» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
15 / 18
»»

Ijus ::

sam shadeX, men je to mal' nelogično.
zakaj bi mel v zbirki lahko dva ali več - predpostavljam; če potem ne moreš imeti dva v decku?
si shure, da je tako kot si napisal?

tryhard ::

Legendary imaš lahko enega, ostalih po dve. Kar je več, se ti spremeni v prah. Edino na knof morš prtisnit

Ijus ::

jst si pa full želim, da bi HearthStone obstajala v FPP obliki za die hard igralce. za zbirko. spomin. ne pa samo kot download oblika.
sej bi lahk nardil ob vsaki upgrade verziji novo FPP izdajo. jst bi to full mel.

ti, Cuzreason si pa napisal kot da si skuhal neko bočomako za žvino v hlevu. dej fa*.
ja ja. mi je jasno.

 666 HS BOX 263583 RADIO ŠTUDENT

666 HS BOX 263583 RADIO ŠTUDENT



not pa DVD. golden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

posluša kdo HS OST? jst sem si zlovdal dol musko iz officialne strani. full dobra muska. sede. sploh se je ne morem naveličat.

Twixz ::

Malo sem čital, raziskoval, prakticiral in:

Z rednim igranjem si lahko f2p player tud tam, rank 3-4. Lahko grindaš areno, samo brez podlage iz standard/wild sistema ni to (priporočljivo je še kakšen video pogledat, guide promovira celo blizzard sam :) )

Z pametnimi investicijami (tazadnji bundle GET IN HERE, welcome bundle) lahko za malo denarja narediš veliko. Adventures so tudi obvezni, kot tudi pre-order se splača.

Z 100€ investicije v igro (na leto) pa moraš bit minimalno rank 3. Če te igra veseli in hočeš bit dober seveda oziroma če se ti ne da arene grindat :D :)

Meizu ::

Twixz je izjavil:

Malo sem čital, raziskoval, prakticiral in:

Z rednim igranjem si lahko f2p player tud tam, rank 3-4. Lahko grindaš areno, samo brez podlage iz standard/wild sistema ni to (priporočljivo je še kakšen video pogledat, guide promovira celo blizzard sam :) )

Z pametnimi investicijami (tazadnji bundle GET IN HERE, welcome bundle) lahko za malo denarja narediš veliko. Adventures so tudi obvezni, kot tudi pre-order se splača.

Z 100€ investicije v igro (na leto) pa moraš bit minimalno rank 3. Če te igra veseli in hočeš bit dober seveda oziroma če se ti ne da arene grindat :D :)


Sam za 200eur kupim letno karto za se kopat v bazenu.

Jerry000 ::

Meizu je izjavil:

Twixz je izjavil:

Malo sem čital, raziskoval, prakticiral in:

Z rednim igranjem si lahko f2p player tud tam, rank 3-4. Lahko grindaš areno, samo brez podlage iz standard/wild sistema ni to (priporočljivo je še kakšen video pogledat, guide promovira celo blizzard sam :) )

Z pametnimi investicijami (tazadnji bundle GET IN HERE, welcome bundle) lahko za malo denarja narediš veliko. Adventures so tudi obvezni, kot tudi pre-order se splača.

Z 100€ investicije v igro (na leto) pa moraš bit minimalno rank 3. Če te igra veseli in hočeš bit dober seveda oziroma če se ti ne da arene grindat :D :)


Sam za 200eur kupim letno karto za se kopat v bazenu.

In? Zakaj bi letno karto za bazen kupoval? Za ta denar maš skoraj 1 mesec hrane. Ali pa par mescu pokrit račun za telefon. See where i am going? To primerjanje je ne samo nesmiselno ampak celo idiotsko.

Meizu ::

Jerry000 je izjavil:

Meizu je izjavil:

Twixz je izjavil:

Malo sem čital, raziskoval, prakticiral in:

Z rednim igranjem si lahko f2p player tud tam, rank 3-4. Lahko grindaš areno, samo brez podlage iz standard/wild sistema ni to (priporočljivo je še kakšen video pogledat, guide promovira celo blizzard sam :) )

Z pametnimi investicijami (tazadnji bundle GET IN HERE, welcome bundle) lahko za malo denarja narediš veliko. Adventures so tudi obvezni, kot tudi pre-order se splača.

Z 100€ investicije v igro (na leto) pa moraš bit minimalno rank 3. Če te igra veseli in hočeš bit dober seveda oziroma če se ti ne da arene grindat :D :)


Sam za 200eur kupim letno karto za se kopat v bazenu.

In? Zakaj bi letno karto za bazen kupoval? Za ta denar maš skoraj 1 mesec hrane. Ali pa par mescu pokrit račun za telefon. See where i am going? To primerjanje je ne samo nesmiselno ampak celo idiotsko.


Ce ne stekas se ne pomeni da so ostali okoli sebe idioti.

shadeX ::

Verjetno ti ne razumeš, ima Jerry kar prav. Vsak ima svoje prioritete. Eni bi meli karto za celoletni bazen, drugi raje packe kart za določen expansion, tretji bi parkrat naredili roštilj in pekli čevape, četrti morajo pa pokrit položnice za tekoči mesec.

Če bi jaz moral zbirat bi raje kupil za 200€ pakov kart, ker bi mi igra dala več vrednosti nazaj kot pa bazen, ki bi se ga po dveh kopanjih naveličal. ;((

Ijus ::

evo. jaz pa naredil level 60 pri Hunterju. ha.
sam mam bad ratio: cca 260 zmag. full u badu.

 Hunter 666

Hunter 666



jaz moram pa še kupit welcome paket unih 10 paketov classic kart pa ena legendary je garantirana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Drevesce ::

 Paladin

Paladin



Zaradi ne igranja sem padel vse do ranka 25. Tako, da trenutno uporabljam tale deck tja do ranka 10-15. Ima kdo kakšen predlog za dober control warrior/priest/paladin ?

Ijus ::

jst sem si pa prejle skreftal golden Dire Frenzy karto. zdej mam dve. orka madonna, ves vesel. hehe.

 Dire Frenzy Golden 666

Dire Frenzy Golden 666



naslednja bo tale:

 Vilebrood Skitterer Golden 666

Vilebrood Skitterer Golden 666



imam že eno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

shadeX ::

Kaj maš fetiš na zlate karte? Saj veš da normalne funkcionirajo popolnoma isto?

Ijus ::

kaj maš fetiš na legendaryje? saj veš,...
rarity god damn it.

ja no. recimo. đolden đarte. hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

shadeX ::

rarity god damn it.


In kaj ti pomaga? Zaradi teh kart si enako slab v sami igri ;((

Meizu ::

shadeX je izjavil:

Verjetno ti ne razumeš, ima Jerry kar prav. Vsak ima svoje prioritete. Eni bi meli karto za celoletni bazen, drugi raje packe kart za določen expansion, tretji bi parkrat naredili roštilj in pekli čevape, četrti morajo pa pokrit položnice za tekoči mesec.

Če bi jaz moral zbirat bi raje kupil za 200€ pakov kart, ker bi mi igra dala več vrednosti nazaj kot pa bazen, ki bi se ga po dveh kopanjih naveličal. ;((


Tudi ti nisi postekal sporocila.

shadeX ::

My bad. Mogoče lahko razložiš :)

Meizu ::

shadeX je izjavil:

My bad. Mogoče lahko razložiš :)


Naj bo kar tako. Naj uziva tisti, ki se mu zdi prioriteta, da ga podjetje orubi 100eur samo zato da bo vsaj priblizno kompetenten. In ne, za 100eur vlozek ne bos kompetenten. Se zdalec ne.

shadeX ::

V 4 letih odkar igram nisem dal še centa drgač in vse zgrindal :P. Sicer pa igram tudi na ameriških serverjih (tam nimam toliko kart kot tukaj) in je res kar praviš.

Zato pa v večini furam sam arene in tavern.

Ijus ::

shadeX je izjavil:

rarity god damn it.


In kaj ti pomaga? Zaradi teh kart si enako slab v sami igri ;((


haha: prjel me je da bi kliknil "predlagaj izbris" haha sorry
ja ne. you don't get it. haha. or what? rarity kart. sej nema veze al si slab al dober. rare karte so pač rare in imajo nek status.
a ni tko? nauš kr v vsakem paketku dobil legendarija. golden so pa še redkej. sploh legendary.
je bela cesta. dej ne fufite no. xD haha sorry again.

shadeX je izjavil:

V 4 letih odkar igram nisem dal še centa drgač in vse zgrindal :P.



:D :thumbsup:

jst ga igram že dve leti pa nisem tudi dal niti centa.
bom si pa kupil welcome pack en krat ko bom mel 5€ viška. ni velik. dobiš pa 51 kart kar ni mal. se splača. hearthstone mi paše. :)) hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Jerry000 ::

Go for it ;)

Ijus ::

thx.

sorry mal no za uno smejanje. ampak mi je res blo smešno.
sorčy.

Meizu ::

Ijus je izjavil:

thx.

sorry mal no za uno smejanje. ampak mi je res blo smešno.
sorčy.


Sam stari sorcy ejga, jst bi bil pa ful hvalezn ce b mogoc vsaj velik zacetnce uporablu. Laze brt ejga. Haha sorcy.

Ijus ::

:))

Drevesce ::

Šel po več kot pol leta še eno arenco, ko sem ravno dobil free run.



Ijus ::

a da bi karte pokazal k si jih dobil to pa ne al kaj?

jst sem dans bil v Čepljah v baru Pub Sedmica k sem iz Vranskega pa pijem kavo pa igram HS k sem mel 2 daily questa. odšpilam. mel sem 1. quest 25 turns. 2. quest 15 turns. skupaj 160 golda pa 160 dista.
kupm paketek. pa bam! legendary. hehe. dobil sem pa tega:

 leeeeegendaaryyyy!!! 666

leeeeegendaaryyyy!!! 666



a fora je bla v tem, da ko sme odšpilal sem rekel... tko sam pri sebi: ajde dečki (uni k so tam bli tud v tem pubu ko sem bil tam) zrihtite mi enga legendary jebemu no ajmo ajmo... legendary! paa! :)) hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

atm mam 345 dusta. še mal pa si skreftam unga vilebrood skittererja goldeeeen.
k sem dobil prvo golden legendary sem mislil da mi bo zvočnike ven fu**'** haha. tolk se je zadl.
a všeč mi je k reče golden common. ta ga zmaga. tko spokojno. umirjeno težko zasluženo. vspodbudno.

evo. skitterer golden skreftan. iii!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

če mi gre pa kaj na čivce, je pa, ko igram proti rusom, ker ne znam prebrat proti komu igram. f** no. blesava čirilica.
dejte a bo še kdo kaj povedal v tej temi?

Ijus ::

če se koga bojim je to watermelona pa sulfurića. preklete banane. to ne moreš zmagat watermelona pa da se je*** al pa slikaš. mislim, da ga še nikol nisem zmagal. mogoče en krat.

dej mi povejte: ko greš proti višjim rankom moraš, al kaj, zamenjat deck al pač upgrejdat deck al kaj? jaz še nisem prišel več kot do 19. damn to, no. sem že rahlo zafrustriran.
oziroma kaj vi naredite ko greste čez level 20?

tryhard ::

Poglej meto, izberi enostavnejši deck, nauči se ga igrati. V glavnem neki aggro, nekaj s čimer začneš že early sekat po nasprotniku.

Ijus ::

Kaj je to meta oziroma kaj si s tem mislil? Ostalo sem razumel.

neverlucky ::

Ijus je izjavil:

Kaj je to meta oziroma kaj si s tem mislil? Ostalo sem razumel.


Meta bo torej to, kar se v tem momentu najbolj igra. Sam si potem lahko naredis podoben deck, ali pa si naredis nekaj kar najbolj countra trenutno meto. Recimo takrat dolgo casa nazaj, ko sem se sam to igral je bila enkrat meta zoolock in pa facehunter. Da ti je slo dobro v rankedu je bilo potem najbolje, ce si si naredil enega izmed teh deckov ali pa ce si naredil deck, ki je bil proti tema dvema zelo dober.

Ker dvomim, da je tvoj skill za delanje decka na nivoju je najlazje ce gres recimo na to stran in tukaj najdes kaksen deck, ki ti je vsec in ga igras :)

Hearthpwn

Smurf ::

Ijus je izjavil:

dej mi povejte: ko greš proti višjim rankom moraš, al kaj, zamenjat deck al pač upgrejdat deck al kaj? jaz še nisem prišel več kot do 19. damn to, no. sem že rahlo zafrustriran.
oziroma kaj vi naredite ko greste čez level 20?

Ne craftamo golden kart, ampak navadne - tiste, ki ji rabimo xD.

Drugace najlazje je ce pogledas na netu, keri decki so popularni.

Ijus ::

ma ja. sma jaz ne maram to šlepanje. da bi copy/pasteal decke.
bom sam neki zgrunal. sme pa razume lkar ste povedal.
bom delal v tej smeri.
thanks.

neverlucky ::

Decki, ki jih bos craftal bodo stali kar nekaj dusta in tu pridejo v postev golden karte, ki jih lahko pretvoris v kar lepo kolicino le tega.
Drugace pa rank 19 ali kaj ni pretirano tezek. Res je, da imas na tem ranku kar nekaj igralcev ki imajo prave meta decke, a takoj ko imas tudi ti nek deck na nivoju, so brez tezav premagljivi.
Da bi se pa naucil bolje igrati pa si na twitchu najdi kaksnega streamerja in ga glej in poslusaj kako razmislja, zakaj naredi kak play itd.

Ijus ::

Ja. Okey.

shadeX ::

Decki, ki jih bos craftal bodo stali kar nekaj dusta in tu pridejo v postev golden karte, ki jih lahko pretvoris v kar lepo kolicino le tega.


V vsakem primeru ne bo nikoli dobil tistega nazaj, kar je že dal za njegove golden karte, ki so popolnoma neuporabne. Če se hočeš šmekat s kartami, craftaj golden, če hočeš zmagovat craftaj navadne.

neverlucky ::

Če si res želiš prilesti do visokih rankov s tem, da sam ustvarjaš decke, potem se prosim ne sekiraj preveč če ti ne gre. Izdelovanje deckov je izjemno težko v HSju. Večina igralcev samo skopira decke pro igralcev in potem z tem igra.

Imaš pro igralce, ki so izjemni v izdelovanju deckov (vidijo sinergije med kartami, imajo fascinantne ideje okoli katere bi bil deck zgrajen itd.). Potem imaš pa tudi pro igralce, ki v tem niso dobri. Znajo pa seveda že narejen deck se naučiti in ga potem igrati na izjemno visokem nivoju.

Kot sem že napisal večina igralcev skopira decke in ti decki so dobri. Če boš sam ustvarjal svoj deck bo ta zelo verjetno slabši od teh meta deckov. Že od začetka boš imel slabše možnosti za zmago in zato bo težje zmagovati.

Smurf ::

Po drugi strani naresti deck, ki gre preko rank 19 tudi ne bi smelo biti pretezko.

Twixz ::

Jaz sem si naredil token Druid deck pa sm prilezel do 15 ranka v 4h dneh. Zdaj sm rank 14 pa sem obstal.
Pa dejstvo je da če boš gruntal svoje decke ne boš prilezel nad 20 zato ker so ti decki ki so v legend z razlogom tam.

Glede na to da igraš Hunterja ti priporočam naslednje decke MIDRANGE HUNTER //// SPELL HUNTER , ki sta relativno poceni. Če imaš pa odveč Dusta pa igraj tole.

btw, a kdo ve, Lich King z Druidom gre skupaj v kakšnem decku? :P

neverlucky ::

Ga igrajo v Malygos druidu. Recimo tole Malygos Druid

Drevesce ::

Moram priznat, po tako dolgi pavzi, kar paše igrat HS kakšno urco na dan - ne več. Do ranka 20 sem uporabljal Odd Paladina (dodal še Princa Liama), pa se mi potem ni dalo več grindati, glede na to, da bo kmalu konec sezone. Sem se bolj zadržal potem v areni, 2x 11 winow ostalih 5x pa vsaj 4 ali 5.

V juliju, če bo čas dopuščal, glede na to, da je poletje bom verjetno probal do ranka 5-10, če se mi bo ljubilo. Nekje na ranku 15 bi verjetno moral menjati na control Druida/Warriora.

Zelo všeč mi je tudi novost pri questih, da vedno dobiš poleg golda tudi dust.

Sem se pa s temle deckom zabaval v wild mode (poleg svojih sestavljenih dragon paladin-priest in thief priest).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Ijus ::

to glede gold+dust je samo sedaj nekaj časa ko je neko obdobje... sej piše na spletni strani. times of tavern al kako že. mislim, da bo trajal do 3. ali 4. julija.
s temi daily quest sem si skreftal zgoraj omenjene gold karte. plus witchwood paketke sem kupoval ker sem imel s tem zagarantiran največ dusta ker imam vse common karte od tega expansiona plus kar nekaj rare kart.

jst tud sedaj špilam priesta z dragoni. sem meni oziroma za moje znanje kar soliden deck sestavil sam mam ratio zmage:zgube nekje 1:2. mal bad.
ne vem no. se še učim.

ma bo že. počas.

dans ponoč sem špilal celo noč. tega priesta z dragoni.

shadeX ::

Da ne boš pregorel.

Ijus ::

hehe. ne bom no.
pišem pa mal preveč, ja. sorry. my bad. leta pa to.

Ijus ::

če bi koga zanimal artwork od hearthstonea: blizzgame.ru.

Ijus ::

ta je bla pa lepa. kupil sem si po enem letu welcome paket. pa dobil tega legenderija.
fak no. full sem si ga želel. :)) kva se mi je usral. :P

 King Krush 666

King Krush 666



pa ene pet epicov.

lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Twixz ::

Po mojem mnenju ti narobe dojemaš Hearthstone :D
Ampak dobro, dokler ti je v interesu igra kot taka ni panike, če bi pa rad kdaj dober postal pa nisi na pravi poti :)

shadeX ::

Važno, da se zna zabavat :)

Smurf ::

Twixz je izjavil:

Po mojem mnenju ti narobe dojemaš Hearthstone :D
Ampak dobro, dokler ti je v interesu igra kot taka ni panike, če bi pa rad kdaj dober postal pa nisi na pravi poti :)

Ce ne druzga, nas nasmeje :D.
««
15 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534216137 (6558) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244156629 (7100) J.McLane
»

Overwatch (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27144123 (3183) Jerry000
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619444 (5211) ahac

Več podobnih tem