» »

nedelovanje izbire stila

nedelovanje izbire stila

globoko grlo ::

mislm 2 much
mam slo-tech za default page in ko zalaufam mozzilo mi izbere navadn, originaln stil in ne belega, ki sem ga imel privzetega že celo večnost, to se dogaja od dons

zdejle ko pa pišem tale post mi je pa vrgu nazaj na bel stil

in men nič jasno

Cuoresportivo ::

jaz mam podobno težavo. mam izbran hladno moder stil, pa mi vedno vrže na default. ne vem zakaj, začelo se je pojavljat včeraj. če ve kdo kaj bi lahko bil vzrok, naj sporoči rešitev prosim.

lep pozdrav(best regards)

Primoz ::

Torej:

UID, stil, OS, browser, cas, ali refresh pomaga, ali ctrl-f5 pomaga (IE), ali shift-reload pomaga?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Cuoresportivo ::

ne deluje tako ko more.ko sem dobil zdaj odgovor, pa ko sem kliknil na link v outlook, me je vrglo na st in je bilo vse v takem stilu kot mam nastavljeno.vredi. ampak ko zaprem dol explorera, pa znova zaženem, potem je spet v default stilu, pa ne pomaga niti f5,za ostale zadeve pa pol ne vem kaj pomenijo. kaj je mogoče vzrok ,ker sem gor naložil Sunovo javo 2?
lep pozdrav(best regards)

Cuoresportivo ::

zdaj je začelo delat, ampak pojavila pa se je druga težava. zaj pa noče izvest samodejne prijave, kljub temu , da imam nastavljeno. začne delovat eno, neha delovat drugo.čudno. kolk vem, pa bo vse urejeno,ker kaj je bil blem, ste do sedaj rešili. :D :D
lep pozdrav(best regards)

largie ::

ponavadi pri takih problemih pomaga če ročno zbrišeš cookie-je, res pa je da ne vem kaj se shranjuje tukaj v cookie-je in kaj na s-t strežniku

Primoz ::

Pomaga ce pritisnes refresh :)) v cookie se shranjuje samo en random niz.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Jaz upam, da bo sedaj Slo-Tech pricel delovati malo bolje.. in brez vecjih problemov. Nekaj stvari je bilo malo spremenjenih (nekaj stvari sem vmes malo... pokvaril). Ampak.. do jutra naj bi vse delalo tako kot mora. Ce opazite se kaj, prosim sporocite.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Cuoresportivo ::

tak kot sem rekel.rečeno storjeno. vse dela, kaj je bilo prej omenjeno da ne.:D :D
lep pozdrav(best regards)

Tomi ::

Me veseli, da se je zadeva uredila tako hitro.
Ker je bila res nadležna (jaz sem skoraj obtožil kolega, kaj delajo na mojem accountu na Slo-techu).
metrodusa.blogspot.com

_Tejc_ ::

NE DELA belo belo SHIT ... ne mi rect da nej F5 stiskam ne tko ne gre POPRAVITE al povejte kako popravit...
HVALA

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Primoz ::

Izprazni cache :))
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slo tech in opera

Oddelek: Slo-Tech
101330 (993) Gandalfar
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016923 (11202) Tody
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815133 (9610) Jst
»

Uporabnost novih strani .. zaželjeno testiranje ...

Oddelek: Izdelava spletišč
432187 (1617) gregy
»

Ho ho ho

Oddelek: Slo-Tech
251725 (1140) Primoz

Več podobnih tem