» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
41 / 55
»»

Ang3lo ::

To je narobe če se ne motim, naslov računa (Rechnungsadresse) mora bit tvoj domač, oz. tak kot je na kreditni kartici. Čeprav preko PayPala verjetno nima veze.

Han ::

Naslov za račun je lahko Mailboxde.com. S PayPal drugače sploh ne moreš plačat, če nimaš registriranega nemškega naslova.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Ang3lo ::

Ravno sem plačal s Paypalom. Rechnungsadresse sem dal svoj domač, ker se mora vedet kdo je plačal >:) (če gre kaj narobe), Lieferadresse (naslov za pošiljanje) pa od Mailboxde. V bistvu ti Mailboxde pošlje vsa navodila v emailu ko se registriraš.

Dokaz:

 slika

slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ang3lo ()

IcyFox ::

Eno vprašanje, če želim plačati preko PayPala moram nujno vnesti nemški naslov kot rechnunsadresse? Kako je potem z garancijo, če kot rechnungsadresse vnesem Mailbox?

Machete ::

Kaj pa če bi prebral en post nad tabo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

IcyFox ::

Machete je izjavil:

Kaj pa če bi prebral en post nad sabo?

Sem poskusil s svojim naslovom pa mi ne gre, če vpišem nemškega me spusti skozi...

Ang3lo ::

Najbolje da klikneš na svoje ime, zgoraj kjer piše "Willkommen" in potem na levi strani "Adressbuch verwalten. Pri meni zgleda tako:
 naslovi

naslovi


Prvi naslov sem zasral, ker nisem dal Mailbox odzgoraj. Na žalost ne gre popravit, ker jim obrazci nekaj ne delajo. Zato sem dodal še dva druga naslova in izbral enega za račun in drugega za pošiljanje. Za nemški naslov sem dal:
Vorname: Mailboxde.com
Nachname: GmbH
Firma/Zusatz: Ime Priimek, ID

Pod naročili mi zdaj piše "Lagernd und für Sie reserviert", kar je zanimivo ker RAM naj bi dobili komaj 13. :) .

meho7 ::

A mogoce kdo ve kaksen bi bil postopek uveljavljanja garancije, ce sem stvari narocil preko posrednika - Mailboxde?

D3m ::

Wha happene? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

meho7 ::

Napajalc je fuc

IcyFox ::

meho7 je izjavil:

Napajalc je fuc

Kontaktiraj jih, pošljejo kurirja ki zadevo pobere in oni naprej vodijo zadevo. Vsaj tako so mi rekli, ko sem malo povprašal po tem...

fireX88 ::

IcyFox je izjavil:

meho7 je izjavil:

Napajalc je fuc

Kontaktiraj jih, pošljejo kurirja ki zadevo pobere in oni naprej vodijo zadevo. Vsaj tako so mi rekli, ko sem malo povprašal po tem...


ni tako enostavno, ker je naročil preko mailboxde.

@meho, na njihovi strani imaš opcijo za vračilo "Einen Artikel zurücksenden". Tam napišeš kaj je in kaj bi rad. Pošlješ po pošti (žal na tvoje stroške, ker si naročil na naslov od mailboxde, razen če se boš kako drugače dogovoril).

Ko popravijo, ti bodo poslali na naslov mailboxde in boš moral plačat poštino od mailboxa do tebe.

Takšne imam jaz izkušnje.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Han ::

V tem primeru bi bilo verjetno ceneje uveljavit garancijo direktno pri proizvajalcu.

IcyFox ::

Han je izjavil:

V tem primeru bi bilo verjetno ceneje uveljavit garancijo direktno pri proizvajalcu.

Če je možno, veliko proizvajalcev to ureja samo preko prodajalca

Ang3lo ::

Evo, moja krama je prišla včeraj. Bi morala že v četrtek, pa je zaradi bedastega praznika obtičala na Madžarskem. Zaenkrat vse dela v redu.

IcyFox ::

Ang3lo je izjavil:

Evo, moja krama je prišla včeraj. Bi morala že v četrtek, pa je zaradi bedastega praznika obtičala na Madžarskem. Zaenkrat vse dela v redu.

Zanimivo, jaz sem naročil v sredo, ampak je tudi med praznikom paket potoval iz Nemčije na Češko in ga danes dobim 😁

Glugy ::

Kak to da Mindfactory še zmer nima partnerskih 5700 XT ventilacijskih grafičnih kartic ? se sprašujem če jih bodo sploh dobil pa kdaj.

meho7 ::

fireX88 je izjavil:

IcyFox je izjavil:

meho7 je izjavil:

Napajalc je fuc

Kontaktiraj jih, pošljejo kurirja ki zadevo pobere in oni naprej vodijo zadevo. Vsaj tako so mi rekli, ko sem malo povprašal po tem...


ni tako enostavno, ker je naročil preko mailboxde.

@meho, na njihovi strani imaš opcijo za vračilo "Einen Artikel zurücksenden". Tam napišeš kaj je in kaj bi rad. Pošlješ po pošti (žal na tvoje stroške, ker si naročil na naslov od mailboxde, razen če se boš kako drugače dogovoril).

Ko popravijo, ti bodo poslali na naslov mailboxde in boš moral plačat poštino od mailboxa do tebe.

Takšne imam jaz izkušnje.

Kako so vedeli, da je tvoj paket? Si dal od Mailboxde ID poleg imena ter priimka?
hvala

fireX88 ::

ko izpolneš vračilo dobiš papir za print (tako mi je v glavi ostalo), katerega priložiš vračilu.

Tam piše kdo je prvotni naročnik in na podlagi tega vrnejo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Wazzock ::

Glugy je izjavil:

Kak to da Mindfactory še zmer nima partnerskih 5700 XT ventilacijskih grafičnih kartic ? se sprašujem če jih bodo sploh dobil pa kdaj.


Pojavijo se za sekundo ali dve, nekaterim je ratal kupit. :)

Glugy ::

aja? pa majo tok bl ugodne cene k drugi? nč bom počakal da se mal poleže prah po partnerskih karticah še kak teden. Upam da bo do takrt Sapphire Pulse prišel na normalno ceno če ne pa vsaj kaka druga partnerska kartica npr od MSI al pa Red Devil.

Wazzock ::

https://geizhals.eu/ - tuki počekiraš kdo ima najceneje

Drugače so pa tako Sapphire kot MSI na voljo.

Glugy ::

takrt k sm na geizhals čekiral še niso imel; zdej pa majo ja ; sam cene še vedno niso taprave za moje pojme. Nč treba še mal počakat da začne trg delovat.

Glugy ::

Ufff zdej hočjo na MindFactory še več za Sapphire pulse 5700 XT ; 468,95 €. Sem mislil da bodo šle cene počas dol sam če bodo na isti ravni ostale / šle gor bom rajš pol kakšno drugo grafično kartico vzel. Dobr vidm da imajo nekje drugze za 445 € sam totalno preveč. najnižja cena je bila 439 € en cajt; tko da zdele je absolutno napihnjen : >

Han ::

Dokler bo večje povpraševanje, cene ne bodo šle gor...

borelij ::

Še jaz prosim za pomoč pri kofiguraciji spodaj: je to vse kompatibilno, ali je kaj brez potrebe preslabo/predobro?
Namen je dvojni, malo gaminga (fortnite na 1440 monitorju) in malo grafike.
... rad bi ostal v okviru tega budžeta.
Če prav vidim, je dostava v SLO 29EUR (kupujem na firmo)?

Hvala za nasvete



https://www.mindfactory.de/shopping_car...

edi45 ::

borelij je izjavil:

Še jaz prosim za pomoč pri kofiguraciji spodaj: je to vse kompatibilno, ali je kaj brez potrebe preslabo/predobro?
Namen je dvojni, malo gaminga (fortnite na 1440 monitorju) in malo grafike.
... rad bi ostal v okviru tega budžeta.
Če prav vidim, je dostava v SLO 29EUR (kupujem na firmo)?

Hvala za nasvete



https://www.mindfactory.de/shopping_car...


napajalnik je drek, poglej če plata sploh podpira m.2 ssd in v tvojem primeru bo postnina 58€(-19%DDV) če jemlješ na firmo, saj drugače tako ne moreš več, tako da te pride poštnina cca 47€, ker bo dvojna zaradi ohišja. Ohišje rajše pri nas vzami, bo ceneje. Saj pri teh budget plastik fantastik ohišjah ni razlike v ceni, da bi se splačalo pri nemcih vzet, glih zaradi poštnine.

Han ::

Han je izjavil:

Dokler bo večje povpraševanje, cene ne bodo šle gor...
Pravzaprav DOL - napača. :P;)

Glugy ::

jap imaš prav ; sej mogoče bom rajš pol kr osnovno kartico vzel k je velik cenejš 380 € kr nism zihr da je 65 € premium vreden tega da so temperature mal nižje pa pihalnik tišji.

Han ::

Če si pameten, ne boš kupil BLOWER kartice...

Samsung06 ::

Keri so boljši/cenejši mailboxde(parkrat že narocil) ali myGermany?
A myGermany podpira GLS?

ModriN96 ::

Je kdo od clanov iz lj ali okolice, da bi mi narocil nekaj komponent iz mf?

Glugy ::

Lahko ti jz naročim če plačaš vnaprej

ModriN96 ::

Prosim pusti kontakt v zs in sva na vezi, hvala

Master_Yoda ::

Huh, kaj na mailboxde.com ne gre placati preko paypala ? Danes dobil tja paket iz mindfactorija, zelim "rechargati" acc z tocnim zneskom in mi napise da z mojim accountom ne gre. Sem mogel poslati z bancnim transferjem, kar bo pa trajalo najmanj 1 dan.
Dovie'andi se tovya sagain.

fireX88 ::

imaš mogoče nastavitve v paypalu napačne?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Master_Yoda ::

Ni mi paypal vrnil napake, ampak njihova spletna stran je javila ne gre skozi.

Error
Sorry, your account can not be charged via PayPal. Use bank transfer, please.


Edit: Do paypal redirekcije sploh ne pride, takoj ko vnesem znesek in kliknem gumb mi to ven vrze.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

Master_Yoda je izjavil:

Huh, kaj na mailboxde.com ne gre placati preko paypala ? Danes dobil tja paket iz mindfactorija, zelim "rechargati" acc z tocnim zneskom in mi napise da z mojim accountom ne gre. Sem mogel poslati z bancnim transferjem, kar bo pa trajalo najmanj 1 dan.

Če imaš nemško banko bo verjetno hitreje kot v enem dnevu.

Master_Yoda ::

Ah super, sem z N26 poslal ja.
Dovie'andi se tovya sagain.

Nwanko ::

Jaz teh težav nisem imel, slab mesec nazaj normalno nakazal točno koliko so hoteli prek paypala.

Vuli ::

Jaz sem normalo rechargal iz paypal ravnokar.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Ang3lo ::

Meni je tudi šlo, sem imel enak slovenski naslov na PP in mailboxu.

Master_Yoda ::

Te pa res nevem zakaj meni nocejo preko paypala racunati. In zgleda ne-bo nic hitreje ker je bilo z nemske banke placano - se zdaj ni denarja ki sem ga nakazal gor vidnega. In se vedno mi isti error ven vrze ce poskusim s paypalom.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Se posipam s pepelom - pravkar dobili nakazilo in posiljka ze v ready to send.
Dovie'andi se tovya sagain.

scipascapa ::

Kok pride poštnina preko Mailboxde fore za matično in rame? Verjetno je treba kao ob polnoči plačati da je nula ptt od MF do Mailboxde?

meho7 ::

15-20EUR

edit: Ko bo prispel paket na Mailboxde bos izvedel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Master_Yoda ::

Jaz sem dal 12.66 EUR za GLS (najceneje). 8 eur in nekaj postnina ostalo mailbox fee. Plata+CPU+Rami okoli 2.6 KG, dimenzij pa si niti priblizno nisem zapomnil heh.
Dovie'andi se tovya sagain.

scipascapa ::

eh dam še 5-10EUR pa imam v SLO, ker imam samo 2 komponenti.....če sestavljaš več zadev potem ja, se splača.

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Meni se je pred skoraj dvema letoma splačalo že zaradi 3 % razlike v davku, ker sem naročil v Nemčijo. Prihranil sem dobrih 100 €, malo manj pa dal za poštnino prek Mailboxde. Kakor sem pa gledal slovenske ponudnike bi me pa ene 200 do 300 € dražje prišel samo workstation, poleg vsega ostalega, kar sem kupil (takrat sem naročil več ali manj 4 cele računalnike).

scipascapa ::

kok mislite, da bo strošek mailboxde od zneska

EUR 171,39

naročil bi/bom po polnoči seveda, da bo ptt "gratis"

osnovno + ram

ampak do mene, kok mislite, da bo?

naslednja najcenejša varianta je computeruniverse.

Zgodovina sprememb…

««
41 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30473038 (1780) issak
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365511 (518) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806387615 (54212) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242766 (1474) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352953 (2433) Han

Več podobnih tem