» »

Svetovanje za nakup avtomobila

Svetovanje za nakup avtomobila

1 2
3
»

Drekcpekc ::

VW itak nenormalno držijo ceno, zadnjič je bil en Golf 1999, 1.9 TDI 110 KM z 245.000 za 4.990 EUR na avto.netu.
Saj niso normalni, kaj mislijo da imajo zlate avte?

amigo_no1 ::

Cene držijo zaradi vseh z Balkansko mentaliteto.
Samo da je Nemc dizel, potem je že vse super fino fajn in cena do neba.

T-h-o-r ::

Drekcpekc je izjavil:

VW itak nenormalno držijo ceno, zadnjič je bil en Golf 1999, 1.9 TDI 110 KM z 245.000 za 4.990 EUR na avto.netu.
Saj niso normalni, kaj mislijo da imajo zlate avte?




ceno že lahko tako nekdo da, samo prodal ne bo :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Valvoline ::

golfa 4 tdi ali sdi za cca 3000-3500e z klimo l.98-99 in 5 vrat prodaš takoj,kilometri sploh niso pomembni.Ne moreš verjet kak so iskani.Še trojkice so vse prodal,celo 2k za trojko dobim.

Zheegec ::

In moja AR145 105HP JTD letnik 2000 s klimo in podobnimi jajci se veselo vozi dalje, prodal sem jo za 1700EUR, peljala se je neprimerno bolje kot vsak Golf (direkt iz Golf4 sem se usedel vanjo in je super).
Če ljudje radi dajo več denarja za manj muzike - imamo prosti trg, jaz se ne bom sekiral :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Valvoline ::

Jbga raznorazni bolgari,makedonci,romunci itn so napihnal cene VWjev.Zgleda bo kar držalo da je vsak golf tja zlata vredn :D
btw zakaj si alfico prodal,če si jo že skoz tok hvalil?

Zheegec ::

Valvoline je izjavil:

Jbga raznorazni bolgari,makedonci,romunci itn so napihnal cene VWjev.Zgleda bo kar držalo da je vsak golf tja zlata vredn :D
btw zakaj si alfico prodal,če si jo že skoz tok hvalil?

Ker obstaja enačba;
novejša Alfa >>> starejša Alfa
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

djordjevic ::

Skoraj sem padel pod mizo. :))
No grave is deep enough to keep us in chains.

Valvoline ::

Zheegec je izjavil:

Valvoline je izjavil:

Jbga raznorazni bolgari,makedonci,romunci itn so napihnal cene VWjev.Zgleda bo kar držalo da je vsak golf tja zlata vredn :D
btw zakaj si alfico prodal,če si jo že skoz tok hvalil?

Ker obstaja enačba;
novejša Alfa >>> starejša Alfa

Aha.Naj ti bo.Avto ki brezhibno gre in lepo služi večina folka ne prodaja kr tako.Še posebej dizla.

Zheegec ::

Kaj boš rekel, da dizli nenormalno crkujejo? Jaz take izkušnje nimam, počakaš da se lepo ogreje in gasa do rdečega območja :)
Pa še samo 105HP je imel...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gregc69 ::

clio 1.5 dci, majhna poraba, ga skor ne tankaš hehe, edin rad se zamaši EGR ventil

djordjevic ::

Vsak avto, ki sem ga doslej menjal, je bil brezhiben, zamenjal pa sem ga zato, ker sem se ga naveličal / sem potreboval večjega. Ne rečem, da je jako racionalno, vendar se po max. 4 letih avta naveličam in si omislim drugega.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Valvoline ::

Zheegec je izjavil:

Kaj boš rekel, da dizli nenormalno crkujejo? Jaz take izkušnje nimam, počakaš da se lepo ogreje in gasa do rdečega območja :)
Pa še samo 105HP je imel...

Narobe si me razumel,hočem povedat da dobr dizel nobedn ne prodaja,torej alfico je ziher nekaj začelo jebat :)

djordjevic je izjavil:

Vsak avto, ki sem ga doslej menjal, je bil brezhiben, zamenjal pa sem ga zato, ker sem se ga naveličal / sem potreboval večjega. Ne rečem, da je jako racionalno, vendar se po max. 4 letih avta naveličam in si omislim drugega.

Ja no,5 let je res meja,če pa res dobr služ pa mal prolongiraš.
:)

Zgodovina sprememb…

Gregc69 ::

glede alf... JTD motorji so eni izmed najbolših motorjev kar so jih izdelali zadne čase! res da se kdaj kakšna svečka uniči ter kakšen senzor pretoka zraka vendar čez 2.4jtd pri meni ni boljđšega dizelskega motorja!

WarpedGone ::

Narobe si me razumel,hočem povedat da dobr dizel nobedn ne prodaja,torej alfico je ziher nekaj začelo jebat :)

A dobre bencinarje pa?
Ne razumem tega kulta diesel pogona ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Zheegec ::

Narobe si me razumel,hočem povedat da dobr dizel nobedn ne prodaja,torej alfico je ziher nekaj začelo jebat :)

Ti si mene narobe razumel.
Torej boš rekel da dizli nenormalno crkujejo? Če NE crkujejo nenormalno, potem dobiš dobrega dizla brez težav (mimogrede, v trgovini jih imajo toliko, da jih celo prodajajo!) in ga torej prodaš, če hočeš novejšo stvar. Če pa rečeš, da malo crkujejo, potem pa ni težav, ane?
To je res smešno, če je kolega prodal Passata je bilo očitno vse OK (pa še razgrabili so ga, ane?), mojo AR145 je pa začelo kar nekaj jebat da sem jo prodal?
Bah... komaj čakaš, da napišem, da je bilo nekaj narobe.

JA, okej, sploh ni delala, kupec je sploh ni mogel odpeljat, jo je moral naložiti na tovornjak pa odpeljati. Happy?

WarpedGone je izjavil:

Narobe si me razumel,hočem povedat da dobr dizel nobedn ne prodaja,torej alfico je ziher nekaj začelo jebat :)

A dobre bencinarje pa?
Ne razumem tega kulta diesel pogona ...

Ja, jaz tudi ne. Dober turbobencinar je zakon zadeva, me likes very much! Ali pa NA 3.2 V6 mmmmm.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

Valvoline ::

WarpedGone je izjavil:

Narobe si me razumel,hočem povedat da dobr dizel nobedn ne prodaja,torej alfico je ziher nekaj začelo jebat :)

A dobre bencinarje pa?
Ne razumem tega kulta diesel pogona ...

Heh,fora je v tem da res dobrega in ohranjenega dizla z malo km težko dobiš.Ker nobedn ne kupi dizla dab ga gledal pred garažo :)
Povprečno dizli majo po 2x do 3x več km kot bencinci.Seveda so pr 90% števci 2x ali 3x pošlihtani pa tega ne videš. Zato pravim k kupiš dobrega dizla ga ne prodaš kr tako.

@alien,sej sm ti reku da je passat biv napol uničen.Pač iskan avto in ga kupci sploh niso preveč gledal,motor je bil špica čeprav je mel 300kkm druzga sploh niso gledal.Pač tm na jugu je servis in popravilo pocen.
Heck čeb ga dal men za jurja pa pol še jz bi ga vzel in porihtal zase.
No zej pa povej kaj se je z alfico zgodilo.dej,dej.
:D

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Heh,fora je v tem da res dobrega in ohranjenega dizla z malo km težko dobiš.Ker nobedn ne kupi dizla dab ga gledal pred garažo :)

Dosti Km pri novejšemu dizlu ni slabo, to pomeni večinoma avtocesto, kar pomeni, da je izredno dobro ohranjen. Pri starejših je drugače, ker je bilo pač takrat manj AC se je avto sigurno veliko vozil po teh naših jamah od regionalk pa mogoče še kaj skrešan, kot Golf4 od mojih sosedov...
@alien,sej sm ti reku da je passat biv napol uničen.Pač iskan avto in ga kupci sploh niso preveč gledal,motor je bil špica čeprav je mel 300kkm druzga sploh niso gledal.Pač tm na jugu je servis in popravilo pocen.

Saj sem rekel, da se ne sekiram, če dajo preveč denarja. Samo, da imam jaz tisto, kar si želim.
No zej pa povej kaj se je z alfico zgodilo.dej,dej.

En teden po malem servisu sem se neko popoldne odločil, da jo bom zamenjal z drugo lepotico. Te še kaj zanima?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Valvoline ::

Sn ziher da boš zdj prešaltal na DAS AUTO.
The truth will set u free.
:)):D

Zheegec ::

Prehitro res ne, čakam na novo Giulio, če bo za kaj...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

WarpedGone ::

Heh,fora je v tem da res dobrega in ohranjenega dizla z malo km težko dobiš.Ker nobedn ne kupi dizla dab ga gledal pred garažo :)

You couldn't be farther from the truth.
Glih zarad te diesel fame, takšne avte nabavljajo penzionisti, ki se pol furajo v trgovino in banko po penzion. Ko jih po 5ih letih pobere, ma avto res sam kakih 30k prevoženih, ampak so pa zato ti km delan z mrzlo mašino in nekje enakovredni 150000k po AC.

Kakorkoli se obrneš maš rit zadaj. Ni simpl enostavnega pravila za čez prst ocenjevat kvaliteto in ohranjenost. Ne ostane ti druzga kot da si ogledaš konkreten primerek in če ne opaziš nič očitnega, tvegaš. Pa sprejmeš da je to rabljen avto in da bojo stroški s servisom. Vse ostalo je čaranje in zaklinjanje starih bab, ki dela samo zmedo in meglo.
Zbogom in hvala za vse ribe

djordjevic ::

A3001, W1: Eh, nimata pojma. VW je treba kupit - te baje celo preživi! ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

amigo_no1 ::

A misliš da bo prešaltal na audi ( another ugly deutsche invention ), bmw ( big money wasted ) , ford ( forever only retarded driver ), mb ( mucho butl ) , opel ( opasno počasni ekvivalent lojtrnika) ali na vw ( vija vaja ven (s ceste) ) ?

Da, vw preživi tudi napad z nevtronsko bombo, bolj točno golf 2 D.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljen avtomobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10621575 (16773) amigo_no1
»

Nakup novega/rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
313985 (3685) Echbart
»

Supermini do 3k€?

Oddelek: Loža
142919 (2446) RejZoR
»

Popravilo avta ali nakup drugega do 2.000 evrov

Oddelek: Loža
102603 (2187) genius11
»

nakup avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13311363 (8982) samsung113

Več podobnih tem