» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
5 / 55
»»

Han ::

Moral bi jo. Če ne že ob zaključku (potrditvi) naročila s tvoje strani, pa takrat, ko dobiš od MF mail s PDF priponko.

balluf ::

Naročil sem par stvari pri mindfactory plačilo po predračunu. Nazaj sem dobil mail s podatki, ker delam to prvič me zanima kako izvesti plačilo, UPN kaj kam napisati, da ga ne bom usral.

Hvala

Wazzock ::

Na prvi strani te teme sem zasledil da so imeli enaka vprašanja in kako so jih rešili.
V glavnem je najbolj pomemben IBAN in pa BIC banke. Pa v referenco se mi zdi da gre št. naročila.

Naslov: Preußenstraße 14a-c, 26388 Wilhelmshaven, Nemčija


Jaz zdaj to bolj ugibam ker sem nakazal preko spletne banke in je malce drugače.

Jerry000 ::

Kaj paypal ne podpira ta spletna stran?

Han ::

Ne.

kiFni ::

Nazaj morem poslati robo še v garanciji.

Kako je najbolje, UPS? Kdo plača poštnino?

Na UPS so rekli da bo okrog 50€. Teža 0.9kg. Roba pa je vredna 80€

Andrej27 ::

kiFni je izjavil:

Nazaj morem poslati robo še v garanciji.

Kako je najbolje, UPS? Kdo plača poštnino?

Na UPS so rekli da bo okrog 50€. Teža 0.9kg. Roba pa je vredna 80€



Euro sender, te pride cca 25€


Btw, jaz še vedno čakam, da mi pošljejo naročene komponente. Dnevno spreminjajo datum, ko bo pošiljka pripravljena na pošiljanje, zdaj pa čakam že slab mesec. Zmanjkalo jim je i5 6500 procesorjev in najbrž ni odvisno samo od njih...

toplakd ::

Pošta Slovenije, 9,77EUR priporočeno do 1kg.
V kolikor ne presega 90cm 1xD + 1xŠ + 1xV. Pa najdaljša stranica ne sme biti več kot 60cm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

kiFni ::

toplakd je izjavil:

Pošta Slovenije, 9,77EUR priporočeno do 1kg.
V kolikor ne presega 90cm 1xD + 1xŠ + 1xV. Pa najdaljša stranica ne sme biti več kot 60cm.


pol je pa pošta najcenej. moj paket je znotraj teh dimenzij. gre za grafično. le kok cajta traja preko pošte.

toplakd ::

Po EU tam 3-5 delovnih dni. Odvisno od sreče.
Če boš pošiljal, pač povej da bi poslal kot priporočeno pismo. Nima veze če je v kuverti ali v paketu. Samo da je znotraj dimenzij in teže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

Amicore ::

Jaz sem ravno konec leta poslal v garancijo k njim grafično, paket sem oddal na Pošti Slovenija. Teža je bila cca. 1,4kg, poštnina pa 13,67€.
Je pa paket dostavil DHL, trajalo je pa 9 dni (30.12 - 9.1), torej več kot eno leto :D. Predvidevam, da zaradi praznikov.
Poštnino sem najprej plačal jaz, a so mi jo po tem, ko so odobrili garancijsko popravilo povrnili.

4ever ::

Včeraj zvečer sem naročil nekaj na mindfactory.de. Danes okoli 15.00 bom plačal na banki. Kdaj lahko pričakujem paket. Ko sem naročeval je bilo pri vseh stvareh napisano Lagernd. Lp

hojnikb ::

tam ponedeljek.
#brezpodpisa

Associated ::

Čisto možno da lahko tudi v petek, sicer pa ko bodo poslali dobiš Tracking številko in ti bo pisal datum dostave na strani od kurirske službe.

scipascapa ::

Kaj je fora? Ko se logiram, ne vidim nobenih cen, zaloge...če nisem logiran pa vse ok.

Berni_01 ::

Ima kdo izkušnje koliko je za čakat če pošlješ kaj v garancijo?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

AC_DC ::

scipascapa
Cookije& cache pobriši, restartaj browser.

Pesimist ::

ce se ne loginam imam celo paypal.... samo ne upam zaključit plačila :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

starboi ::

Pesimist je izjavil:

ce se ne loginam imam celo paypal.... samo ne upam zaključit plačila :D


Je bilo že neštetokrat povedano ( tudi v tej temi ), da za nas ( Slovenija ) ne podpira paypala.

Edit : Podan predlog za izbris.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

e-marko ::

Sedajle ravno naročam in pri zadnjem koraku mi izpiše še tole:
Please note!

If you like to order as a company without VAT we require for every order a digital copy of the tax id document given by your local tax agency and your official traders licence/certificate to verify the company name, company address,
corporate form combined with your given VAT.
Please make sure to send the required documents to info@mindfactory.de as soon as possible.

Please notice, that this is required for every order and is based on EU tax regulations.
Delivery address, company address and invoice address can not be changed and have to be identical.

After verification, we will confirm your order without german value added tax.


Sicer sem že prej opazil, da je potrebno poslati potrdilo o registraciji za ddv ampak mi ni jasno ali pošljem samo skenirano odločbo o vstopu v sistem ddv, ker sam nimam firme ampak sem fizična oseba z dejavnostjo (ja sem zavezanec za ddv)? Vseh teh dokumentov, ki jih naštevajo seveda nimam. Logično bi bilo, da preverijo veljavnost številke za ddv (to je prosto dostopno in preverljivo), ki sem jo vpisal ob registraciji in to je to.

Lp
...somebody, somewhere...

Pesimist ::

brez paypala jaz z takimi trgovinami sploh ne sodelujem. Paypal je za mene pogoj za nakup, da me ne farbajo z prestavljanjem roka dobave kot berem malo višje oz osebni prevzem z gotovino.
Kolko gledam so to kolektivno ukinile vse nemske stačune.

neverjetni99 ::

Kot da je taki problem it do banke pa plačat preko UPN, še bolj poceni te pride. Če nimajo pač nimajo boš pač počakal 2 dni da dobijo đizs no..

Petk ::

Zdravo koliko me pride postnina iz mindfactory ce nqrocik maticno,procesor,ram,grafo 20 eur ?

Pesimist ::

neverjetni99 je izjavil:

Kot da je taki problem it do banke pa plačat preko UPN, še bolj poceni te pride. Če nimajo pač nimajo boš pač počakal 2 dni da dobijo đizs no..


ma ni to problem sploh z spletno banko. Prej da bojo drkali do amena. Z paypalom vsej vem da bo vrjeno.

4ever ::

Hvala za odgovore. Ali v mindfactoryu rezervirajo izdelke takoj ko oddaš naročilo?

Dzhimen ::

Če se ne motim, izdelke "rezervirajo" ko prejmejo denar.

Ker če bi za vsa naročila dajali izdelke na stran, bi nastala totalna štala, ker si predstavljam da se ogromno teh naročil stornira zaradi napak pri naročilu ipd.

scipascapa ::

AC_DC je izjavil:

scipascapa
Cookije& cache pobriši, restartaj browser.


isto, sprobano na chrome še, wtf no.

e-marko ::

Včeraj sem naročil in poslal nato še potrdilo o vstopu v sistem ddv in še online link do preverjanja ddv številke.
Danes sem dobil potrdilo, da je vse ok in tudi novo ponudbo brez ddv.
Sem plačal in čakam.

Lp
...somebody, somewhere...

AC_DC ::

scipascapa
Izklopi še modem & router za minuto.

dukedl ::

V sredo 20.01.2016 sem naročil plato, procesor in spomin in tudi plačal isti dan preko klika.
Zadeve so poslali na ups v četrtek zjutraj, tako da so bili v pon 25.1. že na Brniku. Čeprav je bil naslov pravilno napisan sem pri pregledu kaj se dogaja s paketom videl napisano, da ni pravilni naslov in do so me kontaktirali(seveda me itak niso)

Po klicanju oz urgiranju na UPS, je zadevo na Brniku prevzel kolega, tako da sem imel robo v torek že v rokah.

Vse pohvale MF, kritika na UPS Slovenija.
lp dukedl

4ever ::

Koliko časa pa traja da ti komponente popravijo?

dukedl ::

vprašanje če bojo sploh kej popravljali..najbrž samo zamenjali
lp dukedl

4ever ::

Če se lotijo popravljati, kdaj približno lahko pričakujem paket? V petek zvečer sem ga oddal na pošti (poslal sem ga kot priporočeno pismo).

Master_Yoda ::

IMO to ni odvisno od njih ampak od servisa kateremu bodo izdelek poslali v popravilo. Oni so trgovina ne servis.

neverjetni99 ::

Ma kdo izkušnje z uveljavljanjem garancije pri Mindfactory? Ker mi je grafično skurlo včeraj:'(

Berni_01 ::

neverjetni99 je izjavil:

Ma kdo izkušnje z uveljavljanjem garancije pri Mindfactory? Ker mi je grafično skurlo včeraj:'(

Sporoči jim na mail reklamation@mindfactory.de kar v angleščini in ti bodo odgovorili kako naprej :)
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

4ever ::

Jaz sem prejšnji petek oddal paket na naši pošte, ker mi grafična ni delala. Danes dobim mail od mindfactory, da so popravili in da so poslali. Čez par minut dobim mail od ups-a z tracking številko. Zeloooo hitro8-O

neverjetni99 ::

4ever je izjavil:

Jaz sem prejšnji petek oddal paket na naši pošte, ker mi grafična ni delala. Danes dobim mail od mindfactory, da so popravili in da so poslali. Čez par minut dobim mail od ups-a z tracking številko. Zeloooo hitro8-O



Kak si rešo oni obrazec za RMA rucksendassistent al kaj je? :o če pod grund bi mogo dat artikel ist defekt ampak nemorem spremenit iz RMA

4ever ::

Jaz sem dobil obrazec po emailu v obliki pdf in ga natisnil. Pod grund sem napisal številko 1-das artikel is defekt.

neverjetni99 ::

Če nemorem pod grund nič spremenit pod vse ostale gre samo grund ne :/

4ever ::

Kako je moreš, samo napiši številko 1 pod Grund.

neverjetni99 ::

Kje če nemorem? Nič ne gre stisnit na RMA da bi spremenil pod Grund..znorel bom poleg no-.-

nocka ::

Pozdravljeni.
Vprašal bi kako poteka celoten postopek naročanja. Oddal sem naročilo in sedaj sem na mail prejel potrdilo o naročilo. Sedaj grem s temu na banko ter plačam na njihov transakcijski račun, ki so mi ga poslali? Kaj pa potem?

Jerry000 ::

A preko paypal se ne da placat? Al pa kar preko kartice direkt?

nocka ::

V splošnem se mi zdi, da lahko. Samo v mojem primeru imam denar doma v gotovini in mi je lažje če tako plačam

Jerry000 ::

Aha ok :)

worteleven ::

Mogoče malo neumesna... Iz mindfactory nameravam naročiti komponente za pc (cca 1300€). Zdaj me zanima način plačila... V primeru da uporabim bančno nakazilo ne plačam nič dodatnih stroškov, le poštnino, vendar če izberem kreditno ali pa paypal zaračunajo dodatnih ~20€ (1.7% od vrednosti nakupa za paypal, če se ne motim). Ali paypal potem še dodatno zaračuna provizijo pri plačilu, ali je že to končna cena? Malo me mika, da bi plačal kar z bančnim nakazilom, ampak nevem, ker z mindfactory nimam izkušenj.

Wazzock ::

DrSergioDJ je izjavil:

Pa saj to je nekdo že na prejšnji strani napisal. A folk res ne bere več kot 2-3 poste nazaj?

worteleven ::

Ja, sem našel. Malo sem spregledal. Že naročam

Jerry000 ::

Kaj res MF ne podpira PayPal za SLO -.-?

««
5 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30472810 (1552) issak
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365497 (504) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806386822 (53419) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242752 (1460) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
352926 (2406) Han

Več podobnih tem