» »

LIDL odpoklic izdelka

LIDL odpoklic izdelka

Rias Gremory ::

Živjo,

Zdele sm opazu tole na njihovi strani in bom prilepil sem, da morebitni kupci opazijo.

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si...

Osebno nimam nič proti LIDL-u.

Lp
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

misek ::

Lepo od njih da ne zahtevajo računa.

Apofis ::

Ja sej je to njihova blagovna znamka...kva so pa za eno žvau naŠl not?

RejZoR ::

Sicer ni to nič neobičajnega, ker do napak lahko prihaja vsepovsod, ti pa lahko povem, da je Lidl (in verjetno tud Hofer) zelo pedanten okoli specifik in detajlov pri živilih, sploh pri analizah, tko da je fino, da so kupci obveščeni tud ko gre kaj narobe. Koneckoncev to ne pomeni, da prodajajo šodr ampak da imajo dober nadzor nad izdelki, tud ko se že dalj časa prodajajo.

Kot zanimivost, ravno s to LOT številko imam doma en kozarc tega ajvarja. Me zanima kakšni tujki naj bi to bili, zaenkrat nismo nič opazil, niti ni nikogar zvilo.

@misek
To je dokaj enostavno glede na to da računov za živila pač ne hranimo kot za tehnične izdelke, poleg tega pa je itaq Chira Lidlova blagovna znamka, tko da itaq tržijo samo pri njih. Drugo bi bil npr ETA ajvar, ki ga dobiš v vseh trgovina, tam pa bi bilo težje, ker bi ga lahko kupil v Mercatorju in vrnil v Tušu, kar pa ni glih fajn. Razen če bi seveda ETA dala javnosti taka navodila, kar pomeni, da dobi trgovec povrnjena sredstva neglede na izvorno mesto nakupa, direktno od proizvajalca...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

...:TOMI:... ::

Če bi se to zgodilo eti, potem bi jaz pričakoval vrnitev brez računa v vseh trgovinah.

Če so lahko oni zajebali, naj še oni rešijo situacijo, kupec ni nič kriv. Tu se potem vidi, kolikšno dodano vrednost ima firma. Lahko pa da objavijo to tako tiho in nobeden nič ne ukrepa. Mi je kolega govoril, koliko sranja so odkrili, pa so tudi velike firme zamižale na obe očesi in upale, da bo vse v redu. Če pa ne bi bilo, pa pač izplačajo potiho oškodovance in to je to. Pri nas in v tujini! Vedno se gleda, kako bi čim ceneje prišli skozi. Se pa tudi izrablja te zadeve za zastonj reklamo po vseh medijih. Nekje malo izgubiš, nato pa veliko pridobiš z reklamo.
Tomi

Brane22 ::

Saj ta obvestila so kul.

Do teh stvari prihaja in veliko raje vidim da me obvestijo, tudi če šutnem zadevo v kanto.

Vsaj vem da to nekdo spremlja in da kaj na to.

...:TOMI:... ::

Oni so te dolžni obvestiti. Je pa res, da nadzor stane veliko in je zelo neučinkovit. Najde zelo malo. In ne, ni vse tako dobro, da je malo napak.
Tomi

Highlag ::

Ne vem zakaj odpoklicujejo. Saj jim piše povsod več za vas :))
Never trust a computer you can't throw out a window

Brane22 ::

...:TOMI:... je izjavil:

Oni so te dolžni obvestiti. Je pa res, da nadzor stane veliko in je zelo neučinkovit. Najde zelo malo. In ne, ni vse tako dobro, da je malo napak.


V tem, kar so dolžni je milijon nijans sive. In zdi se mi, da sta tu Lidl in Hofer svetlejša od mnogih.

...:TOMI:... ::

Saj sem prej omenil. Lahko "potiho" obvestijo in upajo, da ne bo nič. Lahko pa glasno jokajo po vseh svetovnih medijih, kot Toyota. Ali pa Apple/Samsung. Ni boljše reklame.
Tomi

MIHAc27 ::

Jaz ne vem ali naj Lidlu in Hoferju to štejem za dobro ali slabo, da odpokličejo nekaj.

Po eni strani to pomeni da imajo slab izdelek, po drugi pa, da so ugotovili in bodo popravili napako (pač denar nazaj).

Pri drugih trgovinah tega še nisem opazil, se pa bojim, da ne gre tam izdelkom nič bolje, edino napake enostavno zamolčijo.

RejZoR ::

Lej, sej nobena trgovina ničesar ne proizvaja, tud če je njihova blagovna znamka. In tud če bi, do napak lahko prihaja.

Bolj me tle bega sledeče. Tole sem slučajno opazil, ker je nekdo zalepil na forumu in v hladilniku našel izdelek s točno tem LOT-om.

Kdo od vas redno visi na Lidl strani oz kje naj bi to izvedeli ljudje, ki niti nimajo interneta oz ne visijo na njem? Taka oseba bo zadevo pojedla do konca oz začela jest, ker niti opozorila ne bo videla nikjer.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Brane22 ::

Jaz redno pogledam po netu, kaj je v akciji. In tam so AFAIK tudi tovrstna obvestila.

fosil ::

Če bi s temi obvestili mislili resno, bi jih dali tudi v prospekte.
Tako je!

Brane22 ::

Zakaj bi te hotela na ta način nategnit firma, ki je naredila ime s tem, da ne dela problemov ko ji prineseš praktično katerikoli izdelek z računom nazaj ?

Maxl ::

Obvestilo je bilo tudi na informativni oddaji 24ur (zvečer).

Alamar ::

Obvestilo mora viseti tudi v vseh poslovalnicah. Me pa zanima poreklo tega ajvarja. Če je od neke makedonske firme, je potem ista zadeva kot pri Hoferju, le s to razliko, da so tam nepravilnosti ugotovili, preden je prišel na police. Mi je kolega, ki dela v Hoferju povedal, da so ga pred časom zavrnili več deset ton, plus zraven še neko ceneno makedonsko vino v plastenkah.:)

Venomus ::

A kdo ve kakšna je razlika med Hoferjem in Aldijem? Zakaj Aldija ni pri nas ozi. ga jaz še nisem videl?

A je to mogoče znamka za druge trge, neevropske?

king67 ::

MIHAc27 ::

Hofer = Aldi
Ne vem pa zakaj drugačno ime. Logo je isti.

Pa Hofer/Lidl imata table, kjer redno opozarjata za kakim slabim izdelkom. Drugje nikjer teh tabel še nisem opazil.

jest10 ::

MIHAc27 je izjavil:

Hofer = Aldi
Ne vem pa zakaj drugačno ime. Logo je isti.

Saj je tudi BigBang in BOF isto, oboje pa spada pod Merkur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jest10 ()

Super Sonic ::

Ne vem pa zakaj drugačno ime. Logo je isti.

Hofer je za južnake ;)

Aldi @ Wikipedia

Do read.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

zrataj4201 ::

Super Sonic je izjavil:

Ne vem pa zakaj drugačno ime. Logo je isti.

Hofer je za južnake ;)

Aldi @ Wikipedia

Do read.



Zato ker se je HOFER združil z ALDI(sud) v Avstriji.Verjetno je bil to pogoj združitve z strani Hofer.
Pred 10 leti so bile še trgovine ločene.
Ker pa je Slovenija najbližje Avstriji in ker je Slovenija zelo majhna država, je pri nas Hofer. S tem je bolj ali manj rešena tudi zadeva okoli akcij in je večinoma (občasno je tudi drugače-že zaradi tirolskih oblek)enaka kot v Avstriji.

ender ::

Meni je en avstrijec razlagal, da je bilo ime Aldi v Avstriji že zaščiteno.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

shadeX ::

Revenue Increase €53 billion (2009)[2]


Niti ni tolk švoh ta aldi. 53 milijard ...

Brias ::

aldi nord ima en brat

aldi sud ima drugi brat

hofer spada pod aldi sud

aldi sud je kmalu po vojni prevzel hofer v avstriji ... ampak ime je ostalo ... in ker smo slovenci bili navajeni shoping shoping in gratz ... ( se spomnite KGM in hofer ) so zaradi te naveze pustili hofer tudi v sloveniji ...

Rias Gremory ::

Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

lidl in hofer: konkurenta ali partnerja?

Oddelek: Loža
498053 (5442) windigo
»

Hrana iz Lidla, Spara, Hoferja, Tuša, Mercatorja itd. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
347104031 (40489) zmaugy
»

Slovenski jogurt v Hoferju cenejši kot v Mercatorju (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28255568 (40336) cholt45
»

Hofer in telefonske številke

Oddelek: Loža
3736627 (35422) opeter

Več podobnih tem