» »

Fallout 4

Fallout 4

««
52 / 58
»»

Furbo ::

Nah, vsak playthrough je povsem enak, niti random stvari nima kot fallout, nobene svobode, zdajle igram v drugo, vse je isto. Ok, tokrat nisem vlagal v sneak, puške in debate ampak v one handed weapons in je vse isto, pelješ se po tirnicah.

Kako ta igra zasede toliko prostora na disku kot ga, mi ni jasno. Tista 4 različna orožja in 4 različni sovražniki, pa isto okolje povsod..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Tehsham has released a new must-have mod for Fallout 4. This mod adds bullet knockback ragdoll physics like those in Grand Theft Auto 5. As such, this mod makes the game more believable and fun.


Noben knockback ne nardi igre bolj 'believable'. Knockback iz handheld orozij je neumnost, no.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

OW ima baje nekaj kar F4 nima. "Dušo"


Fallout serija je meni všeč zato, ker ima zanimiv velik svet za raziskovati in to je duša, ki jo rabim :D

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tehsham has released a new must-have mod for Fallout 4. This mod adds bullet knockback ragdoll physics like those in Grand Theft Auto 5. As such, this mod makes the game more believable and fun.


Noben knockback ne nardi igre bolj 'believable'. Knockback iz handheld orozij je neumnost, no.



Glede na to, da imaš v igri več vrst nabojev med njimi tudi eksplozivne...

Furbo ::

oo7 je izjavil:

matobeli je izjavil:

OW ima baje nekaj kar F4 nima. "Dušo"


Fallout serija je meni všeč zato, ker ima zanimiv velik svet za raziskovati in to je duša, ki jo rabim :D

+1

In ko najdeš nekaj je to tam z razlogom, ne pa kar škatle nabojev za vsako skalo. Pa random eventi, sovražniki, ki se zravsajo med seboj..

Pa govorili so nekaj o umetni pameti, kao da je boljša, ista kot povsod drugje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

oo7 je izjavil:

matobeli je izjavil:

OW ima baje nekaj kar F4 nima. "Dušo"


Fallout serija je meni všeč zato, ker ima zanimiv velik svet za raziskovati in to je duša, ki jo rabim :D

+1

In ko najdeš nekaj je to tam z razlogom, ne pa kar škatle nabojev za vsako skalo. Pa random eventi, sovražniki, ki se zravsajo med seboj..

Pa govorili so nekaj o umetni pameti, kao da je boljša, ista kot povsod drugje.


Že okostnjaki imajo zanimive zgodbe

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Glede na to, da imaš v igri več vrst nabojev med njimi tudi eksplozivne...


Tud pri taksnih nabojih ni nekega knockback efekta. :D Knockback je nekaj iz filmov in je neumnost.

matobeli ::

Knockback dejansko obstaja ampak mora bit par pogojev izpolnjenih

-krogla ne sme skoz it
-more imet dovolj moči da te dejansko prevrne

Torej, če imaš trdo zaščitno ploščo ki slabo absorbira kinetično energijo krogle, npr. debel konec železa, bo moči hitro dovolj, .44magnum, shotgun, .308, vse to bi te verjetno že prevrnilo, sploh shotgun.

Če pa govorimo o kompozitnih body armorjih, pa se ogromno te energije spremeni v drobljenje keramike in trganje kevlarja.

Da ni preveč kunštno bi shotguni mogli imet knockback ali vsaj stoping power, vsaj pri human size sovražnikih, vse ostalo ni treba.

Ker shotgun ke edini ki ima dovolj moči in površine da bi praktično sovražnika lahko vrgel na rit iz neke bližine.

Kar je večjih in težjih nasprotnikov pa ni realno pričakovat da bi karkoli manj od gusarskega topa imelo kakršenkoli učinek.

F4 vs OW bom kasneje naprej komentiral, ko bom obrnil.

oo7 ::

matobeli je izjavil:



F4 vs OW bom kasneje naprej komentiral, ko bom obrnil.


Bo bolje primerjati Starfield igro od Betshede z Outer Worlds, ker bo najbrž šlo za bolj podobni igri.

BigWhale ::

matobeli je izjavil:

Knockback dejansko obstaja ampak mora bit par pogojev izpolnjenih

-krogla ne sme skoz it
-more imet dovolj moči da te dejansko prevrne

Torej, če imaš trdo zaščitno ploščo ki slabo absorbira kinetično energijo krogle, npr. debel konec železa, bo moči hitro dovolj, .44magnum, shotgun, .308, vse to bi te verjetno že prevrnilo, sploh shotgun.

Če pa govorimo o kompozitnih body armorjih, pa se ogromno te energije spremeni v drobljenje keramike in trganje kevlarja.

Da ni preveč kunštno bi shotguni mogli imet knockback ali vsaj stoping power, vsaj pri human size sovražnikih, vse ostalo ni treba.

Ker shotgun ke edini ki ima dovolj moči in površine da bi praktično sovražnika lahko vrgel na rit iz neke bližine.


Oh, prosim, nehi. _nobena_ krogla iz povprecne pistole ali puske nima dovolj moci, da prevrne cloveka. Se najmanj pa kak buckshot iz shotguna. Ce bi blo te moci dovolj, bi ze vecina strelcev popadala na rit pri streljanju. Zdej, .50cal BMG ima 1.3Ns gibalne kolicine, se pravi toliko kot je ima 1.3kg utez, ki se premika s hitrostjo 3.6km/h. Zdaj pa premisli, ce je to nekaj kar te lahko podre na tla. Aja, pa .50BMG je zlo na vrhu lestvice.

matobeli ::

Pojma nimam a si ti popolnoma falil z izračuni ali pa je moja matematika zares slaba. Ampak .50BMG ima od 18-20kJ kinetične energije na ustju, kar bi pomenilo da bi morala tvoja utež pičit z cca 170m/s.

Buckshot ima cca 2200J, kalašnik cca 1800J. Slug še več.

Kar tebe moti je "zakaj strelca ne prevrne .50BMG ko strelja":
-recoil kompenzacija v puški
-drža strelca ki konkretno kompenzira recoil

Poleg vsega pa sem napisal v katerih primerih bi to šlo in ne da bi te odneslo nekam daleč stran, ampak vrglo na rit.

BigWhale ::

Streli iz pistole ali puske cloveka vrzejo na rit zaradi presenecenja, soka in izgube kontrole nad telesom, ne zaradi tega, ker bi naboj priletel s taksno silo v telo.

oo7 ::

Dobro samo Fallout ni realističen. Ne vidim nič takega če kakšnega raiderja vrže metek na rit, ko pa mu lahko z enim metkom odbiješ roko, nogo ali glavo.

oo7 ::

To sem pa čisto spregledal v F4, da je to mali župan MacCready :))



Se pa malega župana dobro spomnim z F3 :)

oo7 ::

S.T.A.L.K.E.R fully recreated in Fallout 4 - The Zone (APLHA)

oo7 ::

55 najboljših modov za Fallout 4 igro.

55 Best Fallout 4 Mods for Gameplay Enhancements, Graphics & UI

https://altarofgaming.com/best-fallout-...



Zdaj so pa minila že 4 leta od izida igre Fallout 4. Bo treba spet enkrat preigrat z modi seveda :)

oo7 ::

The Top 10 Fallout 4 Mods of 2019

oo7 ::

Fallout 4 New Vegas slike







Fallout 4 New Vegas is an upcoming Fallout 4 expansion mod looking to recreate Fallout New Vegas in its entirety. You will be able to battle your way across the heat-blasted Mojave Wasteland once again all way to the neon-drenched New Vegas Strip. Along the way, you'll be reintroduced to a colorful cast of characters, factions, mutated creatures and much more in Fallout 4.

oo7 ::

Final Fantasy 7 comes to the Commonwealth with this Fallout 4 mod

https://www.pcgamesn.com/fallout-4/mod-...


Fallout 4 Midgar mod

oo7 ::

Nekaj novih modov v letu 2020

7 of the Best New Fallout 4 Mods You Will Want to Download

oo7 ::

Nekaj novic o Fallout 2 remastered modu za igro Fallout 4

Some Incredible Looking Updates on the Massive Fallout 2 Remake Mod

oo7 ::

10 Fallout Vaults You'd NEVER Want To Live In




En zanimiv video o Vaultih v svetu Fallout :)

oo7 ::

Nekaj novih modov za Fallout 4 igro

OK this vault needs to be DESTROYED - Fallout 4

oo7 ::

Fallout 4 Looks Indistinguishable in Mind Blowing Dreams Creation

There's no end to the jaw-dropping Dreams creations, but this may just be the most spectacular we've seen so far. Fans of Fallout 4 will feel at home immediately, because it's inspired by Bethesda's popular PlayStation 4 game. This isn't any old janky recreation, though - the menu screen has been replicated perfectly, while the hub area that you can explore matches the visual fidelity of the original campaign closely.

http://www.pushsquare.com/news/2020/02/...




Kaj je fora tega Dreams ? :|

matobeli ::

Minecraft za milenijce? :)

oo7 ::

Ne vem kaj je to vsi so nekaj navdušeni nad tem Dreams :|

OMG! INSANE FALLOUT 4 REMAKE | Dreams PS4

oo7 ::

Whispering Hills - a Silent Hill MOd za igro Fallout 4.


My first time seeing Sirenhead (Fallout 4 Mod)

oo7 ::

Nove slike za MOD kjer bo možno igrati Fallout New Vegas v igri Fallout 4










oo7 ::

Izšel je MOD Whispering Hills za Fallout 4.

Whispering Hills 2.5 Releasetrailer - Sirenhead and Lyingfigures in Fallout 4



MOD: https://www.moddb.com/mods/whispering-h...

Opis - This mod turns Fallout 4 into a Silent Hill like Nigthtmare. From now on you will be surrounded by Thick Fog, strange sounds and occasionally being dragged into a otherworld where monsters (SirenHead, Mumblers, Lyingfigures, Ghouls, Silent hill Nurses, Twin head Screamers and Dogs) await you!
It Overhauls all background explore sounds of the Commonwealth and replaces them with Spooky and creepy ones from Silent Hill.
It also overhauls Combat Music and adds 10 Fog Weathers for you to constantly experience by now. Say good bye to Sunshine!

oo7 ::

Fallout 4 Modded Ultra graphics 4K showcase I RTX 2080ti



Tole zgleda zelo dobro. Samo bi rabil boljši PC.

oo7 ::

4,8 GB velik mod, ki spremeni celotno ozemlje v igri Fallout 4

Natural Landscapes (2K - 4K) - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

oo7 ::

Najbolj prodajane Fallout igre


Fallout 4 (2015) - 15 miljonov prodanih kopij

Fallout 3 (2008) - 9,9 miljonov prodanih kopij

Fallout New Vegas (2010) - 8,4 miljona prodanih kopij

Fallout 76 (2018) - 2,5 miljona prodanih kopij

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Če bo kdo začel igrati Fallout 4 :)

8 of the Best Mods to Start a New Fallout 4 Playthrough, Since You're Stuck at Home

oo7 ::

Nič sem se odločil, da spet začnem igrati Fallout 4 >:D

Za začetek sem aktiviral jesenski MOD, ki orng spremeni podobo igre.






Ko se bom naveličal pa aktiviram zimski mod :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Ijus ::

ta jesenski je full lep
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

oo7 ::

Ijus je izjavil:

ta jesenski je full lep


Imaš več jesenskih modov ampak ta se mi je zdel še najboljši.

Ijus ::

cool
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

oo7 ::

Tale MOD mi zgleda dober. Kot bi igral Stalkerja ?

GRIM Fallout 4 2020 Ultra Modded


Bo treba probat :)

oo7 ::

Mod za boljše delovanje igre - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

Unlock FPS.
Untie the game speed from framerate, allowing you to play with high FPS at normal speed.
Dynamically changes the value of fMaxTime, fMaxTimeComplex and fMaxFrameCounterDifferenceToConsiderVisible. This allows you to have an unlocked framerate without physics bugs.
The ability to turn off vertical sync on loading screens to speed up game loading. The effect is especially noticeable if game is on SSD.
Fix rotation speed of items and corpses.
Fix rotation speed in build mode.
Fixes a problem of getting stuck when you access to the terminal and power armor.

matobeli ::

Uf, super, nazadnje ko sem probal špilat z malboljšo grafično je bilo čist pošastno špilat. Mogoče je pa zdej pravi čas za replay z vsemi modi, pa grem po poti railroada.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Uf, super, nazadnje ko sem probal špilat z malboljšo grafično je bilo čist pošastno špilat. Mogoče je pa zdej pravi čas za replay z vsemi modi, pa grem po poti railroada.


V prvo si šel pa po poti Minutemen ali Instituta ?

matobeli ::

V prvo institut, v drugo BS, v tretje nisem končal ker sem šel na survival in sem bolj gradil pa te zadeve, pol se mi pa ni dalo več.

Nek vmes sem pa še dodatke predelal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

Bom jaz danes naložil ta mod za FPS pa bom poročal.

svecka ::

Problem Fallout zstarelega pogona je da je attack speed, gibanje vezan na FPS. Višji kot je FPS bolj "goljufaš".

oo7 ::

Nov video za Fallout 4 MOD, ki bo celotno igro Fallout New Vegas možno preigrati kot MOD v igri Fallout 4.

Fallout 4: New Vegas - The Big Winner!



Zgleda zelo dobro :)
Datum izida tudi še ni znan verjetno bo pa trajalo še kar nekaj časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Če še kdo ne ve delajo tudi MOd, ki bo celotno igro Fallout 3 možno preigrati preko igre Fallout 4.

Fallout 4 : The Capital Wasteland Intro. (Fallout 3 fan remake)



Njihova stran : https://capitalwasteland.com/

matobeli ::

Kar fino ker fani izdajo "remastered" edicijo namest založbe.

A glede voice acotorjev se spet kaj kregajo al bodo kar svoje posnel?

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Kar fino ker fani izdajo "remastered" edicijo namest založbe.

A glede voice acotorjev se spet kaj kregajo al bodo kar svoje posnel?


Mislim, da bodo kar svoje posneli, da ne bodo imeli kasneje težav. Fallout 3 ima okoli 45 000 linij govora. Lansko leto so menda imeli dokončane 40% celotne mape Fallout 3 in nekaj glavnih misij kar se tiče govora.

oo7 ::

Fallout 4: The Capital Wasteland - Point Lookout Announcement Trailer



A little glimpse at a side project, TheFriedturkey, HcGxGrill and NafNaf95 have been working on.

Everything in this video is early alpha and is subject to change.


Kot kaže bodo tudi DLC-je z F3 spravili v F4.

oo7 ::

Še za primerjavo gre za isti quest.


Fallout New Vegas 2010



Fallout 4 New Vegas MOD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
52 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418565 (600) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767904 (3222) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123158 (9105) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349904 (14039) oo7

Več podobnih tem