» »

Fallout 4

Fallout 4

««
47 / 58
»»

matobeli ::

Ravno 14dni nazaj me je en prepričeval da je 128 še vedno čist spodoben tudi če kdaj kako špilo zalaufaš.>:D

oo7 ::

Fallout 4 zavzame 35GB + 58 GB pa še kakšen mod pa je takoj 100 GB

Master_Yoda ::

Ce imas za GTX 1080 imas 100% se za dovolj velik SSD :D.

Furbo ::

Oh ja, očitno si bom moral omisliti namenski SSD za igre, tist moj 256 pa prepustiti sistemu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Fallout four excessive decision texture patch now in beta on Steam, however you want 58GB for all that shiny

New Features
Support for High Resolution Texture Pack
Added Featured class for mods
Added capability to kind Highest Rated and Most Favorited filters by at the moment, week, month and all time
Added variety of rankings rely to Mods Browsing Menu
Added variety of favorites rely to Mod Details web page
Added required dependencies to Mod Details web page
Added newest model quantity and notes to Mod Details web page
Fixes
General efficiency and stability enhancements
Improvements to Reporting mods classes
Fixed occasional crashes whereas scrolling by means of Load Order menu
Improved Bethesda.web error messaging

https://se7en.ws/fallout-4-high-resolut...

oo7 ::

Fallout 4 Surpasses Skyrim To Become Bethesda's Most Successful Game Ever

http://www.gamespot.com/articles/fallou...

Furbo ::

Sweet, to pomeni še več Falloutov :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Sweet, to pomeni še več Falloutov :)


Ja :)

Samo vprašanje je čez koliko let.

oo7 ::

Fallout Shelter - Now Available on Xbox One and Windows 10



.

Kehgart ::

oo7 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Sweet, to pomeni še več Falloutov :)


Ja :)

Samo vprašanje je čez koliko let.


To pa res :/ Če trenutno baje delajo na dveh popolnoma novih projektih v stilu TES in Fallout po teh dveh pa bo TES VI prišel :S
Torej že sam nov TES lahko pričakujemo kje leta 2020 ali pa še pozneje, potem takem bo nov Fallout itak 2022-2024 Razen če se Bethesda odloči svoj main team, ki dela na teh igrah razdelit ali pa bomo dobili nekaj podobnega v stilu TES Online ali pa Fallout NV, da se naslov ne pozabi :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kehgart ()

oo7 ::

Quick Pip Pad test

matobeli ::

A tole je uradni dodatek ali mod? Zgleda zelo lepo narejeno.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

A tole je uradni dodatek ali mod? Zgleda zelo lepo narejeno.


Mislim, da je mod.

oo7 ::

Fallout 4 VR Coming To E3 2017, Will "Blow Your Mind"

http://www.gamespot.com/articles/fallou...

Fallout 4 for VR will be released in 2017 for PC on HTC Vive, though a specific date has yet to be announced. It also remains to be seen if the game will be playable on other VR headsets such as PlayStation VR or Oculus Rift.

Furbo ::

Hines went on to say that when he plays games at home, his wife likes to watch. If he has "some damned headset" on to play a VR game and asks his wife to watch, he said she might say, "'What? No.'"

Kdo je ta pussy?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Hines went on to say that when he plays games at home, his wife likes to watch. If he has "some damned headset" on to play a VR game and asks his wife to watch, he said she might say, "'What? No.'"

Kdo je ta pussy?


Pete Hines is the vice president of Bethesda Softworks and is in charge of public relations and marketing of games published by Bethesda, including Fallout 3, Fallout: New Vegas and Fallout 4.

BigWhale ::

Furbo je izjavil:

Hines went on to say that when he plays games at home, his wife likes to watch. If he has "some damned headset" on to play a VR game and asks his wife to watch, he said she might say, "'What? No.'"

Kdo je ta pussy?


Eh? Zakaj pa pussy? Zena se zabava s tem, da gleda kako on igra. Ce bo imel celado na glavi, ji bo dolgcas.

Furbo ::

Potem naj se pobriga, da se lahko priklopi še kak gledalec.
Tu občuti težavo na lastni koži in njegova rešitev (na katero lahko vpliva) je opustitev VR?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tikitoki ::

matobeli je izjavil:

Ti bi imel survival mode, ampak ne bi smel bit težek? Sem kar nekaj preigral na SM in vse tiste bedne postojanke končno dobijo smisel, pa tudi pri lvl10 ne moreš kar malo it se pobijat ker te hitro pospravijo. misije moraš pa malo bolje menedžirat da ne hodiš samo gor in dol in to moraš počet malo bolk previdno kot prej.

Sem se pa eventualno jasno malo naveličal hodit gor in dol in sem naložil mod ki ti da na uporabo enega izmed tistih APCjev, ima posteljo in workbenche pa obnaša se kot transport za med fast travel lokacijami. Pa še enega ki je omogočal craft spalne vreče, ki ti, v zameno za nekaj teže, omogoča spanje kjerkoli. Seveda pa ne ko imaš v bližini sovražnike.

Skratka, z tem dvemi modi je ful bol igrabilen in po mojem mnenju sta te dva moda tudi "lore friendly" do neke mere.


Ne jaz bi imel survival mode brez time wasterjev. Ce pa imas ti cas, da brezglavo strmis v zaslon, ko hodis med ze raziskanimi deli mape, potem pa lahko zaradi mene tudi bulis v prazen zaslon.

Narediti igro bolj zahtevno in zabavno je tezje, kot notri sam nametati brezvezne omejitve, ki samo naredijo igro mucno.

Sicer pa to, da si cutil potrebo po modanju pove vse. Sam namesto, da bi mel jajca in povedal, da je ta omejitev moronska, se iz inata spravljas name.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

tikitoki ::

BTW tiste postojanke so bolj ali manj afterthought, kar se vidi iz tega, da mehanika za gradnjo in upravljanje nebi mogla biti bolj debilna in mukotrpna. Zadevo bi lahko naredili user-friendly in primerno za en stranski segment taksne igre. Tako pa so morali v vmesniku, ki je popolnoma neprimeren za tovrstno postaljanje objektov komplicirati.
Ce bi imel moznost zgraditi dolocene modifikacije, ce/ko bi imel dovolj sredstev, potem bi bilo to eno. Simpl in primerno za ta spil, se iti slabo simulacijo minecrafta znotraj igre je debilnost.

tikitoki ::

Berni_01 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Sedaj malce igram Fallout 4 in imam obcutek, da so pri tej firmi sam se debili ostali zaposleni na vodilnih mestih.
Npr. nadgrajen survival in izklop instant travel, WTF?! Kdo pa ima cas laziti gor in dol po bedni mapi. Se rajsi ustrelim v nogo, k da tko mecem svoj life prec zaradi debilne odlocitve nekoga, ki ocitno ne ceni casa svojih strank.

To, s shranjevanjem po spanju je na priblizno istem nivoju. Ce bi mehaniko boja na nivoju dooma, pol ok, ni panike. Uletis, pobijes, spis. Tko, pa uletis v nov prostor, za hrbtom pa se ti pojavi ghoul, ki te ubije z enim udracem.
Verjetno, ce si ti da farmat in ziveti sam za to sranje, pol tudi to gre.

Komunikacija z NPCji pa je tudi porazna. Kliknes in NPC kar nekam odvandra in ga moras loviti. Al pa celo vmes se premakne in prekine pogovor.

Pa mapa, temu oni recejo mapa? WTF. Ze 25 let nazaj so imeli boljse mape sob, k je to sranje, ki ga ga oni imenujejo mapa. Je popolnoma neuporabna in da jo niso popravili v vseh teh letih je navadna sramota za domneven AAA spil.

Se mi zdi, da bi morali si zakupiti instrukcije pri snovalcih Witcher 3, da vidijo kako se streze zadevi. Ne recem, da je Witcher 3 idealen, sam brez dvoma je bistveno boljsi.


1. Noben te ne sili v igranje igre.
2. Ja v igri so napake in bugi, kar je pričakujoče za igro take velikosti.
3. Če želiš spremenit določene stvari je igra podprta s strani modderjev, kar pomeni, da se da čisto vse v igri spremeniti in si jo lahko popolnoma prilagodiš.
4. Mapa je vrhunska, velika in dovolj dogajanja na vsakem koraku, da ne govorim o mapi Far Harbor, ki je naravnost čudovita.
5. Kar se časa tiče, ljudje preigrajo to igro tudi po 500 ur, jaz osebno sem jo 170 ur z obilo zabave in čisto nič dolgčasa. Survival pomeni da se čim bolj približa realnemu svetu. Ali ti fast travelaš po svetu?


1. a bolj debilnega neargumenta ne znas najti?
2. ce bugov ne popravijo niti za main quest line do finalne verzije, je to sramota. Sam taki, k si ti se verjetno cudijo nad vpoklici avtomobilov, od kdaj pa bi firma morala stati za svojim izdelkom?
3. dobre igre omogocajo izklop tako radiklanih in za vecino motecih spremembn, kar samo pomeni ,da to ni dobra igra
4. kaj ma mapa s slabo igralnostjo? Sam sicer trdim, da se lahko skribje pred mapo od Witcherja, ki je neprimerno boljsa. Da sploh ne govorimo o mestih, k sploh ne mores primerjati.
5. a ti hodis naokoli samo pes, tudi na pocitnice?

Furbo je izjavil:

Sweet, to pomeni še več Falloutov :)


Skoda, ker sam pomeni, da lahko vedno bolj podebiljene spile ven dajes in folk vse pozre v veliko zlico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

oo7 ::

AMD Says that Fallout 4 VR Will be the "Mario and Sonic the Hedgehog" of Virtual Reality

Apparently this will be the thing that puts VR on the map.

What's really interesting is AMD's corporate vice president Roy Taylor saying that Fallout 4 VR will be a "ground-breaking VR title" that will change the industry.

http://www.gamezone.com/news/amd-says-t...

oo7 ::

V.A.T.S. sistem v VR zna biti zelo zanimiva zadeva =)

oo7 ::

Tole bo mod vseh modov 8-)

Fallout 4 New Mod Aims To Recreate Entire New Vegas Map

New Vegas in Fallout 4. From Goodsprings to Primm




Sir_Bumfrey_Diggles also talked about the possibility of porting New Vegas quests into Fallout 4, stating that he might port some of the base quests. Other modders, however, may be able to do port more quests if they so desire.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

This weekend you can explore everything a post-nuclear Boston has to offer with the first-ever Fallout 4 Free Weekend. From May 25 to 28, Xbox Live Gold Members and Steam users will be able to play all of Fallout 4's base content and try out Mods for free


Fallout 4 - Xbox & Steam Free Weekend Gameplay Trailer

scipascapa ::

kot da 10 funtvo za rabljeno ni že dovolj poceni? :)

oo7 ::

Fallout 4 Mods: Best PhotoRealistic Next Gen Graphics 2017


Tole zgleda res dobro :)

matobeli ::

A teli grafični modi uplivajo tudi na DLCje?

lopov ::

Slabe 3 dni spet preigravam FO4. Vmes sem imel kar dolgo pavzo in sem za osvežitev prebral to temo. Kar me fascinira je hitrost, s katero ste nekateri preigrali igro.

Včeraj sem prišel na lvl 50, Diamond City je na karti še neznanka, razen minutemen in BoS (še) nimam stika z drugimi. Če bom nadaljeval s tako hitrostjo bom ravno do izida FO5 prišel do konca 8-)

Sem pa ugotovil, da nisem dokončal ne FO3 ne FO3:NV ... Skratka, dela polno 8-O

In vprašanje -- po novem imam strašno dolg load time ko vstopam v novo področje, tudi do minute in več. Je možno, da je povezano s kompleksnostjo mape? Samo nalaganje iz savegame je sicer hitro. Igra je na klasičnem disku, imam pa možnost prestaviti na SSD (ampak rajše ne bi :) Gre za okolico Goodneighbour.

matobeli ::

Prestavi na SSD, bo vse boljše/hitreje.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

A teli grafični modi uplivajo tudi na DLCje?


To pa ne vem sigurno piše v linkih pod videom, ki so povezava, do modov.

oo7 ::

lopov je izjavil:

Slabe 3 dni spet preigravam FO4. Vmes sem imel kar dolgo pavzo in sem za osvežitev prebral to temo. Kar me fascinira je hitrost, s katero ste nekateri preigrali igro.



No jaz imam kar lepo število ur pri Fallout 4 seveda z DLC-ji.

Moje tri najbolj igrane igre na Steamu :)




Fallout 4 sem nazadnje igral Oktobra 2016 zdaj pa me spet matra iti igrati Fallout 4 sploh zaradi tistega moda, ki igro naredi precej drugačno.

oo7 ::

lopov je izjavil:



Sem pa ugotovil, da nisem dokončal ne FO3 ne FO3:NV ... Skratka, dela polno 8-O



Potem boš še užival ;)
Fallout 3 in Fallout NV odlični igri. Je pa fino uporabiti kakšen mod za grafiko, ker igri sta že kar v letih.


Jaz komaj čakam tale mod samo vprašanje kdaj bo končan. Fallout New Vegas v Fallout 4 8-)

matobeli ::

oo7 je izjavil:


Jaz komaj čakam tale mod samo vprašanje kdaj bo končan. Fallout New Vegas v Fallout 4 8-)


Yep, ne diram več NV dokler tole ne pride. Že tako poznam "vsak kamen".

Špilam pa trenutno F3:The Pitt.

Na lagerju pa so še vsi dodatki iz F4 >:D Ampak čakajo na gaming rig...

mjolnir ::

Fallout 3 in Fallout NV odlični igri. Je pa fino uporabiti kakšen mod za grafiko, ker igri sta že kar v letih.

Rabla bi tud mod za gameplay, combat je tolk lesen, da je kr groza. Pol pa pride F4 ven pa popravi samo combat, ostalo gre pa 2 koraka nazaj.

lopov ::

Najprej moram pofixat grafiko ker mam 3440 x 1440. Pri FO4 sem že nekaj zje*** in se moram danes vsest, zresetirat in na novo nastavit. Glede tega sem bolj leve sorte in traja :)

oo7 ::

mjolnir je izjavil:

Fallout 3 in Fallout NV odlični igri. Je pa fino uporabiti kakšen mod za grafiko, ker igri sta že kar v letih.

Rabla bi tud mod za gameplay, combat je tolk lesen, da je kr groza. Pol pa pride F4 ven pa popravi samo combat, ostalo gre pa 2 koraka nazaj.


Pri Fallout NV je čisto dober gamneplay. Pri Fallout 3 me edino moti to, da v prvi osebni ne moreš normalno meriti z orožjem se pravi sploh ni nišana.

oo7 ::

matobeli je izjavil:

oo7 je izjavil:


Jaz komaj čakam tale mod samo vprašanje kdaj bo končan. Fallout New Vegas v Fallout 4 8-)


Yep, ne diram več NV dokler tole ne pride. Že tako poznam "vsak kamen".

Špilam pa trenutno F3:The Pitt.

Na lagerju pa so še vsi dodatki iz F4 >:D Ampak čakajo na gaming rig...



Moderji delajo še en velik mod, ki bo samostojna igra :)

WELCOME TO CASCADIA
Fallout Cascadia aims to bring the Fallout experience to the Pacific Northwest and let you explore the massive ruins of Seattle, meet the NCR once again, stumble across new enemies and factions - all through the eyes of our new protagonist - see you in Seattle!





Njihova stran: http://www.falloutcascadia.com/


Fallout Cascadia: December 2016 Developer Update



Fallout Cascadia - One Year On The Road

matobeli ::

Če se ne motim je bil nekje en mod ki je to omogočal, sploh je par modov za F3 ki ga naredijo lepšega, moram malo pregledat in naštimat.
Ampak večina jih dela samo v osnovni igri ;(

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Če se ne motim je bil nekje en mod ki je to omogočal, sploh je par modov za F3 ki ga naredijo lepšega, moram malo pregledat in naštimat.
Ampak večina jih dela samo v osnovni igri ;(


Ja je en mod za iron sights samo se ne spomnim zakaj ga jaz nisem namestil, ker rabiš še eno skripto ali nekaj podobnega.
Ja to je res večina modov je samo za osnovno igro.

matobeli ::

Ali pa je nekaj slabo delovalo in se devu ni več dalo :)

Za Fallout New Vegas se splača preizkusit tudi to (kdor še ne ve):
Project Brazil, zdej je zgleda spet aktiven na part 2
https://www.facebook.com/FalloutProject...

oo7 ::

Turn Fallout 4 into Fallout New Vegas - Dustbowl Overhaul MoD

oo7 ::

Če bi kdo rad modal Fallout 4 in ne ve kako je tole najboljši vodič na You tube :)

Bolj podrobno kot on razloži se že ne da ;)

FALLOUT 4: Installing Mods using Nexus Mod Manager (NMM)

lopov ::



Tole je menda posodobljena verzija :)

oo7 ::

lopov je izjavil:



Tole je menda posodobljena verzija :)



Tako ja ta bo pravi. Mi je tisti mod tako všeč, da sem dal spet snemati Fallout 4 na Steam potem pa bom preko tega videa posenl mod :)

oo7 ::

Evo jaz sem že naložil mode :)

Malo za primerjavo

Original

Mod


Original

Mod



Original

Mod




Če ne drugega zgleda malo drugače ;)

Berni_01 ::

a se da očistit sanctuary teh dreves?
Intel i5-6600K, OC 4,4GHz; Fractal Design Celsius S36; EVGA GTX 1070;
Kingston HyperX Savage, 2x8GB, DDR4-2400MHz; Asus Z170-A;
Samsung 840 EVO, 250GB; Seagate SV35 1 TB ST1000VX000; Chieftec ATX 1000W

oo7 ::

Berni_01 je izjavil:

a se da očistit sanctuary teh dreves?


Drevesa v normalni igri ali z modi?

Za nesnago je tudi en mnod, ki ti lepo počisti Sanctuary. Drugače pa na mojih slikah zgoraj kjer so modi dodatnih dreves se ne, da podreti tisto kar je pa po tleh pa je v bistvu grmovje. Imaš mod z tremi možnosti 10 , 20 , 30 to pomeni velikost zelenja jaz sem vzel sredinsko 20.
Če je preveč potem vzameš 10. 30 pa bi najbrž zgledalo kot kakšen pragozd.

lopov ::

matobeli je izjavil:

Prestavi na SSD, bo vse boljše/hitreje.


Včeraj sem prestavil FO4 na stari Samsung 830 (sveže formairan, razen FO4 disk popolnoma prazen). Računalo je spodobno -- 6800K, 16 Gb rama in GTX 1080. Prvi zagon, 5 minut igranja in igra krešne z obvestilom "low virtual memory". Takmanager kaže, da je z vsemi programi v uporabi nekaj več kot 8Gb. Nekaj googlanja in ugotovim, da imam nastavljen pagefile na sistemskem SSD kar je potrebno spremenit na "managed by system". Fixam, zaženem in v veselem pričakovanju hitrega loada ob menjavi mape - spet čakam ... Load time se ni nič zmanjšal tko da je neka druga fora ;((

oo7 ::

lopov je izjavil:

matobeli je izjavil:

Prestavi na SSD, bo vse boljše/hitreje.


Včeraj sem prestavil FO4 na stari Samsung 830 (sveže formairan, razen FO4 disk popolnoma prazen). Računalo je spodobno -- 6800K, 16 Gb rama in GTX 1080. Prvi zagon, 5 minut igranja in igra krešne z obvestilom "low virtual memory". Takmanager kaže, da je z vsemi programi v uporabi nekaj več kot 8Gb. Nekaj googlanja in ugotovim, da imam nastavljen pagefile na sistemskem SSD kar je potrebno spremenit na "managed by system". Fixam, zaženem in v veselem pričakovanju hitrega loada ob menjavi mape - spet čakam ... Load time se ni nič zmanjšal tko da je neka druga fora ;((



Na tvojem računalniku bi moralo delati vse na max brez problema. Jaz imam slabši računalnik kot ti pa mi dela vse na very high z modi vred.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
47 / 58
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10418568 (603) matobeli
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35767917 (3235) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123169 (9116) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25349926 (14061) oo7

Več podobnih tem