ure so mi sporočili, da so preklicali naročilo... Nato sem jih dva dni ''moril'' prek FBja, kdaj mi bodo nakazali nazaj moj denar... 23.7. so mi nakazali nazaj na kreditno kartico... par minut kasneje po nakazilu sem izvedel, da so šli rakom žvižgat...

hvala bogu, da se je tako dobro izteklo...
vw-klub.si

PredatorX ::

pe3c je izjavil:

Se strinjam in pocakam tudi lahko; za 150 EUR ne bom umrl in konec koncev tudi pri nas ljudje nas ostajajo brez predplacanih narocil.

Pac iscem nasvet kaj v tem trenutku narediti.


Ja frend je naročil za 650EUR.
Dobil vse v enem tednu. Garancija je pa itak na izdelke tko, da tukaj nima nič trgovina zravn, če se tako odločiš.
Napiši jim klepo sporočilo, da si izvedel kaj se dogaja itd.

V sloveniji se drugače dela, če gre firma v stečaj = propad. Nemci pa delajo drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

chucki ::

dj_uro je izjavil:

20.7. sem naročil (in plačal) PSU, kateri pa se je kasneje izkazal za napačnega (ista koda, nisem dobro pregledal slike)- povsem moja napaka...
21.7. sem jih kontaktiral prek FBja in prosil, če mi lahko prekličejo naročilo... V roku pol ure so mi sporočili, da so preklicali naročilo... Nato sem jih dva dni ''moril'' prek FBja, kdaj mi bodo nakazali nazaj moj denar... 23.7. so mi nakazali nazaj na kreditno kartico... par minut kasneje po nakazilu sem izvedel, da so šli rakom žvižgat...

hvala bogu, da se je tako dobro izteklo...


Pa kaj ti misliš, da je nakazilo v enem dnevu? Vsi ste malce preveč napsihiran, ker ne razumete kaj se dogaja... Podjetje bo še vedno poslovalo.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gali ::

dj_uro ::

Da, nakazilo se izvrsi v parih urah, odvisno od banke...

V katerem letu pa ti zivis?
vw-klub.si

chucki ::

Na kreditno ni takoj.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

dj_uro ::

Pa kaj ima to veze? Ce je vse normalno in podjetje posluje, se nakazilo izvrsi v roku npr. 48ur... ce pa je podjetje v krizi oz. pred stecajem, pase lahko poplacilo zavlece za xy dni...

Napisal sem samo, da se je fino izteklo glede na situacijo...
vw-klub.si
««
34 / 39
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s trgovino computer universe (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
833181708 (1251) Machete
»

MindFactory mnenje (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Kaj kupiti
2733468800 (5442) darkolord
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390206 (56803) Nwanko
»

Hoh.de (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Kaj kupiti
1507276208 (110994) darkolord
»

Grafična kartica R9 280x

Oddelek: Kaj kupiti
255496 (4857) PeroM3

Več podobnih tem