» »

EPOX 8RDA+ in AUDIGY

EPOX 8RDA+ in AUDIGY

prehlajeni ::

Neki ste se pogovarjal da je na epoxovi plati že zelo dobr SB ki naj bi bil celo Audigy samo da ga nekaj manka oz. da je treba dokupt eno kartico da je zadeva komplentna, ker kupujem to plato me zanima kolk zadeva stane in kako se sploh imenuje in a je to dvoje skupaj enak Audigijevi SB kartici?


lp in hvala za odgovore:)

b4d ::

Sicer imam epoxko in audigy-ja 2, a če potrebuješ surround, dela tudi na matični.
b4d.sablun.org

Zheegec ::

Kupit moraš še eno kartico, mislim da ima gor še optični audio in/out, stane pa $18 pri Epoxu, pri Mlacomu ki je uvoznik vpraši če jo imajo.
Zvok je pa boljši od Audigyja (govoriva o +) in manj sistemskih sredstev porabi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

iso2000 ::

Mene pa zanimajo kakšne specifikacije te integrirane rešitve? Npr. S/N ratio na izhodih, pa moč itd. Nekje sem tudi zasledil, da bi znale 32 ohm-ske slušalke povzročat težave. Ali kdo kaj ve o teh zadevah?
LP

Fury ::

prehlajeni... zvocna k je gor na 8rda+ JE BOJSA od audigy.. nekje med audigy 1 in 2... porabi pa ZLOOOOOOO mal CPUja .. se manj kot audigy 2!

tist kar mors dokupit je samo ce hoces met digitalni vhod/izhod k ti pa pomaga samo ce mas al dolgy digital/thx dekoder al pa ce bos digitalno encodal v AC3 5/6.1 sound.. kar dvomim da bos pocel :) zvocna dela tut brez tega :) mas analogne izhode za zvocnike, pa mic pa to vse ze gor...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19627432 (14688) psytoma
»

katero zvočno kartico (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796548 (5015) strumf666
»

[Hi-Fi] Zvočne kartice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
18012579 (8467) OwcA
»

nasvet:8RDA+ ali NF7

Oddelek: Kaj kupiti
411711 (1259) Caligula
»

Nov test - Audigy2

Oddelek: Novice / Nova vsebina
252650 (2650) Jaffa

Več podobnih tem