» »

Odstranjevanje praha in garancija

Odstranjevanje praha in garancija

tabal500 ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če kršim garancijo , če odprem računalnik in odstranim prah iz računalnika. Tisto garancijsko nalepko ima še na sebi. Računalnik sem dobil nazaj 1 leto, garancijo pa imam še eno nadaljno leto. Eno leto nazaj je deloval pri 70°C(grafična) ko je bil polno obremenjen, zdaj pa je temp. grafične 90-97°C. Mi je že parkrat crknil, zmrznil potem BSOD potem se pa resetiral.

Hvala nadaljno za odgovore! :)

EDIT: Serviser je pa Avtera.
  • spremenil: tabal500 ()

BorutK-73 ::

Preberi si garancijske pogoje. Drugače je pa tista nalepka največja neumnost!

bluefish ::

Ob odprtju imaš garancijo na posamezne komponente.

Seljak ::

bluefish je izjavil:

Ob odprtju imaš garancijo na posamezne komponente.


Ja in trgovec ti bo to priznal,če si odstranil nalepko in z tem kršil garancijske pogoje le tega?

bobby ::

dej fu kung preber, kaj Tocno pise na nalepki. grem stavt, da je nisi prebral!
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

bobby ::

Dodatek: ce je kupil racunalnik kot celoto, potem mu bo Avtera priznala garanciji za obdobje 2let, ce je toliko default gar Avtere na cel racunalnik, neglede na to, da je default gar recimo maticne plosce 3leta. v tem primeru po izteku garancije lahko gar veljavljas pri proizvajalcu maticne plosce na svoje stroske.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

alese ::

vsak te bo nategnu kok te bo lahko tako da pozabi na garancijo, saj kaj si pa moreš če ti jo ne prizna, boš najel strokovnjaka za 1000 evrov da ti izda izvedensko mnenje in se potem tožaril s firmo in dal še tru jurje za sodnijo pa advokate.

Y0sh1 ::

Če so ti računalnik sestavili v kakšni manjši firmi se da zmenit da ti prav tako velja celotna garancija, če seveda nisi fizično poškodoval komponent. Enostavno pokličeš in vprašaš če lahko odpreš računalnik za potrebe čiščenje.

tiggx ::

če odstraniš nalepko pred garancijo preverijo, če si zamenjeval kakšne komponente. to je vse. drugače pa garancija velja.

šernk ::

Kličeš na uvoznika za xyz komponento in pri njemu uveljavljaš garancijo samo na komponento, če bi slučajno bil prodajalec siten. Nihče ti ne more 3 letne garancije skrajšat na 2 letno.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Assass1n ::

Če odstraniš nalepko pa imaš od avtere se poslovi od garancije. Imaš pa tam eno brezplačno čiščenje, najbolje da pokličeš.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Comtron - težave z garancijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
788741 (5245) St235
»

Odstranitev garancijske nalepke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727183 (4721) winpirate
»

Garancijska nalepka (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
828821 (6047) Invictus
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
422912 (1379) darkolord

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838074 (6555) Mr.B

Več podobnih tem