» »

Cena postavitve spletne strani

Cena postavitve spletne strani

1
2
»

blackbfm ::

Ja, na začetku bi se zmenu cena bo od x do y.. Končna cena je pa odvisna kolk ti stranka komplicira in najeda z malenkostmi.

To na uro računat je bz, ker isto delo lahko opraviš v dveh urah, lahko pa čaraš cel teden..odvisno al greš delat z nule al ne.

Double_J ::

Dve šivanki...

galu ::

Zdaj sem malo prečekiral razne site price calculatorje / estimatorje in sem dobil cene od 658$ do cca 4500$. ;((

Najceneje sem dobil tu: http://www.designquote.net/html/dq_esti... , za min 658$ ~ 500EUR - če ne vštejem vnosa vsebine/ponudbe. In to je za eno, sicer največjo izmed vseh, stran.

Vidim, da so res velike razlike med izvajalci projekta (tistih 500 vs 5000 sem jemal bolj simbolično, pa niti ni tako daleč od resnice)...
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

neoserv ::

@galu: 500 vs 5.000 sploh ni nič takega. Večji je projekt, večje in absurdnejše so razlike.

Če res nimaš pojma kako zaračunati, bo verjetno res najbolje, da si izračunaš neko urno postavko in jo pomnožiš s številom ur, ki si jih porabil.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

T-h-o-r ::

reči mu 1000 €, pol se pa zmenita za 800
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Lightning17 ::

Jaz znancem ponavadi ne računam nič, se pa vedno sami ponudijo da plačajo neko simbolično ceno...

galu ::

Tudi sam sem naredil tako (pač, kolko bo, bo - in sem si en 240GB SSD kupil iz tega), sem pa vseeno radoveden koliko bi bila tržna vrednost česa takega.

No, neke (zelo) okvirne cene sem izvedel - hvala.
Tako to gre.

Tody ::

Tržna cena je cena kjer se srečata kupec in prodajalec :) Če imaš zadaj veliko firmo in bebote lahko dobiš veliko plačilo, če imaš zadaj s.p. in zajebanca potem dobiš nizko plačilo.

Estreznik ::

Zamisli si, da si samozaposlen.
Mesečno lahko narediš 200ur. Minimalna plača, ki si jo moraš izplačat je cca 800€, pa ne pozabi davek na dobiček, amortizacijo in stroške poslovnega prostora.
Razdeli mesečne obveznosti na število ur in to je to (Koliko spletnih lahko izdelaš v tem času?). Simpl, ko pasulj :)
E-streznik.com - Spletno gostovanje in registracija domen

Sims ::

Dober pasulj tudi ni tako simpl. Sploh, če ti konkurenca postavlja cene. Se poserejo na tvojo kalkulacijo ...

Estreznik ::

Jap, dumping je v Sloveniji nacionalen šport. Sims, se strinjam s tabo. Ni vsak za vse.
E-streznik.com - Spletno gostovanje in registracija domen

Zgodovina sprememb…

GregaGrga ::

Ima mogoče kdo izkušnje z dodajanjem pin-it možnosti na spletno stran? Lahko to izvedem sam ali potrebujem programerja

blackbfm ::

ja, cel team programerjev rabiš:))

1. nauči se uporabljat google
2. če ti še vedno ne bo nič jasno, nafehtaj tu nekoga

neoserv ::

@GregaGrga: odvisno kako oz. na kateri platformi imaš izdelano spletno stran.

Če uporabljaš Wordpress, obstaja za to funkcionalnost malo morje vtičnikov.
Link: http://wordpress.org/plugins/tags/pinit
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neoserv ()

GregaGrga ::

uporabljamo magento, wordpress uporbljam samo za blog. Hvala vseeno, smo se že dogovorili s programerjem za zelo normalno ceno

k--p ::

A ne obstaja plug-in za to?

edit: nisem videl, da je ze bilo predlagano. Sicer pa tudi za Magento obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

GregaGrga ::

že dodano, sem še malo brskal in ugotovil, da bi tudi sam lahko to dokaj enostavno dodal. No programer se je odrezal in ni mastno računal:)

harmony ::

GregaGrga je izjavil:

že dodano, sem še malo brskal in ugotovil, da bi tudi sam lahko to dokaj enostavno dodal. No programer se je odrezal in ni mastno računal:)


Kaj je za te mastno? A tudi ura pri avtomehaniku ni mastna?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

tufy ::

Sims je izjavil:

Dober pasulj tudi ni tako simpl. Sploh, če ti konkurenca postavlja cene. Se poserejo na tvojo kalkulacijo ...


Audi A4 stane štirikrat več kot Fiat Punto? S Fiatom prideš od točke A do B, ima dosti opreme, je čisto soliden avto - a vendar vidiš na cesti polno Audijev. Zakaj? Zato, ker Audi doda nekaj več, ker je večji, hitrejši, udobnejši (recimo :p).

To je razlika med tistim, ki se premika v masi enakih in tistim, ki je korak pred maso. Ponudi nekaj, česar tvoja konkurenca ne, pa boš tudi ti lahko Audi.
Oblikovanje spletnih strani - andrejgaluf.com

...:TOMI:... ::

Kakšna je pa cena postavitve spletne trgovine in koliko približno zavzame prostora? Katere platforme uporabljate?
Tomi

Netrunner ::

Za spletno trgovino se cene začnejo od 1k EUR gor + ddv .... najpogosteje se uporablja magento, opencart... pa še kaj

Za to ceno dobiš nameščen in nastavljen sistem z neko kupljeno temo.

Prostor pa je odvisen od količine izdelkov in predvsem slik le teh.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Za vse, ki rabite dober webspace PHP, CGI, ipd (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Izdelava spletišč
376286895 (10187) hariscorale
»

gostovanje spletne strani - kateri ponudnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8623537 (2354) Lonsarg
»

izdelava spletne strani, nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8014598 (8414) Netrunner
»

Spletno Gostovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8516552 (7472) next3steps
»

Gostovanje spletne strani + registracija

Oddelek: Pomoč in nasveti
81784 (1614) neoserv

Več podobnih tem