» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
14 / 18
»»

Superboyy ::

V nekem trenutku ne moreš več dohitevat izdanih kart in nisi konkurenčen v constructed playu.

Arena je pa začeka preveč bazirat na draft lucku, ko se je povečeval pool kart. GvG je bil še nekako balanced, Grand tournament je bil pa že preveč random, pri Old Gods sem pa nehal špilat.

Pa arena cost bi moral spremenit na 50 golda in odstranit avtomatski pack, ki ga vedno dobiš.

shadeX ::

Pa arena cost bi moral spremenit na 50 golda in odstranit avtomatski pack, ki ga vedno dobiš.


Sej ravno v tem je fora. Boli njih za tisti avtomatski pack.. gre se za to, da user zapravi čim več časa (ali denarja), v igri da plača tist arena run.

50G, bi bilo enostavno prepoceni. To bi pomenilo, vsaj en arena run na dan samo s questi (glede na to da v povprečju stanejo 50G).

Ijus ::

Smurf ::

Meni je bilo pri igrah s karti vedno najbolj zabavno sestavljanje decka. Pri hearthstonu to nekako (v tej dobi interneta) umre, ker so znani vsi buildi in prakticno vsi igrajo iste variacije.

Iz tega vidika je meni arena dobra, ker si moras sestaviti zadevo z omejenimi kartami.

Ijus ::

ja. to šlepanje na tuj račun je bedno.

tryhard ::

Malce boli tudi to, da je Blizzard ubil competitive sceno.

Jerry000 ::

@Ijus, nevem kaj je tuki tako težkega za razumet. Nehal smo HS ker to ni več to kar je blo. Ja, če hočeš free pridet skozi morš farmat ko budala. Poleg tega pa vsekih nekaj časa moraš menjat deck ker je zastarel. Ja v wild jih lahko uporabljaš. AMpak men je to bedno. Pogrešam simple dni ko ni blo toliko rusha in plačevanja. Simple as that :). Naveličan.

shadeX ::

V tem primeru igraš Tavern & Areno. Ne potrebuješ novih kart pa farmanja za tole. In pa tudi čeprav imam zabit urnik, mi še vedno ostane 10-20min na dan pred spanjem, da naredim tisti quest in dobim gold, imam ga malo več kot 20k.

Hearhtstone je po World of Warcraftu (ko sem 10 let nazaj čist padel not), daleč najboljši špil. Igral bi ga lahko ure pa se ne bi naveličal. Škoda ker me jebe pomanjkanje časa.

Meizu ::

shadeX je izjavil:

V tem primeru igraš Tavern & Areno. Ne potrebuješ novih kart pa farmanja za tole. In pa tudi čeprav imam zabit urnik, mi še vedno ostane 10-20min na dan pred spanjem, da naredim tisti quest in dobim gold, imam ga malo več kot 20k.

Hearhtstone je po World of Warcraftu (ko sem 10 let nazaj čist padel not), daleč najboljši špil. Igral bi ga lahko ure pa se ne bi naveličal. Škoda ker me jebe pomanjkanje časa.


Ni cisto tako. Random 10 rundni streak of bad luck hitro postane bedna fora, sploh ko sem igral ranked, bil 2 zvezdici od legendary ranka in potem naenkrat zabluzil nazaj na rank 3 npr.

shadeX ::

Ti govoriš o Ranked načinu, jaz pa o Tavern & Arena načinu, oz. ne dobim povezave med citatom in tvojim odgovorom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Twixz ::

To da je pay2win me ne moti toliko, kot vse to na novo in še posebej Wild sistem, to je pa res (vsaj pri meni) povzročilo prenehanje igranja.

Meizu ::

shadeX je izjavil:

Ti govoriš o Ranked načinu, jaz pa o Tavern & Arena načinu, oz. ne dobim povezave med citatom in tvojim odgovorom :)


Drawing sistem je isti pri ranked ali tavern ali arena playu. Npr. v areni koncno dobis res dober deck potem pa pride nasprotnik s crap kartami s tem da vedno topdecka super karte, ti pa prve 3 runde nicesar ne vrzes ker si potegnil ze 6 4+ mana kart.

Smurf ::

Meizu je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ti govoriš o Ranked načinu, jaz pa o Tavern & Arena načinu, oz. ne dobim povezave med citatom in tvojim odgovorom :)


Drawing sistem je isti pri ranked ali tavern ali arena playu. Npr. v areni koncno dobis res dober deck potem pa pride nasprotnik s crap kartami s tem da vedno topdecka super karte, ti pa prve 3 runde nicesar ne vrzes ker si potegnil ze 6 4+ mana kart.

Ja, sam pac to je rng in vezan na random drawanje. Drugic bos pa ti srecno drawal pa dobil zmago, ceprav imas slabsi deck. S casom se izenaci.

Ijus ::

ste se logiral danes? dobil paketek golden kart? je kdo dobil kaj omembe vredno? jst nč. samo bedarijo.

Ijus ::

Jst mam drgac feeling da je HS igra narejena tako da velja pravilo: trdo prisluzen/priigran kruh in zabava. Ker ko odpres paketke cist na random dobis dobre al slabe karte. In ce si se novinec pa da mas uber dobre karte v decku ne bos zmagal pa da se j.

Ijus ::

jst sem še novinec relativno: heroje mam na levelih cca. 30+/-. edino hunterja mam na 58. njega največ špilam. tud zmag imam največ. za ostalo napram hunterju res malo.
in če si sestavim deck iz golden kart (drugač golden karta je v HS očitno status) za hunterja... dobim take nasprotnike da se že v 5-6 rundi poserjem da mi ni nič jasno.
od tega da majo nasprotniki take karte da se sam zjokam - prov tist massacrfe mi nardijo do tega da dobim relativno bedne nasprotnike sma majo srečo. to k vlečejo v igri dobre karte.
ni HS da boš kr čez noč ratal legendaren igralec. najbrž je umetna inteligenca igre HS taka. kar je tud prav. to govorim solely na podlagi lastnih izkušenj. ne berem pa ne pogovarjam se pa o HS z nikomer. pač nisem del te scene kot so recimo mulci del kake glasbene scene ko hodiš na partije, koncerte se o tem pogovarjaš ipd/itd.

Ijus ::

me pa mika da bi šel na slo meeting HS ljubiteljev. pa tud kako majaco bi si kupil. al pa dal v tiskarno nardit. hehe. hunterja od spredi zadaj pa core hounda. pa tekst: battlecry: i kill you!

Smurf ::

Meni se ne zdi, da je potreben nek zelo visok skill za igranje, se posebej ce si imel prej izkusnje s podobnimi igrami.

Twixz ::

Evo, po enem letu sem se logiral in poleg enakega usernama ni ostalo od kart nič. Dobesendo NIČ. Torej sem izgubil ves vložen denar, vse legendarije in nasploh vse karte, ki sem si jih prej lastil in s katerimi sem dosegel kar sem. To Blizzard, tako se dela :)

Smurf ::

Cudno, jaz se vmes nisem logiral po vec kot 1 letom in mi je vse ostalo.

(je pa res, da imam v lasti ene par blizz iger)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

Ijus ::

Kako nič? Če maš isti account maš vse karte. Sej jih nisi disenchantal. Meni (filter) uporab. Če so del wilda. Al kva? Zakaj bi ostal brez kart?

Meizu ::

Smurf je izjavil:

Meni se ne zdi, da je potreben nek zelo visok skill za igranje, se posebej ce si imel prej izkusnje s podobnimi igrami.


Skill v tej igri je vezan prakticno izkljucno na tri stvari:

1. Logicno razmisljanje in povezovanje kart, da delujejo skupaj homogeno

2. Dobro poznavanje deckov, da ze po prvi rundi vidis s kaksnim deckom nasprotnika imas opravka

3. Osnovno matematicno sklepanje in takticna logika

Prakticno najbolj pomembna vescina v HS je, da razumes dejstvo, da je trade karte z manjso mana vrednostjo z nasprotnikovo mocnejso absolutno zelo pomemben tempo gain.

In ce smo ze pri tempo gainu, pomembno je, da ves kaj to pomeni in da znas to na "igriscu" tudi sestavljat.

V eri mojega igranja HS je bil eden najpomembnejsih tempo gainov pravilna izbira kdaj spustit ven dr.booma (ki je itak bil OP legendary), potem kdaj spretno izkoristit prednosti Sylvanasa itd.

Sicer se pa tempo nabira itak od prve karte naprej.

Ni glih da ni skilla v tej igri, ce tako pogledas. Jaz sem se za svoj legendary rank mogu kar posteno potrudit in pregledat dosti stream materiala tavecjih projev, da sem si razjasnil taktike glede dolocenih kart (sploh patron warrior je bil en tak deck, ki si ga lako igral na izredno pro nivoju ali pa zelo hitro zafural, ce nisi imel pojma kaj delas) in predvsem to, kako counterat trenutno meto na igriscu. Ce si okrog rank 5 redno naletaval na druid decke je bilo nekako logicno, da se z njimi v end gameu ne bos kaj dosti zajebaval ampak si upalil nek zoo deck z warlockom, ali pa hunterjem, drugace si pac precej otezis delo. Ampak za to je treba imet karte. In ure in ure igranja.

Smurf ::

Jp in, ce si imel ze prej izkusnje z igranjem kart si moral prakticno delati samo na 2. tocki. S tem, da je bilo kmalu tudi stevilo razlicnih deckov precej omejeno in ti je zadeva postala jasna v recimo ~100 igrah.

Pac skill ceiling je precej nizji kot ne vem sahu, ali starcraftu.

Twixz ::

Odigral sem "tutorial", resetiral kompjuter, se loginal in čudežno je vse tako kot leto nazaj.

Pa še legendaryja sem dobil v prvem odprtem packu, duhh :D

Drugače pa nevem, mnogo novih izrazov na kartah (Adapt, Rush..), overally pa nevem, mešani občutki. Mi je pa jasno da z vložkom 50€ ne prideš nikamor in parurnim preučevanjem streamerjev. :)

shadeX ::

Meizu je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ti govoriš o Ranked načinu, jaz pa o Tavern & Arena načinu, oz. ne dobim povezave med citatom in tvojim odgovorom :)


Drawing sistem je isti pri ranked ali tavern ali arena playu. Npr. v areni koncno dobis res dober deck potem pa pride nasprotnik s crap kartami s tem da vedno topdecka super karte, ti pa prve 3 runde nicesar ne vrzes ker si potegnil ze 6 4+ mana kart.


To je sicer res, ampak imajo vsi enake možnosti. Tisti, ki je enkrat dobil srečno zmago, bo zgubil v naslednji rundi. Računaj si povprečne zmage v areni in boš videl, da s časom boš napredoval.

1. Logicno razmisljanje in povezovanje kart, da delujejo skupaj homogeno


S kratko besedo "Synergy - sinergija" :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Meizu ::

shadeX je izjavil:

Meizu je izjavil:

shadeX je izjavil:

Ti govoriš o Ranked načinu, jaz pa o Tavern & Arena načinu, oz. ne dobim povezave med citatom in tvojim odgovorom :)


Drawing sistem je isti pri ranked ali tavern ali arena playu. Npr. v areni koncno dobis res dober deck potem pa pride nasprotnik s crap kartami s tem da vedno topdecka super karte, ti pa prve 3 runde nicesar ne vrzes ker si potegnil ze 6 4+ mana kart.


To je sicer res, ampak imajo vsi enake možnosti. Tisti, ki je enkrat dobil srečno zmago, bo zgubil v naslednji rundi. Računaj si povprečne zmage v areni in boš videl, da s časom boš napredoval.

1. Logicno razmisljanje in povezovanje kart, da delujejo skupaj homogeno


S kratko besedo "Synergy - sinergija" :P


Saj vem kako statistika funkcionira. Ampak ce si kdaj igral ranked s ciljem, da prides do legendary potem razumes o cem govorim. Ker je tukaj faktorjev dosti, ki se vplivajo na kvaliteto igre.

Ce imas vse karte potem ok ni problema. Jaz sem sicer imel veliko pro deckov, nisem pa imel absolutno vseh kart na razpolago. In ko enkrat ujames okno, kjer se cela meta za tisto uro vrti okrog enega decka in sestavis odlicen counter deck, da napredujes se tistih par zadnjih rankov do legendary, potem pa naletis na bad luck streak in se se nato seveda obrne meta (pri high rankih se to nonstop dogaja, folk ni neumen), ti stvar hitro stopi na zivec. Vsaj meni seveda.

Edit: V mojem primeru je to zelo slabo vplivalo na moje zivce in stres nivo, zaradi cesar sem potem ugotovil, da tak format igre pac ni zame in sem tudi zaradi tega razloga zapustil to igro. Mi je bila pa edina fora to igrat na ranked ali pa arena, nekih random encounterjev se mi ni dalo igrat, ker je pac tam tudi nivo igre dosti slabsi in ni zabavno igrat 5 iger zapored proti basic deckom (kar bos itak zmagal skoraj vedno pa cetudi imas absolutno najslabsi draw v igri), ker igre vseeno vzamejo dosti casa, kar je problem, ce casa na pretek nimas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Ijus ::

končno zmagu z Žuldanom. ne me jebat. sem se pa potrudil. pa sestavil nek dostojen deck. pa pač razmišljal med igro. ker špilam hunterja pa nč posebnega dejansko. basic karte ma.
sem špilal proti golden Priestu. je mel kr dobre karte. bila igra dinamična.
prov tist sramota: Žuldana mam level 28 pa 14/500 winov. fak da sem golden priesta zmagu pa tud... hehe.
najbolj se bojim Hunterja sploh če ma golden karto k ti da hero power deal 3 damage. to je prec konc igre.

shadeX ::

O kakšnih "golden" kartah ti govoriš? In kdo je "Žuldan"? oO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Ijus ::

haha. Žuldan =) Guldan (Warlock).
danes, če se boš logiral v igro (tolk, da jo zaženeš), boš dobil paketek golden classic kart.
pa povej kere boš dobil, če bodo omembe vredne. jaz sem dobil za posrat bedne. sploh ne vem več kere. never mind sistem.

shadeX ::

Ancient of War - Epic.


najbolj se bojim Hunterja sploh če ma golden karto k ti da hero power deal 3 damage


Drugače, sej veš da gold karte nimajo nekega posebnega pomena, razen to da so "cosmetic" in za večino playerjev sredstvo za generiranje "dusta"?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jarno ::

 Tko se to dela.

Tko se to dela.


Good? Bad?
Že dolgo nisem igral...
#65W!

Ijus ::

shadeX je izjavil:

Ancient of War - Epic.


najbolj se bojim Hunterja sploh če ma golden karto k ti da hero power deal 3 damage


Drugače, sej veš da gold karte nimajo nekega posebnega pomena, razen to da so "cosmetic" in za večino playerjev sredstvo za generiranje "dusta"?



hh, jst pa nimam takega odnosa do golden kart. imajo status. da si že neka jdal čez. vsaj kar se tiče napredovanja - basic kart.
ne vem. golden karte je težko dobit. so pač na random. sam so redke. jst jih bom zbiral pa kreftal. sprot ko bom odpiral paketke. atm odpiram oziroma kupujem paketke zadnje expansna (Witchwood) ker imam vse common karte po dve. zato imam zagarantiran dust.

aja. pozabil napisat. dobro karto si dobil. huh. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Cruz ::

Ijus, edini deck za free2win je Hunter, ker je res poceni. Jaz sem samo en expansion kupil, drugo pa preigral. Igrati sem začel v 2015, proti koncu se mi zdi. In sem bil prisiljen (samo) Hunterja igrat, ker je bila najcenejša varianta. Seveda je dobra klasa, sem prišel do rank 2, ampak sem se ga naveličal.
Če nisi pay2win igraš Hunterja, kakšnega Zoo Warlocka ali pa Rogue. Drugo težje, razen če imaš srečo in dobiš dobre karte v packih. Zato govorijo, da je igra pay2win. Ker je. Igralec, ki ne vloži denar ne bo nikoli igral Paladina ali pa drugih control deckov. Razen, če od bete igraš.

Drugače pa sem tudi jaz včeraj začel igrati po dolgem času(zaradi tebe!) in trenutno meta izgleda zanimiva. Igram tempo/miracle Rogue. Danes sem dobil free 1600 dust, sem dobil tisto useless legendary 3 mana 5/5, ki da nasprotniku dve banani(no v kakšnem zooju bi mogoče šlo skozi).

@Jarno Argent Squire je dobra karta, ampak dvomim, da je še nimaš. :) Ostalo dust, mogoče se splača še pirata obdržati, če bo kdaj nazaj pirate meta(bolj dvomim).
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

Ijus ::

da mal pokažem kere karte mam:

 epic 666

epic 666



 legendary 666

legendary 666



 golden 666

golden 666

shadeX ::

Bo treba začet igrat. To so večinoma prazne strani :)

Cruz ::

Ijus je izjavil:

da mal pokažem kere karte mam:

 epic 666

epic 666



 legendary 666

legendary 666



 golden 666

golden 666



Ni slabo, kako dolgo pa že igraš?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Ijus ::

s tem - 2. accountom - od (glede na card backs) 9.2017.
sem pa prej mel še en - 1. account pa sem slabo in malo igral. sem ga potem zbrisal.
jst sem že v letih: 39. pa ves zarustan.

Twixz ::

Victory at Hand preset deck od Druida je pa čudovit :)

Pa ravno danes sem moral zagnati to igro v tem vremenu, že cel dan igram :D

Ijus ::

haha. fajn.

Drevesce ::

Sem si še sam zloudal danes, da sem odprl vse paketke (nevem od kje se mi jih je nabralo okoli 10). Dobil pa 2 legendarya (Archmage Arugal in Al Akirja).

Vse skupaj jih imam sedaj 72 a na žalost jih imam samo še 22 na voljo v standard mode.

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

V tem primeru igraš Tavern & Areno. Ne potrebuješ novih kart pa farmanja za tole. In pa tudi čeprav imam zabit urnik, mi še vedno ostane 10-20min na dan pred spanjem, da naredim tisti quest in dobim gold, imam ga malo več kot 20k.

Hearhtstone je po World of Warcraftu (ko sem 10 let nazaj čist padel not), daleč najboljši špil. Igral bi ga lahko ure pa se ne bi naveličal. Škoda ker me jebe pomanjkanje časa.

Taverno se naveličam takoj, pri areni pa živčen ratam. Grem raje WOW v tem primeru :)

shadeX ::

pri areni pa živčen ratam.


Self control :)

Jerry000 ::

shadeX je izjavil:

pri areni pa živčen ratam.


Self control :)

Zato pa ne zalaufam arene :)

Twixz ::

Hja, kot shaman main sem razočaran da rabiš 4-5 legendaryje da si kompetenten. Druid sploh ne rabi legendaryja za victory at hand deck.
Resnično me zanima koliko bi rabil vložiti da sem konkurenčen :D

Ijus ::

k'er' tavern grawl f* no. zombeasts. kva se vleče.

Smurf ::

Jaz vse golden karte z dustam, ce ze imam dvojnika.

Ijus ::

ja no to pa itak.

5 tavernov odšpilal pa še nobene zmagal. me je kr minil. upam, da bo kaj kasneje več sreče ali jutri. sh** me je zafrustriral tole zdejle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

Ijus ::

a je to res, da ne moreš imeti dva enaka legendaryja v zbirki?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ijus ()

shadeX ::

v zbirki lahko, v decku ne.

Ijus ::

aha. oke doke. da vem.
««
14 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217120 (7541) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157394 (7865) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261036 (24902) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619558 (5325) ahac

Več podobnih tem