» »

Hofer in telefonske številke

Hofer in telefonske številke

Avby ::

Zdaj je nek prospekt v kuhinji ležal na mizi in sem hotel jih vprašati da se ne vozim 30 kilometrov glede ponube.

Pregledam katalog,

TELEFONSKE ŠTEVILKE NI

Pregledam www.hofer.si

TELEFONSKE ŠTEVILKE NI

Pregledam imenik:

TELEFONSKE ŠTEVILKE NI

Pregledam naslove online ki so navedeni od trgovin v CELOTNI REGIJI z elektronskim telefonskim imenikom:

TELEFONSKE ŠTEVILKE NI


Kaj a je res to taka gnila firma ali kaj se grejo?

Opomba moderatorja: to ni noben problem človeštva.

krneki0001 ::

Hehehe. A si kdaj prebereš droben tisk na reklamah in ob tehničnih izdelkih, ki jih kupiš v taki trgovini.

Hofer da garancijo na tehnične stvari samo 42 dni(tako piše v drobnem tisku), za ostalo se pa pod nosom obrišeš. Dajo ti pa po izteku 42 dnevne garancije cifro servisa, na katerem ti popravilo drago zaračunajo.

PacificBlue ::

Ja Hofer je v bistvu skoraj 30% lastnik Spara v Avstriji..sem zadnjič bral tale zanimiv blog.. KLIK

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Že od nekdaj trdim, da v trgovini kjer prodajajo dober kruh ne morejo imet dobrih televizorjev in v trgovini kjer prodajajo dobre televizorje ne morejo imeti dobrega kruha. Lahko imaš pa hofer, kjer prodajajo zanič krih in zanič televizorje.

BigWhale ::

Jaz sem pa z nekaterimi stvarmi iz hoferja v bistvu cisto zadovoljen.

PacificBlue ::

Res je da imajo cenovno skoraj najbolj ugodno..posebno kakšne sladkarije..Lidl je recimo ugoden pri nakupu sadja..Mercator ni več to kar je bil(cenovno)..v Tuš-u pa raje ne kupujem(šampinjoni iz Kitajske and stuff..;)..

Avby ::

Ja pa 1 številke da nimajo to pa je ja absurd? Pa 36 prodajaln po Sloveniji, če prospekt pravi pravilno.

Saj pa te to ne gre tako?

bluefish ::

Naziv podjetja: HOFER trgovina d.o.o.
Sedež: Kranjska cesta 1, SI -1225 Lukovica
Telefon: +386 / 1 / 8346 600
Telefaks: +386 / 1 / 8346 628
Davčna številka: SI91043522
Matična številka: 1992414
Vpis v sodni register: Okrožno sodišče v Ljubljani, štev. vložka 1/40365/00
Osnovni kapital 19.988,00 EUR

Ne boš verjel, vsi ti podatki so na njihovi strani. Žal pa na popolnoma nelogičnem mestu in pod tremi pregrinjali :\ .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

aljazh ::

Hofer da garancijo na tehnične stvari samo 42 dni(tako piše v drobnem tisku), za ostalo se pa pod nosom obrišeš.


Pa si o tem morda obvestil tržni inšpektorat? Verjamem, da bi se z veseljem odzvali, pa kakšen Poptv ali Svet na Kanalu A bi tudi hitro pograbila tole.

_sas_ ::

Ja Hofer je v bistvu skoraj 30% lastnik Spara v Avstriji..

ne vem, če je to ravno ta hofer -> "Hofer, the operating name in Austria and Slovenia of the supermarket chain Aldi."

tam na tistem blogu pa je nek Andreas Hofer.

Ziga Dolhar ::

nebivedu, če dopolnim aljazh-a

> Hofer da garancijo na tehnične stvari samo 42 dni(tako piše v drobnem tisku), za ostalo se pa pod nosom obrišeš. Dajo ti pa po izteku 42 dnevne garancije cifro servisa, na katerem ti popravilo drago zaračunajo.

Tole lahko napišejo tridesetkrat, v velikem tisku, pa se lahko le nasmehneš.
https://dolhar.si/

bastadu ::

Garancija za tehnično robo je AFAIK najmanj 12 mesecev...

Avby ::

Naziv podjetja: HOFER trgovina d.o.o.
Sedež: Kranjska cesta 1, SI -1225 Lukovica
Telefon: +386 / 1 / 8346 600
Telefaks: +386 / 1 / 8346 628

Pa jih dobiš tukaj za "tehnične informacje"? Skoraj bi si upal reči, da je to tako kot če bi pri Merkatorju klical Debeljaka. >:D

Vsaka ti čast pa da si našel sploh bilokakšno številko kaj se tiče njih. Sam sem 1 uro intenzivno iskal pa nič. Pa še pogrelo me je tako, da sem si rekel da z principa nebom šel kupit tiste stvari, pa četudi mi se je zdela zelo privlačna.

Sem šel in kupil alternativo, pa še srečo sem imel in dobil res dobro stvar zelo poceni.

bluefish ::

eh, verjetno je neka splošna številka, potem pa te vežejo še nadaljnjih 100 stopenj naprej, dokler ne dobiš želenega :D .

krneki0001 ::

Žiga, saj bo kdo povedal, ko mu bo kaj crknilo, pa bo nesel nazaj zamenjat.

BluPhenix ::

Sej ni problema pač pripelješ inštektorja s seboj. Minimalna garancijska doba za izdelke z elektroniko v sloveniji je zakonsko določena na 12 mesecev. Oni lahko pišejo kar hočejo, velja pa zakon.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

benqx ::

Sej garancija je 12M, finta je v tem, da te oni pošlejo, pooblaščenemu servisu na popravilo.Servisi so pa večinoma v AUT.Po slo zakonih, lahko garancijo uveljavljaš v trgovini ali pa pri pooblaščenemu srevisu.Kdor tega ne ve, ga pa okol prnašajo.

Boky ::

V hoferju sem kupil dvd rekorder GPX HDR 8160. Po slabem letu je začel zafrkavati DVD pogon. Poklical sem pooblaščen servis, ki je potem po rekorder poslal kurirsko službo. Ko ko so DVD pogon zamenjali, mi ga je kurirska služba poslala domov.

Drugi primer je bil USB ključ. Po par tednih sem ugotovil, da zadeva ne dela kot bi morala. Nekateri podatki so se korupirali. Računa itak nisem več imel, sem pa vseeno probal srečo in nesel zadevo nazaj v trgovino. Trgovka mi je brez vprašanj vrnila denar(mislim da 25€).

Ejsi_Disi ::

Jah nebivedu, prosim ne nakladaj. Lepo piše da je garancija 3 leta (za moj izdelek) in v garancijskem listu tudi lepo piše telefonska številka. Kje si ti dobil rok 47 dni? Mogoče si pa narobe prebral, kajti v roku 45 dneh moraj oni vrniti izdelek s servisa.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Calligulla ::

Morali se boste sprijaznit, da velika trgovska veriga lahko prodaja dobre TVje in kruh in to poceni. To je njihov smisel. In tudi pri vracanju denarja, zamenjavi izdelkov,.. so manj zadrte kot mali trgovci, ker si to lahko privoscijo in pogosto vidijo kot svojo konkurencno prednost.

Sam zagovarjam previdnost do multinacionalk ampak paranoicno nastrojenost zaradi nastrojenosti same pa ravno ne podpiram. Vsaka stvar ima dobre in slabe stvari.

Hardstyle ::

Meni pa se zdi smiselno, da takšna trgovina kot je hofer ne potrebuje telefonskega priključka. Zakaj bi ga imela?Zato, da bi vsaki drugi klical, če imajo beli kruh?

misso ::

Še jest neki povem.

V akciji sme kupil kompreso v trgovini (nebom reklame delal) in dajo še sami PET letno garancijo. Ko ima hodič mlade pač ima mlade po 1 tednu mi crken kompresor. Lepo nesem v trgovino mi vzamejo na serves (reklamacija). Nato po preteku 42 dni dajo novi kompresor ki je bil slabši kot prej ;((, res da ga nisme hotel vzeti in sem lepo povedal da mi morejo saj enakega dati pa so mi po hitrem postok denar vrnili.

Point tega je da jebeš ti 5-letno garancijo če pa po 1 tednu nimajo več enakega modela na zalogi :8)

Calligulla ::

Vecji greh teh trgovcev so zabite akcije omejenih zalog. Ko jih takoj zmanjka. Komot bi z tisto kupno mocjo pac nabavili nekajkrat vec tistega izdelka in si potem vsaj zadovoljen in kupis se kaj.

V Lidla ne stopim najmanj pol leta ali kako leto. So meli impulzni polnilec za avto akumulatorje (obicajno so preko 70 Eurov) za 20 Eurov ampak ze popoldne istega dne jih ni bilo vec. Jebes to. Iz principa nisem kupil nic drugega in sel h konkurentu.

To je povsem nepotrebno nategovanje strank. Leclerc ima tudi precej takega masla na glavi pri nas..

Pac vsi malo dobro delajo, malo pa se nategujejo. Ce bi se potrosniki pri nas vedli bolj potrosnisko, bi bilo tega manj. Jaz se potrudim in poklicem in jim povem svoje. Sem poklical in zelel, da to sporocilo podajo vodstvu.

Avby ::

Meni pa se zdi smiselno, da takšna trgovina kot je hofer ne potrebuje telefonskega priključka. Zakaj bi ga imela?Zato, da bi vsaki drugi klical, če imajo beli kruh?


To je pač tvoje mnenje.

Lahko bi imeli vsaj naprimer rabljen mobitel in telefonsko številko na mobi kartico. Koliko jih to stane? 4 evre na 3 mesece?


Zakaj recimo Lidl zmore vroča številka?

Ali Hofer meni, da je to to, da ne poznajo telefonskega sprejemnika njihova konkurenčna prednost?

Lol.

Kawl6 ::

Mati je kupila sto herčni TV in ji kaj kmalu ribne.Za samo garancijo to ni predstavljalo problema,problem je nastal ker ni imela več originalne škatle.Zadeva se je zavlekla, na to pa srečno razpletla.
Večkrat jo slišim ko ugotavlja tretje razrednost Hofrove robe doma v SLO,saj še zmerom velikokrat raje odide v sosednjo A kjer so isti artikli močno drugačni kar se tiče kvalitete od naših.

Calligulla ::

Zavedat se morate, da se pogosto tudi pri drazjih znamkah v SLO se vedno posilja slabso robo. Kaj kar ima vecjo vrednost se se vednosplacaiz Nemcije ali Avstrije narociti.

c3p0 ::

Od kdaj pa pri uveljavljanju garancije rabiš originalno škatlo?

opeter ::

Od kdaj pa pri uveljavljanju garancije rabiš originalno škatlo?


Že odkar pomnim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bellzmet ::

Hmm tole pa mene zelo zanima.

Se pravi pri uveljavljanju katerekoli garancije (grafična kartica, TV, pralni stroj, toaster, USB-ključ,...) rabim nunjo zraven originalno škatlo?

Kje pa to piše?

lp

c3p0 ::

Potem sem pri projektiranju hiše pozabil dodati skladišče, v katerem bom hranil vse te kubike raznoraznih škatel.

opeter ::

Ne vem... jaz imam vse originalne škatle in stiropore spravljene na eno mesto...
zato pa, ko treba uveljaviti garancijo, lahko zadevo pošljem v orig. škatli in do zdaj nikoli niso nič komplicirali.

Seveda pa je čisto druga zadeva, če imate doma 2 ali več računalnikov, več TV-jev ipd. ali pa samo en računalnik, en TV itn.

Recimo, ko prodajajo rabljene računalnike podjetja Apple (npr. na eBayu) imajo ti večjo vrednost, če imajo zraven škatlo kot pa, če ne.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

aljazh ::

ZVPOT pravi, da je za uveljavljanje garancije dovolj garancijski list + račun, v nekaterih primerih tudi samo račun.

Škatla bi IMO lahko bila faktor samo v primeru, ko kupec pošlje izdelek po pošti trgovcu/na servis. Trgovec oz. servis bi namreč lahko trdila, da se je izdelek poškodoval ob transportu zaradi neprimerne embalaže.

EDIT: odstranjen sarkazem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljazh ()

opeter ::

Pri nas na mojdem delovnem mestu smo morali obdržati vse škatle (recimo od tiskalnikov), vsaj tako nam je rekel/svetoval vzdrževalec oz. pogodbeni partner. Že večkrat smo uveljavili garancijo in takrat so nas prosili, da se vse pošlje v orig. škatli.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

kmetek ::

najbolj da se prodaja brez škatel a ne?

bluefish ::

hja, nekateri pa morate očitno imeti precej velike hiše ali pa dodatno skladišče, da lahko hranite prazne škatle samo zato, ker jih boste morda potrebovali za uveljavljanje garancije. Sedaj pa mi povejte, kam naj jih spravlja nekdo v bloku.

opeter ::

hja, nekateri pa morate očitno imeti precej velike hiše ali pa dodatno skladišče, da lahko hranite prazne škatle samo zato, ker jih boste morda potrebovali za uveljavljanje garancije. Sedaj pa mi povejte, kam naj jih spravlja nekdo v bloku.


Recimo na posteljo? Vedno ko greš spat, daš dol na tla, potem pa zjutraj spet nazaj.
Sicer pa: vsak naj kupi toliko, kolikor prostora ima.

najbolj da se prodaja brez škatel a ne?


Hehe, zeleni se oglašajo. Hja, ves čas govorijo o ogromni porabi papirja, pa o ogromni količini odpadnega materiala... ccc...ccc :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bluefish ::

@opeter: upam, da imata oba tvoja stavka le nek prikrit pomen. :D

opeter ::

@opeter: upam, da imata oba tvoja stavka le nek prikrit pomen. :D


Hehe... vsak si lahko stavka razlaga, kakor hoče. :P
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vracanje televizorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
788988 (6504) jJack
»

Hofer-> Medion-> Garancija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
42289188 (46321) joze67
»

MEDION AKOYA E1234T

Oddelek: Kaj kupiti
213172 (2126) wizzy
»

Medion akoya e7330 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
929006 (5597) Vorlon

Več podobnih tem