» »

Svetovanje za nakup avtomobila

Svetovanje za nakup avtomobila

1
2
3

xklemen ::

Danes grem v krško pogledat Peugeot 206 1.4 75KM...
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=406...

Lastnica 2 leti ..

ZdravkoČolič ::

Malo opreme, veliko prevoženih, star...

ZdravkoČolič ::

Sj dober 206 je saj še enkrat tolko. Praši babo kaj je blo menan. Npr. če je še prva sklopka lahko pričakuješ, da bo hitro šla.

ZdravkoČolič ::

Jst bi uzeu kej tazga: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=402... (1.6 mašina ne pije veliko). ima saj klimo in lepši videz.
Tale ma tudi klimo: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=404...
Tale je še klasični dizel: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=400...
Tale je zelo lep: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=400...

Po mojem mnenju je bolje dat tistih 300 evrov več in dosti več avta dobiš. Če boš pa tega uzeu pa ceno zbi za kšne 200.

xklemen ::

hm .. oče ima Ford Focusa .. pa je 1.6 105KM ... pa mu žre 9-10L/100km
nekako gledam 1.4 .. 75KM .. ker tudi gre za zmerno vožnjo po mestu .. nerabim glih 109KM =D

Se mi zdi da VW Polo nebom več iskou .. bom kar na iskanju Peugeot-a ostau =D

..in pa še nekaj .. večkrat opazim da so prerihtani avtomobili cenejši od tistih ki imajo original... ali se splača kupovat prerihtan avto? .. ker je tudi možnost da ga je lastnik veliko "gonil" =)

amigo_no1 ::

Haha, 4x 10 let stari in vsi manj kot 150 k km.
Pejte no nekam.

ali se splača kupovat prerihtan avto?.. ker je tudi možnost da ga je lastnik veliko "gonil" =)

Če ga kupiš od pubeca, ki ima ravno še za felge in nove gume potem NE.
Pričakuj tudi pogosta ustavljanja od prometnih, sploh če avto prej slišiš kot vidiš.

Zgonjene so predvsem Honde vtec.

Jaz bi šel pogledat dizla - vendar pozor za stanje sklopke.

Ne vem kaj boš s športnim podvozjem in 16" na avtu z 78 KM.Vprašaj tudi če ima vse predelave homologirane.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=400...

Prvi pežo iz CE - čisti overkill za po mestu.Tudi magičnih 98 k km pade v oči.
1.6 16v ne pije veliko ? Šparovček ravno ni.

xklemen je izjavil:

Danes grem v krško pogledat Peugeot 206 1.4 75KM...
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=406...

Lastnica 2 leti ..

Kako je bilo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

ZdravkoČolič ::

Ford focus ma tud večjo maso, pa bolj neekonomičn motor. Mislim, da je uradna poraba 1.6 mašine za 3 deci višja kot 1.4... Je pa odvisno seveda kako voziš.

Edit: o 0.3l na 100km razlike govorim seveda on peugeotovih 1.4 in 1.6, da ne bo pomote.

Zgodovina sprememb…

xklemen ::

amigo_no1 je izjavil:


xklemen je izjavil:

Danes grem v krško pogledat Peugeot 206 1.4 75KM...
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=406...

Lastnica 2 leti ..

Kako je bilo ?


..eh .. avto je šeu še preden sem meu konec pouka :S .. saj Bolje dober avto zamuditi kot pa slabega kupiti :) .. sej se nemudi nevem kako .. bo že :)

xklemen ::

Kaj pravite na tale avto?

Fiat Punto 1.2 16V ELX Sporting
bencinski motor, 1242 ccm, 59 kW / 80 KM

Prevoženi: 130000km
Letnik: 2001

Eden znanec ga ima .. in me zanima ali je Fiat uredu kot avto .. karoserija .. motor..?
Pa nobenega servisa nima potrjenega :/

Blinder ::

Pozanimaj se tudi kaj pomeni ta sporting. Ker kolkor vem ima 6 prestav pa športno podvozje(glede na to da si mlad voznik je to + ).
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zheegec ::

80KM je že čisto OK za puntota. Običajno so težave razne roke pa nosilci motorja pa te zadeve, ki so delno potrošni material, pa ne bi smele biti :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

amigo_no1 ::

Sporting je tip opreme.
Tudi amortizerji znajo biti zanič (avto "plava" po ravnem).

Pozanimaj se malo bolj o tem znancu in boš videl kako je bilo poskrbljeno za avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Isotropic ::

xklemen je izjavil:

hm .. oče ima Ford Focusa .. pa je 1.6 105KM ... pa mu žre 9-10L/100km
nekako gledam 1.4 .. 75KM .. ker tudi gre za zmerno vožnjo po mestu .. nerabim glih 109KM =D

Se mi zdi da VW Polo nebom več iskou .. bom kar na iskanju Peugeot-a ostau =D

..in pa še nekaj .. večkrat opazim da so prerihtani avtomobili cenejši od tistih ki imajo original... ali se splača kupovat prerihtan avto? .. ker je tudi možnost da ga je lastnik veliko "gonil" =)

ob kaksni voznji mu zre 9? kaj pa po avtocesti, ga lahko vprasas (cimprej prosim)?
sicer pa, ce kupujes focusa, kupi 1.6, ker je 1.4 nepremicnina (tka motor je glih dober za v fiesto), porabi pa isto, ker ga moras za enak rezultat bolj gnat (v visje vrtljaje; kar pomeni visjo porabo)

MedusasPath je izjavil:


Pa od kje vam ideje, da ima toliko vozil prevrtene kilometre?

itak jih imajo. kako bi pa drugace trgovci sploh kaj zasluzili (glej cene enakovrednih rabljenih v D, SLO).

amigo_no1 je izjavil:

Od kolega sodelavec je imel službenega C Berlingota 1.6 16v bencinar vsa oprema (kupljen nov na firmo), bil je vožen za vožnje po državi (+100 km v eno stran dnevo), kolega ga je kupil za 2 jurja E, ko je imel 300 k km, pri 330 k km je moral menjati potisni ležaj, ostalo dela BP.

kako naj avto ne bo ohranjen, ce je bil vedno samo na ac?

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Avto bil furan pretežno po regionalkah.

xklemen ::

Evo .. avto je zaaran =D
Pregledal sem vse (upam) .. rjavine ni videti na karoseriji.. motor soliden
Testna vožnja .. udobno (notranja oprema je res super na prvi pogled)
Servisiran naj bi bil redno .. samo potrjenega ni nič :/ ..
Vozila ga je pa ženska dnevno po 30km .. (lastnica 1 leto..)

Mene je zelo navdušil... :)

Link: http://www.avto.net/_PRINT/ad.asp?ID=40...

Valvoline ::

2600 brez klime pa še 3 vrata ? What a joke :)
Ta več ka jurja pa pol ni vredn. Moje mnenje.

xklemen ::

Zglihal sem na 2300 :)

Valvoline ::

xklemen je izjavil:

Zglihal sem na 2300 :)

Za ta dnar vsaj še z klimo bi si neki kupu.Res si dal preveč jbga,srecno pa da te fajn služ.
:)

Drekcpekc ::

Mislim da si kar dobro kupil.

Te Puntoti so kar trpežni, slišal nisem še da bi rjaveli in tudi dobro opremo si dobil, vsaj malo lepši volan in sedeže od navadnega.

Cena je kakršna pač je, jaz bi dal zanjga realno nekje 1.800 - 2.000 ampak v realnosti bolj težko :D


EDIT: Deli so smešno poceni pri teh Puntotih, to je vsaj ena prednost.

Srečno in varno vožnjo pa čim manj okvar.

Zgodovina sprememb…

Steinkauz ::

Ma brez klime pa ne kupim avta za nič na svetu

xklemen ::

Evo, avto je parkiran pred hišo, opravljen preventivni pregled, v ponedeljek grem še na generalni servis ..

Ima pa napako :/ .. nisem prej opazu .. avto je uvožen iz Italije 24.11.2009 :/ ..

Drugače kolikor sem se peljal iz Brežic v Novo mesto .. je zelo udoben za vozit .. 6 prestav =) ..

@Steinkauz Hmm .. bi kupoval z klimo če bi imel vožnje dnevno po 50km in več .. bi kupoval z klimo .. Imam pa maksimalno po 25-30km .. tako da ni neki panike glede vročine :)

Drekcpekc ::

Lastnica ni povedala, da je uvožen?

amigo_no1 ::

Hitro naredi servis vseh tekočin in jermenov :P.
Vidim da si kupil od privat osebe.

VOZILO JE REDNO VZDRŽEVANO IN SERVISIRANO

Nič potrjenega. Lahko je, lahko ni (sistem: samo tankaj in vozi).

V oglasu piše 2 lastnik (v slo najbrž ;) ). Zakaj se je avto prodajal ? Koliko časa je bil pri lastnici ?

Vozila ga je pa ženska dnevno po 30km .. (lastnica 1 leto..)

Uvoz 2009, lastnica 1 leto, kje je tu še 2 lastnik ?

Si pred nakupom preveril koliko lastnikov je avto že menjal v SLO ali si verjel na besedo ?

Imam občutek da so te nat**li na veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

WarpedGone ::

@xklemen
Ignoriri pridige okrog natega, dal preveč, ni klime... Brez panike. Tut če, pa kaj? Nabavu si avto za dobra dva jurja, kakih 20% cene novga.
Narhuj kar se ti lahk zgodi je, da je bla zadeva ukradena in ti bojo avto zaplenil. Sicer pa glavo na rame, nared veliki servis in uživaj v vožnji. Naj ti dobro služi. Pa ne šparaj na gumah in olju.
Zbogom in hvala za vse ribe

amigo_no1 ::

Samo sprašujem (ni to nobena pridiga), ker se v mi je dosti čudnih reči padlo v oči pri omenjenem nakupu.

xklemen ::

Takole je ..
Avto se je prodajal ker je ženska noseča .. in avto s tremi vrati neodgovarja njej .. (videl osebo .. in je to res)
Prva lastnica v sloveniji je bila očitno ona, kupljen je bil pa pri Brežiški firmi ki uvaža avtomobile iz italije..
Kupljen je bil z 117000km prevoženimi .. servise ji je delal eden iz sorodstva..

Kje preverim če je avto ukraden, ter koliko je bilo predhodno lastnikov?

ZdravkoČolič ::

Tolko je rablenih avtov ti greš pa tega kupit, po mojem mnenju je velika napaka.

WarpedGone ::

Kje preverim če je avto ukraden, ter koliko je bilo predhodno lastnikov?

Prvo lahko na policiji ampak to ni nikol 100%. Enostavno je to nek rizik s katerim živiš pri rabljenih avtomobilih in upaš na najbolje.
Drugo pa preko državnih online storitev (za slovenijo: Vpogled v podatke o vozilu). Kolk je upoštevana zgodovina iz tujine pa ne vem.

Kolk je blo predhodnih lastnikov je samo po sebi irelevantno, če se je z avtomobilom ravnalo kot z avtomobilom. Sumljive so uradno eno leto stare reči pa tretji lastnik, ki stvar tut že prodaja. Verjetn je bil kak razlog da kar trije niso hotl met zadeve več kot par mesecev.
Zbogom in hvala za vse ribe

Valvoline ::

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=403...
Sicer mal starejše in mal dražje vendar pa primerjaj tega z puntičem.
:D

TOP ::

Jao kako ste eni smešni ali pa ste neumni.Če ga je imela lastnica registriranega in ga je vozila,potle ni bil ukraden.Brez skrbi avto ni bil ukraden,ti sam uživaj v vožnji.

Valvoline tistega ne moreš primerjat z Puntičem v nobenem pogoju.Lahko pa si sam želiš Puntiča ko bo treba na Audiu menjat kakšen kos.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

WarpedGone ::

Hmm, a me je blo razumet, kot da strašim da je bil ukraden? Če ja, se opravičujem - napisu sm le da je to narhuj kar se lahk zgodi, vsa ostala strašenja kako da je stvar zanič so brezveze in lulek proti temu.

Glede tistga A3: spoštujem človeka, ki raje vzame puntota. Včeraj je manjkalo 5% da nism šel za enemu kretenu v točno takem rdečem A3 in mu jih nadeval okrog kepe. V 5 minutah bi skorajda povzroču tri karambole. Hvaljen Jezus da smo se mu uspeli umikat. Vse stare reči je treba popravlat. Le da pri tem A3 račun za servis zelo hitro preseže dvakratnik vrednosti avtomobila. Pa še 6 prestav nima, predpotopno.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Valvoline ::

Vse odvisno kok je avto ohranjen i če je redno servisiran.Na audiju do 250kkm nimas kej dosti čarat ob pravilnem in rednem vzdrževanju.Pa rabljeni deli se tut dobijo če se kej hudga zgodi.
Punto zna tut biti prava pizda,še posebe un elektricni city servo ki baje crkne pr polovici teh.
:)

amigo_no1 ::

Če ga je imela lastnica registriranega in ga je vozila,potle ni bil ukraden.Brez skrbi avto ni bil ukraden,ti sam uživaj v vožnji

Se da vozit, dokler te ob kakem bolj podrobnem pregledu na kakem mejnem prehodu ne haltajo.
Btw, v Črni gori lahko registriraš vsak avto, samo dosti jih je samo za po Črni gori :D.

Tudi pri nas tako početje ni tuje vrlim "podjetnikom".


Še par linkov za preverjanje najdeš tukaj:
http://www.policija.si/index.php/compon...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

TOP ::

Ne nisem mislu na tole kok je avto ohranjen.Že recimo zavorne ploščice in diski stanejo tolk da pri puntotu jih maš za 5 let.Če ti pri Puntotu kej krepa od elektrike,greš v It,na odpad kot sem šel tud sam in dobiš drugi kos za dva bela dva ćrna,kam boš šel pa za Audia.V It greš lahko sam boš takoj opazu kolk jih je takih tam.Ukraden avto se ne da vozit,ker ko ga greš registrirat bo takoj jasno.Pa mimogrede ti nevem kje živiš ampak jaz definitivno ne v Ćrni gori.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Zheegec ::

Vse odvisno kok je avto ohranjen i če je redno servisiran.Na audiju do 250kkm nimas kej dosti čarat ob pravilnem in rednem vzdrževanju.Pa rabljeni deli se tut dobijo če se kej hudga zgodi.

Zato sm dones vidu crknjenega A4 na odstavnem pasu ko so ga ravno nalagali? Pa dvomim, da je v 2 letih naredil 250k Km, ker je bil nov model...
Zakaj nekateri tako radi prihajate na ta forum s temi gostilniškimi učenostmi? Crkne lahko VSE. In tudi crkuje vse, še prenosniki za 15kEUR posebno izdelani za vojsko crkujejo, potem pa nek VW Golf (sorry, Audi A3) ne bo crknil...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TOP ::

ALIEb3001 se podpišem

WarpedGone ::

Sej, kolk Audiji crkujejo zveš šele, ko enga nabaviš. Al pa BMWji enako. Prej je to neuničljivo, pol se pa znajdeš v klubu posvečenih khm opečenih...
Zbogom in hvala za vse ribe

Valvoline ::

Zheegec je izjavil:

Vse odvisno kok je avto ohranjen i če je redno servisiran.Na audiju do 250kkm nimas kej dosti čarat ob pravilnem in rednem vzdrževanju.Pa rabljeni deli se tut dobijo če se kej hudga zgodi.

Zato sm dones vidu crknjenega A4 na odstavnem pasu ko so ga ravno nalagali? Pa dvomim, da je v 2 letih naredil 250k Km, ker je bil nov model...
Zakaj nekateri tako radi prihajate na ta forum s temi gostilniškimi učenostmi? Crkne lahko VSE. In tudi crkuje vse, še prenosniki za 15kEUR posebno izdelani za vojsko crkujejo, potem pa nek VW Golf (sorry, Audi A3) ne bo crknil...

Novejši avti so itak šrot vse po vrsti.Še inženerci si jih ne upajo popraulat,kaj čele vaški mehaniki,al pa bognedaj deb kej sam zrihtal.
:D

ZdravkoČolič ::

Vse odvisno kok je avto ohranjen i če je redno servisiran.Na audiju do 250kkm nimas kej dosti čarat ob pravilnem in rednem vzdrževanju.Pa rabljeni deli se tut dobijo če se kej hudga zgodi.


Zato sm dones vidu crknjenega A4 na odstavnem pasu ko so ga ravno nalagali? Pa dvomim, da je v 2 letih naredil 250k Km, ker je bil nov model...
Zakaj nekateri tako radi prihajate na ta forum s temi gostilniškimi učenostmi? Crkne lahko VSE. In tudi crkuje vse, še prenosniki za 15kEUR posebno izdelani za vojsko crkujejo, potem pa nek VW Golf (sorry, Audi A3) ne bo crknil...


+1

Zanč sm vidu passata cc, ki so ga prav tako nalagal.

PS: nedolgo nazaj so tukaj pred mojim oknom nalagal na tovornak še neuničlivo bmw petko...

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

Valvoline: potem se pa vozi v svojem starem hrošču. Sem že vozil par starih avtomobilov, pa raje vozim novega Cliota 1.2 (sem ga peljal ravno zadnjih par dni, ker je Alfi crknu odbijač), kot pa neko 20 let staro zadevo. Je pa res, da imajo določeni starejši avtomobili "srce" in se v njih lahko zaljubiš, samo v ostalih pogledih pa je nov avto boljši - varnost, udobje, oprema, poraba, moč,... in manj crkujejo, je pa res, da je novih avtov ogromno in dosti lažje najdeš nekoga, ki mu je crknil nov avto, kot pa star. Se pač povečuje število avtomobilov na cesti na račun novih avtomobilov, sploh 10-15 let nazaj je bilo tega ogromno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

amigo_no1 ::

TOP
Živim v Sloveniastanu. Gledaš kaj Tednik :D ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Valvoline ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Vse odvisno kok je avto ohranjen i če je redno servisiran.Na audiju do 250kkm nimas kej dosti čarat ob pravilnem in rednem vzdrževanju.Pa rabljeni deli se tut dobijo če se kej hudga zgodi.


Zato sm dones vidu crknjenega A4 na odstavnem pasu ko so ga ravno nalagali? Pa dvomim, da je v 2 letih naredil 250k Km, ker je bil nov model...
Zakaj nekateri tako radi prihajate na ta forum s temi gostilniškimi učenostmi? Crkne lahko VSE. In tudi crkuje vse, še prenosniki za 15kEUR posebno izdelani za vojsko crkujejo, potem pa nek VW Golf (sorry, Audi A3) ne bo crknil...


+1

Zanč sm vidu passata cc, ki so ga prav tako nalagal.

PS: nedolgo nazaj so tukaj pred mojim oknom nalagal na tovornak še neuničlivo bmw petko...

Čuj,a veš dostikrat teh nalagajo z namenom transporta in nadaljno prodajo,še posebej VW-je,a si se mogoče kej zmotil.Sosed je zadnjič prodal svojega pasata 1.9tdi letnik 99 z 300.000km za 2600e.Telefon je kar znorel,klical so k zmešani,ne moreš verjet.:) Pa so avto kar na vleko naložil.

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

So pa dobri ti lastniki VW, avto prodajo kar med vožnjo po avtocesti... :):)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Valvoline ::

Zheegec je izjavil:

So pa dobri ti lastniki VW, avto prodajo kar med vožnjo po avtocesti... :):)

Haha,verjel ali ne še to je mogoče,makedonci so me na kolenih prosil da jima svojo 3jkico prodam,kar na bencinsko.

ZdravkoČolič ::


Čuj,a veš dostikrat teh nalagajo z namenom transporta in nadaljno prodajo,še posebej VW-je,a si se mogoče kej zmotil.Sosed je zadnjič prodal svojega pasata 1.9tdi letnik 99 z 300.000km za 2600e.Telefon je kar znorel,klical so k zmešani,ne moreš verjet.:) Pa so avto kar na vleko naložil.


Ja, tega passata cc se je odločil tip prodat iz travnika ob cesti. Drugi pa bmwja ob dveh ponoč.

Valvoline ::

Fovš,fovš :D

Ne vem no,zadnje čase je hudo povpraševanje po VWjevih dizelašev. Cene so poskočile za 1000e ali več.Nisem mogu verjet da je sosed prodal pasata za 2600,je pa avto biv celi razropotan in za servisirat.Prodaš D,SDI ali TDI v 15tih minutah.Sam poglejte kake cene majo 4rkice.

Meglič ::

Kup bmwja boš vsej vedu kej je auto :D xd

Valvoline ::

Zheegec je izjavil:

Valvoline: potem se pa vozi v svojem starem hrošču. Sem že vozil par starih avtomobilov, pa raje vozim novega Cliota 1.2 (sem ga peljal ravno zadnjih par dni, ker je Alfi crknu odbijač), kot pa neko 20 let staro zadevo. Je pa res, da imajo določeni starejši avtomobili "srce" in se v njih lahko zaljubiš, samo v ostalih pogledih pa je nov avto boljši - varnost, udobje, oprema, poraba, moč,... in manj crkujejo, je pa res, da je novih avtov ogromno in dosti lažje najdeš nekoga, ki mu je crknil nov avto, kot pa star. Se pač povečuje število avtomobilov na cesti na račun novih avtomobilov, sploh 10-15 let nazaj je bilo tega ogromno.

Crknil odbijač? WTF? A nam lahko to razložiš?
:|:O

Zgodovina sprememb…

Zheegec ::

"Crknil" zelo rad napišem, ker je potem cel svet, sploh pa moj sosed (ja, je VW fan, imajo 5 Golfov) neizmerno srečen, ko sliši, da je na Alfi nekaj crknilo. Kooomaj čaka.
 Samo pri 30x nižji hitrosti, kot tole

Samo pri 30x nižji hitrosti, kot tole

"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Valvoline ::

Zheegec je izjavil:

"Crknil" zelo rad napišem, ker je potem cel svet, sploh pa moj sosed (ja, je VW fan, imajo 5 Golfov) neizmerno srečen, ko sliši, da je na Alfi nekaj crknilo. Kooomaj čaka.
 Samo pri 30x nižji hitrosti, kot tole

Samo pri 30x nižji hitrosti, kot tole


Pol pa povej da si ga ruknu,ker se ne spoznam alfe preveč(im me sploh ne zanimajo) sm mislu da je mogoče nevem kšna elektronika skp z odbijačem. Nobenemu pa ne voščim dab se mu avto pokvaril.Nikoli.Kvečjemu vsakemu pomagam kok pač lahko z svojim znanjem.

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabljen avtomobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10621575 (16773) amigo_no1
»

Nakup novega/rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
313985 (3685) Echbart
»

Supermini do 3k€?

Oddelek: Loža
142919 (2446) RejZoR
»

Popravilo avta ali nakup drugega do 2.000 evrov

Oddelek: Loža
102603 (2187) genius11
»

nakup avtomobila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13311363 (8982) samsung113

Več podobnih tem