» »

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone: Heroes of Warcraft

««
4 / 18
»»

Superboyy ::

shadeX je izjavil:

Superboyy, videt je da obvladaš zadevo. Men nikakor v popvrečju ne rata pridet nad 6,7. Najbrž delam z deckom neki narobe.

Kako se ti odloičaš da boš naredil deck? Maš prej kaj v mislih ali samo izbereš tisto karto k ti bolj "paše"?


Težko je pričakovat kaj boš dobil. Pri magu je recimo flamestrike/blizzard autopick. Pri druidu swipe, pri paladinu truesilver/consecration.

Drugače pa ponavad pickam najprej early potem pa late game, razen če je res velika razlika med kvaliteto.

Močn early je pomemben, ker če maš board control ti diktiraš kako se minioni pobijajo in lahko stisneš vn večji value za vsako karto.

Je pa lahko problem, da ti zmanjka kart, če nimaš dobrga mana curva in si brez mehanizmov za vlečt karte.

6-7 ni tolk slab rezultat. Morš še več igrat, nabirat izkušnje in se učit iz lastnih napak.

Da prideš do 12 je potrebno tud velik sreče tko pri draftu, kot pri samih igrah.

shadeX ::

@superboyy Tnx za razlago :)

Jerry000 je izjavil:

Sem si pomagal z tisto stranjo k ocenjuje karte podane...Zgubil vse igre od šuba :D. Zgleda da ne smeš tako narediti ravno kot prikazuje spletna? Oziroma ves deck sem naredil po tisti spletni


Jaz sicer poskušam sam oceniti karte, včasih ko hočem it areno na "hitro" zberem karte po tisti strani. In če ti povem po pravici sem najslabše igral po tistem picku 3-3..

Jerry000 ::

Nvem, zgleda d ane razmišlam pravilno :), ker ne prek spletne ne samemu mi ni uspelo dobiti več kot 1 zmago :)

Superboyy ::

Po parih dnevih sm šel spet eno areno. 12-1 mage :P



Highlighti decka:
-3x flamestrike
-1x blizzard
-1x cone of cold
-1x frost nova
-počasen early game (1x 1drop, 3x 2drop, 2x 2mana removal)

Je pa zanimivo, da sem šel po igrah pogledat kako rangirajo frost novo:
http://www.icy-veins.com/hearthstone/ar...

V draftu sem jo mel proti fen creeperju (nova = bad tier, creeper = above average), pa sem rajši vzel frost novo. Predvsem zato ker sem mel že 2x flamestrike in 1x blizzard. Freeze je dostikrat velik faktor, predvsem okol 5. in 6. turna, kjer lahko špilaš Frost nova + minion + udariš face. Naslednji turn igra še kšnga miniona in lepo spucaš cel board z aoe + kšn minion.

Pa tud, če pametno uporabljaš fireblast je vsak frost efekt +2 damage. S frostboltom lahko ubiješ 5 health miniona. Cone of cold je mini swipe, itd :)

ahac ::

Blackrock Mountain: A Hearthstone Adventure





http://eu.battle.net/hearthstone/en/exp...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Jerry000 ::

Bo dal kdo preorder :)?

MIHAc27 ::

Časa je še več kot dovolj, da se nabere gold za odklep.... tko da jaz bom lepo počakal.

Jerry000 ::

Mene mika back card...glupo, ampak mi je dejansko zakon :)

Twixz ::

Nism špilu že 3 mesce zarad faxa in ostalih zadev. A spet pride nov adventure?

MIHAc27 ::

Jup.. ga bodo pa postopoma omogočali, 1 wing na teden, tko kot za Nexxramus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

Meizu ::

JSt bom verjetno počakal da odklenejo komplet, potem pa nabavil. Golda se mi ne da zbirat, glede na to, pa da je to praktično edini špil poleg skyrima, ki ga igram, mi tudi teh 20€ ni škoda dat. Sej ne prihajajo expansioni vsak mesec, da bi bil to nek denar.

Meni se osebno bolj škoda zdi dajat denarja za packe. Počasi, pa nafarmaš, kaj dustaš, narediš karto, ki je bolj primerna za deck itd.

Sam sem v slabih dveh mesecih končal 2 legendary decka za constructed, mech mage aggro/tempo (mam dovolj kart za miksat), ter taunt druida s cenariusom, ragnarosom, kel thuzadom...

In potem se začne zabava, ker imaš pač kometitivne karte.

Naxx se tudi splača kupit, ker je pač ogromno kart tam noter hudo uporabnih. Mad scientist, zombie chow, sludge belcher, kel thuzad, loatheb (!!)...

Že samo zarado loatheba se skoraj splača kupit naxx. Ko uspeš nasprotnemu mageu premaknit flamestrike za eno rundo naprej, je to neprecenljivo in velikokrat naredi ogromno razliko na terenu. Predvsem, ker si kupiš še eno rundo face-a.

Sploh pa če imaš spare part deck, kot ga uporabljam na svoje mageu, lahko s spare parti vračaš loatheba nazaj in ga spustiš nazaj za naslednjo rundo, kar zna hitro privesti do zmage nad nasprotnikom.

Kako bo pa z novim expansionom, bomo pa še videli. Trenutno je par kart nadvse zanimivih (dark iron skulker npr.), ostalih pa niso še pokazali.

Se pa očitno obetajo dragon decki :)

Jerry000 ::

Zakaj pa ne das preorder:)? Pa mas se hud back card zraven :)

Meizu ::

Razmišljam... Hkrati pa še nikoli v življenju nisem nečesa prednaročil. Bomo videli :)

Card back je lepo imet... Ampak dajmo si priznat, da se enega card packa kaj hitro naveličaš, sploh pa, če si redno na ladderju (nucaš prilesti samo čez rank 20!) imaš kaj kmalu teh back cardov malo morje.

Sploh pa... Kam bolj uber kot imet legend car back.

shadeX ::

Nebo panike. Mam 3k golda našparanega :D

MIHAc27 ::

Ma nej raje naredijo že enkrat, da imaš lahko več kot 9 izbranih deckov. Ne da se mi popravljat decke, ki za enkrat dobro delujejo.
Rogue imam edinga mech deck, ampak se mi zdi da bi še ene par drugih lahko enako dobro funkcionirali.

Meizu ::

Sej deck si lahko tudi nekam zabeležiš in skonstruiraš, ko ga ponovno želiš igrat. Ali menjaš deck vsako igro?

Meni bi bilo bolj zanimivo, če bi dejansko uvedli 2v2 mode. To bi pa blo top shit :)

shadeX ::

MIHAc27 je izjavil:

Ma nej raje naredijo že enkrat, da imaš lahko več kot 9 izbranih deckov. Ne da se mi popravljat decke, ki za enkrat dobro delujejo.
Rogue imam edinga mech deck, ampak se mi zdi da bi še ene par drugih lahko enako dobro funkcionirali.


Evo točno TO! Meni to tako manjka, joj. Ker včasih se rad igram in delam nove decke. In potem moraš enega podret. To čakam že dolgo časa.

Jerry000 ::

Js bol pogresam kak 2vs2 kot pa vec card deckov :)

MIHAc27 ::

Hm 2 vs 2? A tako da je najprej na vrsti 1. iz skupine 1, nato 1. iz skupine 2, nato 2. iz skupine 1 itd?
Ali da sta najprej na vrsti oba iz skupine 1, nato oba iz skupine 2... si ne predstavljam najboljš.

shadeX ::

Najverjetneje misli tako kot pokemoni :))


paket ::

Pri MTG se 2vs2 igra kot ekipa proti ekipi. Najprej prva ekipa oddela svoje poteze, zaključi, nato je na vrsti druga ekipa. Torej, ko je ekipa na vrsti, člana skupaj vlečeta karti, skupaj napadata itd.

Meizu ::

paket je izjavil:

Pri MTG se 2vs2 igra kot ekipa proti ekipi. Najprej prva ekipa oddela svoje poteze, zaključi, nato je na vrsti druga ekipa. Torej, ko je ekipa na vrsti, člana skupaj vlečeta karti, skupaj napadata itd.


Ja, točno to sem imel v mislih. Torej igraš 2v2, vsaka ekipa ima en turn na voljo, torej skupej zmečeta karte na mizo, hkrati bi še dodelal inner chat, za boljše sporazumevanje.

To je pa praktično to.

MIHAc27 ::

Sliši se zanimivo, ampak bi šel kej takega npr z bratom ali znancem. De igram z neznancem, proti še dvema neznancema. To je že preveč random....

Meizu ::

Pa sej bi to lahko naredil kot multiplayer mode, kjer lahko izbiraš ali boš igral s prijateljem ali random.

Jerry000 ::

Js bi to ful rad videl. Ker je malo tecno ze ko z bratom igrama en proti drugem. Ce pa bi lahko proti drugim bi bla pa bomba

shadeX ::

MIHAc27 je izjavil:

Ma nej raje naredijo že enkrat, da imaš lahko več kot 9 izbranih deckov. Ne da se mi popravljat decke, ki za enkrat dobro delujejo.
Rogue imam edinga mech deck, ampak se mi zdi da bi še ene par drugih lahko enako dobro funkcionirali.



Evo odgovor zakaj ni več kot 9 deckov :))

MIHAc27 ::

Ja... ne bom več tečnaril. Ta filmček res vse lepo pojasni.

Meizu ::

Haha, kot sem umrl pri gledanju tega posnetka sem tudi sam istega mnenja. Blizzard taksnega expansiona zastojn ne bo dal. Ce ze, bo zadeva placljiva. 9 deckov je kao dovolj za normalno uporabo, medtem ko bos za par eur lahko kupil se en deck slot. Biznis.

MIHAc27 ::

Ej sam bi res dal tudi kak € ali 2, sam da bi dobil npr še 9 deckov. Če bi bilo plačljivo z goldom pa še toliko bolje.

shadeX ::

Jaz bi tud definitivno dal nekaj golda/pravega dnarja za dodatne slote.

Jerry000 ::

Js pa € za 2vs2 mod :)

def0r ::

So pred kratkim napisali da nimajo nobenega plana se trenutno kaj 2v2 razvijat.

Superboyy ::

Nabral se mi je 50 gvg packov in sm jih odpru naenkrat:


Highlight:
 lol

lol

shadeX ::

Sej niti ni tolk slabo. 3 Legendary in 6k dusta s katerimi narediš skoraj 4 legendary :)

Ogromno epicov tudi.

MIHAc27 ::

No kako se vam zaenkrat zdi novi wing?
Jaz sem Grim Patrona že dodal Magu.. in dela raztur. Že v drugem ali tretjem boju sem jih imel 5 na bordu in seveda zlahka zmagal.

Wild Pyromancer je po moje še dobra opcija za zraven... 2x začaraš, pa iz enga Grima narediš kar 4 grime :D

shadeX ::

Dodaj ga warrioru. Pol boš videl kaj šele dela :D



Sem pa prvi wing končal 20 minut po polnoči, kadar je bil na voljo. Izi :D

Jerry000 ::

Ni tezek ne. Mi pa ni zal da. Sem kupil :). Kdaj se. Naslednji wing odpre?

shadeX ::

Vsak teden eden. Tako da najbrž v četrtek ali petek.

MIHAc27 ::

U, na warriorja pa res nisem pomislil. Ima še Cruel taskmasterja, ki ga že tako ali tako uporabljam v decku.

Večina kart ni slabih. Quickshot in Dragon breath se ne zdita nič posebnega. Ressurect se mi zdi dober, sploh če imaš večino bitij z mana kostom nad 2 si že tukaj v plusu. Gang up pa tudi za 1 karto dobiš 3 minione (ki so žal zmešani v deck). Ampak ker je to lahko tudi sovražnikov legendary...

shadeX ::

Men se sicer počasi zdi da ta igra tudi postaja vse bolj random.

MIHAc27 ::

To itak... če imaš beden draw ti ne pomagaja ne legendery ne nič.

Aja ena zanimivost z ressurectom... kaže da igra beleži, kateri kreature so umrle, ne pa tudi katere so bile ponovno obujene. Torej z 2 ressurectoma lahko dobiš tudi 2x isto kreaturo, čeprav je umrla samo 1x.

shadeX ::

100%? Ker to je pol nekako bedno :D

MIHAc27 ::

Skor 100%. Imel sem zlo fino igro, kjer sem igral Lightwell pa Nortshire Clerica. Mi ubije Lightwell in ga takoj ressurectam. Še ene dva kroga kasneje mi ubije clerica... in ressurectam Lightwell.
Na bordu sem imel tako kar 3 Lightwelle (1. ressurectan, 1 kopiran z Facelessom in še 2. ressurectan)

ahac ::

Hearthstone zdaj deluje tudi na telefonih (Android & iPhone).

https://play.google.com/store/apps/deta...

https://itunes.apple.com/en/app/hearths...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

shadeX ::

Videl ja. Na mojem HTC One M7, deluje odlično. So pa malo spremenili pozicije kart ter menu, da so prilagodili manjšim zaslonom. Anyway, good job Blizzard.

Jerry000 ::

ahac je izjavil:

Hearthstone zdaj deluje tudi na telefonih (Android & iPhone).

https://play.google.com/store/apps/deta...

https://itunes.apple.com/en/app/hearths...


Kaj je že uradno izšel HS za androide al je to tista krekana verzija od tablic?

ahac ::

To je uradno.

Še official novica:
http://eu.battle.net/hearthstone/en/blo...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jerry000 ::

O mah gad, končno :). Kaj app full žre baterijo al je optimizirano? Ker na oni verziji za tablice (krekana da lahko na android mobile igraš) mi je kr dost pogrel mobitel. Pri ene 3 rundih je že bil vroči

MIHAc27 ::

MIHAc27 je izjavil:

To itak... če imaš beden draw ti ne pomagaja ne legendery ne nič.

Aja ena zanimivost z ressurectom... kaže da igra beleži, kateri kreature so umrle, ne pa tudi katere so bile ponovno obujene. Torej z 2 ressurectoma lahko dobiš tudi 2x isto kreaturo, čeprav je umrla samo 1x.


Ok sedaj lahko 1000% potrdim, da zgornje drži. V igri sta mi umrla Hogger pa cleric. Igram 2 ressurecta naenkrat v istem krogu... in obakrat se pojavita Hoggerja.
Nasprotnik se je takoj nato predal :D

subby ::

Windows Phone pa kot ponavadi zanemarjen s strani game developerjev.
««
4 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217422 (7843) oo7
»

Družabne, namizne igre (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Loža
1244157665 (8136) J.McLane
»

The Witcher 3: Wild Hunt (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1488261526 (25392) D3m
»

Lootboxi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
619585 (5352) ahac

Več podobnih tem