» »

Kako rešit NLB oz. kako rešit državljane te nadloge ?

Kako rešit NLB oz. kako rešit državljane te nadloge ?

#000000 ::

Zadnje dneve malo razmišljam, bi morda bilo najbolje če se ljudje množično odločijo pobrat denar in zaprt račune na tej banki, ker očitno interesa s strani politike ni niti kaj kmalu ne kaže da bo. Narodu je ostala samo vreča brez dna ki jo treba polniti, managerji se obnašajo kot da so lastniki, draga reprezentanca, še dražje tekoče poslovanje, da o tem kaka muka je dobit že nekaj 1000 evrov kredita itd.

Uglavnem sem dobil občutek da če politika ne naredi nič oz. ji tako stanje ustreza, vodstvo ne naredi nič razen fila svoje riti, bo mogli državljani samo narest temu konec, je pa vprašanje kake taktike bi se poslužilo vodstvo, da nekako ne izplača denarja :) ??
  • zaklenil: Mavrik ()

xxxul ::

jst sm v zadnjih 2h letih pr njih zapru 3 račune (ne zarad njihovih problemov, ampak k so nesposobni, tečni in nefleksibilni da je neverjetno) in edino kjer so me presenetili z prijaznostjo in učinkovitostjo je blio pr zapiranju računa; k da bi se hotl rešt strank...
tko da zamenji banko že sam zarad sebe

On topic: prodat, zapret, karkoli razen da ostane v "državni" lasti brez nekoga k bi udaru po mizi (za kar je pa itaq prepozn); vprašanje če so brez sredtstev iz proračuna sploh sposobni izplačat vse vloge...

mtosev ::

podariti banko komerkoli. če bi jo kdo sploh želel imeti
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

gensi ::

Ja, če ni drugega kandidata, potem naj banko šenkajo meni.

Obljubim, da bo red vzpostavljen po kratkem postopku. :)
Obljubim, da ne boste nikoli več slišali za "politične" kredite.
Obljubim, da banke ne bo potrebno nikoli več dokapitalizirati. 8-)

mailer ::

To banko bi moral zapret že pred petimi leti. Pustijo jo naj crkne.

#000000 ::

No jest bi bil za to da se banka še enkrat dokapitalizira, ampak le če se prej razčisti vse nepravilnosti, in postavi novo vodstvo, po sistemu tiste Islamske banke ki ustvarja ravno toliko dobička da zadeva teče in se razvija v smeri LJUDSKE banke, se pravi banke za malega človeka ter male obrtnike, kot recimo kiva, kjer zainteresirani ki imajo denar posojajo tistim ki ga dejansko potrebujejo. Tako banko dejansko Slovenija potrebuje. Ne rabimo državne banke kjer ponikne stotine miljonov ki se čez nekaj let vrnejo kot kupnina za državno srebrnino.

Ne vem verjetno sem malo zabluzil in dobrodelnost in banka ne gre skupaj, ampak nekaj se bo moglo ukrenit v vezi tega, ker kot pravim če nočejo tisti ki bi morali, bo moral narod, zakaj bi demonstrirali in se zajebavali, udarit je treba kjer najbolj boli, ker če banka propade ne bo treba več plačevat v to vrečo brez dna, od katere tisti ki bi jo najbolj rabil nima nič.

Če pa se že plačuje zanjo, naj bo taka da ima narod kaj od tega saj ji daje umetno dihanje že 10 let od oka.

krneki0001 ::

Evo uprava na novo zaposluje direktorje in svetovalce, navadne ljudi pa ven meče.

V zadnjih mesecih so 500 ljudi ven vrgli, pa 100 novih šefov in svetovalcev zaposlili (denarja za plače gre enako kot prej, samo da sedaj 100 ljudi dobi tisto, kar je prej 500 delavcev dobilo).

http://www.zurnal24.si/medja-zaposluje-...
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

mailer ::

Najprej je treba politikom zabit v glavo, da se ne gre za nacionalni interes, ki ga je treba na vsak način rešiti pa če zaradi tega propade cela država.
Naslednji korak je zaprtje vseh pipic v imenu dokapitalizacije, če že hočejo poslovat tržno jih je treba prepustit trgu. Kot sem napisal že pred časom v eni drugi temi si zasluži vsaj milostni strel. Po ukinitvi pa razkritje vseh map in dolžnikov in jih izterjat na silo, ker s temi lopovi se lepo ne da zmenit.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Invictus ::

Glede na to da je država lastnica kar nekaj bank, bi bilo edino koristno, če bi vse te banke združili v eno in tako zmanjšali stroške.

Ja, bi se odpustilo kar nekaj ljudi. Ampak taka je pač realna slika. To bi bil en način kako banko(e) spet narediti učinkovite.

Ampak tega mencigerjanstvo pač ne uči na EF. Oni samo gledajo na nacionalni interes.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

A se moram spet zahvalit za NLB, vsem volilcevm PS? Saj so že v samem štartu rekli, da tega ne bodo prodajal.

RejZoR ::

Ta Medja mi itaq deluje kot ena lutka. Kot bi mene, mulca mlajšega od 30 let postavili za CEO-ta Microsofta. Does not compute. Na taka mesta moraš postavit ljudi, ki imajo za sabo precej let uspešnega managerstva, torej da so zjebane firme spremenili v (zelo) uspešne. Tle pa so dal kar enga tipa, ki mi daje feeling, kot da nima totalno nobenega pojma in ga imajo tam samo zato, da lahko nad njim nekdo vleče vrvice...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Invictus ::

Pa kaj si optimistično mislil da bo Medja kaj spremenil?

Saj to ni nikomur v interesu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ProGo ::

Medja kvartopirec je zagotovilo dobrega poslovanja banke. (in njegov mentor, nekdanju guverner BS, kjer bi lahko kaj naredil, pa ni). Sem že zdavnaj zamenjal banko.

francek1 ::

ProGo je izjavil:

Medja kvartopirec je zagotovilo dobrega poslovanja banke. (in njegov mentor, nekdanju guverner BS, kjer bi lahko kaj naredil, pa ni). Sem že zdavnaj zamenjal banko.

Banko menjat je najmanjši problem; jaz bi menjal državo....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Looooooka ::

Tist projekt "Očistimo Slovenijo" je mel un fin opensource(i think) program, kjer so potem taggal lokacije smeti.
Predlagam, da se odpre tiste mape in začne taggat nepremičnine/rezidence prejemnikov, ki jim magično ni uspelo odplačati posojil.
Ko se potem vse "očisti" z veseljem še enkrat dokapitaliziram zadevo :)

francek1 ::

Looooooka je izjavil:

Tist projekt "Očistimo Slovenijo" je mel un fin opensource(i think) program, kjer so potem taggal lokacije smeti.
Predlagam, da se odpre tiste mape in začne taggat nepremičnine/rezidence prejemnikov, ki jim magično ni uspelo odplačati posojil.
Ko se potem vse "očisti" z veseljem še enkrat dokapitaliziram zadevo :)

V tem primeru bi pa hitro bil deležen kakšne tožbe v smislu kršitve zasebnosti...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

MIHAc27 ::

Če vprašamo Islandce za pomoč, mislite da bi prišli?

Sami po moje ne bomo tega rešil še prav kmalu.

francek1 ::

MIHAc27 je izjavil:

Če vprašamo Islandce za pomoč, mislite da bi prišli?

Sami po moje ne bomo tega rešil še prav kmalu.

Tole samo ruski komandosi rešijo...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Looooooka ::

francek1 je izjavil:

Looooooka je izjavil:

Tist projekt "Očistimo Slovenijo" je mel un fin opensource(i think) program, kjer so potem taggal lokacije smeti.
Predlagam, da se odpre tiste mape in začne taggat nepremičnine/rezidence prejemnikov, ki jim magično ni uspelo odplačati posojil.
Ko se potem vse "očisti" z veseljem še enkrat dokapitaliziram zadevo :)

V tem primeru bi pa hitro bil deležen kakšne tožbe v smislu kršitve zasebnosti...

Anonimno anonimno :D
Lahko pa spustimo rezidence.

Hayabusa ::

Jp, one iz gledališča Dubrovka :D.

AndrejS ::

Če bi 90% zaprlo račune na NLB bi bila morda rešitev.

ProGo ::

Francek, saj bi menjal državo, pa ne morem. Oz so postranski "stroški" zamenjave preveliki.

Hayabusa ::

AndrejS je izjavil:

Če bi 90% zaprlo račune na NLB bi bila morda rešitev.

Prej boš 90% volivcev prepričal da volijo neparlamentarne stranke :)).
Skratka ob sv. Nikoli.

Mr.B ::

mailer,
Najprej je treba politikom zabit v glavo, da se ne gre za nacionalni interes, ki ga je treba na vsak način rešiti pa če zaradi tega propade cela država.

Si morda mislil reči VOLILCEM.


Banko menjat je najmanjši problem; jaz bi menjal državo....

Manjši kot si misliš. Najdeš službo v drugi državi, se odseliš.

Če bi 90% zaprlo račune na NLB bi bila morda rešitev.

Verjetno ne, ker bi tako ali drugače prenesli na DUPE-e, ta pa je pokazala da deluje tako kot NLB.

A se moram spet zahvalit za NLB, vsem volilcevm PS? Saj so že v samem štartu rekli, da tega ne bodo prodajal.

V bistvu vsem, ki so protestirali za status QUO, ergo se še spomnite. Ergo ne pozabi še SD, Kahlo, in še koga. Oziroma vse ki so za nacionalni interes, loop na prvi odstvek, ergo volilci...

Na taka mesta moraš postavit ljudi, ki imajo za sabo precej let uspešnega managerstva,

Zanimiva teza, na koncu bo skladno z izbirnimi postopki, postal najbolj uspešen GGM -.), ker vsi ostali so tako ali drugače pokazali uspešnost, saj bo država dokapitalizirala.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Spajky ::

MIHAc27 je izjavil:

Če vprašamo Islandce za pomoč, mislite da bi prišli? Sami po moje ne bomo tega rešil še prav kmalu.
Če se Slo državljani ne bodo ozavedeli in SAMI rešili situacije in se rešili lopovov in lažljivih politikov ter vplivnežev iz ozadja in njihovih prisklednikov, ki več ali manj namerno peljejo narod v moderno suženjstvo in revščino in ne nastavljali hrbta in bili na kolenih ter potrpežljivo sprejemali udarce "usode" in siromašenje tudi naslednjih generacij, potem NIKOLI ne bo bolje ampak samo čedalje slabše kot kaže že sedaj!

Za eventuelne spremembe za bodočnost na bolje bodo pa potrebne hude žrtve (hud padec generalnega standarda), kar pa medijsko zmanipuliran narod NOČE videt in tišči glavo v pesek kot noji in samo tarnajo in vsi drugi so krivi za to in za bodoče stanje, samo sami pa ne !!! Agenda NWO pa funkcionira dalje tudi v SLO (posredno preko EU in svetovnih fin.mogočnikov iz ozadja!). Slovenci in NLB so samo "kolateralna" škoda ;(

SLO je država v "bankrotu" in samo osel lahko verjame izjavam ala predsednice vlade, da je "let aviona" stabiliziran (no ja, je - proti trdemu pristanku >:D Oblastniki pač za vsako ceno hočejo ostati na oblasti z leporečjem in velika večina jim (ovce) tudi še vedno verjamejo/padajo na zmeraj enake finte ... jest pa sem že zdavnaj sit življenja skozi v nekakšni 40-letni tranziciji (pot v svetlo bodočnost kao)...

Islandci pa so se združili in se uprli pošteno dovolj zgodaj in napravili nekrvavo revolucijo in se rešili vsaj srednjeročno ... hlapčevskim slovenceljnom, pa verjetno kaj takega ne bo uspelo. NLB je samo vrh ledene gore !!!

@ Mr.B: ... saj bo država dokapitalizirala.. ???
Država, ali nismo to mi? (proračun države: vsi bomo čedalje bolj obdavčeni, da bomo sploh lahko servisirali odplačila dolgov, za katere so nas in naše potomce zadolžile vse vlade za kupovanje "socialnega miru" - da bi lahko ostali na oblasti in ne bi bilo hujšega revolta ljudi ... vse za ceno daljnje neperspektivnosti in propada ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Mr.B ::

Država je odraz državljanov, ergo so tudi politiki. In še lepše, državljani se ne bodo mogli izgovarjati "smo bili zavedeni", ta izgovor si lahko uporabil do leta 1991...In da ti nadaljujem. Dejansko se v JU&JS še ni začelo šparat. Zadolžujemo se zgolj za plače in vzdrževanje sistema kot so NLB banke. Ko bo taktirka z bav bavom "tisti GRDI kapitalisti", rekli no more money, bomo pa šele občutili kar se je zgodilo z Grčijo. Samo da imamo že sedaj razpad socialne države, infrastrukture, zdravstva šolstva.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

Evo pravi kandidat : Praprotnik iz KPK v NLB, da se slabe prakse ne bi ponovile, jebeš vazno da so naši.
Sej nebi nič rekel, ampak če že pošljejo izšolanega novinarja za delo v banki, a nebi bilo vsaj dober izgovor da bi ga poslali v slabo banko, al kako se to imenuje SLO BANČNI SISTEM V2, z isto noto da se korupcijska tveganja nebi obnovila. Ups so se že...

Torej Svaka čas, dobro ste protestirali.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Invictus ::

Mr.B je izjavil:

Evo pravi kandidat : Praprotnik iz KPK v NLB, da se slabe prakse ne bi ponovile, jebeš vazno da so naši.
Sej nebi nič rekel, ampak če že pošljejo izšolanega novinarja za delo v banki, a nebi bilo vsaj dober izgovor da bi ga poslali v slabo banko, al kako se to imenuje SLO BANČNI SISTEM V2, z isto noto da se korupcijska tveganja nebi obnovila. Ups so se že...

Torej Svaka čas, dobro ste protestirali.

No ja, tip se je dobro znašel. Po moje bodo zdaj sledile kazenske ovadbe desničarjev zaradi slabih kreditov ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mr.B ::

Jaz kot označeni desničar, tega ne smem izjaviti. Bi bil populist...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Pšenični ::

http://www.reporter.si/slovenija/rok-pr...

"Rok Praprotnik iz KPK za nagrado dobil direktorsko službo v NLB".

Morda bo Rok rešil NLB? Je sploh o mogoče, da se to dogaja. Ne morem si, da ne bi še enkrat podal to novico. Sploh veste kaj to pomeni?

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Pšenični je izjavil:

Sploh veste kaj to pomeni?
Do explain.

Pšenični ::

bluefish je izjavil:

Pšenični je izjavil:

Sploh veste kaj to pomeni?
Do explain.


Da bo potrebna še ena dokapitalizacija NLB ja. Da je potrebno banko čimprej enemu šenkat.

bluefish ::

Praprotnik gor ali dol, nima veze s tem.

Pšenični ::

bluefish je izjavil:

Praprotnik gor ali dol, nima veze s tem.


Njegovo imenovanje kaže na stvari, ki niso za na ta forum.

http://forum.finance.si/?specialid=8503...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

V dveh dneh sta bila 2 nova človeka zaposlena, ki bosta vlekla > 5000 evrov bruto, medtem ko mečejo ljudi na cesto, ker je treba šparat.
V zadnjih nekaj mesecih so tako postavili vsaj 100 novih zaposlenih na ključna mesta s plačo > 5000 evrov, jamrajo pa kako je delavcev preveč, kako so delavci dragi in da je treba šparat.

Hkrati delavce silijo da pišejo vso dokumentacijo v dveh jezikih in pošiljajo delavce na tečaje angleščin, ker sta v upravi 2 tujca in je dobesedno lažje poslati 2500 delavcev na izobraževanje angleščine, kot pa 2 iz uprave na tečaj slovenščine.

Delavcem iz banke ne zaupajo. Za manjši produkt, ki bi stal samo par dni dela zaposlenega, se raje najame zunanjo firmo in se ji plača preko 10.000 evrov, pacajo pa ta produkt par mesecev.

Vodilni bi se spet radi šli sigmo in bi kupovali kompletne tuje produkte, ki ne pašejo v naše okolje (nimajo niti obrestno obrestnih izračunov in podobno) za ogromne denarje, medtem ko delavce, ki so tak produkt sposobni sami narediti, mečejo na cesto kot tehnološki višek in kot nižanje stroškov.

Vodilni niti nimajo nekih drugačnih smernic k reševanju banke, ampak samo kako bodo zadnji dokapitalizacijo po "uradni poti" spravili v svoje denarnice z velikimi provizijami.

Uglavnem vse skupaj je ena velika natega davkoplačevalcev in kraja denarja, ki je bil namenjen za reševanje banke.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

mailer ::

Tudi še tako ponižnemu hlapcu se enkrat strga film in "Kramarja" obesi na kandelaber pred NLB, da vsi vidijo njegov "ulov". In potem se vsi ostali zgražajo, ker ga ni pustil še neprej "poslovat". Take ljudi bi potrebovali pa hlapci raje jedo "potico" ker za "kruh" nimajo. Potrebujemo enega "Snowdna", ki bo vse "zaupne" kredite poskeniral in jih necenzurirane vrgel na net, da jih vidi celotno prebivalstvo v Butalah vključno z imeni in naslovi. Kmečki punt bi rešil veliko stvari in tudi rek "grad gori, grof "visi"!" bi spet zaživel. Včasih so se zbunili za desetino, zdaj je pa vsem fajn, da jim ostane polovica ali še manj in so vsi veseli. Nabavite vazelin, ker 20 letno nategovanje na suho vas more že pošteno pečt.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

krneki0001 ::

Tudi če "Snowden" to naredi, bo šel v zapor za dolgo časa, ljudje se bodo nad njegovimi dejanji zgražali, odgovornim se ne bo nič zgodilo, "snowdnova" družina pa bo zelo ogožena. Pač mentaliteta slovencev je tako na psu, da se "sowdnu" tega ne splača narediti.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Mr.B ::

Imeli ste proteste. Želeli ste status Quo. Sedaj pa nihče ne protestira. Ergo ste s tem stanjem zadovoljni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

krneki0001 ::

Plača kpk luzerja bo 10k evrov bruto. tok kot dobi 5 navadnih delavcev ali 10 čistilk.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

zee ::

NLB bi se moral prodati, cetudi za 1 EUR. Vse ostalo je eno navadno zaj*, ki je nevredno resne debate.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mr.B ::

Problem da tako naivnega kupca ni.
Več se garantirano zasluži z obveznicami, takrat bodo morali celo podariti. Takratni lastnik bo pa imel proste roke, če to naredi nekdo sedaj, bo imel cel kup pogojev. Hm zakaj že ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zee ::

Pa naj podarijo! Janeza Kranjskega to dejansko ne zanima prav nic.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Mr.B ::

Sej so že podarili ti. "Janeza Kranjskega", kdo pa misliš da dejansko upravlja z NLB. Hm reče se jim lastniki ergo davkoplačevalci ergo janezi, ki se obnašajo kot da se jih nič ne tiče. Ergo ni protestov.
Zmota je samo ta, da te kredite, bodo morali vrniti tistim grdim kapitalistom ergo tujcem. PA nobene si Grcke ne bodo mogli / boste mogli simulirati.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PaX_MaN ::

krneki0001 je izjavil:

Evo uprava na novo zaposluje direktorje in svetovalce, navadne ljudi pa ven meče.

Huh?
Sej to je menda prav, v javnem sektorju itak vsi paraziti in jih je treba polovico losat se, pa zaposlit tujce ker edin oni nas lahko rešjo.
Al smo spet ploščo obrnl?

RejZoR je izjavil:

Ta Medja mi itaq deluje kot ena lutka. Kot bi mene, mulca mlajšega od 30 let postavili za CEO-ta Microsofta. Does not compute. Na taka mesta moraš postavit ljudi, ki imajo za sabo precej let uspešnega managerstva, torej da so zjebane firme spremenili v (zelo) uspešne. Tle pa so dal kar enga tipa, ki mi daje feeling, kot da nima totalno nobenega pojma in ga imajo tam samo zato, da lahko nad njim nekdo vleče vrvice...

A ni tko da se morjo stari dinozavri upokojit pa je treba mlade zaposlit?

krneki0001 ::

PaX_MaN je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Evo uprava na novo zaposluje direktorje in svetovalce, navadne ljudi pa ven meče.

Huh?
Sej to je menda prav, v javnem sektorju itak vsi paraziti in jih je treba polovico losat se, pa zaposlit tujce ker edin oni nas lahko rešjo.
Al smo spet ploščo obrnl?


zaposlili so 102 nova svetovalca in direktorje, ki vlečejo več kot 10k bruto plačo vsak, delavcev bodo pa ven zmetali 700. in vseh teh 700 delavcev ima skupaj manj plače kot teh 102 svetovalca in direktorji. Kje bodo torej prišparali? Zakaj direktorjev ne mečejo ven, ki vlečejo orenk višje plače. Do sedaj še nobenega niso ven vrgli, vsi so postali ali svetovalci ali pa so vrinili še kak nivo zraven, da so lahko te direktorje postavili nekam.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Hayabusa ::

Kje bodo torej prišparali?

Pri številu zaposlenih :D.

Nekaj takega je v SV, preveč častnikov in premalo vojakov.

Spajky ::

mailer je izjavil:

...Nabavite vazelin, ker 20 letno nategovanje na suho vas more že pošteno pečt
He, če se zadeve delajo zelo počasi, se rit razširi in ne peče (beri ljudem se viša prag tolerance! in niti ne čutijo, da jih j*) >:D To je kot ona znamenita fora z žabo in toplo vodo : če žabo vržeš v lonec vroče vode, skoči takoj ven; če pa jo daš v mrzlo vodo in počasi segrevaš pa ne bo sploh opazila, ker bo crknila prej kot voda zavre ... Vam je to kaj znano in primerljivo z večino ljudi na splošno, ne samo v SLO ? 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Mavrik ::

Ok, mislim da je par zadnjih sporočil padlo krepko pod nivo česarkoli. Druga tema o NLB pa tudi že obstaja.
The truth is rarely pure and never simple.

Gavran ::

Ja sporočila so pač na nivoju NLB, torej krepko na dnu.

Račun za dokapitalizacije je treba izstaviti branilcem nacionalnega interesa.
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neprodaja banke NLB (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13326588 (22170) jernejl
»

Kreditne mape jih bodo kdaj razkrili ali ne (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15727919 (23512) Mr.B
»

NLB in nacionalizacija podjetij (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
27337988 (32131) Mr.B
»

NLB odpisal 25 mio € Merkuruju... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
529149 (7441) Mr.B
»

Slovenski bancni sistem

Oddelek: Problemi človeštva
479404 (8252) hokuto

Več podobnih tem