» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
49 / 55
»»

IcyFox ::

Vuli je izjavil:

to pa prvič slišim, razen če imajo oni take zahteve, ampak ne vem zakaj bi jih imeli. kak dan več, kot pri DHL bo trajalo zagotovo.

pri njih so bile take zahteve ja, ker so želeli prek določene dostavne službe z return labelom. To da bo dlje trajalo razumem, cenovno se pa verjetno precej bolj splača...

Han ::

Za RMA vračilo je pomembno le to, da pošlješ s sledenjem. Najceneje bo verjetno s Pošto Slovenije ali GLS.

meho7 ::

IcyFox je izjavil:

Si mogoče že pošiljaj k njim? Se da preko navadne pošte, ali je treba preko DHLa? Pa kako dolgo traja da to potem pride nazaj?

Gre normalno - roba narocena z Mailboxde.
Cakal sem skoraj 2 tedna - ter 20EUR stroskov (Zavarovana paket ter Mailboxde)

edit: Pa ne pozabi na njihovi strani za garancijo sprintat lista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Slayer69 ::

Želel sem nekaj naročit iz Mindfactory preko mailboxde... Zavrnili so mi naročilo z razlago, da artiklov, ki imajo omejeno količino pošiljanja (npr ryzen 3600 je tak artikel) ne pošiljajo preko teh posrednih "mailbox" providerjev.
Je še kdo imel kako podobno težavo? Je kakšen način okrog tega?

p.s.: kako je s tistim členom glede geo-blockinga, ki ga je nekdo izpostavil na forumu (nek člen da ne bi smeli delat diskriminacije glede na to iz katere države si). A ima to kaj veze tu ali pač če so se tako odločili verjetno nimam kaj?

Machete ::

Nima veze. Ne smejo te osebno diskriminirati, ni pa to enako s tvojim naslovom, kamor želiš robo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

showsover ::

Ok, ok, NE SMEJO. Kaj pa naj naredi, da bo zadevo dobavljeno? Machete, oprosti, večinoma sva na različnih bregovih, ker se pač trudim ne poenostavljati formalizirano, kaj pa naj naredi? Meni je tudi en rekel, ko že dolgo v teh vodah, da sem brez zveze državi šenkal denar, ker sem pač dal priložnost enemu dolgoletnemu znancu, ki se uči na mojem primeru, ne pa kakšnemu resnemu davčnemu optimizatorju. Itak bom vzel še enega badass svetovalca, onega znanca pa imel na računu samo zato, da pač bo.

Vuli ::

Slayer69 je izjavil:

Želel sem nekaj naročit iz Mindfactory preko mailboxde... Zavrnili so mi naročilo z razlago, da artiklov, ki imajo omejeno količino pošiljanja (npr ryzen 3600 je tak artikel) ne pošiljajo preko teh posrednih "mailbox" providerjev.
Je še kdo imel kako podobno težavo? Je kakšen način okrog tega?

p.s.: kako je s tistim členom glede geo-blockinga, ki ga je nekdo izpostavil na forumu (nek člen da ne bi smeli delat diskriminacije glede na to iz katere države si). A ima to kaj veze tu ali pač če so se tako odločili verjetno nimam kaj?


samo to pa res nima smisla, sej ti itak dajo račun na tvoj pravi naslov..
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

frenky119 ::

Sam sem za preiskus naročil Ryzen 3600 (omejena količina naročila) na fizično osebo, preko posrednika. Tako kot vedno, so mi avtomatsko poslali predračun in če bi ta artikel dejansko želel imeti pri sebi v Sloveniji, bi samo še plačal in bi ga prejel preko Mailbox.de. Ne razumem, zakaj pri vas pride do tega problema?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: frenky119 ()

darkolord ::

Ne razumem čisto, a si naročil preko Mailbox.de ali "bi" naročil preko Mailbox.de?

Ponavadi naročila ročno prekličejo, ko vidijo ta naslov.

Slayer69 ::

Hm mogoče, ker smo pač imeli direktni kontakt in so pogledali. Mogoče, če bi kar naročil bi šlo čez.
Drugače za dodatno pojasnilo: osnovni problem je bil pri grafični, kjer imajo ta counter, da imaš max število nabave (max 1 kartico)... in na začetku sem jo normalno dodal, potem pa sem še neki bluzil in nabavljal ostale komponente in na koncu celo košarico izbrisal (torej nisem zaključil naročila) in ko sem želel ponovno dodati to kartico (ki sem jo že prej) sem dobil napako, da sem že prekoračil max število za ta izdelek. In potem sem jim pisal, če lahko ta counter resetirajo da normalno naročim (torej točno 1 in nič več) pa so mi potem začeli bluzit, da pač teh kartic ne pošiljajo izven DE in da ta omejitev velja za vse izdelke, ki so v omejeni količini.
In ja mogoče če bi samo dodal 1 tak izdelek in nič drugega bluzil (da se nebi ta counter triggeral), ter naročil bi mogoče šlo čez, ne vem.

frenky119 ::

Naročilo še vedno čaka na plačilo (s prejetim predračunom), da ga potem pošljejo na Mailbox.de. Ker že eno leto nisem preko njih nič naročal, ste me s tem pisanjem praktično izvali, da še sam preverim, če je prišlo do kakršnekoli spremembe. Naročilo je vsaj zame potekalo tako, kot v preteklosti in po približno petih dneh, ker ne bo plačila, ga bodo sami stornirali. Seveda pa jih bom sam prehitel s preklicem.

PrimozR ::

Plačaj ga in glej, če ga bodo dejansko odposlali. Če se po 5 dneh avtomatsko stornira verjetno še niso padle oči na naročilo, zato še ni težav. Ko boš plačal (ko bo treba pohendlati prihodek z naročilom in stvari zapakirati), se pa lahko zatakne.

drzni86 ::

Bo kdo kaj narocal v kratkem? Bi se pridruzil z enim SSD in enim HDD pa delimo postnino.

XKEKAX ::

Včeraj sem naročil pri njih grafično kartico na predračun (pred tem sem vedno plačeval preko paypala), pa me zanima kako dolgo rabijo da vidijo da je bilo plačano in stvari odpošlejo? Seveda sem naročil na mailboxde... upam da ne bo težav kot jih nekateri opisujete (v januarju sem 2x naročal pri njih, 2x je šlo vse tekoče skozi).

Hoci ::

Glede Mailboxde.com, denar je naložen na njihvo račun. Paket je pri njih in izračunana poštnina nikjer pa ne najdem confirm and send gumba na strani.

Vuli ::

a si naredil forwarding order, napišeš kar je v paketu in na dnu potrdiš-.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Slayer69 ::

@XKEKAX: to si naročal kot fizična oseba? In sklepam, da neko kartico, ki ima omejeno količino nabave?
Daj prosim javi kako se bo tole izteklo (torej a ti bodo odposlali ali stornirali).

Vuli ::

XKEKAX je izjavil:

Včeraj sem naročil pri njih grafično kartico na predračun (pred tem sem vedno plačeval preko paypala), pa me zanima kako dolgo rabijo da vidijo da je bilo plačano in stvari odpošlejo? Seveda sem naročil na mailboxde... upam da ne bo težav kot jih nekateri opisujete (v januarju sem 2x naročal pri njih, 2x je šlo vse tekoče skozi).


ponavadi je bilo naslednji dan, drgač pa sej maš Paypal.

Slayer69 je izjavil:

Hm mogoče, ker smo pač imeli direktni kontakt in so pogledali. Mogoče, če bi kar naročil bi šlo čez.
Drugače za dodatno pojasnilo: osnovni problem je bil pri grafični, kjer imajo ta counter, da imaš max število nabave (max 1 kartico)... in na začetku sem jo normalno dodal, potem pa sem še neki bluzil in nabavljal ostale komponente in na koncu celo košarico izbrisal (torej nisem zaključil naročila) in ko sem želel ponovno dodati to kartico (ki sem jo že prej) sem dobil napako, da sem že prekoračil max število za ta izdelek. In potem sem jim pisal, če lahko ta counter resetirajo da normalno naročim (torej točno 1 in nič več) pa so mi potem začeli bluzit, da pač teh kartic ne pošiljajo izven DE in da ta omejitev velja za vse izdelke, ki so v omejeni količini.
In ja mogoče če bi samo dodal 1 tak izdelek in nič drugega bluzil (da se nebi ta counter triggeral), ter naročil bi mogoče šlo čez, ne vem.


ja, bi šlo, ker meni so posali 6800xt
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

XKEKAX ::

Slayer69 je izjavil:

@XKEKAX: to si naročal kot fizična oseba? In sklepam, da neko kartico, ki ima omejeno količino nabave?
Daj prosim javi kako se bo tole izteklo (torej a ti bodo odposlali ali stornirali).

naročil sem kot fizična oseba na mailboxde naslov, tudi preko predračuna je vse potekalo normalno kot vedno, naslednji dan so mi odposlali paket brez problemov :) DHL edino nekaj štrajka, bo paket komaj danes dostavljen na mailboxde... tudi jaz sem vzel 6800 XT, ni bila v kakšni akciji ali kaj podobnega, sta pa bila zadnja 2 kosa na razpolago :)

Slayer69 ::

Hmm zanimivo. Potem je bil pri meni res problem, ker sem jim pisal zaradi težave in so mogoče malo bolj pogledali...

Sklepam pa, da imajo ti Radeoni tudi omejitev max 1 kos na naročilo?

p.s.: a se da mogoče komu testirati, da doda nek tak artikel (ki je omejen na 1 kos) v košarico in potem nekje na sredini postopka zadevo prekine... Potem izbriše ta artikel iz košarice. In ponovno začne postopek s tem istim artiklom (torej ga ponovno doda v košarico). Ker meni ga sistem ni več pustil (kot da se ta counter ne pobriše in je mislilo, da želim vzeti 2) - torej mi je javljalo napako da sem presegel max dovoljeno število. Lahko pa da sem imel samo jaz nek obskuren primer in se je nekaj zaštrikalo =)

No kakorkoli saj niti ni več tako važno, saj sem ravno včeraj namreč končno dobil RTX 3070 ;) koliko je bilo problemov okrog tega pa raje niti ne omenjam ;)

OldSkul ::

Očitno sedaj ne pošiljajo niti na podjetje, lahko še kdo to potrdi?

"Due to the current situation, deliveries can only be made within Germany. We therefore ask you to provide a German delivery address or to use our pick-up service. "

mat3 ::

Potrjujem. Samo na Nemški naslov in ponavadi tudi samo plačilo preko PayPal-a.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

dvihtelic ::

Se pravi v Slovenijo ne pošiljajo?

Kaj pa v Avstrijo?

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Mislim da samo v Nemčijo - davek pa to...

Dami ::

Sem hotel včeraj naročiti nekaj in ugotovil da ne gre. Konec marca naj bi še šlo. Sem potem vzel pri jacob in bo še malce ceneje šlo skozi zaradi poceni poštnine pa še več robe imajo. Ta MF je postala čist overrated. Sploh mi pa na pamet ne pride da bi se zajebaval s pošiljanjem drugam (mailboxde), če so druge trgovine, ki tudi fizičnim osebam pošiljajo v slovenijo.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

LeQuack ::

To je pač EU, enotni trg kao. Farsa.
Quack !

marko71 ::

Naročil kot fizična oseba 6. aprila letos, znesek okoli 540 eur, je bil v četrtek poslan naprej na mailboxde.com, sedaj je na poti v Slovenijo.
Zenkrat nobenih problem, je pa res da imam že dolgo pri njih ustvarjen račun. Račun poslan na domači naslov, prejemnik mailboxde.com.
Poštnina do mailboxde.com zastojn (naročeno ob 0430 zjutraj) od mailboxde.com do slovenije 14,06 eur. Vse plačano preko paypala
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko71 ()

PrimozR ::

Sej nihče ni rekel, da mailboxde ne funkcionira več. Samo prej se je dalo na firme kupiti direktno, zdaj pa ne več.

Han ::

Včeraj se ni dalo nič naročit. Ko si šel na blagajno, je avtomatsko izpraznilo košarico...

LeQuack ::

PrimozR je izjavil:

Sej nihče ni rekel, da mailboxde ne funkcionira več. Samo prej se je dalo na firme kupiti direktno, zdaj pa ne več.


Saj je prav, da nimajo firme več pravic kot fizične osebe.
Quack !

Mrakw ::

Sepravi v teh cudnih casih se preko Mindfactory ne da naročat?
Cisto informativno me še zanima koliko stane poštnina? vem da me je leta 2014 prišlo 20 eur. nekaj sem slisal da je sedaj 40. je to res?

Han ::

Izdelke, ki so znižani (v akciji), praviloma brišejo iz košarice.

Čez dan je dostava po Nemčiji 9 eur, med 00:00 in 06:00 brezplačna. Od posrednika do tebe je poštnina odvisna od velikosti in teže paketa, v povprečju med 12 in 20 eur.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Mrakw ::

Han je izjavil:

Izdelke, ki so znižani (v akciji), praviloma brišejo iz košarice.

Čez dan je dostava po Nemčiji 9 eur, med 00:00 in 06:00 brezplačna. Od posrednika do tebe je poštnina odvisna od velikosti in teže paketa, v povprečju med 12 in 20 eur.


samo od sebe se zbrisejo? zakaj?

Han ::

Ja. Pač tako so se odločili v MF in jih dali na razpolago samo kupcem s "pravim" naslovom v Nemčiji.

Mrakw ::

Han je izjavil:

Ja. Pač tako so se odločili v MF in jih dali na razpolago samo kupcem s "pravim" naslovom v Nemčiji.

Ja potem mi MF ne pomaga nič... glede na to da so vsi diski Ironwolf 4tb v akciji...

Vuli ::

kdaj se pa izbriše, ko gre skozi checkout ali prej?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

dominuspro ::

Jaz redno naročam pri njih. V aprilu imam 4 naročila, tudi danes eno. Nikoli nobenega problema, kljub omejenim artiklom. Omejenim pomeni, da ne moreš naročiti več kot enega naenkrat. Lahko pa naročiš še enega, ko je enkrat poslano. Billing address imam svoj pravi slovenski, delivery address pa na cheaper&more. Najkasneje v dveh delovnih dneh je dostavljeno v cheaper&more skladišče. Vsakič. Plačujem pa zmeraj s paypalom.

Zgodovina sprememb…

Mrakw ::

dominuspro je izjavil:

Jaz redno naročam pri njih. V aprilu imam 4 naročila, tudi danes eno. Nikoli nobenega problema, kljub omejenim artiklom. Omejenim pomeni, da ne moreš naročiti več kot enega naenkrat. Lahko pa naročiš še enega, ko je enkrat poslano. Billing address imam svoj pravi slovenski, delivery address pa na cheaper&more. Najkasneje v dveh delovnih dneh je dostavljeno v cheaper&more skladišče. Vsakič. Plačujem pa zmeraj s paypalom.

Ja ocitno to ni res...
Jaz sem se vpisal notr v spletno stran (racun iz 2014) in sem hotel kupiti 2x hdd in neke kablovje... uglavnm narocilo se ustavi pri naslovu za dostavo... postopek ne gre naprej...

slika

kaj priporocate? po mailu da jim pisem in oddam narocilo?

dominuspro ::

Mrakw je izjavil:

dominuspro je izjavil:

Jaz redno naročam pri njih. V aprilu imam 4 naročila, tudi danes eno. Nikoli nobenega problema, kljub omejenim artiklom. Omejenim pomeni, da ne moreš naročiti več kot enega naenkrat. Lahko pa naročiš še enega, ko je enkrat poslano. Billing address imam svoj pravi slovenski, delivery address pa na cheaper&more. Najkasneje v dveh delovnih dneh je dostavljeno v cheaper&more skladišče. Vsakič. Plačujem pa zmeraj s paypalom.

Ja ocitno to ni res...
Jaz sem se vpisal notr v spletno stran (racun iz 2014) in sem hotel kupiti 2x hdd in neke kablovje... uglavnm narocilo se ustavi pri naslovu za dostavo... postopek ne gre naprej...

slika

kaj priporocate? po mailu da jim pisem in oddam narocilo?


Tisočkrat je bilo že napisano, da ne pošiljajo direktno v Slovenijo. Najbrž ti to piše v rdečem. Jaz nemško ne razumem, zato uporabljam google translate.
Še seznam zadnjih nekaj naročil, če se že gremo neko nezaupanje:
 https://ibb.co/TKfdVK4

https://ibb.co/TKfdVK4

Mrakw ::

dominuspro je izjavil:

Mrakw je izjavil:

dominuspro je izjavil:

Jaz redno naročam pri njih. V aprilu imam 4 naročila, tudi danes eno. Nikoli nobenega problema, kljub omejenim artiklom. Omejenim pomeni, da ne moreš naročiti več kot enega naenkrat. Lahko pa naročiš še enega, ko je enkrat poslano. Billing address imam svoj pravi slovenski, delivery address pa na cheaper&more. Najkasneje v dveh delovnih dneh je dostavljeno v cheaper&more skladišče. Vsakič. Plačujem pa zmeraj s paypalom.

Ja ocitno to ni res...
Jaz sem se vpisal notr v spletno stran (racun iz 2014) in sem hotel kupiti 2x hdd in neke kablovje... uglavnm narocilo se ustavi pri naslovu za dostavo... postopek ne gre naprej...

slika

kaj priporocate? po mailu da jim pisem in oddam narocilo?


Tisočkrat je bilo že napisano, da ne pošiljajo direktno v Slovenijo. Najbrž ti to piše v rdečem. Jaz nemško ne razumem, zato uporabljam google translate.
Še seznam zadnjih nekaj naročil, če se že gremo neko nezaupanje:
 https://ibb.co/TKfdVK4

https://ibb.co/TKfdVK4



ja to ja... v slovenijo ne. kaj a ti narocis v nemcijo in kaj potem? a si iz tam? toj drugac an.

dominuspro ::

Mrakw je izjavil:


ja to ja... v slovenijo ne. kaj a ti narocis v nemcijo in kaj potem? a si iz tam? toj drugac an.


Sem iz Kopra.
Imaš cheaperandmore.com ali pa mailboxde.com. Oni ti prepošljejo v Slovenijo...

Mrakw ::

dominuspro je izjavil:

Mrakw je izjavil:


ja to ja... v slovenijo ne. kaj a ti narocis v nemcijo in kaj potem? a si iz tam? toj drugac an.


Sem iz Kopra.
Imaš cheaperandmore.com ali pa mailboxde.com. Oni ti prepošljejo v Slovenijo...



aja take fore. dobr zdj stekam.... koliko pa to potem doplacas?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mrakw ()

PrimozR ::

Mrakw je izjavil:

dominuspro je izjavil:

Jaz redno naročam pri njih. V aprilu imam 4 naročila, tudi danes eno. Nikoli nobenega problema, kljub omejenim artiklom. Omejenim pomeni, da ne moreš naročiti več kot enega naenkrat. Lahko pa naročiš še enega, ko je enkrat poslano. Billing address imam svoj pravi slovenski, delivery address pa na cheaper&more. Najkasneje v dveh delovnih dneh je dostavljeno v cheaper&more skladišče. Vsakič. Plačujem pa zmeraj s paypalom.

Ja ocitno to ni res...
Jaz sem se vpisal notr v spletno stran (racun iz 2014) in sem hotel kupiti 2x hdd in neke kablovje... uglavnm narocilo se ustavi pri naslovu za dostavo... postopek ne gre naprej...

slika

kaj priporocate? po mailu da jim pisem in oddam narocilo?

Em... V okvirčku ti v angleščini piše, da osebni prevzem ni mogoč? Spodaj imaš pa gumb 'Weiter', ki pomeni 'naprej'? Kje točno je težava?

EDIT: a, vidim, ne moreš izbrati načina dostave. Ja, kot rečeno, težavo imaš v Sloveniji jasno, v Slovenijo ne pošiljajo, baje tudi na firme ne več. Mailboxde.com ali pa Cheaper & more. Mene je Mailboxde z MF-ja prišel nekje 80 do 100 EUR za 4 pakete, 2 lahka paketa (ohišje v vsakem) in 2 težja paketa, skupaj ~50 kg robe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Mrakw ::

PrimozR je izjavil:

Mrakw je izjavil:

dominuspro je izjavil:

Jaz redno naročam pri njih. V aprilu imam 4 naročila, tudi danes eno. Nikoli nobenega problema, kljub omejenim artiklom. Omejenim pomeni, da ne moreš naročiti več kot enega naenkrat. Lahko pa naročiš še enega, ko je enkrat poslano. Billing address imam svoj pravi slovenski, delivery address pa na cheaper&more. Najkasneje v dveh delovnih dneh je dostavljeno v cheaper&more skladišče. Vsakič. Plačujem pa zmeraj s paypalom.

Ja ocitno to ni res...
Jaz sem se vpisal notr v spletno stran (racun iz 2014) in sem hotel kupiti 2x hdd in neke kablovje... uglavnm narocilo se ustavi pri naslovu za dostavo... postopek ne gre naprej...

slika

kaj priporocate? po mailu da jim pisem in oddam narocilo?

Em... V okvirčku ti v angleščini piše, da osebni prevzem ni mogoč? Spodaj imaš pa gumb 'Weiter', ki pomeni 'naprej'? Kje točno je težava?

EDIT: a, vidim, ne moreš izbrati načina dostave. Ja, kot rečeno, težavo imaš v Sloveniji jasno, v Slovenijo ne pošiljajo, baje tudi na firme ne več. Mailboxde.com ali pa Cheaper & more. Mene je Mailboxde z MF-ja prišel nekje 80 do 100 EUR za 4 pakete, 2 lahka paketa (ohišje v vsakem) in 2 težja paketa, skupaj ~50 kg robe.


toj pa kr dost...
2 diska ironwolf bi potem prislo okrog 30 eur? poj vseeno ce kupim v slo?

Vuli ::

mah kje, po Nemčiji imajo free shipping med 0:00 in 6:00 zjutraj. Oddaš naročilo takrat, ko pride k posredniku pa plačaš unih par EUR. Tam okoli 12EUR je GLS iz DE v SLo za manjše pakete, ajde mogoče kak EUR več, ma tam nekje sem dal jaz 2Kg težko grafično.(mailbox)
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vuli ()

PrimozR ::

Ene 15 € bo hitro, mislim da ima Mailboxde najnižjo ceno ~10 €. Imaš pri vseh kalkulatorje, ampak itak ne veš velikosti in teže paketa...

Je pa dejstvo, da se pri MF splača naročiti več, dva diska vprašanje če se splača. Poglej še Computer Universe.

Vuli ::

EDIT:
2.88 kg Package
Freight: 9,33 EUR
Processing up to 5 kg (or sum of the processing): 4,10 EUR
Total: 13,43 EUR
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Mrakw ::

PrimozR je izjavil:

Ene 15 € bo hitro, mislim da ima Mailboxde najnižjo ceno ~10 €. Imaš pri vseh kalkulatorje, ampak itak ne veš velikosti in teže paketa...

Je pa dejstvo, da se pri MF splača naročiti več, dva diska vprašanje če se splača. Poglej še Computer Universe.

kul stran

darkolord ::

Pri Computer Universe je treba samo paziti, ker informacije o zalogi niso točne.

"In stock and ready for immediate shipping" ne pomeni, da je dejansko na zalogi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

__prlek__ ::

Evo, po 15 letih naročanja iz Mindfactory, ni več mogoče naročevanja v SLO brez DDVja
Je katera primerljiva trgovina v DE z podobnimi cenami?
««
49 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30473049 (1791) issak
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365513 (520) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387670 (54267) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242768 (1476) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352953 (2433) Han

Več podobnih tem