» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
48 / 55
»»

XS!D3 ::

Naslov za račun pusti svoj, saj ne kupuješ na Mailboxde firmo.

gregor ::

ok, hvala
torej imam sedaj pravilno izpolnjeno :)

marko71 ::

http://prntscr.com/vyj6hx
tako imam nastavljeno in zmeraj pride

aja stran je prevedena preko googla, da ne bo kakšnega nesporazuma, ker ne znam nemško

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko71 ()

FlyingBee ::

Lol, potapljači.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

gregor ::

Hvala za sliko.
Izgleda isto kot na prejšnji strani.

To je rešeno. Jutri pa v temo "nakup namiznega PC-ja". :)

Lap

Heisenberg ::

Zdravo,
včeraj mi je crknil napajalnik in sem se kar odločil kupiti nov PC (začasno sem našel en napajalnik).

Sedaj pa me zanima KDAJ je ugoden čas za nakup!???
Glede na to da je december.

Bo kaj splošnih popustov?

Bodo šle cene do konca leta dol ali celo GOR?

HVala!

Zdravo,
včeraj mi je crknil napajalnik in sem se kar odločil kupiti nov PC (začasno sem našel en napajalnik).

Sedaj pa me zanima KDAJ je ugoden čas za nakup!???
Glede na to da je december.

Bo kaj splošnih popustov?

Bodo šle cene do konca leta dol ali celo GOR?

HVala!

***seveda je govora o Mindfactory.de !

Zgodovina sprememb…

Han ::

Kratkoročno so šle cene gor in bodo verjetno še naraščale. Ponudba je omejena, še posebno med grafičnimi karticami. Če ne rabiš nujno, počakaj pol leta.

Heisenberg ::

Han je izjavil:

Kratkoročno so šle cene gor in bodo verjetno še naraščale. Ponudba je omejena, še posebno med grafičnimi karticami. Če ne rabiš nujno, počakaj pol leta.


bi rabil do konca leta. Dlje ne bi čakal.

Dejansko rabim vse razen grafične, ki bi obdržal trenutno.

LeQuack ::

Trenutno je najslabši čas za nakupovanje, tako da boš najbrž kar precej preplačal.
Quack !

Han ::

Ni najslabši, ni pa takšen kot pred dvema mesecema. Podvizaj se in čimprej naroči.

PrimozR ::

5000 serije CPU-jev ni, novih grafičnih ni.

Če govorimo o PC-ju v podpisu, resno, od vsega boš obdržal grafično? :)

Uporabljaj do spomladi tale računalnik z nadomestnim napajalcem in takrat kupi orenk z novo grafično vred. Če ne drugega pride do takrat ven še Intelova 11. generacija, ki bo bližje AMD-ju, tako da bo nekaj ljudi kupilo tudi to (manj povpraševanja po AMD-ju), morda pa tudi AMD nekoliko zniža cene, če se bo Intel uspel približati performančno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Han ::

Praktično celotna Ryzen 5000 serija je na voljo pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

manic ::

lubej1 je izjavil:

Dobra novica, da si uspel opraviti nakup. :)
Za koliko EUR si nabavil? Si potem kreiral dva naročila, če si imel več kot 500 EUR?

LP

Ja, dva naročila sem pol naredil. Cpu je za sebe, ostalo pa na prvem naročilu. Sem že dobil tracking number od DHL in se stvar že premika. 😁
Techno inside!!!

Heisenberg ::

VPRAŠANJE: zakaj ne naročate na naslov v Slovenijo in še vedno uporabljate Mailbox.de?

PrimozR je izjavil:

5000 serije CPU-jev ni, novih grafičnih ni.

Če govorimo o PC-ju v podpisu, resno, od vsega boš obdržal grafično? :)

Uporabljaj do spomladi tale računalnik z nadomestnim napajalcem in takrat kupi orenk z novo grafično vred. Če ne drugega pride do takrat ven še Intelova 11. generacija, ki bo bližje AMD-ju, tako da bo nekaj ljudi kupilo tudi to (manj povpraševanja po AMD-ju), morda pa tudi AMD nekoliko zniža cene, če se bo Intel uspel približati performančno.


na podpis sem pozabil, je star PC :)
Trenutno imam RX580 8gb in mi je povsem zadosti, sestavljam pa MiniITX sistem.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Ker fizičnim osebam ne pošiljajo direktno...

Heisenberg ::

Han je izjavil:

Ker fizičnim osebam ne pošiljajo direktno...



???
Pravkar plačal račun ... 28€ poštnine v SLO

LeQuack ::

Lol 28€, kaj si to pralni stroj naročil?
Quack !

Heisenberg ::

LeQuack je izjavil:

Lol 28€, kaj si to pralni stroj naročil?

In koliko bi bilo preko MailBox.de?

Heisenberg je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Lol 28€, kaj si to pralni stroj naročil?

In koliko bi bilo preko MailBox.de?

Ker nazadnje sem za PC plačal preko mailbox.de 22€ + od mindfactor do mailbox še 9€, se pravi je za dva kofeta ceneje še celo

Zgodovina sprememb…

Han ::

Če bi naročil med polnočjo in šesto zjutraj, dostave znotraj Nemčije ne bi plačal.

dxx ::

Bolj je zanimivo kako je kot fizična oseba lahko naročil brez posrednika. Prosim razloži.

FlyingBee ::

Ni.
P200 MMX, 32mb ram, 2gb HDD, s3 virge 2mb, 14" CRT 640x480
New Sphincter Kvartet:
Roko Spestner, Namaž Zlevčar, Daje Heading, Maraje Spetan

dxx ::

Nekaj je že napisal, pa potem zbrisal. Mogoče je tudi naročilo bilo zbrisano?

PrimozR ::

Sem že omenjal, mene je 2 škatli robe (~40 kg) in dve dodatni škatli (dve ohišji) na Mailboxde prišlo slabih 100 €, ampak sem to več kot pokril z razliko med nemškim in slovenskim davkom, če bi si poslal direktno.

Ne da podpiram 'utajo davkov' (ravno nasprotno), ampak takole pač je...

Heisenberg ::

Res je my bad! Sem spregledal da je samo za firme!
Se posipam s pepelom

petron ::

Evo danes prispel paket.
Mailboxde je rabil 4 dni do mene.
Vse kul, razen njihovo sledenje paketu ni prav ažurno.
Več zveš od 17track.net

marko71 ::

manic je izjavil:

Tudi jaz sem prejšnji teden kreiral račun z takšnimi podatki in opravil nakup. Vmes je sicer zmanjkal RAM katerega sem izbral (ne kapiram ravno logike pri tem, če je bil na zalogi ko sem plačal) in sem danes izbral zamenjavo, razliko pa že dobil povrnjeno nazaj. Poslali bodo najbrž jutri, pa da vidimo kdaj prispe k meni.

@marko71, če ni skrivnost... Za kakšen znesek si naredil nakup? Ali je to tvoj prvi nakup? Meni je javljalo obvestilo, da sem prekoračil maksimalno število artiklov pri zneski 690EUR. Pol sem nekako ugotovil, da mi omejuje artikle do zneska 500EUR (probal različne kombinacije). Je imel še kdo takšen problem?

LP



tole je bilo moje drugo naročilo, prvo je bilo lani podobni čas
http://prntscr.com/w0nlpp

se opravičujem za pozen odgovor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko71 ()

Vuli ::

petron je izjavil:

Evo danes prispel paket.
Mailboxde je rabil 4 dni do mene.
Vse kul, razen njihovo sledenje paketu ni prav ažurno.
Več zveš od 17track.net


greš na uradno spletno stran od pošte katero si izbral za prevoz in imaš ažurno vse.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

petron ::

Lih to je fora.
Prevoznik je bil GLS.
Od GLS-ja sem zvedel manj kot na 17track.

Robert ::

Papillon3:: 24. jan 2019, 21:03citiraj
#
Pozdravljeni,
A bi bil kdo tako prijazen ter spisal kako in kaj naredit za naročanje iz MindFactory...
Kake podatke kam vpisat ob registraciji ter pošiljanju v MindFactory...
Tako da je en priročen vodič za nas nevedneže,...spisan ter slikovno prikazan.

Se strinjam z navedenim bi bilo v veliko pomoč.....(prestavljeno iz druge teme).

gregor ::

poglej slike na prejšnji strani te teme, je vse lepo prikazano
seveda moraš najprej narediti račun na mailboxde.com

LP

mm&r ::

Ali je mogoče na mailboxde.com nekako določit, da pošiljko pošljejo v kakšen paketomat ?
Imam situacijo, da trenutno nisem na naslovu stalnega bivališča ampak v drugi regiji in bi najraje prevzel paket iz mindfactory kar na ksni bencinski oz kakšnem drugem paketomatu.

LeQuack ::

mm&r je izjavil:

Ali je mogoče na mailboxde.com nekako določit, da pošiljko pošljejo v kakšen paketomat ?
Imam situacijo, da trenutno nisem na naslovu stalnega bivališča ampak v drugi regiji in bi najraje prevzel paket iz mindfactory kar na ksni bencinski oz kakšnem drugem paketomatu.


Mislim da GLS ima paketomate, tako da če izbereš GLS ti najbrž lahko pošljejo.
Quack !

Kvinta ::

Jaz ne vem kak je preko mailboxa samo ko dostavlja Gls je paketomat vedno možn ne glede od kod pride pošiljka .... malo tumasto vprašanje kolko si star 7 let.
A.C.A.B

Vuli ::

mm&r je izjavil:

Ali je mogoče na mailboxde.com nekako določit, da pošiljko pošljejo v kakšen paketomat ?
Imam situacijo, da trenutno nisem na naslovu stalnega bivališča ampak v drugi regiji in bi najraje prevzel paket iz mindfactory kar na ksni bencinski oz kakšnem drugem paketomatu.

ja, GLS, v slo dobiš ponavadi link, kjer lahko datum spremeniš pa te fore. Na tvojem mestu bi jih poklical, ko boš prejel Tracking številko in pač jim povedal tvoje želje.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

vilonja ::

Ali ima kdo tukaj izkušnje z nakupovanjem preko firme z Mindfactory-a? Namreč zanima me kako opraviš nakup brez DDVja?

Machete ::

Pošlješ jim izpis iz ajpesa. Narediš seveda firma account. Izpis pošlji po naročilu, nakar ti ročno pošljejo predračun.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

justhim ::

Zdravo,
ima kdo kakšne bolj ažurne informacije iz zadnjega leta recimo, kako je z uveljavljanjem garancije na Mindfactory, če kupiš kot podjetje?

Bral sem neke tragedije, kjer je bilo vrnjeno samo pol kupnine po enem letu itd.. Skratka, kako je če se kupi komponente in koliko sploh imajo garancijo? Ima gigabyte naprimer še vedno 3 leta kot pri fizičnih,...?

Machete ::

Nimaš garancije kakor jaz vem. To da čas uporabe odbijajo je praksa v tujini.
Za menjavo pa verjetno odvisno od dobre volje tistega referenta pri 'Gigabyte', ki bo obravnaval tvoj mail. Sem pa že pošiljal ob kriptomaniji grafo leta 2017 nazaj in so mi poslali novo. Je pa trajalo kak mesec. Lahko pa tudi bluzim. Ampak menjali so mi jo res, brez kakih vprašanj. Prav tako PSU. S katerim dejansko ni bilo nič narobe (ugotovil problem kasneje drugje na PCju).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Če je možnost, je velikokrat bolje uveljavljati garancijo pri proizvajalcu. Pri večjih proizvajalcih (Gigabyte, Asus, MSI, Crucial, Samsung, WD, Seagate, Intel ...) gre to brez težav.

Zgodovina sprememb…

6151 ::

doa komponenta, crknila po 2 tednih, brez problema zamenjana. za podjetja imajo naceloma garancijo 1 leto
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Machete ::

Ni bila DOA, če je delala 2 tedna :)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Rias Gremory ::

Sprašujem za eno nemško trgovino (ne MF) kjer sem naročil in ugotovil, da bi lahko ceneje prišel skozi če bi naročil drug izdelek. Ali kaj komplicirajo pri stornaciji naročila? Mail za preklic sem poslal cca 30min po oddanem naročilu.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Han ::

Odvisno od trgovine. MF ne komplicira.

oksaj96 ::

Kratko vprašanje. Če naročim na firmo, tako da ne plačam DDV je poštnina vedno 29€ ne glede na to kaj se naroča in koliko je vrednost naročila? (Že vem, da moram pred vsakim naročilom poslat dokumentacijo od ajpesa)

IcyFox ::

Zdravo, je že kateri od vas kaj RMAjal prek Mindfactorya? Crknila mi je grafična (KFA2) in me zanima predvsem, ali se mi splača to urejati preko njih ali direktno prek KFA2 (pri njih sem prebral da je potrebno kriti poštnino do UK). Hvala za pomoč!

darkolord ::

Bolje direktno preko KFA2.

IcyFox ::

Si mogoče že pošiljaj k njim? Se da preko navadne pošte, ali je treba preko DHLa? Pa kako dolgo traja da to potem pride nazaj?

Vuli ::

sej navadna pošta tudi pošilja po svetu ali misliš, da je samo za po slo?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

IcyFox ::

Sprašujem ker včasih ne dovolijo prek navadne pošte za RMA...

Vuli ::

to pa prvič slišim, razen če imajo oni take zahteve, ampak ne vem zakaj bi jih imeli. kak dan več, kot pri DHL bo trajalo zagotovo.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

««
48 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30473028 (1770) issak
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365510 (517) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387604 (54201) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242766 (1474) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352952 (2432) Han

Več podobnih tem