» »

avto za družino s tremi otroki

avto za družino s tremi otroki

sebavet ::

kateri veliki enoprostorec za družino s tremi otroki predlagate? v poštev ne pridejo mali enoprostorci (ala Scenic ...), odpadeta chevrolet in dacia, cena je pomemben faktor, trenutno sem med vsemi videl, da ima najnižjo ceno peugeot 807, 25.400 eur, pozna kdo cenejšo varianto novega avtomobila. tako tema za debato za deževno jesensko popldne :)

Unknown_001 ::

Škoda Superb combi
Sj bi link od konfiguratorja dal pa ne dela.
Superb Combi Active 2.0 TDI dizel 2.0l TDI CR/ 103kW / 140KM 6-stopenjski 5vrat 24.637,33

Ni glih enoprostorc ampak karavan, sam če te to ne moti, pol...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Citroen C4 Picasso? Al ti ej to še vedno premajhno? Ker pol ne iščeš glih enoprostorca ampak navaden potniški kombi...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

dzinks63 ::

klemenSLO ::

Jst mam 3 mulce pa nimam problemov z mazdo6. Ni potrebe po enoprostorcu.
Tiste 2x na leto ko greš na dopust pa kufr na streho in je to to. Hočem rečt da pri 3 otrocih enoprostorc še ni nuja.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Janac ::

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=762...

Pomoje je to to. Malenkost večja od Tourana, izjemno mala poraba 4,5l. Skratka avto z dušo, ki kar žari od španskih emocij.

M-XXXX ::

Janac je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=762...

Pomoje je to to. Malenkost večja od Tourana, izjemno mala poraba 4,5l. Skratka avto z dušo, ki kar žari od španskih emocij.

Hehe, 4.5L :D Šaljivec si mi ti...

No uglavnem poraba je dejansko okoli 6.25L, da si nebi delal kakšnih utvar. http://www.spritmonitor.de/en/overview/...

Janac ::

M-XXXX je izjavil:

Janac je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=762...

Pomoje je to to. Malenkost večja od Tourana, izjemno mala poraba 4,5l. Skratka avto z dušo, ki kar žari od španskih emocij.

Hehe, 4.5L :D Šaljivec si mi ti...

No uglavnem poraba je dejansko okoli 6.25L, da si nebi delal kakšnih utvar. http://www.spritmonitor.de/en/overview/...


Tle nima nobena Start & Stop sistema...

RejZoR ::

klemenSLO je izjavil:

Jst mam 3 mulce pa nimam problemov z mazdo6. Ni potrebe po enoprostorcu.
Tiste 2x na leto ko greš na dopust pa kufr na streho in je to to. Hočem rečt da pri 3 otrocih enoprostorc še ni nuja.


Dandanes vsi zganjajo grozno paniko z enoprostorci in karavani že za 1 oz 2 otroka... men itaq ni nič jasno zakaj...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Unknown_001 ::

Janac je izjavil:

M-XXXX je izjavil:

Janac je izjavil:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=762...

Pomoje je to to. Malenkost večja od Tourana, izjemno mala poraba 4,5l. Skratka avto z dušo, ki kar žari od španskih emocij.

Hehe, 4.5L :D Šaljivec si mi ti...

No uglavnem poraba je dejansko okoli 6.25L, da si nebi delal kakšnih utvar. http://www.spritmonitor.de/en/overview/...


Tle nima nobena Start & Stop sistema...


Nima veze. Start and stop bol malo pomeni, razen če si redno v kakih zastojih na križiščih, pa še po določenem cajtu se mora motor spet prižgat da se preveč ne ohladi. Prihranek je bolj tako tako in hitr se ga da zanemarit, če kje malo bolj agresivno speljuješ.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

M-XXXX ::

Tle nima nobena Start & Stop sistema...

Kot prvo si pregledal vseh 10 strani avtov? Toliko o tem.

Kot drugo kaj ima start in stop veze? Če se veliko voziš po mestu pridobiš kakšen deci, drugače razlike ni praktično nič, oziroma nič.

Da ne omenjam, da bo imel kakšen tako velik avto 4.5L porabe :D? Ne ga srat...

Unknown_001 ::

Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Janac ::

M-XXXX je izjavil:

Tle nima nobena Start & Stop sistema...

Kot prvo si pregledal vseh 10 strani avtov? Toliko o tem.

Kot drugo kaj ima start in stop veze? Če se veliko voziš po mestu pridobiš kakšen deci, drugače razlike ni praktično nič, oziroma nič.

Da ne omenjam, da bo imel kakšen tako velik avto 4.5L porabe :D? Ne ga srat...


Če dvomiš o verjetnosti porabe, jo pa na testno zapelji. In avto je manjši kot ti misliš. Samo povečan Golf Plus.

M-XXXX ::

Če dvomiš o verjetnosti porabe, jo pa na testno zapelji. In avto je manjši kot ti misliš. Samo povečan Golf Plus.

Priskrbi mi ga, pa ti ga spravim čez 10L za šalo :) Drugače pa nimam nobenih želja ne interesa hodit na testne vožnje avtov izpod 200KM...

Uglavnem: sporočilo kupovalcu: za porabo poglej Sprintmonitor. Vse ostalo (rekla kazala, kaj šele tovarniški podatki so čisti smeh).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

c00L3r ::

Škoda Roomster mogoče? Najverjetneje najboljši kompromis med ceno, prostorom in kvaliteto.

Hayabusa ::

C4 picasso, Zafira, mb vito, Trafic (največ prostora).
Vse ostalo je premalo, bko boš tovoril vozišče ostalo kramo je prostora vedno premalo.

Kolega ima Zafiro in 2 otroka, na poti na morje so imeli na strehi še potovalni kovček + polna kabina8-).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

PacificBlue ::

Poglej si še kaj iz Fordove ponudbe, S-max, C-max in novi B-max.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

alphasaphir ::

skoda superb combi
ford s-max
vw caddy maxi - na vw.si poglej med gospodarskimi vozili
 3 otroci, 2 vozička, 3 kolesa, pes in omara

3 otroci, 2 vozička, 3 kolesa, pes in omara



je še vedno nek popust na nova vozila (ali celo brez davka) s 3 otroci?

CMpunk ::

novi golf variant mogoče?

gruntfürmich ::

qashqai 2+
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

CMpunk ::

mogoče clio grandtour?

Malajlo ::

Dej naprej povej, a moraš tri stole imeti zadaj? Ker precej zoži izbiro.
Roomster so pa ozka jajca.

klemenSLO ::

Če hočeš imeti 3 stole boš dejansko imel težavo. Če jih že spraviš not je ponavadi ZELOOO težko zapenjati pasove. VElja tudi za navidez večje avtombile. Eni nimajo čisto 'ravnih' sedežev in ne moreš stolčka poriniti do roba. Jst ma tko. Ne eni strani je stol za najmlajšega, na sredini sedi 8 letnik normalno na sedežu, na drugi strani pa imam za srednjega samo povišico.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Malajlo ::

Najbolj komot in najbolj grdo je z Multiplo ;). Trije poljubni stoli zadaj brez problema, mulci se sami zapenjajo.
Zapenjati pasove brez problema je mogoče samo v avtomobilih, ki imajo zaponko _v_ sedežu, ponavadi se jih da tudi odstraniti. Stoli so tudi širši. Ampak to so vse enoprostorske krave, ki pridejo s svojo velikostjo prav ravno dvakrat na leto - ko se selimo na dopust.
V Cromi imam dva III stola, enega II (pettočkovno zapenjanje) pa ob strani. Tudi nekako uspejo mulci sami vdeti pas v zaponko, čeprav je na traku in "beži" po zadnji klopi.

Engineer_ ::

Malajlo je izjavil:

Najbolj komot in najbolj grdo je z Multiplo ;). Trije poljubni stoli zadaj brez problema, mulci se sami zapenjajo.
Zapenjati pasove brez problema je mogoče samo v avtomobilih, ki imajo zaponko _v_ sedežu, ponavadi se jih da tudi odstraniti. Stoli so tudi širši. Ampak to so vse enoprostorske krave, ki pridejo s svojo velikostjo prav ravno dvakrat na leto - ko se selimo na dopust.
V Cromi imam dva III stola, enega II (pettočkovno zapenjanje) pa ob strani. Tudi nekako uspejo mulci sami vdeti pas v zaponko, čeprav je na traku in "beži" po zadnji klopi.


ne razumem kako si lahko tak fan.....fiata :|

(saj ne rečem, stare crome so bile zelo kul za svoj čas, samo današnje pa niso za nikamor)

Kar pa se multiple tiče pa lahko rečem le da bi jo jaz kupil edino če bi želel izvedeti kako se skotali po klancu direktno na odpad :D

Zgodovina sprememb…

Malajlo ::

Vidim, da imaš mnenje izoblikovano iz prve roke :))

Invictus ::

Engineer_ je izjavil:


ne razumem kako si lahko tak fan.....fiata :|

Zato ker dela, poceni deli in servis. Italijani so daleč od krša kot raja misli. Da ne govorim da je bil Fiatov diselski motor, motor leta 2 ali 3 leta nazaj.

Meni je punto zdržal 13 let. Pol crknil ker ga nisem več vzdrževal zaradi nakupa novega.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tomaz- ::

Kolega ima C4 grand Picasso, 1,6 turbodiesel.. Vrhunsko.. Dovolj prostora za tri otroske sedeze, se tasca se lahko pelje cisto zadaj.. Jebiga, nekdo mora skrbet za to krdelo, hehe

Ga je pa rabljen prisel okoli 14.000€.. Zdaj ga ima ze drugo leto, brez problemov.. Uvozen iz Nemcije, 160000 km, vsa oprema, lepe temno rdece barve, ksenon in ostalo...

iso2000 ::

Engineer_ je izjavil:



ne razumem kako si lahko tak fan.....fiata :|

(saj ne rečem, stare crome so bile zelo kul za svoj čas, samo današnje pa niso za nikamor)



Kaj pa manjka "novi" Cromi?

Malajlo ::

Zakaj bi ji kaj manjkalo? Dve familiji sta jo kupili, ko sta videli pri moji, kaj dobiš za ta denar. Ga ni korejca.
Skratka, nisem hotel enoprostorca, karavana sem imel, pa je bil malenkost preozek (Stilo MW, super avto, izjemno zadovoljen). Pa sem našel razlog za nakup nove ;). Saj sem gledal tourana, ampak bi lahko za ceno enega dobil cromo in še pando za v hosto po gobe. Novi doblo pa kar ni in ni hotel priti v SLO (in zdaj bi vzel tistega na metan).
Ja, fiate vozim in sem čuden 8-O

AvtoR ::

Kaj pa kak Berlingo?

Engineer_ ::

kaj manjka novi kromi? To ni več croma kot taka.
Nekoč je bila to:


postala je .... to


Iz za tiste čase lepega in precej dobro narejenega avta je postala nek karavan brez oblike in duše. Ampak ja, pelje se vseeno.

In ne, za ta denar ima zelo, zelo veliko konkurence.


fiat stilo pa je morda vseeno zanimiva izbira. Ker je dejansko grozno poceni.

Zgodovina sprememb…

klemenSLO ::

Da malo obudim tole temo:
Malo gledam tole Zafiro. Ma kdo kake izkušnje z 1.6 dizl varianto. Ta je baje neki nov dizli. 2.0 je pa starejši Zafirin motor z večjo porabo. Peljal sem testno 2.0 170 KM in se mi je prav dopadla. Zdej morm pa še 1.6 da vidm kok je razlike.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet pri nakupu avta - do 6.000 evrov (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7514465 (11609) ingeniero
»

študentski avto, kateri modeli (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6913561 (11223) spirit
»

avto za avtocesto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13827797 (23652) D3m
»

Kateri avtomobil naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9719585 (17459) RejZoR
»

Svetovanje za nakup avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12227059 (24668) amigo_no1

Več podobnih tem