» »

Težave s podnapisi na Nat Geo Wild

Težave s podnapisi na Nat Geo Wild

zimzelenček ::

Sem prečesal vse pa ne najdem rešitve za moj problem. Imam lcd Philips z DVB-C ter kabelskega operaterja. Težava je sledeča in vsaj meni, nelogična: na vseh kanalih mi podnapise tv normalno predvaja, problem predstavljajo podnapisi samo in le na kanalu Nat Geo Wild. Ti se tu po nekaj sekundnem normalnem predvajanju spremenijo in postanejo vijolično zamazani, neberljivi. S pritiskom na katerokoli tipko na daljincu pa postanejo spet normalni, a vendar spet za cca. 10 sekund, nakar se zgodba ponovi. Zanima me , če ima še kdo take težave s tem kanalom, oz. kaj bi sploh to bilo? Še enkrat ponovim: težave so samo na omenjenem kanalu...tnx za kakršnekoli namige

kocbek ::

Imam sam iste tezave na tem programu in Philips-ovem TV-ju.Prav tako DVB-C.
?????

zimzelenček ::

...no, sva že dva. Kocbek, malo moteče je tole, a ne? Kabelskega operaterja sem že izključil kot osumljenca, sum je padel torej le na Philipsa 42PFL5405H....ampak, zakaj le na omenjenem kanalu? Tole traja že kak mesec, prej je bilo normalno. Mogoče bi pomagal nov firmware?

kocbek ::

Tudi sam menim da je kriv TV(sam imam 42PFL8404) in ne operater.Je pa res da ta kanal zelo redko gledam.Je pa res da dostikrat tudi izklopim podnapise ker so v nekaterih oddajah totalno zgreseni in ne sovpadajo z samo vsebino oz sam kontekst je zgresen.
Probaj z nadgradnjo firmware-a, sam zal nemorem ker imam ze zadnjega.
Upam da se se kdo oglasi, ki si lasti drugo oznamko TV-ja.
?????

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kocbek ()

zimzelenček ::

Dvomim da bi z nadgradnjo sploh rešil problem...skrbi me da bi delovanje tv- ja še poslabšal. Sem malo prebiral glede teh nadgradenj pa jih je veliko potem nezadovoljnih...


 ...prikaz podnapisov: originalni podnapisi podprti še s temi problematičnimi ,slovenskimi.

...prikaz podnapisov: originalni podnapisi podprti še s temi problematičnimi ,slovenskimi.

krebs11 ::

Meni na LG predvaja brez problema, ali vama to dela vedno na tem programu ali samo na določeni oddaji?

zimzelenček ::

Meni se pojavlja opisana težava samo na omenjenem kanalu, v vseh oddajah. In kocbeku tudi, obema torej na Philipsovem tv-ju. No, danes pa po poizvedovanju tudi pri sodelavčevem Philipsu, torej sklepam, da so težave samo s to znamko. Sem kontaktiral Philipsov servis NTT d.o.o. in so mi svetovali najprej zadnji firmware. Zdaj me pa zanima, če ne bo uspeha, oz. če se bodo težave pojavljale v kaki drugi obliki, se je možno vrniti nazaj na prejšnji firmware? :|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833437331 (76859) zavajon
»

Philips 37PFL5604H/12 in DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
2815318 (13688) hodu63
»

Philips DVB-T

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82202 (1967) Azrael
»

ALI Philips 42pfl7603h ALI 42pfl7403d

Oddelek: Zvok in slika
183526 (2280) Okapi
»

PopTV PAL+

Oddelek: Loža
183602 (2911) Chessman

Več podobnih tem