» »

MindFactory mnenje

MindFactory mnenje

««
30 / 55
»»

Machete ::

Pa prihajajo, kar spremljam nič ne dobijo že nekaj tednov. Dobili so 2 modela 1070 in 1080 in še to je šlo takoj. 1080 ti imajo še nekaj, razlog je verjetno cena na stropu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Master_Yoda ::

Hehe RX 580 ki ima MSRP 229 $ prodajajo za 530 EUR :D. Sedaj so izgleda vse trgovine kar sle na scalperske cene.

Zgodovina sprememb…

theVB ::

Jaz sem priblizno en teden, iskal gtx 1080za "normalno" ceno, nisem nasel, sem sreca gledal se 1070ti zraven, pa je bila enkrat zjutraj za 480e gor, smo jo pokupli v roku 2min. Sam gledat je treba skos, pa se se najde kak dobr deal tu pa tam.

Virchy ::

Še enkrat potrebujem pomoč :/ Ko nakazuješ na MF, kaj je potrebno dati pod sklic? In kaj pod namen naročila? In ali je lahko naslov bivališča na UPN-ju drugačen od naslova, s katerim sem registriran na MF? Kajti na banki imam za naslov stalno prebivališče, na MF imam pa za naslov svoje začasno prebivališče..

MrStein ::

Jaz v oba, namen in sklic dan tiste številke, ki jih pošljejo, tudi pri drugih trgovinah.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

theVB ::

Če bom imel čas (da še mi danes po službi nebodo dostavili komponent) bom spisal komplet guide. Tud mene je to mal begalo :)

Virchy ::

Dej prosim, ker mislim, da sem zajebala na celi črti.. Oddal sem naročilo, plačal preko banke (tam ni napisala niti sklica niti namena). Istočasno sem pa na MF pisal, za izbris enega od profilov.. namreč, imel sem preko dveh mailov ustvarjena dva profila... In butli, drugače se ne moram izrazit, so mi zbrisali oba računa :/ FML Zdej pa čakam, kaj bo

theVB ::

Za (pravilno) plačilo potrebuješ: SWIFT, IBAN, namen plačila, znesek, ter naslov od mindfactory.
Drugače pa brez panike, samo da maš potrdilo shranjeno, pa ti nakažejo nazaj v primeru pomote (menda). Denar nemore kartak izginit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: theVB ()

Virchy ::

Sm glihkar dobil mail od MailboxDe, da je pošiljka prispela... Sm si kr oddahnil :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Virchy ()

MrStein ::

(delni) problem je, ima nemški plačilni nalog dovolj prostora, da vpišeš (kopirano iz mojega naročila):

Verwendungszweck: Kundennummer 12112211
Verwendungszweck2: Vorgangsnummer 9975099

Pri nas pa potem moraš čarati, ker ni dovolj prostora.

"Verwendungszweck" je po naše "namen".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

V namen sem dal tole:
MINDFACTORY: VERWENDUNGSZWECK:?SHOPID 2033759 VERWENDUNGSZWECK2:?VORGANGSNUMMER 5537710
Sklic je ostal prazen.

BIC: COBADEFF,
IBAN:DE91 2824 0023 0335 6334 02,
Naslov:
MINDFACTORY AG
PREUßENSTRAßE 14 A - C
26388 WILHELMSHAVEN
GERMANY

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

MrStein ::

PrimozR je izjavil:

V namen sem dal tole:
MINDFACTORY: VERWENDUNGSZWECK:?SHOPID 2033759 VERWENDUNGSZWECK2:?VORGANGSNUMMER 5537710

Kje? Papir? Spletna banka?
Na nekaterih (spletnih bankah) namreč niti polovico tega ne pusti vpisati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

SKB.net.

MrStein ::

Ve kdo, če obstaja uradna velikost tega polja? Nekakšen standard?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrimozR ::

Če je problem, daš SID: xxx in VGNr: xxx, menda jim bo jasno.

SlimDeluxe ::

Jaz sem dal tako na Intesi > Plačilo v tujino.

Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

MrStein ::

Hmm, to ti dražje zaračunajo? Ali pretvorijo v SEPA plačilo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

SlimDeluxe ::

Sem preveril, nadomestilo je isto kot za ostala plačila v slo na drugo banko, torej 0,98 €. Pri SEPA piše SP01, priznam pa da nisem prepričan kakšna je razlika ali je SEPA ali ne.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

MrStein ::

1 evro za nakazilo? :O
Rop pri belem dnevu...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

wired ::

SEPA nakazila imam jaz na Intesi 0.40 EUR..

D3m0r4l1z3d ::

Skb 0.42eur
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

SlimDeluxe ::

Aja, sem pozabil povedati, da imam poslovni račun in tu je vse dražje (npr. imamo tudi provizije za prejeta plačila)...
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

MrStein ::

Saj: rop pri belem dnevu.
No, dovolj off topica.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Machete ::

Poslal kartico na popravilo (pc (več njih) je kar iz nenada ni več zaznal) 24.1., v petek 9.2. bo pri meni nazaj v rokah. Torej 2 tedna s pošiljanjem 'gor in dol'.
So pa še isti dan, ko so jo prejeli (sobota 27.1.) hoteli izvršiti dobropis v evrih, pa sem prosil za popravilo. Ne vem pa ali potuja nazaj ista ali nova.
Presenečen, ker vse kar so mi parkrat povedali je da RMA postopek traja od 4-6 tednov.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SlimDeluxe ::

Kakšno kartico... GPU? Kateri brand?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

veqlargh ::

Men so tako menjali par 1080 kartic zarad coil cviljenja, pa eno 1080ti. Majo poštimane te postopke da res ni. Se spomnim, da je bil za 1080ti prejeta roba v petek ob 2pm, slabo uro po tistem že pismo o dobropisu. Menjave ni blo, ker tiste 1080ti niso mel na lagerju. Faking smrdljivi minerji.

D3m ::

Addiko 0.39 eur
|HP EliteBook|R5 6650U|

Machete ::

Ja se strinjam, prašiči minerski smrdijo po fecesu.

SlimDeluxe: 1080 Palit dual fan (cheap verzija). Verjetno sem jo z nekim stikom uničil.. Sicer pa nenavadno, da pošiljate zaradi coilwhina in da to celo menjavajo.. Jaz sem to sprejel kot 'višjo silo', čeprav res nisem imel zelo motečega primerka še, praktično zanemarljivo (tok tok).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

veqlargh ::

Nisem jim težil, pazi to ironijo. Nisem niti hotel poslat nazaj, samo vprašal sem, kako to smatrajo, glede na to, da mi je proizvajalec sporočil, da je stvar RMA-ja za tak tip težave na prodajalcu, kot si rekel, stvar elektronike (vseeno crap komponente no, da ne morjo tega poštimat). Sem dobil samo RMA obrazec, poslal nazaj, potestirali, javili, da je blo res prisotno piskanje izmed nekih koridorjev in nova nazaj. Oz. dobropis če niso več imeli. Proper.

Machete ::

Proper drži. Problem je samo, da jaz za tisti dobropis ne bi mogel več kupiti 1080, še 1070 ne :] in zato sem prosil naj nikar ne vračajo gnarjev.
Wi don't nid moni, wi nid more time..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

veqlargh ::

Saj pravim, jaz sem po zadnjem dobropisu za 1080ti pičkaril dobr mesec, pa za mišji k... ujel novo zalogo Asusovih in hitro eno pograbu. Dobr, da tud če ni plačan takoj je rezervirana.

MrStein ::

veqlargh je izjavil:

Nisem jim težil, pazi to ironijo. Nisem niti hotel poslat nazaj, samo vprašal sem, kako to smatrajo, glede na to, da mi je proizvajalec sporočil, da je stvar RMA-ja za tak tip težave na prodajalcu, kot si rekel, stvar elektronike (vseeno crap komponente no, da ne morjo tega poštimat). Sem dobil samo RMA obrazec, poslal nazaj, potestirali, javili, da je blo res prisotno piskanje izmed nekih koridorjev in nova nazaj. Oz. dobropis če niso več imeli. Proper.

Si iz prve dobil drugo, ki ni več cvilila? So oni preverili ali sreča?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

c3p0 ::

PrimozR je izjavil:

V namen sem dal tole:
MINDFACTORY: VERWENDUNGSZWECK:?SHOPID 2033759 VERWENDUNGSZWECK2:?VORGANGSNUMMER 5537710
Sklic je ostal prazen.


Eni bi še prosti spis napisali, če bi bilo dovolj prostora. Vneseš le št. naročila, brez raznih *zwekov, saj menda vejo za kaj gre...

PrimozR ::

A ni lažje označiti vse in skopirati? :D

Do sedaj se je še vedno povsod izkazalo, da če lahko vneseš več informacij, le to pomeni bonus, ne minus. Prevečkrat se mi je že zgodilo, da se je izgubil kak info, ker ni bilo dovolj obširno zapisano.

D3m0r4l1z3d ::

Ref nr in znesek jim je več kot dovolj.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

anzex1 ::

frenky119 je izjavil:

1.- vpišes se z svojim računom na Mindfactory spletno stran in klikneš na številko svojega računa (ID),
2.- pod nastavitvami (einsstellung) klikneš na upravljanje adresar (Adressbuch verwalten),
3.- vpišeš podatke, katere si prejel od poštnega posrednika v Nemčiji, v okence ustvari nov naslov (Neue adresse einlegen) in nato v istem okencu potrdi s klikom na ustvari nov naslov,
4.- meni se nov naslov za dostavo ni prikazal takoj, ampak sem se moral odlogirat in znova logirat. Naslov za izstavitev računa ostane isti, kot je bil doslej ( nič ne spreminjat) in potrdi s klikom nov naslov za dostavo (als lieferadresse ubernehmen).
Če bo še kaj nagajalo, pa kontaktiraj na ZS.


Zdravo,
je že kdo preizkusil ustvarit nov račun, kjer bi se registriral pod ime in priimek kar z mailboxde podatki? Ker potem si oseba iz Nemčije in lahko tudi preko paypala plačuješ...

Predator X ::

Hmm kdo že kupil mindstar izdelek? Kako se kaj "trenutno" obnese mailbox ?

theVB ::

mailboxde je kul. dobil za dva jurja robe 14dni nazaj v 4ih dneh

user-pass ::

Mindstar? Danes sem narocil 500GB Samsung 850 Evo 2.5" za 99€. Nad ceno se ne pritozujem.

Bye ::

Rad bi naročil dostavo na Hrvaško. Odgovorili so mi, da tja ne pošiljajo. Ali deluje mailbox.de za dostavo na Hrvaško, ter koliko računajo skupno (dostava + storitev)?

theVB ::

Glede na to da je hrvaška v EU bi moglo it skoz?. Jaz sem za v slo placal 27e cca 11kg(8komponent)

DarkSite ::

Eno vprašanje glede zalog in pošiljanja na mailboxde.

Torej, če imam v cartu 3 izdelke.

1 je Lagernd(stock)
1 je Bestellt(ordered)
1 je Verfügbar(Available)

Če izveden naročilo med 00-06h.

Kaj to pomeni glede število paketov?
Ali mi bodo poslali 3 pakete na mailboxde in bom potem tam moral plačati 3x za pošiljanje v SLO?
Ali bodo počakali s paketom na MFju, ki je na Lagernd in čakali na preostala 2 paketa(Bestellt, Verfügbar), da prideta na MF ter potem vse skupaj poslali v 1 paketu na mailboxde?

PrimozR ::

Druga opcija, vsaj pri meni je bilo tako. Verfügbar verjetno pomeni, da je na zalogi pri dobavitelju.

D3m0r4l1z3d ::

Do zdaj so počakali na lagerend vseh naročenih izdelkov in potem poslali.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

MadMax ::

Meni so enkrat (dobro leto nazaj) po ene 3 tednih poslali delno, preostali kos pa sem počakal nadalnja 2 tedna. Plačana seveda le ena poštnina.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Cancer ::

Kupil asus u310ua preko Mindfactory strani. Po 11 mesecih je crknil pant in na prenosniku se slisi glasno pokanje pri odpiranju, bo pa vsak cas se odlamal ekran on bodyja.
Zanima me ali je to krito z garancijo? Z racunalnikom se je delalo skozi lepo, tudi prenasalo se ga je v zascitni torbi. Je najbolje da kontaktiram kar Mindfactory ali je boljse da pisem na Asus support? Strah me je da mi bodo sporocili, da sem jaz kriv za zlaman pant in da mi ga garancija ne krije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cancer ()

D3m0r4l1z3d ::

Ima kdo Lenovo V310? Naj bi bil bussines model, le da je razred nižje od Thinkpada.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

vonmimek ::

Lepo pozdravljeni,

Rad bi kupil nekaj zadev iz Mindfactory-a, preko prijateljevega sp.-ja, mogoče je v osnovi neumno vprašanje, ampak ali je to sploh možno in če je kako to naredim, ker mi napiše da morem vključiti VAT ID v svoj account, ? kje jaz to vpišem ??

Hvala za vašo pomoč in se posipam s pepelom, zaradi svoje neumnosti :)

D3m0r4l1z3d ::

Prvo izvedi ali je zavezanec za DDV!
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

vonmimek ::

a pravilno predvidevam, če ni zavezanec za ddv, ne bo nič z naročanjem ?

hvala :)
««
30 / 55
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30774566 (1238) cortez
»

Caseking.de

Oddelek: Kaj kupiti
365561 (568) GrimReaper3
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806390593 (57190) Nwanko
»

Alternate.de izkušnje ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242805 (1513) bastadu
»

vrednost Intel i7 setup

Oddelek: Kaj kupiti
353013 (2493) Han

Več podobnih tem